اتوبار

اتوبار

اتوبار، باربری و وانت بار (فقط در تهران)  02162829000 ☎ 02122880704 

اتوبار، باربری و وانت بار (فقط در تهران)

تماس با خدمت از ما

 

اتوبار  و باربری همیشه به اشتباه به جای هم استفاده شده اند، اتوبار برای حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی و باربری برای حمل بار های سنگین برون شهری استفاده می شود. اما چیزی که ما به اشتباه به کار می بریم استفاده از باربری به جای اتوبار است. به عنوان مقال به جای باربری پاسداران باید بگوییم اتوبار پاسداران و یا به جای باربری سعادت آباد ( باربری سعادت اباد) باید بگوییم اتوبار سعادت آباد ( اتوبار سعادت آباد ). ما با ارائه خدمات باربری و اتوبار درون شهری و برون شهری ، حمل اثاثیه منزل شما را با اتوبار های مجهز و مطمئن انجام می دهیم.


خدمات باربری و اتوبار تهران

در ادامه می خواهیم محله های مختلف تحت پوشش اتوبار و باربری را در تهران به شما معرفی کنیم تا با اطلاع از محله های تحت پوشش اتوبار ما ، با خیال راحت در هر جای تهران که هستید، خدمات باربری و اتوبار را سفارش داده تا نزدیکترین کارشناس اتوبار و باربری به محل شما اعزام شود.

 

اتوبار و باربری

باربری پاسداران و اتوبار پاسداران

پاسداران از محله های خیلی خوب و مهم در تهران می باشد که درصد بسیاری از سفارش های اتوبار تهران را به خود اختصاص داده است و هر روزه افراد بسیاری از محله پاسداران با  خدمت از ما تماس می گیرند و درخواست اتوبار پاسداران و باربری پاسداران را دارند. زمانی که شما با ما تماس می گیرید و درخواست باربری و اتوبار پاسداران خود را اعلام می کنید، بخش پاسخگویی درخواست شما را فورا ثبت کرده و مورد اتوبار پاسداران شما برای نزدیکترین کارشناس به آدرس شما ارسال می شود، و کارشناس اتوبار پاسداران ( که در نزدیکی شما می باشد) جهت انجام خدمات اتوبار در پاسداران به محل شما اعزام می شود.

 

باربری سعادت آباد و اتوبار سعادت اباد

باربری سعادت اباد و همچنین اتوبار سعادت آباد نیز از جمله خدماتی است که همه روزه در سعادت آباد درخواست های بسیاری را به خود اختصاص داده است و افرادی که در محله سعادت آباد تهران ساکن هستند برای حمل اثاثیه منزل خود از خدمات باربری سعادت آباد و اتوبار سعادت آباد ما بهره بسیاری می برند. ما در تمام منطقه های تهران نیروی مستقر داریم و بسته به نیاز و آدرس شما نزدیکترین کارشناس اتوبار در سعادت اباد به محل شما اعزام می شود. با یک تماس ما را از درخواست اتوبار سعادت اباد و باربری سعادت اباد مطلع کنید.

حمل اثاثیه منزل

همان طور که بیان شد، ما در تمامی نقاط تهران نیروی مستقر داریم و بسته با محل شما نزدیکترین تیم اتوبار و باربری برای شما اعزام می شود. با توجه به زیاد بودن تعداد محله های تحت پوشش ما، فقط به لیستی از این محله ها بسنده می کنیم. در هر کجای تهران بودید و نیاز به خدمات اتوبار و باربری داشتید، ما یک تماس با شما فاصله داریم. محله های محتلف تحت پوشش ما:

خدمات اتوبار و باربری

باربری گیشا باربری فردوس باربری جردن اتوبار گیشا باربری صادقیه باربری کاشانی اتوبار یوسف اباد اتوبار ونک اتوبار کاشانی باربری غرب اتوبار غرب باربری جنت اباد باربری بین شهری باربری ونک اتوبار جنت اباد اتوبار جردن اتوبار صادقیه باربری تهرانپارس حمل اثاثیه اتوبار ولنجک اسباب کشی باربری فرمانیه اتوبار جنت آباد نرخ باربری باربری جنت آباد اتوبار باربری شرکت باربری باربری تهران باربری شمال اتوبار فردوس اتوبار تهران


 

اتوبار

خدمات اتوبار :

 • حمل لوازم منزل با بسته بندی توسط افراد آموزش دیده
 • حمل بار درون شهری و برون شهری و در سراسر ایران
 • اسباب کشی منازل ، شرکت ها  ، ادارات و … با روش های به روز
 • ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین سرویس
 • ارائه ی  تمام خدمات بصورت شبانه روزی و 100در صد تضمینی
 • بسته بندی لوازم آشپزخانه
 • بسته بندی  لوازم خانگی شامل بسته بندی ماشین لباسشویی ، یخچال و ….
 • بسته بندی ظروف شیشه ای و ظریف ، ظروف گران قیمت ، تزئینات شیشه ای ، لوستر و…
 • بسته بندی کوچکترین لوازم  تا بزرگترین آن ها  در منازل ، شرکت ها ، ادارت و ..
 • ارائه ی کادری حرفه ای و آموزش دیده هم  از کارگران خانم و  هم آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار
 • ارائه ی بسته های مخصوص حمل رختخواب ، کارتن حمل لباس  ،  کارتن های حجیم و امن برای  بسته بندی وسایل و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

اتوبار
4.8 امتیاز از 4 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن