انواع ایزوگام

ایزوگام

 

ارائه خدمات نصب ایزوگام، ترمیم ایزوگام و عایق بندی فقط در تهران

02162829000

ارائه خدمات نصب ایزوگام، ترمیم ایزوگام و عایق بندی فقط در تهران

 
ایزوگام  انواع ایزوگام   ایزوگام شرق  انواع ایزوگام   ایزوگام دلیجان  انواع ایزوگام   نصب ایزوگام  انواع ایزوگام   عایق

انواع ایزوگام

انواع ایزوگام

انواع ایزوگام بر اساس ماده تشکیل دهنده آن به دو نوع تقسیم می شود:

ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۷۰-۶۰: عنصر اصلی در این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰-۶۰ بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام دمیده است.

ایزوگام دمیده با استفاده از نفت کوره (مازوت): عنصر اصلی در این نوع ایزوگام قیر دمیده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین تر و عمر کم تری دارد.

انواع ایزوگام را از ما بخواهید.

02162829000انواع ایزوگام
بر اساس کیفیت و مواد تشکیل دهنده

ارائه مزایا و معایب
انواع ایزوگام


 ایزوگام شرق

لوله بازکنی نارمک

اغلب ساختمان های امروزی دارای ایزوگام شرق هستند.

عایق کاری با ایزوگام شرق، یکی از روش های جلوگیری از ورود رطوبت می باشد.

ایزوگام بام بعد از اولین بارندگی کیفیت خود را نشان می‌دهد.

با نصب ایزوگام شرق، با کیفیت مناسب از عدم نفوذ آب به داخل سطح مورد نظر، اطمینان پیدا کنید.

نصب ایزوگام شرق روی پشت بام شما با یک تماس

02162829000گوش به زنگتان هستیم.
نصب ایزوگام شرق با کیفیت و قیمت مناسب

دیگر نگران چکه کردن سقف خانه خود نباشید، ما با ایزوگام شرق با شما همراه هستیم..


 ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان یکی از بهتوین انواع ایزوگام در ایران می باشد.

اهداف ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان بر پایه صنعت و متکی به تجربه در جهت ایمن سازی روش قدیمی تر آن یعنی قیر و گونی بوجود آمده است.

ایزوگام دلیجان پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند.

هر سازه ای دربرابر رطوبت حاصل از بارش برف و باران دچار نم زدگی و رطوبت می شود که برای جلوگیری از این نفوذ رطوبت از قیر و گونی استفاده می شد ولی همانگونه که می دانید ضعف های آن بسیار زیاد و دردسر زا بوده است ، برای پوشاندن بعضی از این نقایص و کاستن مراحل داغ نمودن قیر و عدم وجود گونی مرغوب ایزوگام دلیجان پا در عرصه تولید نمود

و...

ایزوگام دلیجان نسبت به روش های قبلی بسیار بهتر و در زمان اجرا خطرات کمتری در بر دارد همچنین به لحاظ روکش ضعیفی که روی آن وجود دارد در هنگام تردد قیر به کفش افراد نمی چسبد ، همچنین روکش آلومینیومی آن اجازه جذب حرارت کمتری به سازه می دهد هر چند خودش بشدت گرم می گردد.

نصب ایزوگام دلیجان و عایق رطوبتی

02162829000جهت مشاوره درباره ایزوگام دلیجان با ما تماس بگیرید.

نصب ایزوگام دلیجان
با قیمت کم و کیفیت بالا

قیمت ایزوگام شرق

گروه تولیدی ایزوگام شرق در سال 1369 با هدف تولید انواع عایق های رطوبتی مطابق با استانداردهای روز دنیا تاسیس گردید و از آغاز با تامین مواد اولیه مرغوب و رعایت کامل اصول کنترل کیفی و با بهره گیری از مجرب ترین کارشناسان بر هدف آسایش و اعتماد مصرف کنندگان متمرکز بوده است.
این شرکت توانسته است با استفاده از امکانات و پتانسیل های موجود بعنوان بزرگترین مجموعه تولیدی عایق رطوبتی در کشور، در رده بهترین تولید کنندگان عایق های رطوبتی جهان قرار بگیرد.اکنون افتخار می کنیم که پس از ربع قرن خوش نامی و افتخار اینک شما نیز نام ایزوگام شرق را به عنوان گزینه برتر می شناسید.
جهت مشاوره در مورد نصب و قیمت ایزوگام شرق با خدمت از ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام دلیجان ، از بهترین مجموعه های تولیدی عایق های رطوبتی و طرح دار در کشور می باشد که قادر به پاسخگویی به تقاضای بازار داخلی و خارجی ( عراق ، ترکمنستان، افغانستان و ... ) می باشد .
محصولات شرکت ایزوگام دلیجان با استفاده از بهترین مواد اولیه و مخلوط کردن بهترین قیرهای پاالایشگاهی و مواد اولیه پلیمری تولید می گردد و از مزایای آن چسبندگی باالا و فرسایش پایین این عایق می باشد .
شرکت تولیدی ایزوگام دلیجان با توجه به نیاز روز افزون بازار ساختمان و تاسیسات، محصولات متنوع با توجه به شرایط آب و هوایی مختلف و همچنین نیاز و درخواست مصرف کنندگان و مشتریان به بازار عرضه می نماید.
جهت مشاوره در مورد نصب و قیمت ایزوگام دلیجان با خدمت از ما تماس بگیرید.چرا تماس با خدمت از ما برای انواع ایزوگام ؟

قیمت ایزوگام شرق
ایزوگام شرق
ایزوگام دلیجان
قیمت ایزوگام دلیجان
انواع ایزوگام

ایزوگام بر اساس ماده اصلی تشکیل دهنده آن به دو نوع تقسیم می‌شود:
1. ایزوگام پلیمری با استفاده از قیر خالص ۷۰–۶۰:
عنصر اصلی در این نوع ایزوگام قیر خالص ۷۰–۶۰ بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با ایزوگام دمیده است. قیر خالص ۷۰–۶۰ از پالایش نفت خام به دست می‌آیند. در اثر حرارت دادن نفت خام، بنزین، حلالهای نفتی، نفت چراغ، نفت گاز و سایر روغنهای سبک آن در برجهای تقطیر پالایشگاه جدا شده و در گرمای بیش از حدود ۳۸۰ درجه (در فشار عادی) قیر آن به جا می‌ماند که به صورت جامد یا نیمه جامد است. قیرهای خالص، با درجه نفوذشان نامگذاری شده‌اند. قیر ۶۰/۷۰ در آب‌بندی بام به مصرف می‌رسد. مواد مورد نیاز جهت ساخت ایزوگام پلیمری:
قیر خالص ۷۰–۶۰، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک، مواد APP درجه ۱ و ۲، پوشال گونی پلاستیکی
جهت تولید این گونه ایزوگام قیر خالص ۷۰–۶۰ و سایر مواد اولیه ذکر شده در جدول یک وارد میکسر ساخت پلیمر می‌گردد. در میکسر مواد ذکر شده میکس و پخته می‌شود. خروجی میکسر، مایعی به نام پلیمر ایزوگام می‌باشد. پلیمر ایزوگام در دستگاه خط تولید تبدیل به لایه ایزوگام می‌گردد. ۲. ایزوگام دمیده با استفاده از نفت کوره (مازوت):
عنصر اصلی در این نوع ایزوگام قیر دمیده است و به نسبت ایزوگام پلیمری کیفیت پایین‌تر و عمر کم تری دارد. قیر دمیده از دمیدن هوای داغ به مازوت به دست می‌آید. در این فرایند، هوای داغ با دمای ۲۰۰ تا ۳۰۰ درجه سانتی‌گراد توسط لوله‌های سوراخ‌دار به محفظه حاوی مازوت دمیده می‌شود. در اثر انجام این فرایند، اتم‌های هیدروژن موجود در مولکول‌های هیدروکربورها، با اکسیژن هوا ترکیب می‌شود و با تشکیل آب، عمل بسپارش اتفاق می‌افتد. قیر دمیده نسبت به قیر خالص دارای درجه نفوذ کمتری است، درجه نرمی بیشتری دارد و حساسیت کم تری نسبت به تغییرات دما دارد. این نوع قیر بیشتر در ساختن ورق‌های پوشش بام، باتری اتومبیل و اندودکاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. علامت اختصاری قیر دمیده R می‌باشد. مثلاً قیر۸۰/۲۵ R به معنای قیر دمیده با درجه نرمی ۸۰ و درجه نفوذ ۲۵ می‌باشد. مواد مورد نیاز جهت ساخت ایزوگام دمیده:قیر دمیده، پلی آستر، تیشو، لایه آلومینیم ۱۴ الی ۱۶ میکرون، پلاستیک پشت لایه ایزوگام، پودر تالک برای تولید این نوع ایزگام مازوت وارد برج تقطیر شده و پس از عمل بسپارش، تبدیل به قیر دمیده می‌گردد. لازم به ذکر می‌باشد که قیر دمیده تولید شده نیاز به افزایش هیچ ماده‌ای ندارد و مستقیماً وارد دستگاه خط تولید ایزوگام می‌گردد.
برای مشاوره در مورد انواع ایزوگام، قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام دلیجان و... با ما تماس بگیرید.

ایزوگام شرق

ویژگی‌های برتر ایزوگام شرق به شرح زیر می‌باشد :
1. ایزوگام شرق مورد تایید موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور بوده و با علامت استاندارد نوع B.P.P به بازار عرضه می‌گردد. 2. ایزوگام شرق به تنهایی یک عایق کامل جهت بام ساختمان می‌باشد. 3. ایزوگام شرق سبکی وزن آن باعث جلوگیری از اعمال بار اضافی بر سقف شده، خسارات جانی و مالی ناشی از خطرات احتمالی مانند زلزله را کاهش می‌دهد. 4. ایزوگام شرق احتیاج به برف روبی ندارد. 5. ایزوگام شرق در مقابل سرما و گرما مقاوم است و با توجه به استفاده از قیر اصلاح شده بوسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی‌شود. 6. کاربرد ایزوگام شرق منجر به آلودگی هوا نمی‌شود. 7. نصب ایزوگام شرق سریع و آسان است. 8. ایزوگام شرق در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای سمی و اشعه U.V خورشید مقاوم است. 9. ایزوگام شرق قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایط را دارد.
برای مشاوره در مورد انواع ایزوگام، قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام دلیجان و... با ما تماس بگیرید.

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان از بهترین انواع ایزوگام در کشور می باشد. کارخانه تولید ایزوگام دلیجان با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت، بهترین محصولات انواع ایزوگام را روانه بازار می کند. ویژگی های بارز ایزوگام دلیجان:
1. ایزوگام دلیجان به تنهایی یک عایق کامل جهت بام ساختمان می‌باشد.
2. سبکی وزن ایزوگام دلیجان باعث جلوگیری از اعمال بار اضافی بر سقف شده، خسارات جانی و مالی ناشی از خطرات احتمالی را کاهش می‌دهد.
3. ایزوگام دلیجان احتیاج به برف روبی ندارد.
4. ایزوگام دلیجان در مقابل سرما و گرما مقاوم است و با توجه به استفاده از قیر اصلاح شده بوسیله مواد پلیمری دچار پوسیدگی و شکنندگی نمی‌شود.
5. کاربرد ایزوگام دلیجان منجر به آلودگی هوا نمی‌شود.
6. نصب ایزوگام دلیجان سریع و آسان است.
7. ایزوگام دلیجان در مقابل اسیدها و نفوذ گازهای سمی و اشعه U.V خورشید مقاوم است.
8. ایزوگام دلیجان در رنگ‌ها، پوشش‌ها، ابعاد و ضخامت‌های مختلف بر حسب سفارش مشتریان تولید می‌شود.
9.ایزوگام دلیجان قابلیت تعمیر و ترمیم در هر شرایط را دارد.
برای مشاوره در مورد انواع ایزوگام، قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام دلیجان و... با ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام شرق

مدیر نمایندگی این شرکت درباره قیمت ایزوگام شرق گفته: اگر زیرسازی محل نصب ایزوگام مناسب باشد و از مصالح باکیفیت استفاده شده باشد و همچنین ایزوگام مورد نظر سوراخ نشود، این ایزوگام بالای ده سال عمر خواهد کرد و به خوبی در برابر رطوبت مقاومت خواهد کرد. وی با انتقاد از اینکه برخی شهروندان برای عایق‌کاری و نصب عایق رطوبتی ساختمان خود به ارزانی ایزوگام فکر می‌کنند، می‌گوید: نمایندگی‌های شرکت‌های معتبر تولید کننده ایزوگام گرچه خدمات گران‌تری ارائه می‌دهند اما آن‌ها به اصول خاصی توجه می‌کنند که در دوام ایزوگام و کارایی آن تاثیر بسزایی دارد. ایشان افزود: اغلب شرکت‌های معتبر تولید کننده ایزوگام مانند ایزوگام شرق، نمایندگی‌هایی دارند که در مقابل سفارش‌ها، کارشناسان و نصابان ایزوگام خود را به محل اعزام می‌کنند و مشاوره‌های لازم را به متقاضیان ارائه می‌دهند تا بهترین خدمات را به مشتران خود ارائه دهند. وی ادامه می‌دهد: اگر برای مالکان ساختمان افزایش طول عمر ایزوگام و عایق رطوبتی مهم است مقداری افزایش هزینه را بپذیرند و در عوض ایزوگام با کیفیت و مرغوب را در ساختمان خود نصب کنند و آن را در مقابل رطوبت و باران ایمن کنند.
برای مشاوره در مورد انواع ایزوگام، قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام دلیجان و... با ما تماس بگیرید.

قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام دلیجان برای هر متر با نصب آن به دلیل تنوع محصول بین ۵۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ تومان متغیر است.
برای تخمین قیمت ایزوگام دلیجان برای نصب در سقف، مقدار ایزوگام دلیجان مصرفی را در قیمت نصب هر متر ایزوگام دلیجان ضرب میکنیم.
برای محاسبه مقدار قیمت ایزوگام دلیجان مصرفی ابتدا ابعاد سقف را بوسیله متر اندازه گیری کرده و مساحت آن را بدست میاوریم.
سپس مساحت را در ۲۰% ضرب میکنیم، عدد بدست آمده همان مقدار ایزوگام دلیجان لازم برای سقف شماست.
دلیل افزایش ۲۰% چیست؟
%۱۰ بدلیل همپوشانی های دو لایه ایزوگام دلیجان است، لایه بالایی به اندازه ۱۰ سانتیمتر روی نوار مشکی رنگ لایه زیرین که فویل آلومینیومی ندارد قرار میگیرد.
نکته قابل توجه در مورد همپوشانی ها اینست که نباید بیشتر از ۱۰ سانتیمتر باشد، اما بعضی افراد برای افزایش متراژ کار این همپوشانی لایه های ایزوگام دلیجان را بیشتر از این مقدار قرار میدهند و به همین دلیل قیمت ایزوگام دلیجان که محاسبه می شود، هزینه پرداختی شما نیز افزایش می یابد.
به خاطر داشته باشید این نوع همپوشانی باعث سوار شدن لایه بالایی بر روی فویل با همان روکش آلومینیومی لایه زیرین میشود، لذا چسبندگی کاملی بوجود نمیاید و با گذشت زمان و با تخریب تدریجی، نفوذ رطوبت را از همان محل موجب خواهد شد.
%۱۰ دیگر از قیمت ایزوگام دلیجان نیز برای دیواره ها، ناودانها، لایه اضافی برای زیر کولر و دیش، دود کشها، میلگردها و سایر زائده ها استفاده می شود.
بهتر است قبل از نصب ایزوگام دلیجان بر روی آسفالت قدیمی و فرسوده، یک لایه قیر پخش شود تا ترکها و ریز دانه های آسفالت را که باعث سوراخ شدن ایزوگام میشوند پوشش دهد.
اجرای ایزوگام برای سرویس بهداشتی از اهمیت بیشتری حین نصب برخوردار خواهد بود .
هزینه حمل و نقل و نظافت سطح مورد نظر بر عهده پیمانکار است و تاثیری بر قیمت ایزوگام دلیجان که برای سطح مورد نظر شما استفاده می شود، ندارد.
به این نکته توجه داشته باشید که ارائه بیمه نامه معتبر پس از اتمام عملیات اجرا ضروریست.
برای مشاوره در مورد انواع ایزوگام، قیمت ایزوگام شرق، قیمت ایزوگام دلیجان و... با ما تماس بگیرید.

انواع ایزوگام
4.7 امتیاز از 29 رای
×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید