ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در خانه

لوله بازکنی فوری در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، کیش، مشهد، اهواز، تبریز و کرمان

  02162829000  

لوله بازکنی فوری در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، کیش، مشهد، اهواز، تبریز و کرمان

 

باز کردن لوله فاضلاب در خانه

باز کردن لوله فاضلاب در خانه پاسداران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه غرب تهران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه شرق تهران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه شمال تهران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه جنوب تهران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه کرج , باز کردن لوله فاضلاب در خانه بلوار فردوس , باز کردن لوله فاضلاب در خانه پایتخت , باز کردن لوله فاضلاب در خانه پونک , باز کردن لوله فاضلاب در خانه پیروزی , باز کردن لوله فاضلاب در خانه جردن , باز کردن لوله فاضلاب در خانه جمهوری , باز کردن لوله فاضلاب در خانه جنت آباد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه حکیمیه , باز کردن لوله فاضلاب در خانه در پاسداران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه در نیاوران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه رسالت , باز کردن لوله فاضلاب در خانه زعفرانیه , باز کردن لوله فاضلاب در خانه سعادت آباد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه شهرک غرب , باز کردن لوله فاضلاب در خانه صادقیه , باز کردن لوله فاضلاب در خانه فردیس , باز کردن لوله فاضلاب در خانه فرمانیه , باز کردن لوله فاضلاب در خانه قیطریه , باز کردن لوله فاضلاب در خانه گاندی , باز کردن لوله فاضلاب در خانه گیشا , باز کردن لوله فاضلاب در خانه میرداماد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه نارمک , باز کردن لوله فاضلاب در خانه نبرد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه نظام آباد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه نیاوران , باز کردن لوله فاضلاب در خانه هروی , باز کردن لوله فاضلاب در خانه هفت تیر , باز کردن لوله فاضلاب در خانه ونک , باز کردن لوله فاضلاب در خانه یوسف آباد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه چیذر , باز کردن لوله فاضلاب در خانه در غرب , باز کردن لوله فاضلاب در خانه سید خندانی , باز کردن لوله فاضلاب در خانه شریعتی , باز کردن لوله فاضلاب در خانه طرشت , باز کردن لوله فاضلاب در خانه فرحزاد , باز کردن لوله فاضلاب در خانه کارداش , باز کردن لوله فاضلاب در خانه گهردشت , باز کردن لوله فاضلاب در خانه ستارخان , باز کردن لوله فاضلاب در خانه سردار جنگل , باز کردن لوله فاضلاب در خانه هشتگرد 

گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی یکی از مشکلات مشترک همه ماست و دیر یا زود هر یک از ما در خانه یا محل کار خود با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی روبرو می شویم و ما سعی داریم با این مقاله بهترین راهکار ممکن را برای حل این مشکل به شما آموزش دهیم . راحت ترین و ساده ترین راه ممکن برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی باز کردن سیفون ( شتر گلو ) زیر سینک و تخلیه و تمیز کردن آن است . ما استفاده از مواد لوله بازکن اسیدی را برای باز کردن لوله فاضلاب ظرفشویی پیشنهاد نمی کنیم زیرا مواد شیمیایی آنها به سینک ظرفشویی شما آسیب می رساند و رنگ آن را تیره می کند . اما در نهایت انتخاب با شماست . 

به دنبال راهی برای اجتناب از استفاده از مواد به شدت خورنده جهت باز کردن لوله‌ها هستید؟ بسیار خوب، می‌توانید جستجو در زیر سینک و همچنین قسمت مواد شیمیایی فروشگاه‌ها را متوقف کنید، و کافی است که برای پیدا کردن مواد مورد نیاز جهت باز کردن لوله‌ها بدون آسیب واردکردن به محیط‌زیست، تنها به گنجه آشپزخانه خود رجوع کنید. ما بیشتر اوقات برای انجام این کار فوراً به سراغ مواد خطرناک می‌رویم، بدون اینکه حتی بدانیم راه‌های سالم تر و طبیعی تری برای باز کردن لوله‌ها وجود دارد. بسیاری از افراد تنها از این روش برای باز کردن لوله‌ها استفاده می‌کنند و مجبور نیستند از محصولات خطرناک استفاده کنند، برای اینکه این روش تقریباً هر بار خوب عمل می‌کند.

گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی از آن دست مشکلاتی است که برای هر شخصی اتفاق افتاده است. قطعا برای شما هم این مشکل پیش آمده است که لوله فاضلاب ظرفشویی شما مسدود شده باشد و آب در سینک ظرفشویی جمع شده و تخلیه نمیشود. اولین قدم و ساده ترین روش برای باز شدن مجرای فاضلاب سینک ظرفشویی، باز کردن شترگلو یا همان سیفون زیر سینک ظرفشویی و بهترین روش برای رفع گرفتگی چاهک کف آشپزخانه استفاده از لوله بازکن خانگی است. همان وسیله ای که با ایجاد مکش، محتویات داخل لوله یا چاه را با فشار به سمت خارج هدایت می کند و سبب رفع گرفتگی می شود. بنابراین وجود یک عدد از این وسیله در منزل ضروری است.

شما هم احتمالا تاکنون با گرفتگی لوله فاضلاب مواجه شده اید؛ در این مطلب به ترفندهایی برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه یا لوله بازکنی می پردازیم.

مطالب مرتبط با ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در خانه که این روزها برای بسیاری تبدیل به دغدغه شده است:

 • باز كردن لوله فاضلاب سیمان
 • باز كردن لوله فاضلاب با اسید
 • باز كردن لوله فاضلاب با جوش شیرین
 • باز كردن گرفتگي لوله ظرفشويي
 • باز كردن لوله فاضلاب با فنر
 • گرفتگی لوله فاضلاب لباسشوی
 • رفع گرفتگی لوله با سیمان
 • مایع باز کننده چاه توالت

باز کردن لوله فاضلاب در خانه با ترفندهای ساده

گرفتگی لوله فاضلاب یکی از مشکلات شایع برخی ساختمان ها است که با انتشار بوی نامطبوع در محیط سبب آزار ساکنین می شود اما می توان با چند ترفند ساده این مشکل را حل کرد و از گرفتگی مجدد لوله ها در فاصله های زمانی کوتاه جلوگیری نمود.

همان طور که پیش تر گفته شد می توانیم از لوله بازکن های شیمیایی استفاده کنیم اما این مواد شیمیایی و اسیدی خود مشکلات دیگری به دنبال خواهند داشت که توصیه می کنیم تا حد امکان برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه روش های زیر را امتحان کنید. بخصوص اگر کودکان در معرض این مواد شیمیایی باشند لازم است بیشتر دقت کنید.اگر گرفتگی لوله ها زیاد نیس ما به شما روش های خانگی را پیشنهاد می کنیم.

مواد اسیدی و شیمیایی که برای باز کردن لوله های فاضلاب استفاده می شوند حتی برای بزرگترها هم می توانند خطرناک باشند و عارضه تنفسی ایجاد کنند یا به سیستم گوارشی آسیب برسانند. بنابراین برای استفاده از روش های غیر شیمیایی و ساده خانگی دلیل کافی داریم. اما باز کردن لوله فاضلاب در خانه به چه صورتی انجام می شود؟

 • کتری آب جوش که مهم ترین عضو هر آشپرخانه است در باز کردن لوله فاضلاب به شما کمک می کند. آب جوش را در لوله فاضلاب بریزید.

باز کردن لوله فاضلاب در خانه

 

 • در ابزار خود به دنبال یک سیم باشید که بتوانید آن را وارد لوله فاضلاب کنید پس لازم است یک سیم انعطاف پذیر انتخاب کنید. با حرکت سیم در لوله اگر مواد زائد سبب گرفتگی آن شده باشد جابجا شده و راه لوله باز می شود.
 • احتمالا شما هم جوش شیرین و سرکه در آشپرخانه خود داشته باشید ترکیب جوش شیرین و سرکه می تواند مواد درون لوله را بشوید و یک لوله باز کن ایفا کند.توجه داشته باشید که در لوله را بعد از ریختن این محلول ببندید.

لوله بازکنی یوسف آباد

دوباره در لوله آب جوش بریزید و از سیم برای تکمیل عملیات استفاده کنید.

 • تکرار این ترفند ساده و ریختن آب جوش در لوله مواد اضافی حرکت می کنند و از این به بعد کمتر با معضل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواهید شد.

لوله بازکنی ونک

اگر روش های ذکر شده در بالا برای باز کردن لوله فاضلاب در خانه موثر نبود و  گرفتگی لوله فاضلاب جدی باشد وقت آن است که با متخصص لوله بازکنی تا برای رفع گرفتگی لوله ها به منزل شما بیایند.

خدمت از ما در تمام محله های تهران از جمله محله های زیر، آماده خدمت رسانی می باشد:

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

ترفندهای باز کردن لوله فاضلاب در خانه
4.7 امتیاز از 10 رای

1 Comment

 1. ساعدی گفت:

  سلام. اگر با این روش خودمان نتوانستیم گرفتگی را برطرف کنیم، چه کاری باید بکنیم؟

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید