بنایی

خدمات بنایی ساختمان فقط در تهران،شیراز ،کرج،اصفهان

02162829000 تماس سراسری 

خدمات بنایی ساختمان (فقط در تهران،شیراز، کرج، اصفهان)

 

بنایی ساختمان از جمله کارهایی است که اکثر ما نیاز به آن را احساس کرده ایم. زمانی که سرویس بهداشتی نیاز به بازسازی دارد. زمانی که می خواهیم تغییراتی در آشپزخانه یا جاهای دیگر منزل ایجاد کنیم. هم چنین وقت هایی که مشکلی در ساختمان ما ایجاد می شود و احتیاج سریع به تعمیرات و خرده کاری بنایی داریم.

ما در این مطلب هرآنچه که لازم است در خصوص بنایی ساختمان ، وظایف یک بنای ساختمان و .. بدانید برایتان بیان می کنیم.پس همراه ما باشید .

 

بنایی ساختمان

 

بنایی ساختمان

 

بنایی ساختمان دارای شاخه های مختلفی است که از جمله آنها گچ کاری ، سیمان کاری ، کاشی کاری ، دیوار چینی ، سنگ کاری و… است  که هر کدام مهارت خاص خود را دارد و برای یادگیری این مهارت ها حتما باید نزد اوستا کار آموزش بنایی ساختمان ببینید. اولین کارهایی که یک اوستا کار به یک شاگرد واگذار می کند انجام کارهای ریز و غیر ماهرانه است .

شغل بنایی ساختمان بسیار پر زحمت و مشکل است  البته دستمزد کارهای بنایی به همان نسبت خوب است مخصوصا اگر چند هنر را با هم دارا باشید. این شغل کاری تقریبا کثیف است و همچنین به دلیل سر و کار داشتن با خاک و ابزارهای خطرناک و همچنین حضور بر سر ساختمان های نیمه کاره که محیط امنی نیست  بنابراین باید تجهیزات ایمن و لباس های مناسب بپوشد.

 

یک نکته مهم این است که اگر بیماری های تنفسی و یا حساسیت دارید نباید سراغ این شغل بیایید زیرا که تمام مواد بنّایی حساسیت زا و خطرناک هستند.

 

از ویژگی های شغل بنایی ساختمان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- خوش‌قول باشد:  یعنی در سریع‌ترین زمان ممکن کار را شروع کند و همچنین کار را در کمترین زمان و بهترین کیفیت به سر انجام برساند.

2-دقیق و کار آزموده باشد: کیفیت کار یک گچ‌کار و یا یک کاشی‌کار از آنجایی که کار آنها در معرض دید است بسیار مهم است. اگر کاشی کار دقیق نباشد  یک اشتباه و عدم دقت کوچک، باعث می شود نمای نهایی کار آنچنان بد جلوه کند که گاهی کارفرما حاضر می شود کار را دوباره به یک استادکار دیگر بسپارد. در این زمان است که وقت ، هزینه و انرژی فراوانی صرف شده بی آنکه نتیجه مطلوب حاصل شده باشد.

3-کار را تمیز انجام دهد: یعنی زمانی که یک بنا قرار است در یک واحد در حال سکونت کار کند . کار را تمیز انجام دهد و به اصطلاح عامیانه بتواند کار را جارو شده تحویل دهد. در این صورت است که پس از پایان کار نیازی به تمیز کاری و رفت و روب اضافی نخواهد بود.

 

کلام آخر 

کار بنّایی ساختمان یک کار اساسی و مهم در ساخت و ساز ساختمان است و باید توسط یک بنا که دارای تخصص و حرفه در ساخت انواع ساختمان ها است  انجام شود.

 

 شما می توانید خدمات ساختمانی خود از جمله نقاشی ساختمان ، گودبرداری ،  بازسازی و تخریب ساختمان را به ما بسپارید.

  02162829000 ? تماس سراسری

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

بنایی
4.4 امتیاز از 20 رای

1 Comment

  1. vahidi گفت:

    با سلام و وقت بخیر …مطالب خوبی بود من به شخصه اینقدر عمیق به شغل بنایی نگاه نکرده بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن