تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن

تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن

ارائه خدمات تخلیه چاه در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، مشهد، اهواز، تبریز و کیش

  02162829000 

ارائه خدمات تخلیه چاه در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، مشهد، اهواز، تبریز و کیش

 

 

عملیات تخلیه چاه فاضلاب به راحتی و در زمان اندک با استفاده از پمپ های مختلفی از جمله پمپ مکنده، پمپ ساکشن، پمپ لجن کش و پمپ کف کش  انجام می شود. در این مقاله به تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن می پردازیم.

تخلیه چاه به دوصورت مکانیزه و نیمه مکانیزه توسط شرکت های تخلیه چاه انجام می شود. تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن یکی از روش های مکانیزه ی تخیله چاه می باشد.

تجهیزات مورد نیاز جهت تخلیه چاه مکانیزه

تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن

 

برای اجرای تخلیه چاه مکانیزه حداقل وسایل مورد نیاز شامل:

 • تانکر تخلیه چاه ده هزار لیتری
 • پمپ مکنده و پمپ ساکشن تخلیه چاه
 • پمپ لجن کش تخلیه چاه
 • انواع ابرازهای مخصوص تخلیه چاه
 • کارگران زبده و با تجربه

میباشد.

تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن

عملیات تخلیه چاه با پمپ ساکشن این فرآیند را برای شرکت های ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه آسان کرده و در زمان کمتری چاه فاضلاب منزل شما تخلیه شده و برای استفاده مجدد آماده می گردد.

همانطور که اشاره شد از پمپ های دیگری نیز برای تخلیه چاه استفاده می شود. در گذشته نیز پمپ هایی با امکانات کمتر به کار گرفته می شد که تخلیه چاه با صرف زمان زیادی همراه بود.

تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن

تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن چگونه انجام می شود؟

پمپ ساکشن برخلاف پمپ های دیگر در بیرون چاه قرار می گیرد و فاضلاب درون آن را به بیرون از چاه می کشد. این عملیات با سرعت و قدرت بالایی انجام می شود و آنچه سبب تمایز این دسته پمپ ها نسبت به نمونه های دیگر می شود و البته رضایت شرکت ها را نسبت به این پمپ ها به دنبال دارد قدرت و سرعت و نحوه عملکرد آن می باشد زیرا پمپ های دیگر تخلیه چاه از جمله پمپ کف کش درون چه قرار می گیرد و فاضلاب درون آن را به بیرون می فرستد و نیازمند صرف زمان بیشتری برای تخلیه چاه می باشد.

به این ترتیب پمپ های ساکشن با قدرت و سرعت بهتر نسبت به دیگر پمپ ها مورد توجه شرکت های تخلیه چاه هستند.

پمپ های ساکشن با تخلیه چاه از فاضلاب و انتقال این مواد به درون مخرن خود کار را برای متخصصین تخلیه چاه آسان کرده و در زمان صرفه جویی و دیگر جای نگرانی برای شما درمورد پر شدن چاه فاضلاب وجود ندارد.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تخلیه چاه فاضلاب با پمپ ساکشن
4.7 امتیاز از 13 رای

2 Comments

 1. زارعی گفت:

  با سلام و خسته نباشید.
  ما در یک ساختمان دوطبقه زندگی میکنیم و از سیستم چاه برای دفع فاضلاب استفاده می کنیم. مدتی پیش چاه پر شد و با پمپ آن را تخلیه نمودیم. اما باز مدتی است که نشانه های پر شن دوباره را مشاهده کردیم. چرا در این زمان کم چاه پر شده است؟

 2. کاکتوس گفت:

  با سلام. یک سوال داشتم. آیا تخلیه چاه با لایروبی فرق داره؟

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن