تعمیر چیلر

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج و اصفهان ارائه می دهد.

02162829000
تعمیر چیلر

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش
تعمیر چیلر

تعمیر چیلر , تعمیر چیلر , تعمیر چیلر در تهران , تعمیر چیلر صنعتی , تعمیر چیلر گازی , اموزش تعمیر چیلر , تعمیر سردخانه , تعمیرات چیلر مدیا , تعمیرات مینی چیلر , تعمیرکار چیلر در کرج , تعمیر چیلر , سرویس چیلر , تعمیر چیلر در تهران , تعمیر چیلر صنعتی , تعمیرات چیلر , تعمیر چیلر گازی , اموزش تعمیر چیلر , تعمیر سردخانه , تعمیرات چیلر مدیا , تعمیرات مینی چیلر , تعمیرکار چیلر در کرج , تعمیر چیلر , تعمیر چیلر , تعمیرکار چیلر , تعمیر چیلر در تهران , تعمیر چیلر صنعتی , تعمیرات چیلر , تعمیر چیلر گازی , اموزش تعمیر چیلر , تعمیرکار سردخانه , تعمیرکار چیلر , لیزر تعمیرات چیلر مدیا , تعمیرات مینی چیلر , تعمیرکار چیلر , تعمیر چیلر , تعمیر چیلر , تعمیر سردخانه , تعمیر چیلر در تهران , آموزشگاه چیلر در تهران , آموزشگاه چیلر فنی حرفه ای , تعمیر چیلر , سرویس چیلر , هزینه سرویس چیلر , نحوه سرویس چیلر تراکمی , سرویس چیلر , نحوه سرویس چیلر تراکمی , هزینه سرویس چیلر , سرویس چیلر , تعمیر چیلر , تعمیر چیلر در تهران , تعمیر چیلر صنعتی , تعمیر چیلر گازی , تعمیر چیلر

 

تعمیر چیلر

تعمیر چیلر یکی از پرتقاضاترین خدمات در فصول سرد و گرم سال است. ما در ادامه برای شما عزیزان علاوه بر پرداختن به تعمیر چیلر, به موارد دیگری از جمله تعمیر چیلر در تهران, تعمیر چیلر صنعتی, تعمیر چیلر گازی, اموزش تعمیر چیلر (ویدئو), تعمیر سردخانه, تعمیرات چیلر مدیا و … خواهیم پرداخت.

 

تعمیر چیلر در تهران, کرج, شیراز و اصفهان ☎02162829000☎

تعمیر چیلر

 

تعمیر چیلر در تهران

ما به شما عزیزان, در هر چهار شهر تهران, کرج, اصفهان و شیراز خدمت تعمیر چیلر ارائه می‌دهیم. تفاوتی ندارد چیلر جذبی دارید یا چیلر تراکمی (در ادامه شرح مختصری از نحوه کارکرد هر دو داده‌ایم), ما به شما هفت روز هفته خدمات تعمیر چیلر, تعمیر چیلر در تهران, تعمیر چیلر صنعتی, تعمیر چیلر گازی, تعمیر سردخانه, تعمیرات مینی چیلر و تمام خدمات زیرمجموعه تعمیر چیلر و سرویس چیلر را ارائه می‌دهیم.

 

[مطلب مرتبط: تعمیر کولر گازی ]

 

تعمیر چیلر صنعتی

تعمیر چیلر صنعتی یکی از انواع تعمیرات چیلر است. در صورتی که تعمیر چیلر صنعتی توسط فردی نامتخصص صورت بپذیرد, احتمال آسیب‌های چند ده میلیون تومانی بسیار افزایش می‌یابد.

ما به شما عزیزان در تعمیر چیلر صنعتی پیشنهاد بهره از یک متخصص توانا و بامهارت را می‌دهیم. تفاوتی نمی‌کند شما عزیزان تعمیر سردخانه بخواهید یا تعمیر چیلر مدیا. ما تمامی خدماتی که شما عزیزان می‌خواهید را ارائه می‌دهیم.

تعمیر چیلر صنعتی

 

تعمیر چیلر گازی

چیلر گازی یکی از انواع چیلرها است که این روزها تقاضا برای آن بسیار افزایش یافته است. دلیل این امر کارکرد مشابه آن با چیلر تراکمی اما با گاز شهری یا طبیعی است. این امر موجب از بین رفتن نیاز ما به پست برق و مصرف بسیار چیلرهای تراکمی شده است.

تعمیر چیلر گازی یکی دیگر از خدماتی است که زیرمجموعه تعمیر چیلر به شما ارائه می‌دهیم. باید توجه بداریم که تعمیر چیلر گازی با توجه به ورود دیرهنگام آن, نسبت به باقی انواع چیلرها متخصص کمتری دارد و در انتخاب متخصص برای تعمیر چیلر گازی باید توجه کنیم.

تعمیر چیلر در تهران

 

[مطلب مرتبط: چیلر چیست؟ ]

سرویس چیلر

همه ما دوست داریم در روزهایی که گرم هستند، هوای خنک و مطبوعی را در خانه، مغازه و اداره خود داشته باشیم. اگر از دستگاه چیلر برای خنک کردن استفاده می کنید، می دانید که بهتر است سرویس چیلر را هر سال در برنامه خود قرار دهید.

آیا برای این که بازده چیلر کاهش نیابد، اجزای اصلی آن مثل لوله ها، کمپرسور، یخچال، روغن و تجهیزات استارت را به طور منظم بازدید می کنید؟ در این صورت سرویس چیلر را دست چه کسی می سپارید؟ “خدمت از ما” با دسترسی به مهندسان و متخصصان حوزه سرویس چیلر و تعمیر چیلر در تهران و دیگر شهرها، در سریع ترین زمان درخواست شما را پاسخ می دهد.

 

انواع چیلر

برای تعمیر چیلر باید انواع چیلر و قطعات به کار رفته در آن و فرق چیلر تراکمی و جذبی آشنا شویم. البته این موارد مقدمات کار است و برای اینکه تعمیرکار چیلر حرفه ای بشویم، راه درازی در پیش داریم.

چیلرها از نظر داشتن کمپرسور یا نداشتن آن به دو دسته کلی چیلر تراکمی و چیلر جذبی تقسیم بندی می شوند. چیلرهای تراکمی (که از منظر ساختاری با چیلر جذبی متفاوت است) مانند همه چیلرها می توانند بر اساس نوع کندانسور، به هوا خنک یا آب خنک، بر اساس نوع اوپراتور به چیلرهای فن کویل دار یا پکیج های سقفی، بر اساس نوع شیر انبساط نیز به چیلرهای سرد یا چیلرهای مجهز به سیستم هیت پمپ تقسیم بندی شوند.

 

[مطلب مرتبط: سرویس کولر گازی ]

 

تعمیر سردخانه

تعمیر سردخانه موردی بسیار ضروری برای صاحبان کسب‌و‌کار است. در صورت هر ساعت به تعویق افتادن تعمیر سردخانه, احتمال فساد موادی که در سردخانه نگه‌داری می‌شوند, بسیار افزایش می‌یابد, به خصوص محصولات لبنی و پروتئینی.

تعمیر سردخانه باید با سرعت بالا و در همان دقایق پس از خرابی سردخانه روی دهد تا کمترین آسیب مالی به شما عزیزان وارد شود. تعمیرکار سردخانه مجرب, راهی است برای آسودگی خیال از تعمیر سردخانه به شیوه‌ای تخصصی و توسط تعمیرکار سردخانه متخصص.

علاوه بر تعمیر سردخانه ما به شما عزیزان خدمت نصب سردخانه را نیز ارائه می‌دهیم که امیدواریم این خدمت (نصب سردخانه) همانند تعمیر سردخانه مورد استقبال شما قرار بگیرد.

تعمیر چیلر

 

[اپ: اپلیکیشن نظافت منزل]

 

تعمیرکار چیلر در کرج

تعمیرکار چیلر در کرج همانند دیگر تعمیرکا چیلر برای ارائه خدمت تعمیر چیلر (تعمیر چیلر گازی و …), باید مهارت بسیار بالایی بدارد. همان‌طور که می‌دانیم تعمیر چیلر بسیار تخصصی‌تر از تعمیر کولر گازی است و فرد متخصص باید مهارت عمیقی بدارد.

تعمیرکار چیلر در کرج از این قائده مستثنی نیست و ما به شما عزیزان پیشنهاد بهره از یک متخصص توانا برای تعمیرات چیلر (تعمیر چیلر گازی و …) را می‌دهیم.

 

اموزش تعمیر چیلر

اموزش تعمیر چیلر حتما باید توسط فردی متخصص صورت بپذیرد. در صورت هرگونه کژفهمی و یا ناقص شرح دادن اموزش تعمیر چیلر توسط فرد مدرس, خسارت‌های چند ده میلیون تومانی به همراه دارد. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم حتما آموزشگاه چیلر در تهران خود را بر اساس آموزش چیلر حرفه‌ای برگزینید تا علاوه بر درک عمیق از مفاهیم, بتوانید به فردی بی‌نظیر در تعمیر چیلر بدل شوید.

در ادامه برای شما علاقه‌مندان به اموزش تعمیر چیلر, ویدئویی آموزشی برای آشنایی با چیلر قرار داده‌ایم.


تعمیر چیلر مدیا

یکی از محبوب‌ترین چیلرها برای تامین سرمایش محل و فضاهای وسیع, چیلر مدیا است. با توجه به ظرافت‌های خاص چیلر مدیا و نیازمندی به یک متخصص تماما حرفه‌ای, ما به شما عزیزان پیشنهاد بهره از یک فرد مجرب و متخصص برای تعمیر چیلر مدیا می‌دهیم.

با توجه به آن که این چیلرهای مدیا فضای وسیعی را پوشش می‌دهند, تعمیر چیلر مدیا توسط یک فرد غیر متخصص, می‌تواند هزینه‌های جنبی بسیاری را به شما تحمیل کند. انتخاب یک تعمیرکار چیلر مجرب برای تعمیر چیلر مدیا, گزینه‌ای بی‌رقیب است.


تعمیرات مینی چیلر

تفاوتی ندارد شما عزیزان تعمیرکار چیلر برای تعمیرات مینی چیلر, تعمیر چیلر مدیا یا … بخواهید. یک متخصص حرفه‌ای تسلط کاملی بر تعمیر چیلر دارد؛ و از همین سو تعمیرات مینی چیلر برای او به مانند تعمیر چیلر مدیا یا دیگر انواع چیلر است.

البته این نکته حائز اهمیت نیز هست که فرد متخصص, در حدی حرفه‌ای هست که اگر نتواند به عنوان مثال تعمیرات مینی چیلر انجام دهد, آن را به شما بگوید. در صورت هرگونه مشکل در فرایند تعمیرات مینی چیلر, درنهایت تعمیرکار چیلر پاسخگو است و نه فردی دیگر.


تعمیرکار چیلر

یک تعمیرکار چیلر برای تعمیر چیلرها باید توانایی های زیر را داشته باشیم :

توانايی درک و تشريح مفاهيم انتقال نيرو و فشار یک تعمیرکار چیلر

 • آشنايی با انواع فرمولهای نيرو و كاربرد آنها
 • آشنايی با گشتاور و فرمولهای آنها
 • آشنايی با انواع فرمولهای فشار و كاربرد آنها
 • آشنايی با انواع حركت و فرمولهای آنها
 • شناسایی اصول بكارگيری روابط نيرو و فشار

 


توانایی درک و تشريح مفاهيم مبانی تبرید یک تعمیرکار چیلر

 •  آشنايی با اصول سرماسازی
 •  آشنايی با انواع روش های سرماسازی
 • آشنايی با مفهوم ترموديناميک (تبخير، تقطير، اشباع، تصعید، نقطه های جـوش، گرمای نهان تبخیر، گرمـای نهـان تقطیر، گرمـای ویژه، سابكولينگ و سوپرهيت …)
 • آشنايي با انواع مدارات سيكل تراكمي تبريد
 • شناسايي اصول تشريح مفاهيم تبريد

 


توانايی شناخت مدار و قطعات مكانيكی چیلرهای تراكمی در تعمیر چیلر

 • آشنايی با انواع چيلرها (چیلر جذبی/چیلر تراکمی)
 • آشنايی با سيكل تراكم چيلرها (چیلر جذبی/چیلر تراکمی)
 • آشنايی با مدارهای انتقال حرارت چيلر (چیلر جذبی/چیلر تراکمی)
 • آشنايی با قطعات مكانيكی چيلر تراكمی

 


توانايی انتخاب ، نصب و تست انواع مبدلهاي حرارتی یک تعمیرکار چیلر

 •  آشنايی با مبدلهای آبی آبی
 • آشنايی با مبدلهای گازی گازی
 • آشنايی با انواع كندانسور و نحوه تست آنها
 • آشنايی با انواع اواپراتور و نحوه تست آنها

 

[ایستاگرام: خدمت از ما]

 

درخواست تعمیر چیلر از “خدمت از ما”

برای ثبت درخواست آسان بر روی فرم درخواست “چیلر و هواساز” کلیک کنید. با وارد کردن مشخصات و جزییات درخواست خود بهترین تعمیرکار چیلر در محل شما حاضر می شود.

هم چنین با نصب اپلیکیشن “خدمت از ما” می توانید سرویس چیلر و تعمیر چیلر را از طریق تلفن همراه خود در اپلیکیشن ثبت کنید.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیر چیلر
4.9 امتیاز از 19 رای

4 Comments

 1. faezea amiri گفت:

  با سلام ببخشید ما اطراف اصفهان هستیم و ساختمانمان چیلر دارد آیا شما تعمیرات چیلر با مسافت طولانی از اصفهان هم انجام می دهید؟؟؟

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   سلام دوست عزیز

   بله دوست عزیز ما در کل استان اصفهان این خدمت رسانی را انجام می دهیم.

 2. رضا یزدان پناه گفت:

  خیلی ممنون از متن تعمیر چیلر سایتتون. شما چقدر زمان میبره تا یک نفرو بیاد برای تعمیر چیلر ساختمان ما. یه ساختمان7 طبقه داریم که نیاز به تعمیر چیلر داره.

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   درود به شما.
   هر زمانی که شما دوست عزیز ثبت درخواست تعمیر چیلر انجام بدین, خدمت یارهای ما در همان روز کاری به محل شما مراجعه می‌کنند و متناسب با نیازهای تعمیر چیلر شما, زمانی را به شما برای تعمیر یا سرویس چیلر اعلام می‌کنند.
   ممنون از شما
   پشتیبانی “خدمت از ما”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید