شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

تعمیرکار پکیج

تعمیر کار پکیج

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان و مشهد 02162829000 02122880704

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان ، مشهد

تماس با خدمت از ما

 

پیدا کردن یک تعمیرکار پکیج ماهر از دغدغه های اکثر افراد است ، تعمیرکار پکیج کسی است که تمامی قطعات پکیج و کدهای خطای  پکیج آن را بشناسد و تسلط به تعمیر انواع پکیج های ایرانی و خارجی و نصب آن را داشته باشد. تعميركار پكيج باید بتواند از عهده عیب یابی پکیج ، لوله كشی آب سرد و گرم، باز و بسته كردن، تعمیر سوراخ رادیاتور  ،  تست عملكرد قطعات پكيج شوفاژ گازی ، تشخيص قوانين سطری عملكرد دستگاه ، نصب و راه اندازی، عيب يابی و تعمير و رسوب زدايی از دستگاه و كنترل كيفيت دودكش و اجرای مقررات مربوطه برآيد. ما در این مطلب فهرستی از توانایی های تعمیرکار پکیج را شرح داده ایم.

 

توانایی های تعمیرکار پکیج

تعمیرکار پکیج

 • تشخيص عوامل موثر محيط كار
 • اندازه گيری، علامت گذاری و خط كشی قطعات كار
 • برشكاری قطعات كار تاسيساتی
 • سوهانكاری قطعات كار
 • سوراخكاری قطعات كار و ديوار
 • بريدن انواع لوله های فولادی آب سرد و گرم
 • حديده و قلاويز كاری قطعات
 • جوشكاری گاز
 • جوشكاری برق
 • خواندن نقشه های پكيج و شبكه حرارت مركزی
 • لوله كشی آب سرد و گرم و لوله های حرارت مركزی
 • باز و بسته كردن، تست عملكرد قطعات پكيج شوفاژ گازی
 • تشخيص قوانين نظری عملكرد دستگاه
 • نصب و راه اندازی پكيج حرارت مركزی
 • عيب يابی و تعمير پكيج شوفاژ گازی
 • تشخيص سختی آب و رسوب گيری از پكيج حرارت مركزی
 • تشخيص عملكرد دودكش ساختمان
 • انطباق عمليات نصب، سرويس و تعمير پكيج حرارت مركزی با استانداردها
 • اجرای مقررات و آيين نامه های شغلی
 • اجرای استاندارد های تضمين كيفيت
 • پيشگيری از حوادث و رعايت نكات ايمنی و حفاظتی و بهداشت كار
 • موازی كردن پكيج های حرارت مركزی
 • برقراری ارتباط با فرآيندهای ذيربط
 • تهيه گزارش عمليات

اگر برای تعمیر پکیج دیواری،  ، هواگیری شوفاژ و  عیب یابی پکیج دنبال یک تعمیرکار پکیج هستید   با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

آیا تعمیرکار پکیج قابل اعتماد است؟

جواب بالا در یک کلمه بله است. تعمیرکار پکیج که توسط خدمت از ما معرفی می شود کاملا قابل اعتماد است. خدمت از ما تمامی مدارک یک تعمیرکار پکیج را چک می کند و تعمیرکار پکیج را احراز هویت می نماید. پس تمام تعمیرکاران که توسط خدمت از ما به محل مورد نظر شما فرستاده می شوند کاملا قابل اعتماد و کار درست هستند. پس شما می توانید همین الان سرویس تعمیر پکیج توسط تعمیر کار پکیج را از خدمت از ما دریافت کنید.

 

اگر شما به دنبال تعمیرکار پکیج می‌گردید، یا می‌خواهید از خدمات سرویس پکیج یا نصب پکیج استفاده کنید و یا به تعمیرات سیستم گرمایشی نیاز دارید با ما همراه باشید.در ادامه این مقاله به سؤالات شما درباره تعمیرکار پکیج و تعمیر پکیج دیواری پاسخ خواهیم داد.

 

تعمیرکار پکیج

 

1- به کدام تعمیرکار پکیج اعتماد کنیم؟

تعمیرکار پکیج معمولاً به صورت سیار یا در تعمیرگاه  مشغول به کار هستند. بعضی از خدمات مربوط به پکیج می‌بایست حتماً در محل نصب پکیج انجام شود. ضمن اینکه جابجایی پکیج‌ها برای تعمیر معمولاً هزینه بر است. هر چند اگر خرابی دستگاه پکیج اساسی باشد به علت نیاز به تجهیزات خاص پکیج باید به نزد تعمیرکار پکیج ارسال شود. در هر صورت سعی کنید برای تعمیر پکیج دستگاه خود را به تعمیرکاران مجاز تحویل دهید. تعمیرکاران مجاز پکیج‌های دیواری از طرف نمایندگی معرفی شده و دوره آموزش مهارت‌های سرویس و تعمیر پکیج را زیر نظر متخصصین گذرانده‌اند. در صورت تعمیر توسط تعمیرکار پکیج ، شرکت تولید کننده کلیه خدمات و گارانتی‌های مربوط را ارائه خواهد داد. هنگام مراجعه به تعمیرکار پکیج حتماً کارت گارانتی دستگاه را به همراه داشته باشید.

 

تعمیرکار پکیج

 

2- تعرفه تعمیرات پکیج چگونه است؟

تعرفه تعمیرات پکیج توسط تعمیرکار پکیج هر ساله توسط صنف تعمیرکاران پکیج تعین شده و به کلیه تعمیرکاران اعلام می‌شود. این تعرفه‌ها معمولاً هر سال مورد بازنگری قرار می‌گیرند. کلیه تعمیرکاران پکیج موظف هستند بر اساس تعرفه تعمیرات پکیج که توسط صنف اعلام می‌شود عمل کنند. شما می‌توانید در صورت پرداخت اجرت تعمیرات پکیج بر خلاف تعرفه صنف به تعمیرکار پکیج ، به سازمان تعزیرات مراجعه کنید و شکایت خود را ثبت کنید. مطمئن باشید به در خواست شما رسیدگی خواهد شد.

 

تعمیرکار پکیج

 

3- هزینه تعمیر پکیج دیواری چقدر است؟

تعرفه تعمیرات پکیج توسط اتحادیه تعمیرکاران پکیج تنظیم و اجرا می‌شود و به تعمیرکار پکیج ابلاغ می شود. البته اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای باشد هزینه قطعه به هزینه تعمیرات اضافه می‌شود. معمولاً هزینه قطعات برندهای مختلف پکیج با هم متفاوت است. به عنوان مثال هزینه تعویض قطعه و تعمیرات پکیج مرکوری با هزینه تعمیرات پکیج تاچی متفاوت است. در مقایسه با هزینه‌های تعمیر موتورخانه، اجرت تعمیرات پکیج بسیار کم‌تر و مقرون به صرفه است. به همین علت استفاده از پکیج دیواری روز به روز مورد اقبال بیشتری قرار می گیرد.

 

تعمیرکار پکیج

 

4- سرویس پکیج چندوقت یکبار انجام شود؟

 اینکه سرویس پکیج شما چند وقت یکبار انجام شود به عوامل مختلفی بستگی دارد. هرچه کیفیت آب لوله کشی پایین‌تر باشد یعنی ناخالصی‌های آب بیشتر باشد سرویس پکیج زودتر باید انجام گیرد و زودتر به تعمیرکار پکیج نیازمند خواهید شد. به علت رسوب ناخالصی‌ها در لوله‌های داخلی دستگاه، لازم است که در صورت نیاز نسبت به سرویس پکیج دیواری اقدام شود. استفاده صحیح از دستگاه و رسیدگی به مشکلات دستگاه نیز نیاز شما را به سرویس دوره ای پکیج کاهش می دهد و کمتر به تعمیرکار پکیج نیازمند خواهید شد.

 

تعمیرکار پکیج

 

5- هزینه سرویس پکیج بوتان چقدر است؟

هزینه سرویس کامل پکیج بوتان شامل شست و شوی کامل لوله‌های داخلی، بازرسی پمپ آب، جرقه زن، ترموستات و ترموکوبل باید توسط تعمیرکار پکیج تعیین گردد. طبق نظر تعمیرکار پکیج گاهی اوقات نیاز به بازرسی شوفاژها و هواگیری آن نیز می باشد. هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار پکیج و در صورت نیاز تعویض قطعه نیز به هزینه‌های سرویس اضافه می‌شود. جهت کاهش هزینه‌ها پیشنهاد می‌شود در صورتی که کیفیت آب محل زندگی شما نسبتاً مناسب است و پکیج شما بدون مشکل کار می‌کند سرویس پکیج خود را توسط سرویس کار پکیج چند سال یکبار انجام دهید.

 

 

6- نصب پکیج چگونه صورت می‌گیرد؟

نصب پکیج حتماً باید توسط نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های تولید کننده پکیج‌های دیواری صورت گیرد. در صورت نصب کردن دستگاه توسط افراد متفرقه دستگاه از حالت گارانتی خارج شده و شرکت سازنده هیچگونه مسئولیتی در قبال پکیج دیواری و تعمیر پکیج نمی‌پذیرد. پس بهتر است قبل از اقدام به نصب پکیج‌ها نسبت به مجاز بودن نصاب دستگاه اطمینان حاصل کنید. برای این کار می توانید از نصاب پکیج درخواست کنید کارت خود را به شما ارائه دهد.

 

تعمیرکار پکیج

 

7- کدام برند پکیج مناسب‌تر است؟

در حال حاضر پکیج‌هایی با برندهای مختلف در بازار موجود است. هر چند پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور بیشتر از بقیه برندها مورد اقبال مشتریان قرار گرفته‌اند و سهم عمده‌ای از این بازار را تصاحب کرده‌اند. به همین نسبت نمایندگی‌های مجاز این دو برند در کل کشور حضور فعال دارند. پس در صورت خراب شدن پکیج‌های بوتان و ایران رادیاتور، < strong>در خصوص پیداکردن تعمیرکار پکیج مشکلی نخواهید داشت. اما پیدا کردن تعمیرکار برای تعمیرات پکیج تاچی یا پکیج ایساتیس کار چندان راحتی نخواهد بود. خصوصاً اگر نیاز به تعویض قطعه باشد. با این وجود مشکل خاصی در خصوص نحوه عملکرد این پکیج‌ها گزارش نشده است. اگر قصد خرید پکیج را دارید و بین این برندها تفاوت قیمت خاصی مشاهده نمی‌کنید بهتر است ریسک نکنید و پیش بینی خدمات پس از فروش و تعمیرات و سرویس پکیج خود را داشته باشید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیرکار پکیج
4.9 امتیاز از 26 رای

Comments are closed.