دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن


شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن

ارائه تمامی خدمات نظافت منزل فقط در تهران ، شیراز   02162829000 ☎ 02122880704 

 

ارائه تمامی خدمات نظافت منزل در  تهران و  شیراز

دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن بهترین راه حل برای شما

این روز ها سبک زندگی افراد دستخوش تغییرات شده است . تغییراتی که وابسته به سیستم های هوشمندی مثل تلفن همراه است . به همین دلیل تمام کسانی خدمات منزل را ارائه می دهند ، سعی دارند که امکان درخواست خدمات را از طریق یک اپلیکیشن خدمات منزل فراهم آورند .

در واقع دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن خدمات منزل خیلی به  صرفه تر شده است . چرا به صرفه؟؟ زیرا افراد از طریق سفارش خدمات آنلاین منزل از طریق اپلیکیشن خدماتی مشکلات روزمره خود را خیلی سریع تر برطرف می کنند.

دریافت خدمات منزل از طریق اپلیکیشن

 

این روها ایرانیان در کنار اپلیکیشن نظافت آنلاین به جستجو و خواندن این مطالب هم علاقه نشان می دهند:

خدمات نظافت آنلاین

اپلیکیشن نظافت منزل

اپلیکیشن درخواست خدمات

اپلیکیشن خدمات منزل

رزرو آنلاین نظافتچی

خدمات انلاین

 

 tick  پیشنهاد ما به شما برای راحتی کار شما :

پس ما هم به شما این پیشنهاد را می دهیم که اگر تاکنون تجربه دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن خدمات منزل نداشته اید ، اپلیکیشن خدماتی خدمت از ما را روی گوشی خود نصب کنید و هرگونه نگرانی را از خود دور کنید.

 


 

فواید دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن خدمات منزل :

همانطور که می دانید و تجربه کردید ، اگر بخواهیم هنوز هم برای درخواست خدمات  به شیوه قدیم  رجوع کنیم باید ساعت ها وقت تلف کنیم تا نهایتا یک  نیروی کمکی  را پیدا کنیم  تا مشکلات را بر طرف کند و حالا آیا نیروی کمکی  در کار خود مهارت داشت و یا نداشت برای ما دردسرهای بعدی را به همراه می آورد .

به همین دلیل فرصتی به نام دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن خدمات منزل مهیا شده است تا افراد علاوه بر اینکه در وقت خود صرفه جویی می کنند همچنین میتواند به فرد و نیروی کمکی هم از نظر اخلاقی و هم از نظر دانش و مهارت اطمینان پیدا کنند .

 

کدام اپلیکیشن درخواست خدمات را نصب کنیم؟

حالا ممکن است این سوال برای شما پیش آید که برای دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن به چه شرکتی اطمینان کنیم ؟ و کدام اپلیکیشن از همه بهتر است و ..

در واقع شما برای پاسخ به این سوال باید نهایت دقت را خرج دهید  و هوشمندانه فکر کنید . به طور مثال باید بگویید که در کدام اپلیکیشن تعداد شهرهایی که خدمات ارائه می دهند بیشتر است  ؟؟ و یا اینکه شما با نصب یک اپلیکیشن چند خدمات میتوانید درخواست دهید ؟؟

و همچنین اینکه کدام اپلیکیشن مشخصات سرویسکار برای شما نشان می دهد ؟ در کدام اپلیکیشن میتوان ساعت اعزام نیرو را مشخص کرد؟ کدام اپلیکیشن لغو درخواست دارد ؟ و کدام اپلیکیشن به روز و اپدیت است؟؟؟؟

 

پس در هنگام انتخاب یک اپلیکیشن درخواست خدمات تمام هوش و ذکاوت خود را به کار ببرید و بهترین اپ را نصب کنید .

 

معرفی بهترین اپلیکیشن درخواست خدمات نظافت

” خدمت از ما “ سامانه درخواست آنلاین خدمات، مکانی برای دسترسی سریع و راحت به نیروهای متخصص، متعهد و انتخاب شده همراه با قیمت مشخص در تمامی حوزه خدمات است. شما با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر پایان دادن به مشکلات پیداکردن و دسترسی به نیروی خدماتی ماهر می توانید از زمان ثبت سفارش تا انجام کامل خدمات بر تمامی مراحل نظارت کامل داشته تا با اطمینان و رضایت از کیفیت انجام کار مطمئن باشید.

دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن

 

 آیا اپلیکیشن درخواست خدمات ، فقط سرویس نظافت را ارائه می دهد؟

 خیر از طریق اپلیکیشن خدمت از ما  می‌توانید بیش از 120 سرویس را به صورت آنلاین و در کم‌ترین زمان سفارش دهید. یکی از سرویس‌های خدمت از ما ، نظافت منزل است. بنابراین اگر به دنبال نیروی کمکی برای  نظافت آمنزل هستید هستید، می‌توانید با نصب اپلیکیشن خدمت از ما  بر روی گوشی خود و یا از طریق سایت به صورت آنلاین سفارش‌تان را برای نظافت منزل ثبت کنید و منتظر اعزام مجرب‌ترین و کاربلدترین کارگرها به محل خود باشید.

 

با اپلیکیشن خدمت از ما بیشتر آشنا شوید

” خدمت از ما “ سامانه درخواست آنلاین خدمات ، مکانی برای دسترسی سریع و راحت به نیروهای متخصص، متعهد و انتخاب شده همراه با قیمت مشخص در تمامی حوزه خدمات است. شما با استفاده از این اپلیکیشن علاوه بر پایان دادن به مشکلات پیداکردن و دسترسی به نیروی خدماتی ماهر می توانید از زمان ثبت سفارش تا انجام کامل خدمات بر تمامی مراحل نظارت کامل داشته تا با اطمینان و رضایت از کیفیت انجام کار مطمئن باشید.

 

در چه مواقعی بهتر است کار نظافت منزل را به نظافتچی سپرد

بگذارید با یک سوال  از شما به این پرسش جواب بدهیم . شما  چند وقت یک بار منزلتان را تمیز می کنید؟ اگر که  به دوره نظافت  منزل کوتاه است پس موقع ان رسیده است که کمی به فکر خودتان باشید و هر ازگاهی به جای نظافت به استراحت مبپردازید و کار نظافت منزل را به فردی مطمئن بسپارید.

اگر هم که دوره نظافت شما طولانی و دیر به دیر باشد پس به یک نظافت درست و حسابی نیازمند هستید ولی آیا شما میتوانید از پس تمام کارها به بهترین شکل ممکن براید؟؟ شاید جواب مثبتی دهید ولی بایید چند لحظه فکر کنید که انباشته شدن کارهای نظافتی چقدر دردسر ساز هست مخصوصا برای شمایی که فردی شاغل هستید و هزاران مشغله کاری دارید .

 

با ارسال ایمیلتان زودتر از بقیه از کدهای تخفیف نظافت منزل ما با خبر شویداین کد تخفیف برای دم عید به دردت میخوره 🙂

 

با دریافت خدمات نظافت از اپلیکیشن خیال خود را راحت کنید

 با خیالی راحت کار نظافت منزل را برون سپاری کنید  و از تبعات عدم نظافت و دغدغه انجام ان دور شوید .پس به راحتی از یک شرکت نظافتی درخواست نیروی کمکی بگیرید ولی بدانید که  تنها را دسترسی به شرکت خدمات نظافت منزل تلفن نیست  بلکه  از طریق اپلیکیشن درخواست خدمات منزل میتوانید خیلی راحت این کار را انجام دهید .

 

خدمت از ما  ارائه‌دهنده‌ی خدمات نظافت آنلاین آماده دریافت سفارش‌های شما برای نظافت منزل است. هم از طریق سایت و هم از طریق اپلیکیشن می‌توانید سفارش‌تان برای نظافت منزل را در خدمت از ما ثبت کنید.

 

خدمات نظافت آنلاین توسط نظافتچی خانم و  آقا

check  نظافت کامل آشپرخانه

check گردگیری وسایل

check نظافت کامل راه پله و مشاعات

check شستن دیوار‌ها و پنجره‌ها

check شستن و تی کشیدن کف

check نظافت پذیرایی ‌و نظافت اتاق‌ها

check شستن سرویس بهداشتی و حمام

check شستن ظروف و البسه

 

لازم به ذکر است اگر درخواست مبل شویی و قالیشویی دارید باید این سرویس را به طور مجزا در اپلیکیشن درخواست بدهید.

 

ثبت سفارش نظافت آنلاین در خدمت از ما

درخواست خدمات نظافت منزل و یا نظافت محل کار و … چه از طریق سایت و چه از طریق اپلیکیشن  بسیار ساده و شفاف انجام می شود . در هر دو گزینه، یعنی هم سایت و هم اپلیکیشن درخواست خدمات، در قسمت نظافت منزل روی ثبت سفارش کلیک کرده و چند پرسش را خیلی سریع پاسخ می‌دهید. این امکان برای شما وجود دارد که روز و ساعت دقیق حضور کارگر نظافت منزل در منزل‌تان را تعیین کنید، همچنین شرایط برای انتخاب جنسیت نظافتچی ها نیز وجود دارد. بنابراین به هر دلیلی اگر خواهان حضور کارگران با جنسیتی خاص هستید، می‌توانید از خدمات نظافت آنلاین خدمت از ما بهره ببرید.

 

درست است شاید اعتماد کردن به فرد غریبه سخت باشد ولی خدمت از ما  برای ارائه خدمات شما مجرب ترین ، مورد اعتماد ترین افراد در حوزه نظافت منزل گزینش کرده است . پس جای هیچ نگرانی نیست .

 

چند مزیت  دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن

khedmatazma  مزیت ویژه اول  :  ثبت سفارش در خدمت از ما  رایگان است و  بدون هیچ هزینه ای میتوانید در هر ساعتی درخواست خود را ثبت کنید.

khedmatazma  مزیت ویژه دوم :  تیم  پشتیبانی خدمت از ما تا پایان کار همراه شماست و به هرگونه رضایت و نارضایتی شما رسیدگی می کند.

khedmatazma  مزیت ویژه سوم : پس از نصب شما دارای ده هزار تومان شارژ اولیه میباشد . یعنی در صورت اولین درخواست ده هزار تومان به شما تخفیف داده می شود.

پس بهتر است هرچه زودتر دست به کار شوی و اولین تخفیف را از اپلیکیشن خدمت از ما دریافت کنید.

دریافت خدمات منزل از طریق اپلیکیشن

چطور به نیروی نظافتی اعزامی اعتماد کنیم؟

با ثبت سفارش نظافت منزل ، در واقع شما اجازه می‌دهید یک فرد غریبه در حریم خصوصی خانه‌تان حضور پیدا کند . و  ممکن است به همین دلیل از درخواست این نظافتچی ها خودداری کنید ولی دست نگهدارید شما با دقت زیاد در انتخاب یک شرکت معتیر میتوانید خیال خود را راحت کنید .

 

پس به شرکتی اعتماد کنید که :

  • مجوز فعالیت دارد
  • دارای نیروی هایی باسابقه درخشان است
  • روند جذب نیروی خدماتی شفافی دارد
  • واحد پشتیبانی فعالی دارد
  • به رضایت  و نارضایتی های مشتریان رسیدگی می کند
  • ثبت سفارش  خدمات ان آسان است و
  • طراحی اپلیکیشن و سایت ساده و کاربردی است

 


به این نکته توجه کنید  که :

بین اپلیکیشن‌ های خدماتی  رقابت به وجود امده است به همین دلیل  هر کدام  با اضافه کردن قابلیت هایی سعی دارند در جایگاه بهترین اپلیکیشن درخواست خدمانی قرار بگیرند ولی دقت خود را بالا ببرید زیرا که تمام این اپلیکیشن ها به روز رسانی نمی شوند.و جایز بهترین اپ نیستند.

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

دریافت خدمات نظافت آنلاین با کمک اپلیکیشن
4.7 امتیاز از 7 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *