باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا

لوله بازکنی فوری در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، بندرعباس، قم، مشهد، اهواز، تبریز و کرمان

02162829000

لوله بازکنی فوری در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، بندرعباس، قم، مشهد، اهواز، تبریز و کرمان

 

لوله بازکنی تهران

دستگاه لوله بازکنی پاسداران , دستگاه لوله بازکنی غرب تهران , دستگاه لوله بازکنی شرق تهران , دستگاه لوله بازکنی شمال تهران , دستگاه لوله بازکنی جنوب تهران , دستگاه لوله بازکنی کرج , دستگاه لوله بازکنی بلوار فردوس , دستگاه لوله بازکنی پایتخت , دستگاه لوله بازکنی پونک , دستگاه لوله بازکنی پیروزی , دستگاه لوله بازکنی جردن , دستگاه لوله بازکنی جمهوری , دستگاه لوله بازکنی جنت آباد , دستگاه لوله بازکنی حکیمیه , دستگاه لوله بازکنی در پاسداران , دستگاه لوله بازکنی در نیاوران , دستگاه لوله بازکنی رسالت , دستگاه لوله بازکنی زعفرانیه , دستگاه لوله بازکنی سعادت آباد , دستگاه لوله بازکنی شهرک غرب , دستگاه لوله بازکنی صادقیه , دستگاه لوله بازکنی فردیس , دستگاه لوله بازکنی فرمانیه , دستگاه لوله بازکنی قیطریه , دستگاه لوله بازکنی گاندی , دستگاه لوله بازکنی گیشا , دستگاه لوله بازکنی میرداماد , دستگاه لوله بازکنی نارمک , دستگاه لوله بازکنی نبرد , دستگاه لوله بازکنی نظام آباد , دستگاه لوله بازکنی نیاوران , دستگاه لوله بازکنی هروی , دستگاه لوله بازکنی هفت تیر , دستگاه لوله بازکنی ونک , دستگاه لوله بازکنی یوسف آباد , دستگاه لوله بازکنی چیذر , دستگاه لوله بازکنی در غرب , دستگاه لوله بازکنی سید خندانی , دستگاه لوله بازکنی شریعتی , دستگاه لوله بازکنی طرشت , دستگاه لوله بازکنی فرحزاد , دستگاه لوله بازکنی کارداش , دستگاه لوله بازکنی گهردشت , دستگاه لوله بازکنی ستارخان , دستگاه لوله بازکنی سردار جنگل , دستگاه لوله بازکنی هشتگرد 

دستگاه تراکم هوا مخزنی دارد که با تلمبه زدن هوا انباشته میشود و مقدار هوا را با عقربه ای که روی دستگاه متصل است نمایش میدهد.با مراقبت دقیق به نحوی که درصد بروز حادثه صفر باشد اهرم دستگاه را میکشیم و پمپ زدن را آغاز میکنیم و لوله فورا بعد از سر و صدابالا در این روش باز میشود. گاهی نیز پیش میاید که باید چند بار این عمل را تکرار کنیم تا گرفتگی لوله ی فاضلاب باز شود. برای اینکه از رفع گرفتگی لوله فاضلاب مطمعن شوید باید آب را باز کنید و سرعت کشش آب را مشاهده کنید.اگر سرعت کشش بالا باشد پس گرفتگی برطرف شده است.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که لوله فاضلاب ساختمانتان دچار گرفتگی شده باشد و مجبور باشید گرفتگی آن را رفع کنید. اما چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را رفع می‌کنید؟ با چه ابزاری می‌خواهید لوله فاضلاب را رفع گرفتگی کنید؟ برای این کار می‌توان از مایع لوله بازکنی، اسید لوله بازکنی، پودر لوله بازکنی، فنر لوله بازکنی، لوله بازکن خانگی، لوله بازکن شیمیایی، لوله بازکن اسیدی و دستگاه لوله بازکنی استفاده کرد. هر یک از این مواد برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب کاربرد دارند اما اگر گرفتگی شدید باشد این مواد کارساز نخواهند بود. مواد و اسیدهای لوله بازکنی برای رفع گرفتگی‌های ضعیف مناسب است. گرفتگی‌هایی که علت آنها مواد زائد، مواد خوراکی، مو، چربی و آشغال باشد. اما اگر علت گرفتگی خاک یا رسوبات فاضلاب باشد که با گذشت زمان بسیار سخت شده‌اند دیگر با این اسیدها نمی‌توان اقدام به رفع گرفتگی لوله کرد. در این حالت باید از لوله بازکن‌های سخت استفاده کرد. لوله بازکن سخت یعنی ابزارهای لوله بازکنی که گرفتگی‌های سخت لوله فاضلاب را باز می‌کنند.

دستگاه تراکم هوا برقی, (3031) دستگاه تراکم هوا برقی دستگاه لوله بازکن بادی مجهز به موتور برقی و سری های مختلف تراکم هوای برقی دستگاه لوله بازکن بادی برقی تراکم هوا چاه بازکن قابل استفاده در مصارف خانگی و صنعتی طرز کار آسان جهت باز نمودن لوله های مسدود فاضلابی دارای لاستیک های اتصال در مقاطع مختلف فشار کاری بالا 6(  اتمسفر ) دارای درجه نشانگر شیلنگ فشار قوی و اتصالات مربوط یک سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش

 یک ابزار رفع گرفتگی لوله های فاضلاب دستگاه تراکم هوا می باشد که در این مقاله بیشتر با آن آشنا می شویم.برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب یا توالت فرنگی و ایرانی می توان از پمپ، فنر یا دستگاه تراکم هوا استفاده کرد که این دستگاه لوله بازکنی در کاربرد و قدرت شان با یکدیگر تفاوت دارند. ما مفتخریم که با نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلف همراه شما هستیم. با یک تماس خدمات مورد نیاز خود از جمله چاه بازکنی و لوله بازکنی شهرک غرب  و… را با ما در میان بگذارید.

بیشترین عبارت هایی که این روزها در مورد دستگاه لوله بازکنی در دنیای وب جستجو می شوند:

 • دستگاه لوله بازکنی اتوماتیک
 • دستگاه لوله بازکنی جدید
 • دستگاه لوله بازکنی دست دوم
 • قیمت دستگاه لوله بازکنی دست دوم
 • فروش دستگاه لوله بازکنی اصفهان
 • فروش دستگاه لوله بازکنی دست دوم
 • دستگاه لوله بازکنی شمس
 • قیمت دستگاه لوله بازکنی اطلس اصفهان
 • دستگاه تراکم هوای خانگی
 • قیمت دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا
 • قیمت دستگاه تراکم لوله بازکنی
 • دستگاه تراکم هوا در جدول
 • دستگاه تراکم هوا لوله بازکنی
 • قیمت دستگاه لوله بازکنی میلاد
 • قیمت دستگاه لوله بازکن شمس
 • قیمت دستگاه لوله بازکنی با فنر

 

[خدمت از ما : لوله بازکنی تهران، لوله بازکنی شمال تهران، لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی جنوب تهران، لوله بازکنی شرق تهران و …]

انواع دستگاه لوله بازکنی

برای لوله بازکنی دستگاه و روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید، تعدادی از این روش ها مانند استفاده از پمپ، اسید و… خانگی می باشند، اما برخی روش ها نیز وجود دارد که نیاز به تخصص و مهارت خاصی دارند. استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا کار هرکسی نمی باشد و اگر گرفتگی شما با روش های خانگی رفع نشود، با یک شرکت خدماتی تماس بگیرید تا آنها با استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا یا فنر لوله بازکنی، گرفتگی لوله فاضلاب را برطرف نمایند. در ادامه می خواهیم به توضیح مختصری درباره دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا بپردازیم.

دستگاه تراکم هوا - دشتگاه لوله بازکنیاز جمله دستگاه های که برای لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله استفاده می شود، دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا می باشد. این دستگاه لوله بازکنی قابلیت های بالایی در رفع گرفتگی های شدید لوله و لوله بازکنی دارد. به همین جهت شرکت های لوله بازکنی ، عملیات باز کردن لوله با دستگاه تراکم هوا را جهت رفع گرفتگی های شدید انجام می دهند.

شرکت های خدماتی با به کار گیری از این دستگاه لوله بازکنی می توانند به شما تضمین کنند که تا مدت ها دیگر لوله ی شما دچار گرفتگی نمی شود.

دستگاه تراکم هوا ابزار لوله بازکنی

این دستگاه لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب از فشار هوا استفاده می کند. دستگاه تراکم هوا نیروی هوای متراکم درون مخزن خود را با فشار زیادی به درون چاه تخلیه می کند و در فشار های بالا می تواند صدای مهیبی تولید نماید.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا - دستگاه لوله بازکنی

همانطور که در کار با هر دستگاهی لازم است نکات ایمنی را رعایت کنید برای استفاده از دستگاه تراکم هوا نیز دقت کافی داشته باشید تا فشار هوا، باعث خروج مواد درون چاه نشده و آسیبی وارد نکند.

اما گاهی هم این دستگاه گزینه مناسبی برای رفع گرفتگی در سیستم فاضلاب نیست و لازم است ابزار دیگری بکار برده شود. مثلا برای رفع گرفتگی ناشی از سنگ و خاک بهتر است از فنر لوله باز کنی استفاده شود.

چرا از دستگاه لوله باز کنی تراکم هوا استفاده کنیم؟

دستگاه تراکم هوا با قدرت و فشار بالا و امکان تنظیم آن به راحتی می تواند گرفتگی های لوله های فاضلاب و توالت فرنگی و ایرانی و … را برطرف نماید.

برخی گرفتگی در لوله ها را نیز می توان با لوله بازکن های خانگی برطرف نمود. این لوله بازکنی های خانگی به راحتی با ابزار و مواد موجود در آشپزخانه ساخته می شوند.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا یکی از بهترین و مناسب ترین راه های لوله بازکنی می باشد.

در صورت بروز مشکل در سیستم فاضلاب می توانید با تماس با خدمت از ما عملیات تخلیه چاه، لوله بازکنی و … را به نیروی متخصص بسپارید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

باز کردن لوله ها با دستگاه تراکم هوا
4.7 امتیاز از 9 رای

2 Comments

 1. اسدی گفت:

  سلام.
  آیا استفاده از این دستگاه نیاز به تخصص خاصی دارد؟؟

  • غریبی گفت:

   با سلام.
   بله. دستگاه تراکم هوا برای لوله بازکنی باید توسط افراد متخصص در لوله بازکنی که از شرکت های معتبر آموزش دیده باشند، استفاده شود.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید