شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

شستشوی مبل در منزل

 شستشوی مبل در منزل تهران و شیراز  02162829000 

 

شستشوی مبل در منزل با قالیشویی متفاوت است و از مواد شوینده خاصی اشتفاده می شود.  به همین منظور خانم هایی که می خواهند خودشان کارهای نظافت و تمیزی منزل را انجام دهند باید با راه های مختلف، آشنایی کامل داشته باشند. در این مطلب می خواهیم آموزش شستشوی مبل در منزل را برای شما عزیزان شرح دهیم.

همچنین قابل ذکر است که خدمت از ما سرویس شستشوی مبل در منزل را توسط بهترین و مجرب ترین کادر خود و با استفاده از شیوه های نوین بدون آسیب در بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد .

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد شستشوی مبل در منزل در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

  • فیلم شستشوی مبل در منزل
  • شستشوی مبل در منزل کرج
  • شستشوی مبل در منزل مشهد
  • شستشوی مبل در منزل شیراز
  • شستشوی مبل در منزل تهرانسر
  • شستشوی مبل در منزل سعادت آباد
  • قیمت شستشوی مبلمان در منزل اصفهان

 

شستشوی مبل در منزل

 

هزینه شستشوی مبل در منزل چقدر است؟

ممکن است تصور کنید هزینه مبل‌شویی درمنزل بسیار گران باشد. و یا جزء خرج‌های اضافی بدانید.  ولی قبول کنید که شستشوی مبل در منزل ان هم به صورت دوره ای سالیانه با استفاده از روش های نوین می تواند خیلی به صرفه باشد تا اینکه بعد از چند سال کوتاه بخواهید سرویس مبل خود را تعویض و یا روکش مجدد کنید  .

در واقع هزینه‌شستشوی مبل در منزل  ممکن است برابر با دستمزد روزانه یک نظافتچی باشد و حتی کمتر از آن. منطقی آن است که اگر به نظافت منزل  اهمیت می‌دهیم باید حاضر باشیم این مقدار کم را سالیانه برای شستشوی مبل در منزل پرداخت کنیم.

 

اکثر افراد حاضر هستند که به جای اینکه خودشان با شیوه های غلط دست به کار شوند ، کمی هزینه کنند و کار مبل شویی در منزل را به فردی خبره بسپارند.

 

زمان مورد نیاز برای شستشوی مبل در منزل

اگر بخواهید خودتان دست به کار شوید صد در صد تنهایی نمی تواند  و ممکن است نصف روز ما را بگیرید، ولی به طور کلی باید گفت که برای شستشوی مبل در منزل ممکن است ساعت ها وقت تلف شود . ولی اگر شستشوی مبل در منزل را به یک شرکت خدماتی بسپارید ، آن وقت کار مبل شویی در منزل  بیشتر از یکی دو ساعت طول نخواهد کشید. همچنین خشک شدن مبل‌ها هم بیشتر از چند ساعت به طول نخواهد انجامید.

 البته زمان شستشوی مبل در منزل به جنس و تعداد مبلمان هم  بستگی دارد. مثلا شستشوی مبل چرم ، کمی حساس‌تر و زمان‌بر خواهد بود.

 

به یاد داشته باشید که مواد شوینده و روش های شستشوی مبل های چرم  ، پارچه ای و … با هم فرق دارد پس بدون هیچ اطلاعی شروع به مبل شویی نکنید.

 

آموزش شستشوی مبل در منزل و انواع آن

tick  شستشوی مبل پارچه ای:

برای شستشوی مبل در منزل اگر پارچه ای باشد، می توانید از شامپو فرش استفاده نمایید. برای این کار کافی ست مقداری شامپو فرش را در یک تشت کوچک ریخته و با اسفنج نرم روی مبل بکشید.

این کار باعث از بین رفتن آلودگی از سطح فرش می شود و چون نمیتوان عملیات آب کشی را انجام داد مواد شوینده در فرش باقی می ماند، به همین دلیل باید با استفاده از بخارشور یا جاروبرقی، به سرعت سطح مورد نظر را خشک نمود.

 

توصیه ما به شما این است که پیش از اقدام به شستشوی مبل در منزل ، قسمتی از مبل که کمتر در معرض دید می باشد را  تمیز نموده و خشک نمایید تا مطمعن شوید در اثر شستشو لکه بزرگتری روی پارچه نمی افتد و پارچه رویی مبل رنگ پس نمی دهد. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 

 tick  شستشوی مبل چرمی:

مبل های چرمی، به مراقبت بالایی  نیاز دارند، چون هر خراش یا پوسیدگی باعث از بین رفتن آن ها می شود و در تمیز کردن و استفاده از آنها باید نهایت دقت را داشته باشید. این مبل ها نیازی به شستشو ندارند فقط باید لکه های ایجاد شده روی آنها را برطرف نمود که برای برطرف کردن لکه ها می توانید از شیشه شور و یک دستمال پارچه ای استفاده کنید. شیشه شور را روی مبل اسپری کرده و با دستمال به آرامی روی مبل بکشید.

 

شستشوی مبل در منزل

 

اگر با خواهدن مطلب آموزش شستشوی مبل در منزل می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم. چون لکه های روی مبل همیشه باعث بد شکل شدن مبلمان خانه می شود؛ پس بهتر است آن ها را هرچه زودتر پاک کنید .

 

تذکر : اگر خودتان بخواهید لکه ها را از بین ببرید باید بگوییم که امکان دارد لکه بزرگتر و بر طرف کردن ان سخت تر شود چرا که برطرف کردن هر لکه شیوه ی خاص خودش را دارد.

 

tick  مبل پارچه ای مخملی:

مبل های مخملی نیز نیازی به شستشو ندارند و فقط کافی ست، با یک دستمال مرطوب، آلودگی و گرد و غبار روی آن را بزدایید. اگر می دانید نمیتوانید از پس این کار برآیید با ما تماس بگیرید تا نیروی خدماتی خود را جهت شستشوی مبل در منزل به خانه شما بفرستیم.

 

tick  مبل پارچه ای کرک دار:

این نوع پارچه را باید با کمی شیر تمیز نمود. سطم پارچه را با کمی شیر مرطوب کرده و با پنبه روی آن بمالید. سپس لکه شیر را نیز با آب و صابون تمیز کرده و با جارو برقی یا بخارشور سطح مبل را خشک کنید.

 

کلام اخر:

خدمت از ما با اعزام بهترین نیروهای خود و مجرب ترین کادر خود  با قیمتی منصفانه خدمات شستشوی مبل در منزل را برای شما عزیزان ارائه می دهد . پس برای درخواست مبل شویی در منزل با این شماره تماس بگیرید.

 

02162829000 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

شستشوی مبل در منزل
4.7 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.