طرز کار پکیج دیواری

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم 02162829000 ☎ 

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم

تعمیر، نصب و سرویس پکیج، بخاری، شومینه و بخاری

 

هوای خانه شما هم سرد است؟ پکیج منزل شما هم به خوبی کار نمی کند؟ گرمای پکیج منزل کافی نیست؟ ما متخصص تعمیر پکیج را برای شما اعزام می کنیم تا با تخصص تعمیر پکیج منزل شما را انجام دهد. با 02162829000 تماس بگیرید تا مشکل پکیج شما را رفع کنیم.

طرز کار پکیج دیواری

ممکن است برای شما نیز این سوال که طرز کار پکیج دیواری چگونه است پیش آمده باشد. در این مطلب این که پکیج چگونه کار میکند و اجزای پکیج شامل چه قطعاتی میشود را توضیح میدهیم.

طرز کار پکیج دیواری

پکیج دیواری وسیله ای است که امروزه در اکثر خانه ها وجود دارد و آب گرم مصرفی خانه ها از این طریق تولید میشود. پکیج دیواری بر خلاف آبگرمکن های مخزنی، تقریباً به صورت فوری آب گرم مورد نیاز را گرم میکند و به جاهایی که آب گرم مورد نیاز است میفرستد. هنگامی که خانه مصرف آب گرمی نیست، پکیج دیواری خاموش است و انرژی مصرف نمیکند که منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها میشود. در این مقاله اطلاعات اساسی مورد نیاز افرادی که از پکیج دیواری استفاده میکنند و همچنین طرز کار پکیج دیواری توضیح داده شده است.

 

طرز کار پکیج دیواری و اجزای آن

طرز کار پکیج دیواری به این صورت است که آب سرد وارد آن میشود و مستقیماً آب را بدون نیاز به مخزن گرم میکند. بسته به نوع مصرف انرژی، پکیج دیواری با برق یا گاز آب را گرم میکند و در نتیجه پکیج دیواری به طور ثابت آب را گرم میکند و به جاهایی که آب گرم مصرف میشود مثل شوفاژ و آب گرمی که مستقیم مصرف میشود میرساند.  چون طرز کار پکیج دیواری به این صورت است که مخزنی ندارد و آب سرد را تقریباً همزمان باید گرم کند، ممکن است مصرف آب گرم بیش از حد توان تولید پکیج دیواری باشد و فشار آب کم شود. مثلاً اگر همزمان در حمام آب گرم باز باشد و کسی در حال شستن ظرف ها با آب گرم باشد ممکن است فشار آب کم شود. برای حل این مسئله که صرفاً به دلیل طرز کار پکیج دیواری است میتوان چند پکیج دیواری را به طور موازی نصب کرد یا اگر مصرف آب گرم در هر محل بالا است، میتوان برای هر جا یک پکیج دیواری جدا راه اندازی کرد.

طرز کار پکیج دیواری 1

وقتی شیر آب گرم جایی در واحد مسکونی باز میشود یا شوفاژ روشن میشود، آب سرد به پکیج دیواری راه میابد و اگر مصرف انرژی پکیج دیواری از گاز باشد، شعله گاز پکیج دیواری روشن میشود و آب سرد گرم شده و سپس به جاهای مورد مصرف منتقل میشود. در فصل های سرد سال که معمولاً شوفاژ همیشه روشن است، پکیج دیواری نیز معمولاً باید روشن باشد تا نیاز آب گرم شوفاژ را تأمین کند. به دلیل نحوه کار پکیج دیواری ، میتوان گفت به مقدار نامحدودی میتوان آب گرم مصرف کرد و نگرانی در مورد تمام شدن آب گرم نداشت. اساساً برای استفاده از رادیاتور یا شوفاژ نیز باید از پکیج دیواری استفاده کرد تا نیاز آب گرم شوفاژ یا رادیاتور برطرف شود. از اجزای پکیج دیواری میتوان شمعک ، شیر تنظیم فشار ، شیر هواگیری و برد پکیچ را نام برد.

اگر در واحد مسکونی خود از پکیج دیواری استفاده میکنید لازم است از طرز کار آن و نحوه تنظیم فشار و دمای آن مطلع باشید.

 

 

اگر برای تعمیر پکیج دیواری ، هواگیری شوفاژ و تعمیر آبگرمکن نیاز به کمک دارید میتوانید با خدمت از ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

طرز کار پکیج دیواری
4.2 امتیاز از 13 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید