قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی جنوب تهران تخصص ماست

  02162829000 

 

قالیشویی جنوب تهران و تمیز نگه داشتن فرش برای حفظ ظاهر زیبا خانه و همچنین سلامت ساکنین ضروری است به همین دلیل قالیشویی و انجام کارهای لازم برای تمیز نگه داشتن فرش باید به درستی و به موقع انجام شوند.

قبل از قالیشویی و شروع شستشوی فرش بهتر است فرش را ابتدا تمیز کنیم. در ادامه مطلب به توضیح روش انجام این کار می پردازیم.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد قالیشویی جنوب تهران در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

  • قالیشویی نعیمی
  • الیشویی دولت آباد
  • قالیشویی ایران مهر جنوب تهران
  • قیمت قالیشویی 

 

تمیز کردن فرش قبل از قالیشویی

  • ابتدا اشیاء و وسایل کوچک و بزرگ مثل اسباب بازی ها، کاغذ، روزنامه و هر جسم اضافه ای که روی فرش است را بردارید تا هنگام جارو کردن فرش با جارو برقی یا جارو دستی مانع انجام کار نشوند. مراقب باشید که اجسام کوچکی مثل سکه یا تکه های کوچک اسباب بازی ها را حتماً بردارید تا اگر از جاروبرقی استفاده کردید برای آن مشکلی پیش نیاید. اگر قصد دارید پنجره ها و میزها را تمیز کنید قبل از قالیشویی و تمیز کردن فرش آن را انجام دهید چون بعد از تمیز کردن پنجره ها و میزها گرد و خاک آن ها روی فرش می نشیند.
  • برای تمیز کردن گوشه ها و کناره های قالی قبل از قالیشویی که معمولاً گرد و خاک و آشغال جذب می کنند بهتر است از دسته باریک جاروبرقی استفاده کنید تا خوب تمیز شوند.

بعد از انجام این کار می توان شستشوی فرش را شروع کرد. در این جا ما این که شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی چگونه انجام می شود را توضیح می دهیم.

 

مرحله شستشوی فرش در کارخانه قالیشوییقالیشویی

در کارخانه قالیشویی تنها شستشوی فرش دستباف یا شستشوی فرش ماشینی انجام نمی شود بلکه شامل شستشوی گلیم ها، تابلو فرش ها، موکت ها و پادری ها نیز می شوند. شستشوی فرش با توجه به تراکم و جنس فرش و نحوه ساخت آن به روش های مختلفی انجام می شوند. شستشوی موکت و انواع دیگر فرش نیز با توجه به جنس و ظرافت آن ها از دستگاه های مناسب در کارخانه قالیشویی استفاده می شود.

امروزه خشک کردن فرش بعد از شستشوی آن با نور خورشید انجام نمی شود. اگر چه خشک کردن فرش با استفاده از نور خورشید راحت تر و ارزان قیمت تر است و همچنین خاصیت میکروب زدایی دارد ولی نور خورشید باعث می شود رنگ فرش برود و زودتر کهنه شود و اگر به طور مکرر این کار انجام شود، می تواند باعث پوسیدگی آن شود. امروزه در کارخانه های قالیشویی مدرن، فرش ها در سایه و بدون بهره بردن از نور خورشید خشک می شوند تا نور خورشید به انواع فرش ها آسیب نزند.

 

خشک کردن فرش

قالیشویی تهران

بعد از شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی ، خشک کردن آن با روش های خاصی انجام می شود بدین صورت که پس از انجام فرآیند قالیشویی ، فرش ، موکت یا انواع فرش ها در دستگاهی قرار می گیرد تا آبی که در مرحله شستشو وارد آن شده، تا حد ممکن گرفته شود. سپس فرش ها را به اتاقک هایی می برند که به وسیله دستگاه های گرمایشی باد گرم به فرش ها وزیده می شود و فرش ها به طور کامل و به درستی خشک می شوند. اگر فرش ها کاملاً خشک نشوند، مشکلاتی نظیر رشد قارچ و کپک یا پوسیدگی و از هم جدا شدن گره های فرش می تواند رخ دهد.

 

 

 

 

قالیشویی جنوب تهران

قالیشویی قالیشویی جنوب تهران قالیشویی غرب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویي قالیشویی جنوب تهران بهترین قالیشویی جنوب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی جنوب تهران فرش شویی قالیشویی جنوب تهران قالیشویی ستارخان قالیشویی جنوب تهران قالیشویی جنوب تهرانپارس قالیشویی جنوب تهران بهترین قالیشویی در غرب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی شهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی جنت آباد قالیشویی جنوب تهران نرخ شستشوی فرش ماشینی قالیشویی جنوب تهران قالیشویی پونک قالیشویی جنوب تهران قالیشویی نارمک قالیشویی جنوب تهران اتحادیه قالیشویی قالیشویی جنوب تهران قالیشویی خوب در تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی سعادت آباد قالیشویی در جنوب تهران بهترین قالیشویی جنوب تهران قالیشویی در غرب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی جنوب تهرانسر قالیشویی جنوب تهران قالیشویی های تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویي تهران قالیشویی جنوب تهران شستشوی مبل در منزل تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی های غرب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی شهرک غرب قالیشویی جنوب تهران بهترین قالیشویی غرب تهران قالیشویی جنوب تهران اتحادیه قالیشویی جنوب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی در تهران قالیشویی جنوب تهران بهترین قالیشویي در تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی پیروزی قالیشویی جنوب تهران نرخ قالیشویی قالیشویی جنوب تهران قالیشویی میرداماد قالیشویی جنوب تهران قالیشویی سعادت آباد قالیشویی جنوب تهران بهترین قالیشویی شرق تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی جنوب تهران بهترین قالیشویی جنوب تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی غرب تهران قالیشویی جنوب تهران نرخ قالیشویی در تهران قالیشویی جنوب تهران قالیشویی نارمک قالیشویی جنوب تهران قالیشویی میرداماد قالیشویی جنوب تهران

 

ما میتوانیم برای پاک کردن لکه فرش ، نکاتی اساسی در شستشوی فرش و قیمت قالیشویی نیز شما را راهنمایی کنیم. کافیست با خدمت از ما تماس بگیرید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

قالیشویی جنوب تهران
5 امتیاز از 9 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید