قالیشویی شرق تهران

دنبال خدمات قالیشویی هستی با خدمت از ما تماس بگیر.

  02162829000 

دریافت خدمات قالیشویی از خدمت از ما

قالیشویی شرق تهران

قالیشویی قالیشویی شرق تهران نظافت منزل قالیشویی شرق تهران قالیشویي قالیشویی شرق تهران قالیشویی تهران قالیشویی شرق تهران شستشوی فرش قالیشویی شرق تهران بهترین قالیشویی تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی های تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویي تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی نیاوران قالیشویی شرق تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی نارمک قالیشویی شرق تهران قالیشویی های غرب تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی زعفرانیه قالیشویی شرق تهران قالیشویی ستارخان قالیشویی شرق تهران قالیشویی تهرانپارس قالیشویی شرق تهران کارخانه قالیشویی قالیشویی شرق تهران لیست قالیشویی های تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی جنت آباد قالیشویی شرق تهران بهترین قالیشویی غرب تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی در شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی پونک قالیشویی شرق تهران قالیشویی خوب در تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی سعادت آباد قالیشویی شرق تهران بهترین قالیشویی قالیشویی شرق تهران قالیشویی در تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی تهرانسر قالیشویی شرق تهران قالیشویی شهرک غرب قالیشویی شرق تهران شهرک غرب قالیشویی شرق تهران سعادت آباد قالیشویی شرق تهران بهترین قالیشویی شرق تهران قالیشویی شرق تهران نرخ قالیشویی در تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی خوب قالیشویی شرق تهران قالیشویی خوب در شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی شرق تهران قیمت قالیشویی شرق تهران بهترین قالیشویی شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی در شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی خوب شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی خوب در شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی تهرانپارس قالیشویی شرق تهران قالیشویی نارمک قالیشویی شرق تهران قالیشویی جنوب شرق تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی پیروزی قالیشویی شرق تهران قالیشویی افسریه

 

قالیشویی شرق تهران یکی از پرمتقاضی ترین در خواست ها در خدمت از ما است.اهمیت قالیشویی شرق تهران برای ساکنین شرق تهران مانند سایر بخش ها کاملا روشن و واضح است زیرا قالیشویی و تمیز نگه داشتن فرش برای حفظ ظاهر زیبا خانه و همچنین سلامت ساکنین ضروری است به همین دلیل قالیشویی و انجام کارهای لازم برای تمیز نگه داشتن فرش باید به درستی و به موقع انجام شوند.

قبل از درخواست قالیشویی شرق تهران و یا اقدام  به شستشوی فرش بهتر است به نکات مهمی در خصوص قالیشویی و شستن فرش دقت کنید در ادامه مطلب همراه ما باشید تا به نکات مهمی در خصوص نحوه قالیشویی شرق تهران دست یابید.

 

بیشترین عبارت هایی که این روزها در مورد قالیشویی شرق تهران در فضای وب جستجو می شوند:

  • قالیشویی شرق تهران پیروزی
  • قالیشویی ادیب شرق تهران
  • قالیشویی غرب تهران
  • قالیشویی شمال تهران
  • قالیشویی شرق تهران نظام آباد
  • قالیشویی تهرانپارس جشنواره
  • قیمت قالیشویی
  • قالیشویی ساوین

 

تمیز کردن فرش قبل از قالیشویی

  • ابتدا اشیاء و وسایل کوچک و بزرگ مثل اسباب بازی ها، کاغذ، روزنامه و هر جسم اضافه ای که روی فرش است را بردارید تا هنگام جارو کردن فرش با جارو برقی یا جارو دستی مانع انجام کار نشوند. مراقب باشید که اجسام کوچکی مثل سکه یا تکه های کوچک اسباب بازی ها را حتماً بردارید تا اگر از جاروبرقی استفاده کردید برای آن مشکلی پیش نیاید. اگر قصد دارید پنجره ها و میزها را تمیز کنید قبل از قالیشویی و تمیز کردن فرش آن را انجام دهید چون بعد از تمیز کردن پنجره ها و میزها گرد و خاک آن ها روی فرش می نشیند.
  • برای تمیز کردن گوشه ها و کناره های قالی قبل از قالیشویی که معمولاً گرد و خاک و آشغال جذب می کنند بهتر است از دسته باریک جاروبرقی استفاده کنید تا خوب تمیز شوند.

بعد از انجام این کار می توان شستشوی فرش را شروع کرد. در این جا ما این که شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی چگونه انجام می شود را توضیح می دهیم.

 

مرحله شستشوی فرش در کارخانه قالیشوییقالیشویی

در کارخانه قالیشویی تنها شستشوی فرش دستباف یا شستشوی فرش ماشینی انجام نمی شود بلکه شامل شستشوی گلیم ها، تابلو فرش ها، موکت ها و پادری ها نیز می شوند. شستشوی فرش با توجه به تراکم و جنس فرش و نحوه ساخت آن به روش های مختلفی انجام می شوند. شستشوی موکت و انواع دیگر فرش نیز با توجه به جنس و ظرافت آن ها از دستگاه های مناسب در کارخانه قالیشویی استفاده می شود.

امروزه خشک کردن فرش بعد از شستشوی آن با نور خورشید انجام نمی شود. اگر چه خشک کردن فرش با استفاده از نور خورشید راحت تر و ارزان قیمت تر است و همچنین خاصیت میکروب زدایی دارد ولی نور خورشید باعث می شود رنگ فرش برود و زودتر کهنه شود و اگر به طور مکرر این کار انجام شود، می تواند باعث پوسیدگی آن شود. امروزه در کارخانه های قالیشویی مدرن، فرش ها در سایه و بدون بهره بردن از نور خورشید خشک می شوند تا نور خورشید به انواع فرش ها آسیب نزند.

 

قالیشویی شرق تهران

بعد از شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی ، خشک کردن آن با روش های خاصی انجام می شود بدین صورت که پس از انجام فرآیند قالیشویی ، فرش ، موکت یا انواع فرش ها در دستگاهی قرار می گیرد تا آبی که در مرحله شستشو وارد آن شده، تا حد ممکن گرفته شود. سپس فرش ها را به اتاقک هایی می برند که به وسیله دستگاه های گرمایشی باد گرم به فرش ها وزیده می شود و فرش ها به طور کامل و به درستی خشک می شوند. اگر فرش ها کاملاً خشک نشوند، مشکلاتی نظیر رشد قارچ و کپک یا پوسیدگی و از هم جدا شدن گره های فرش می تواند رخ دهد.

 

 

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

قالیشویی شرق تهران
5 امتیاز از 9 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید