قالیشویی شمال تهران

دنبال خدمات قالیشویی هستی با خدمت از ما تماس بگیر.

  02162829000  

دریافت خدمات قالیشویی از خدمت از ما

قالیشویی شمال تهران

قالیشویی قالیشویی شمال تهران قالیشویی غرب تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویي قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویی شمال تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی شمال تهران فرش شویی قالیشویی شمال تهران قالیشویی ستارخان قالیشویی شمال تهران قالیشویی تهران قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویی در غرب تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی جنت آباد قالیشویی شمال تهران نرخ شستشوی فرش ماشینی قالیشویی شمال تهران قالیشویی پونک قالیشویی شمال تهران قالیشویی نارمک قالیشویی شمال تهران اتحادیه قالیشویی قالیشویی شمال تهران قالیشویی خوب در تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی سعادت آباد قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویی قالیشویی شمال تهران قالیشویی در غرب تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شمال تهرانسر قالیشویی شمال تهران قالیشویی های تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویي تهران قالیشویی شمال تهران شستشوی مبل در منزل تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی های غرب تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شهرک غرب قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویی غرب تهران قالیشویی شمال تهران اتحادیه قالیشویی شمال تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی در تهران قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویي در تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی پیروزی قالیشویی شمال تهران نرخ قالیشویی قالیشویی شمال تهران قالیشویی میرداماد قالیشویی شمال تهران قالیشویی سعادت آباد قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویی شرق تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی شرق تهران قالیشویی شمال تهران بهترین قالیشویی شمال تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی غرب تهران قالیشویی شمال تهران نرخ قالیشویی در تهران قالیشویی شمال تهران قالیشویی نارمک قالیشویی شمال تهران قالیشویی میرداماد قالیشویی شمال تهران

 

قالیشویی شمال تهران یکی از خدمات ویژه خدمت از ما در دسته خدمات قالیشویی تهران است.قالیشویی و تمیز نگه داشتن فرش برای حفظ ظاهر زیبا خانه و همچنین سلامت ساکنین ضروری است به همین دلیل قالیشویی و انجام کارهای لازم برای تمیز نگه داشتن فرش باید به درستی و به موقع انجام شوند.

قبل از درخواست خدمات قالیشویی شمال تهران  و شروع شستشوی فرش بهتر است فرش را ابتدا تمیز کنیم. در ادامه مطلب همراه ما باشید به توضیح روش انجام قالیشویی شمال تهران می پردازیم.

 

بیشترین عبارت هایی که در مورد قالیشویی شمال تهران در فضای وب جستجو می شود:

  • قالیشویی در جنوب تهران
  • قالیشویی غرب تهران
  • قالیشویی نیاوران
  • قالیشویی شرق تهران
  • قالیشویی الهیه
  • قیمت قالیشویی 

 

 

تمیز کردن فرش قبل از قالیشویی

  • ابتدا اشیاء و وسایل کوچک و بزرگ مثل اسباب بازی ها، کاغذ، روزنامه و هر جسم اضافه ای که روی فرش است را بردارید تا هنگام جارو کردن فرش با جارو برقی یا جارو دستی مانع انجام کار نشوند. مراقب باشید که اجسام کوچکی مثل سکه یا تکه های کوچک اسباب بازی ها را حتماً بردارید تا اگر از جاروبرقی استفاده کردید برای آن مشکلی پیش نیاید. اگر قصد دارید پنجره ها و میزها را تمیز کنید قبل از قالیشویی و تمیز کردن فرش آن را انجام دهید چون بعد از تمیز کردن پنجره ها و میزها گرد و خاک آن ها روی فرش می نشیند.
  • برای تمیز کردن گوشه ها و کناره های قالی قبل از قالیشویی که معمولاً گرد و خاک و آشغال جذب می کنند بهتر است از دسته باریک جاروبرقی استفاده کنید تا خوب تمیز شوند.

بعد از انجام این کار می توان شستشوی فرش را شروع کرد. در این جا ما این که شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی چگونه انجام می شود را توضیح می دهیم.

 

مرحله شستشوی فرش در کارخانه قالیشوییقالیشویی شمال تهران

در کارخانه قالیشویی تنها شستشوی فرش دستباف یا شستشوی فرش ماشینی انجام نمی شود بلکه شامل شستشوی گلیم ها، تابلو فرش ها، موکت ها و پادری ها نیز می شوند. شستشوی فرش با توجه به تراکم و جنس فرش و نحوه ساخت آن به روش های مختلفی انجام می شوند. شستشوی موکت و انواع دیگر فرش نیز با توجه به جنس و ظرافت آن ها از دستگاه های مناسب در کارخانه قالیشویی استفاده می شود.

امروزه خشک کردن فرش بعد از شستشوی آن با نور خورشید انجام نمی شود. اگر چه خشک کردن فرش با استفاده از نور خورشید راحت تر و ارزان قیمت تر است و همچنین خاصیت میکروب زدایی دارد ولی نور خورشید باعث می شود رنگ فرش برود و زودتر کهنه شود و اگر به طور مکرر این کار انجام شود، می تواند باعث پوسیدگی آن شود. امروزه در کارخانه های قالیشویی مدرن، فرش ها در سایه و بدون بهره بردن از نور خورشید خشک می شوند تا نور خورشید به انواع فرش ها آسیب نزند.قالیشویی شمال تهران

بعد از شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی ، خشک کردن آن با روش های خاصی انجام می شود بدین صورت که پس از انجام فرآیند قالیشویی ، فرش ، موکت یا انواع فرش ها در دستگاهی قرار می گیرد تا آبی که در مرحله شستشو وارد آن شده، تا حد ممکن گرفته شود. سپس فرش ها را به اتاقک هایی می برند که به وسیله دستگاه های گرمایشی باد گرم به فرش ها وزیده می شود و فرش ها به طور کامل و به درستی خشک می شوند. اگر فرش ها کاملاً خشک نشوند، مشکلاتی نظیر رشد قارچ و کپک یا پوسیدگی و از هم جدا شدن گره های فرش می تواند رخ دهد.

 

ما میتوانیم برای پاک کردن لکه فرش ، نکاتی اساسی در شستشوی فرش و قیمت قالیشویی نیز شما را راهنمایی کنیم. کافیست با خدمت از ما تماس بگیرید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

قالیشویی شمال تهران
5 امتیاز از 10 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید