قفل برقی

نصب قفل برقی در تهران و شیراز

نصب قفل برقی در تهران و شیراز

 

نصب قفل برقی را به متخصص بسپارید

قفل برقی چیست ؟

نصب قفل برقی انتخاب مناسبی است برای درب‌ حیاط یا درب پارکینگ و سایر درب‌هایی است که با استفاده از جک باز و بسته می‌شوند. قفل برقی همچنین قابلیت نصب شدن بر روی درب نفر رو ساختمان را نیز دارد. به علاوه قفل برقی به راحتی با درب ریموت کنترلی پارکینگ هماهنگ می‌شود.در پکیج مربوط به قفل برقی ، یک پایه نگه دارنده وجود دارد، که باید به درب مورد نظر شما پیچ شده یا جوش داده شود.

نصب قفل برقی  TSA

قفل برقی

 

شاید برایتان جالب باشد  این روزها قفل برقی و نصب قفل برقی را این گونه جستجو می کنند :

 • قفل برقی ارزان
 • قفل برقی تسا
 • قفل برقی سیماران
 • قفل برقی چیست
 • قیمت قفل برقی درب حیاط ریموت دار
 • قیمت قفل برقی tsa
 • کاتالوگ قفل برقی
 • فیلم آموزش نصب قفل برقی
 • نصب قفل برقی tsa
 • آموزش تصویری نصب قفل برقی
 • نصب قفل برقی درب پارکینگ
 • آموزش نصب قفل برقی کله گاوی
 • آموزش تصویری نصب قفل برقی سیزا
 • طریقه نصب قفل برقی کرکره

 

مواردی که در مقاله نصب قفل برقی می خوانید :

مزایای استفاده از قفل برقی


قفل برقی ایرانی یا قفل برقی خارجی


بهترین نوع قفل برقی درب حیاط و پارکینگ


انواع قفل برقی موجود در بازار


چه عواملی در قیمت نصب قفل برقی تاثیر گذار است ؟

 


مزایای نصب قفل برقی

1- بزرگترین مزیت استفاده از قفل برقی درب حیاط امکان کنترل درب توسط مدار فرمان جک اتوماتیک است. به این معنا که وجود زبانه قفل شونده در قفل برقی به نوبه ی خود یک مزیت مهم در ایمنی قفل برقی تلقی می‌شود.
2-  تعمیر ساده و امکان استفاده مجدد از قفل برقی آسیب دیده نیز از دیگر مزایای استفاده از قفل برقی است. مغزی داخلی و بیرونی قفل برقی درب حیاط به راحتی قابل تعویض است. بدین ترتیب پس از تعمیر به سادگی می‌توان همانند روز نخست از آن استفاده نمود.
3-  قفل برقی درب پارکینگ بر خلاف مدل های قدیمی (همانند قفل درب حیاط کالی)  از بیرون با هیچ وسیله ی دیگری به جز کلید اصلی خود قفل برقی باز نمی‌شود. همچنین زبانه این کالا به صورتی طراحی شده که خارج از دید و دسترس قرار می‌گیرد.
4- در نهایت ساده‌ترین مزیت استفاده از قفل برقی امکان استفاده آن در دو حالت دستی و برقی است. حالت دستی که به سادگی قابل تنظیم است و استفاده از این محصول در حالت برقی نیز توسط دربازکن الکترونیکی از داخل منزل ایجاد می‌شود.

 

قفل برقی

 


قفل برقی ایرانی یا قفل برقی خارجی

یکی از سوالاتی که برای بیشتر افراد در هنگام خرید قفل برقی پیش می آید این است که، قفل برقی ایرانی بخریم یا قفل برقی خارجی ؟

قفل برقی خارجی که در بازار موجود است ازنوع ایتالیایی است. این نکته قابل ذکر است که کیفیت قفل برقی ایتالیایی از قفل برقی ایرانی است. طبق آمار فروش قفل برقی در کشور، مدل قفل برقی ایتالیا بیشترین استفاده را در بین مشتریان داشته است، که البته مشابه داخلی نیز چند سالی است که تولید می شود و به دلیل قیمت تمام شده پایین بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد.

باید در نظر داشت که قفل برقی کله گاوی که در هنگام باز و بسته شدن درب دارای صدای بسیار پایین تری نسبت دیگر قفل های می باشد. و به طور کلی قفل برقی که شبیه ایزو می باشد و به صورت مربع است دارای صدای زیاد و طول عمر کمتری نسبت به قفل های کله گاوی می باشد.

[ مطلب پیشنهادی : نصب دوربین مداربسته ]

[ مطلب پیشنهادی : نصب آیفون تصویری ]


بهترین نوع قفل برقی درب حیاط و پارکینگ

قفل برقی یکی از بهترین تجهیزاتی است که امکان اضافه شدن به درب اتوماتیک پارکینگ یا درب حیاط را دارد. و با وصل شدن قفل برقی امنیت درب های اتوماتیک پارکینگی بالا می رود. درب اتوماتیک پارکینگ به تنهایی قابلیت جلوگیری از ورود افراد ناشناس را دارد؛ اما اگر کسی بخواهد بدون ریموت وارد ساختمان شود هم می تواند. به همین دلیل با اضافه کردن قفل برقی امنیت را در ساختمان می توان بالا برد. همچنین در زمان برخورد خودرو با درب حتی اگر عمدی باشد، قفل به صورت مانع عمل کرده و درب را بسته نگاه میدارد. در کلانشهرهایی مثل تهران که امنیت ساختمان ها پایین تر است تمامی دستگاه ها با قفل برقی نصب می شوند.

 


انواع قفل برقی موجود در بازار

قفل برقی تسا

قفل برقی سیماران

قفل الکترونیکی

قفل برقی کارتی

قفل برقی ریموتی

قفل برقی لاکپشتی (کله گاوی)

قفل برقی پارکینگی

 


چه عواملی در قیمت نصب قفل برقی تاثیر گذار است ؟

قیمت قفل برقی یکی از اولین مواردی است که در هزینه نصب قفل برقی تاثیر گذار است . قیمت نصب قفل برقی، به میزان کار مورد نیاز سیم کشی و همچنین برقراری اتصالات و بعد از آن نوع قفل استفاده شده بستگی دارد. در وهله اول نصب قفل برقی ممکن است کاری ساده به نظربرسد اما به یاد داشته باشید اگر نصب قفل برقی توسط متخصص انجام نشود می تواند باعث اتصالات در سیم کشی برق ساختمان شود. در بسیاری از مواقع قبل از نصب قفل برقی لازم است کارهای دیگری انجام شود. مواردی از جمله کار جوشکاری و کارهای الکتریکی لازم  به انجام است.

برخی دیگر از خدماتی که علاوه بر نصب قفل برقی در خدمت از ما ارائه می گردد :

برقکار

نصب آیفون تصویری سیماران

عیب یابی آیفون صوتی

قیمت نصب آنتن مرکزی

برقکشی ساختمان

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

قفل برقی
5 امتیاز از 13 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید