لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز

لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز  02162829000 

جهت  لوله بازکنی در اهواز تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز

لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز  اعزام چاه بازکن اهواز تخلیه فاضلاب اهواز  تخلیه چاه اهواز لوله بازکنی در اهواز – لوله بازکنی و تخلیه چاه اهواز ، قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه در اهواز باز کردن لوله بازکنی در اهواز تخلیه چاه اهواز  قیمت لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز قیمت لوله بازکنی در اهواز تعرفه لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز  تعرفه لوله بازکنی در اهواز تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی در شهر اهواز لوله بازکنی اطراف اهواز قیمت لوله بازکنی  اهواز  تخلیه چاه اهواز لوله بازکنی اهواز- حفر چاه در اهواز – تخلیه چاه اهواز  ، لوله بازکنی شرق اهواز ، لوله بازکنی در شهر اهواز ، لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی شبانه روزی اهواز لوله بازکنی شبانه روزی در اهواز، لوله بازکنی در اهواز تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی تهران ،  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجن کش –  تخلیه چاه و حفاری چاه   تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی در شهر اهواز ، لوله بازکنی در شهر اهواز ، لوله بازکنی  اهواز  تخلیه چاه اهواز 

خدمت از ما در یک نگاه:

لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان(لوله سبز،پلیکا،فلزی،چدنی و …)در اهواز سرویس کولر گازی و آبی و تعمیر کولر تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر پکیج ، شوفاژ تعمیر پمپ آب خانگی ،‌تعمیرات انواع پمپ طبقاتی و افقی ساختمان حفاری چاه فاضلاب ، حفر چاه با مقنی ماهر و دستگاه تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی لوله در اهواز، نشت ، تشخیص علت رطوبت و نم با دستگاه و ترمیم آن ، نشت یابی نشتی سیفون توالت انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهریاز بین بردن و برطرف کردن بوی بد توالت و دفع بوی نامطبوع لوله فاضلاب، حمام ، انواع دستشویی ، فاضلاب و سرویسهای بهداشتی اجرا و تعمیرات عایق کاری و ایزوگام کف حمام ، دستشویی و سقف ساختمانتعمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی  در اهواز تعمیرات کلیه تاسیسات ساختمانرفع نم و رطوبت دیوار ، بوی بد رطوبت ، شوره ، تشخیص علت چکه سقف با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در اهواز کلیه امور بنایی

 

لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز را به دست حرفه ای ها بسپارید

 لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز یکی دیگر از شعب لوله بازکنی خدمت از ما است .ما کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را با مناسبترین قیمت لوله بازکنی اهواز ارائه می دهیم.

 

دیگر خدمات مرتبط با لوله بازکنی اهواز که مورد اهواز به آن علاقه دارند موارد زیر است:

 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز : اعزام فوری چاه بازکن اهواز
 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز : تخلیه فاضلاب اهواز با ماشین تخلیه چاه
 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز :لایروبی و پاکسازی چاه فاضلاب در تخلیه چاه و لوله بازکنی اهواز
 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز :گرفتگی لوله های فاضلاب در لوله بازکنی اهواز
 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز : رفع بوی بد چاه فاضلاب در لوله بازکنی اهواز
 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز :رفع گرفتگی سینک ظرفشویی در لوله بازکنی اهواز
 • لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز : رفع گرفتگی توالت در اهواز

 

  لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز  02162829000

 

روش لوله بازکنی در اهواز : تمیز کردن صافی محل گرفتگی

 ابتدا صافی سینک، روشویی، چاه و محل گرفتگی را بردارید. معمولاً مو، آشغال یا حتی صابون در زیر صافی جمع میشود و باعث میشوند که آب به راحتی به فاضلاب جریان پیدا نکند. بعضی صافی ها را میتوان با دست یا کارد در آورد ولی بعضی دیگر با پیچ سفت شده اند و شما برای باز کردن آنها باید از پیچ گوشتی استفاده کنید. ممکن است بعد از درآوردن صافی، مانع دیگری نیز زیر آن باشد که باید آن را هم درآورده یا باز کنید. نکته: مراقب باشید که پیچ را در مکان مطمئنی قرار دهید که احیاناً در سوراخ نیفتد یا گم نشود.

 

در این مرحله باید هر چه آشغال در اطراف صافی و زیر آن وجود دارد پاک شود تا مسیر جریان آب آزاد گردد. بسته به این که چه قدر جرم وجود دارد، ممکن است لازم باشد صافی و یا زیر و اطراف آن را با مسواک یا پارچه ای، تمیز کنید.

 صافی و یا مانع را همان طور که درآوردید یا باز کردید، سرجای خود بگذارید.

بعد از این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر.

نکته: اگر گرفتگی سطحی و جزئی باشد این روش معمولاً جواب میدهد.

 

قیمت لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز

قیمت لوله بازکنی اهواز کاملا زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه در اهواز بوده و تمامی قیمت گذاری ها منصفانه و شفاف تعیین شده است .پس با مناسبترین قیمت لوله بازکنی اهواز و استفاده از دستگاه های مجهز در لوله بازکنی در اهواز کلیه خدمات لوله بازکنی ، چاه بازکن اهواز ، تخلیه فاضلاب اهواز  ، تخلیه چاه اهواز و… را از ما دریافت کنید.

 لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی اهواز  02162829000

 

لوله بازکنی شیراز | لوله بازکنی در شهر شیراز

 

استفاده از اسید لوله بازکنی

 شما میتوانید جوهر نمک، اسید لوله بازکن یا هر ماده شیمیایی از نوع جامد یا محلول که مناسب انجام این کار باشد را به عنوان چاه باز کن استفاده کنید.اسید لوله بازکن اگر به درستی استفاده شود، میتواند بیشتر گرفتگی ها را برطرف کند، البته قبل از خرید از مناسب بودن نوع محلول لوله باز کن برای لوله ها و فلزاتی که با اسید لوله بازکن در تماس خواهند بود، اطمینان حاصل کنید.
نکته: قبل از استفاده از محلول لوله باز کن، طرز کار و موارد ایمنی نوشته شده بر روی آن را بخوانید و به آن ها عمل کنید.

اگر احیاناً به علت گرفتگی هنوز مقداری آب در سینک، روشویی، وان حمام یا روی صافی وجود دارد، آب را با ظرفی خارج کنید.

 اگر از اسید لوله بازکن مخصوص رفع گرفتگی لوله استفاده میکنید، باید بر روی آن مقدار لازم برای استفاده نوشته شده باشد. بسته به نوع محلول لوله باز کن، مقدار ماده مورد نیاز متفاوت است. سر ظرف اسید لوله بازکن را به آرامی باز کنید و مراقب باشید هنگام باز کردن،محلول لوله باز کن به بیرون نپاشد.


نکته: هنگام استفاده از هر ماده شیمیایی جهت بازکردن لوله فاضلاب، حتماً از دستکش و ماسک مناسب استفاده کنید.
نکته: اگر هنگام استفاده، مقداری از اسید لوله بازکن جای نامناسبی ریخت، سریعاً آن را پاک کنید.


 بعد از ریختن محلول لوله باز کن درون محل گرفتگی، باید کمی صبر کنید تا اسید لوله بازکن اثر خود را بگذارد. اگر بر روی ظرف ماده شیمیایی زمان مورد نیاز برای اثرگذاری ماده نوشته نشده، معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه کافی است.
نکته: به صورت دقیق زمان بگیرید که بیشتر از زمان مورد نیاز اسید لوله بازکن باقی نماند. اگر محلول لوله باز کن بیشتر از زمان مورد نیاز بماند، میتواند باعث خوردگی و پوسیدگی لوله فلزی یا پلاستیکی شود.

بعد از زمان مورد نیاز، اسید لوله بازکن باید اثر خود را گذاشته باشد. شیر آب سرد را باز کنید. اگر گرفتگی رفع شده باشد باید آب سریعاً جریان پیدا کند و پایین برود.
هشدار: اگر بعد از یک یا چند بار استفاده از یک ماده شیمیایی، گرفتگی رفع نشد، به هیچ وجه اسید لوله بازکن های مختلف را با هم مخلوط نکنید یا محلول لوله باز کن متفاوتی را بلافاصله استفاده نکنید.

 


 

لوله بازکنی شیراز| لوله بازکنی در شهر شیراز

استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی

استفاده از تلمبه دستی، از دیگر روش های باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن است.
سینک، روشویی، وان حمام را باید با 5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. باید به اندازه ای آب باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و مکرراً آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. ممکن است لازم باشد کمی نیرو وارد کنید تا تلمبه به درستی عمل کند. با این کار، تلمبه آب و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون می مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون میپاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.
برای این روش لوله باز کنی، به نکات زیر توجه کنید:
• بعد از ده بار انجام عمل بالا، بررسی کنید که آیا گرفتگی رفع شده یا خیر.
• اگر با انجام این کار گرفتگی رفع نشد، ممکن است لازم باشد بیشتر نیرو وارد کنید یا روش باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن دیگری را امتحان کنید.
• اگر گرفتگی رفع شده باشد آب به درون سوراخ جریان پیدا میکند و پایین میرود.هم چنین باعث رفع بوی بد توالت می شود.

 

 


با مناسبترین قیمت لوله بازکنی اهواز و استفاده از دستگاه های مجهز در لوله بازکنی در اهواز کلیه خدمات لوله بازکنی ، چاه بازکن اهواز ، تخلیه فاضلاب اهواز و… را از ما دریافت کنید.


 لوله بازکنی اهواز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس تخلیه چاه اهوازلوله بازکنی اهواز  02162829000

 

 استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی

در زمان های قدیم که محلول لوله بازکن وجود نداشت، چنته لوله بازکن از جمله روش باز کردن لوله فاضلاب به شمار می امد. اما استفاده از جوش شیرین و سرکه بسیار از چنته لوله باز کن موثرتر است.
برای استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی، به آب جوش نیاز دارید. چون معلوم نیست دقیقاً چه مقدار آب جوش نیاز دارید، کتری را تا حداکثر مقداری که جا دارد پر از آب کنید و منتظر شوید تا جوش بیاید.
مستقیماً آب جوش را درون سوراخ سینک، روشویی یا محل گرفتگی بریزید. ممکن است همین کار بلافاصله گرفتگی را رفع کند.
اگر آب جوش به تنهایی گرفتگی را رفع نکرد، به اندازه یک چهارم لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را جدا از هم درون سوراخ محل گرفتگی بریزید.
بعد از ریختن این دو، 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا اثر خود را بگذارند.
یک بار دیگر کتری را تا جایی که امکان دارد پر کنید و صبر کنید تا جوش بیاید.
آب جوش را مستقیماً در سوراخ محل گرفتگی بریزید. آب جوش با جوش شیرین و سرکه واکنش میدهد و میتواند گرفتگی را رفع کند. بعد از انجام این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر. اگر این روش جواب نداد، روش های دیگر را امتحان کنید. این روش معمولاً برای گرفتگی های جزئی و کوچک کارآمد است.

 

برای درخواست لوله بازکنی تهران ، لوله بازکنی اهواز ، تخلیه چاه تهران ،  لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی مشهد ، لوله بازکنی اهواز  ، تخلیه چاه اهواز ، چاه بازکن اهواز و ..روی ما حساب کنید.

 

استفاده از سیم برای لوله بازکنی اهواز

توجه داشته باشید که ممکن است استفاده از این روش برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو ( به محل خم شدن لوله، زانو گفته میشود) هستند راحت نباشد. هم چنین در این روش از محلول لوله باز کن استفاده نمی کنیم.
یک رخت آویز فلزی را خم کنید به صورتی که به شکل سیم صافی در آید.
• میتوانید از هر سیمی استفاده کنید ولی سیم نباید کلفت باشد و استحکام کافی داشته باشد.
با استفاده از انبردست انتهای سیم را به شکل قلاب در بیاورید. ترجیحاً قلاب کوچک باشد. سیم را درون محل گرفتگی وارد کنید و با آن تکه های آشغال یا مو را که منجر به گرفتگی شده اند پیدا کنید و بیرون بکشید. اگر تکه ها به اندازه ای باشند که باعث گرفتگی شده باشند، به قلاب گیر میکنند و میتوان آن ها را بیرون آورد.
• بهتر است هنگام انجام این کار از یک چراغ قوه استفاده کنید تا بهتر بتوانید درون سوراخ را ببینید و عامل گرفتگی را پیدا کنید.
چندین بار این کار را انجام دهید تا وقتی که تکه آشغال یا مویی بیرون نیاید. بعد از انجام این مرحله، جهت اطمینان از رفع شدن گرفتگی شیر آب را باز کنید. اگر آب به راحتی جریان پیدا کرد و پایین رفت گرفتگی باید رفع شده باشد و باعث رفع بوی بد توالت شود.

 

خدمات مرتبط با تخلیه چاه اهواز و لوله بازکنی اهواز :

 • تخلیه چاه اهواز  : اعزام چاه بازکن اهواز 
 • تخلیه چاه اهواز : تخلیه فاضلاب اهواز با ماشین تخلیه چاه 
 • تخلیه چاه اهواز : لایروبی چاه و پاکسازی چاه فاضلاب در تخلیه چاه و لوله بازکنی اهواز
 • تخلیه چاه اهواز :رفع گرفتگی لوله های فاضلاب در لوله بازکنی اهواز
 • تخلیه چاه اهواز :رفع بوی بد چاه فاضلاب در لوله بازکنی اهواز
 • تخلیه چاه اهواز :رفع گرفتگی سینک ظرفشویی در لوله بازکنی اهواز

 

با مناسبترین قیمت لوله بازکنی اهواز ، کلیه خدمات را به راحتی درخواست دهید . لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی تبریز ، لوله بازکنی اصفهان ، لوله بازکنی مشهد و …

 لوله بازکنی اهواز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز   02162829000

 

لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه اهواز را به خدمت از ما بسپارید

خدمت از ما اماده ارائه کلیه خدمات لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز است. اگر برای رفع گرفتگی لوله ، تخلیه چاه ، رفع بوی بد چاه و …. به دنبال لوله بازکن در اهواز هستید با ما تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز

لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز  اعزام چاه بازکن اهواز تخلیه فاضلاب اهواز  تخلیه چاه اهواز – لوله بازکنی در اهواز – لوله بازکنی و تخلیه چاه اهواز ، قیمت لوله بازکنی اهواز  و تخلیه چاه در اهواز باز کردن لوله بازکنی در اهواز تخلیه چاه اهواز   تخلیه چاه اهواز قیمت لوله بازکنی در اهواز تعرفه لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز  تعرفه لوله بازکنی در اهواز تخلیه چاه اهواز تخلیه چاه اهواز لوله بازکنی اهواز- اعزام چاه بازکن اهواز تخلیه فاضلاب اهواز  تخلیه چاه اهواز حفر چاه در اهواز – تخلیه چاه اهواز   ، لوله بازکنی اهواز تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی شبانه روزی اهواز لوله بازکنی شبانه روزی در اهواز، لوله بازکنی در اهواز تخلیه چاه اهواز  لوله بازکنی تهران ،  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجن کش –  تخلیه چاه و حفاری چاه   تخلیه چاه اهواز  ، لوله بازکنی  اهواز  تخلیه چاه اهواز  اعزام چاه بازکن اهواز تخلیه فاضلاب اهواز  تخلیه چاه اهواز اعزام چاه بازکن اهواز تخلیه فاضلاب اهواز  تخلیه چاه اهواز

 

استفاده از فنر لوله بازکنی در لوله بازکنی اهواز

در  روش  فنر لوله بازکنی  برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو هستند می توانید استفاده کنید.
فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا به یک مانع برخورد کنید. به این مانع به اصطلاح زانو گفته میشود که محل خم شدن لوله است. فنر انعطاف پذیر است و اگر بیشتر فشار دهید خم شده و پایین تر میرود.
فنر قلاب ها و پیچش های ریزی دارد که جرم ها به آن گیر میکنند و با بیرون کشیدن فنر جرم ها به بیرون کشیده میشوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله باز کنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. بسته به نوع صافی، ممکن است مو یا صابون هر چند ماه یک بار باعث گرفتگی شوند و داشتن یک فنر لوله بازکنی ممکن است بعداً به کار بیاید.
شیر آب را باز کنید. اگر آب به درون سوراخ رفت و جریان یافت، گرفتگی رفع شده است.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لوله بازکنی اهواز و تخلیه چاه اهواز
4.9 امتیاز از 8 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید