لوله بازکنی شیراز

لوله بازکنی در شیراز 02162829000 

جهت لوله بازکنی شیراز تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی در شهر شیراز

لوله بازکنی شیراز – قیمت لوله بازکنی در شیراز – لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز ، لوله بازکنی و تخلیه چاه در شیراز باز کردن لوله بازکنی در شیراز قیمت لوله بازکنی شیراز قیمت لوله بازکنی در شیراز تعرفه لوله بازکنی شیراز تعرفه لوله بازکنی در شیراز لوله بازکنی در شهر شیراز لوله بازکنی شیراز قیمت لوله بازکنی شیراز  لوله بازکنی در شیراز – حفر چاه در شیراز – لوله بازکنی غرب شیراز ، لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی در شهر شیراز ، قیمت لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی شبانه روزی شیراز لوله بازکنی شبانه روزی در شیراز ، قیمت لوله بازکنی در شیراز، لوله بازکنی تهران لوله بازکنی شیراز ،  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجن کش –  تخلیه چاه و حفاری چاه  – لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی شیراز  ، لوله بازکنی در شهر شیراز

لوله بازکنی شیراز – قیمت لوله بازکنی در شیراز  – لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز ، لوله بازکنی شیراز باز کردن لوله بازکنی در شیراز قیمت لوله بازکنی شیراز قیمت لوله بازکنی در شیراز حفر چاه در شیراز – لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی شرق شیراز ، لوله بازکنی در  شیراز ، قیمت لوله بازکنی شیراز ، قیمت لوله بازکنی در شیراز ، قیمت لوله بازکنی در شیراز ، لوله بازکنی تهران ،  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجن کش لوله بازکنی شیراز –  تخلیه چاه و حفاری چاه   – قیمت لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی در شیراز ، لوله بازکنی شیراز  تخلیه چاه شیراز لوله بازکنی شیراز  لوله بازکن در شیراز قیمت لوله بازکنی شیراز

خدمت از ما در یک نگاه:

لوله بازکنی شیراز تخلیه چاه تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان(لوله سبز،پلیکا،فلزی،چدنی و …)در شیراز سرویس کولر گازی و آبی و تعمیر کولر تعمیر و اجرای لوله کشی موتورخانه نصب و تعمیر پکیج ، شوفاژ تعمیر پمپ آب خانگی ،‌تعمیرات انواع پمپ طبقاتی و افقی ساختمانحفاری چاه فاضلاب ، حفر چاه با مقنی ماهر و دستگاه تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی لوله در شیراز، نشت ، تشخیص علت رطوبت و نم با دستگاه و ترمیم آن ، نشت یابی نشتی سیفون توالت انشعاب فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهریاز بین بردن و برطرف کردن بوی بد توالت و دفع بوی نامطبوع لوله فاضلاب، حمام ، انواع دستشویی ، فاضلاب و سرویسهای بهداشتیاجرا و تعمیرات عایق کاری و ایزوگام کف حمام ، دستشویی و سقف ساختمانت عمیر و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی  در شیراز تعمیرات کلیه تاسیسات ساختمانرفع نم و رطوبت دیوار ، بوی بد رطوبت ، شوره ، تشخیص علت چکه سقف با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در شیراز کلیه امور بنایی

 

لوله بازکنی شیراز را به دست حرفه ای ها بسپارید.

لوله بازکنی شیراز یکی دیگر از خدمات پردرخواست لوله بازکنی و تخلیه چاه خدمت از ما است. در شعبه لوله بازکنی شیراز کلیه خدمات توسط بهترین لوله بازکن ها و مناسبترین قیمت لوله بازکنی در شیراز ارائه می شود. برا درخواست خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی شیراز  با ما تماس بگیرید.

عبارت هایی که افراد برای پیدا کردن یک نیروی خوب برای لوله بازکنی شیراز در گوگل دنبال می کنند.

برای درخواست کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز  روی ما حساب کنید.


 لوله بازکنی شیراز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس لوله بازکنی شیراز  02162829000

ثبت درخواست لوله بازکنی شیراز  از طریق ارسال فرم اینترنتی

 

لوله بازکنی شیراز

رایج ترین موضوعاتی که می دانیم به دردتان می خورد

 

روش های لوله بازکنی در شیراز


 

استفاده از اسید لوله بازکنی در لوله بازکنی

یکی از روش های لوله بازکنی استفاده از اسید لوله بازکنی است. که این روش در  لوله بازکنی شیراز از این روش استفاه نمی شود .شما میتوانید جوهر نمک، اسید لوله بازکن یا هر ماده شیمیایی از نوع جامد یا محلول که مناسب انجام این کار باشد را به عنوان چاه باز کن استفاده کنید.اسید لوله بازکن اگر به درستی استفاده شود، میتواند بیشتر گرفتگی ها را برطرف کند، البته قبل از خرید از مناسب بودن نوع محلول لوله باز کن برای لوله ها و فلزاتی که با اسید لوله بازکن در تماس خواهند بود، اطمینان حاصل کنید.

 

 اگر از اسید لوله بازکن مخصوص رفع گرفتگی لوله استفاده میکنید، باید بر روی آن مقدار لازم برای استفاده نوشته شده باشد. بسته به نوع محلول لوله باز کن، مقدار ماده مورد نیاز متفاوت است. سر ظرف اسید لوله بازکن را به آرامی باز کنید و مراقب باشید هنگام باز کردن،محلول لوله باز کن به بیرون نپاشد.

 بعد از ریختن محلول لوله باز کن درون محل گرفتگی، باید کمی صبر کنید تا اسید لوله بازکن اثر خود را بگذارد. اگر بر روی ظرف ماده شیمیایی زمان مورد نیاز برای اثرگذاری ماده نوشته نشده، معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه کافی است.
نکته: به صورت دقیق زمان بگیرید که بیشتر از زمان مورد نیاز اسید لوله بازکن باقی نماند. اگر محلول لوله باز کن بیشتر از زمان مورد نیاز بماند، میتواند باعث خوردگی و پوسیدگی لوله فلزی یا پلاستیکی شود.

اگر در گوگل به دنبال عبارت های زیر هستید پس خوب جایی امدید

برای درخواست کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز روی ما حساب کنید. خدمت از ما با مناسبترین قیمت لوله بازکنی شیراز بهترین خدمات  را ارائه می دهد.

لوله بازکنی شیراز


 

نحوه استفاده از تلمبه دستی برای لوله بازکنی شیراز

استفاده از تلمبه دستی یکی دیگر از روش های لوله بازکنی در شیراز است، از دیگر روش های باز کردن لوله فاضلاب و چاه باز کن است.
سینک، روشویی، وان حمام را باید با 5 الی 10 سانتی متر آب پر کنید. باید به اندازه ای آب باشد که سر تلمبه دستی زیر آب برود.
سر تلمبه دستی را روی سوراخ محل گرفتگی بگذارید و مکرراً آن را فشار داده و به طرف خود بکشید. ممکن است لازم باشد کمی نیرو وارد کنید تا تلمبه به درستی عمل کند. با این کار، تلمبه آب و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون می مکد. توجه کنید که احتمالاً هنگام انجام این کار آب کثیف و جرم هایی که راه را مسدود کرده اند به بیرون میپاشند و ممکن است لباس شما را کثیف کنند.

 


خدمات لوله بازکنی شیراز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس لوله بازکنی شیراز 02162829000

ثبت درخواست لوله بازکنی شیراز  از طریق ارسال فرم اینترنتی


 

 استفاده از جوش شیرین و سرکه برای لوله بازکنی شیراز

در زمان های قدیم که محلول لوله بازکنی وجود نداشت، چنته لوله بازکن از جمله روش باز کردن لوله فاضلاب به شمار می امد. اما استفاده از جوش شیرین و سرکه بسیار از چنته لوله باز کنی موثرتر است.
برای استفاده از جوش شیرین جهت رفع گرفتگی و لوله بازکنی ، به آب جوش نیاز دارید. چون معلوم نیست دقیقاً چه مقدار آب جوش نیاز دارید، کتری را تا حداکثر مقداری که جا دارد پر از آب کنید و منتظر شوید تا جوش بیاید.
مستقیماً آب جوش را درون سوراخ سینک، روشویی یا محل گرفتگی بریزید. ممکن است همین کار بلافاصله گرفتگی را رفع کند.
اگر آب جوش به تنهایی گرفتگی را رفع نکرد، به اندازه یک چهارم لیوان جوش شیرین و یک لیوان سرکه سفید را جدا از هم درون سوراخ محل گرفتگی بریزید.
بعد از ریختن این دو، 15 الی 20 دقیقه صبر کنید تا اثر خود را بگذارند.
یک بار دیگر کتری را تا جایی که امکان دارد پر کنید و صبر کنید تا جوش بیاید.
آب جوش را مستقیماً در سوراخ محل گرفتگی بریزید. آب جوش با جوش شیرین و سرکه واکنش میدهد و میتواند گرفتگی را رفع کند. بعد از انجام این کار شیر آب را باز کنید تا ببینید گرفتگی رفع شده یا خیر. اگر این روش جواب نداد، روش های دیگر را امتحان کنید. این روش معمولاً برای گرفتگی های جزئی و کوچک کارآمد است.


 

 لوله بازکنی در شیراز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس لوله بازکنی در شیراز  02162829000


 

یک لوله بازکن حرفه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد ؟

لوله بازکنی های زیادی در شیراز پیدا می شوند ولی همه انها توانایی و دانش کافی درمورد نحوه لوله بازکنی ندارند.ولی باید گفت باید در انتخاب نیرو هایی برای لوله بازکنی در شیراز دقت خرج دهید . لوله بازکن ها باید دانش بالایی از لوله بازکنی و تخلیه چاه ، انواع لوله ها  و.. داشته باشد باید به وسایل های لازم مجهز باشد . و مناسبترین قیمت لوله بازکنی در شیراز را طلب کند. پس برای پیدا کردن بهترین لوله بازکنی در شیراز دقت کنید.

 

استفاده از سیم برای لوله بازکنی شیراز

توجه داشته باشید که ممکن است استفاده از این روش برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو ( به محل خم شدن لوله، زانو گفته میشود) هستند راحت نباشد. هم چنین در این روش از محلول لوله باز کنی استفاده نمی کنیم.
یک رخت آویز فلزی را خم کنید به صورتی که به شکل سیم صافی در آید.
• میتوانید از هر سیمی برای لوله بازکنی  استفاده کنید ولی سیم نباید کلفت باشد و استحکام کافی داشته باشد.
با استفاده از انبردست انتهای سیم را به شکل قلاب در بیاورید. ترجیحاً قلاب کوچک باشد. سیم را درون محل گرفتگی وارد کنید و با آن تکه های آشغال یا مو را که منجر به گرفتگی شده اند پیدا کنید و بیرون بکشید. اگر تکه ها به اندازه ای باشند که باعث گرفتگی شده باشند، به قلاب گیر میکنند و میتوان آن ها را بیرون آورد.
• بهتر است هنگام انجام این کار لوله بازکنی در شیراز  از یک چراغ قوه استفاده کنید تا بهتر بتوانید درون سوراخ را ببینید و عامل گرفتگی را پیدا کنید.
چندین بار این کار را انجام دهید تا وقتی که تکه آشغال یا مویی بیرون نیاید. بعد از انجام این مرحله، جهت اطمینان از رفع شدن گرفتگی شیر آب را باز کنید. اگر آب به راحتی جریان پیدا کرد و پایین رفت گرفتگی باید رفع شده باشد و باعث رفع بوی بد توالت شود.در اینجا لوله بازکن در شیراز خاتمه یافته می یابد .


 

استفاده از فنر لوله بازکنی در لوله بازکنی شیراز

در این روش برای رفع گرفتگی لوله هایی که دارای زانو هستند می توانید استفاده کنید.
فنر لوله بازکنی را وارد سوراخ کنید تا به یک مانع برخورد کنید. به این مانع به اصطلاح زانو گفته میشود که محل خم شدن لوله است. فنر انعطاف پذیر است و اگر بیشتر فشار دهید خم شده و پایین تر میرود.
فنر قلاب ها و پیچش های ریزی دارد که جرم ها به آن گیر میکنند و با بیرون کشیدن فنر جرم ها به بیرون کشیده میشوند. اگر قصد استفاده دوباره از فنر لوله باز کنی را دارید آن را همان موقع تمیز کنید. بسته به نوع صافی، ممکن است مو یا صابون هر چند ماه یک بار باعث گرفتگی شوند و داشتن یک فنر لوله بازکنی ممکن است بعداً به کار بیاید.
شیر آب را باز کنید. اگر آب به درون سوراخ رفت و جریان یافت، گرفتگی رفع شده است.

 

برای درخواست خدمات لوله بازکنی ارزان   رفع گرفتگی توالت فرنگی ، رفع گرفتگی لوله های فاضلاب  و ..  روی ما حساب کنید.

خدمات لوله بازکنی شیراز را به دست حرفه ای ها بسپارید

شماره تماس لوله بازکنی شیراز 02162829000


 

قیمت لوله بازکنی شیراز :

مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت لوله بازکنی شیراز  ( دستمزد به لوله بازکن ) به شرح زیر است:

اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی شیراز : سختی گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان و میزان زمان و کار لازم برای رفع کامل گرفتگی لوله

دومین عامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی شیراز : تعداد دفعات فنر زنی  با فنر لوله بازکنی و یا تعدادِ گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان

سومین عامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی شیراز : طول لوله های فاضلاب جهت فنر زنی

چهارمین عامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی شیراز : تعامل گرفتگی لوله در طبقات دیگر ساختمان باشد.

پنجمین عامل تاثیرگذار بر قیمت لوله بازکنی شیراز : نیاز به کنده‌کاری در محل گرفتگی لوله باشد.

 

 

لوله بازکنی در شهر شیراز

لوله بازکنی شیراز – قیمت لوله بازکنی در شیراز – لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز ، لوله بازکنی شیراز  لوله بازکنی و تخلیه چاه در شیراز باز کردن لوله بازکنی در شیراز قیمت لوله بازکنی شیراز قیمت لوله بازکنی در شیراز تعرفه لوله بازکنی شیراز تعرفه لوله بازکنی در شیراز لوله بازکنی در شهر شیراز لوله بازکنی شیراز قیمت لوله بازکنی  شیراز  لوله بازکنی شیراز – حفر چاه در شیراز – لوله بازکنی غرب شیراز ، لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی در شهر شیراز ، قیمت لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی شبانه روزی شیراز لوله بازکنی شبانه روزی در شیراز ، قیمت لوله بازکنی در شیراز، لوله بازکنی تهران ،  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجن کش –  تخلیه چاه و حفاری چاه در شیراز  – لوله بازکنی در شهر شیراز ، لوله بازکنی در شهر شیراز  ، لوله بازکنی در شهر شیراز

لوله بازکنی شیراز -قیمت لوله بازکنی در شیراز  – لوله بازکنی و تخلیه چاه شیراز ، لوله بازکنی شیراز باز کردن لوله بازکنی در شیراز قیمت لوله بازکنی شیراز قیمت لوله بازکنی در شیراز حفر چاه در شیراز – لوله بازکنی غرب شیراز ، لوله بازکنی شرق شیراز ، لوله بازکنی در  شیراز ، قیمت لوله بازکنی شیراز ،قیمت لوله بازکنی در شیراز ، قیمت لوله بازکنی در شیراز، لوله بازکنی تهران ،  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر بزرگ و پمپ لجن کش –  تخلیه چاه و حفاری چاه  – قیمت لوله بازکنی شیراز ، لوله بازکنی در شیراز ، لوله بازکنی شیراز 

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لوله بازکنی شیراز
4.9 امتیاز از 10 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن