لوله کشی آب ساختمان

تعمیر سیستم لوله کشی ساختمان در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، بندرعباس و تبریز

  02162829000 

لوله بازکنی فوری در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، بندرعباس و تبریز

لوله کشی آب

لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان قیمت لوله کشی ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان قیمت لوله کشی ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان قیمت لوله کشی ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب سرد و گرم لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان لوله کشی آب  لوله کشی آب ساختمان لوله کشی سرد و گرم لوله کشی آب ساختمان از بالا به پایین

 

لوله کشی آب ساختمان به هدف انتقال آب آشامیدنی از شبکه آب شهری به ساختمان انجام می شود. در لوله کشی آب ساختمان باید از یک کانال لوله کشی آب و چند سری لوله های مناسب و با کیفیت استفاده شود تا در طولانی مدت دچار پوسیدگی نشود.  بر عکس لوله کشی آب ساختمان در زمان های قدیم که کاری سخت و پیچیده ای بود امروزه با پیشرفت صنعت لوله ، لوله کشی آب به یک کار آسان و بهینه در مصرف آب تبدیل شده است.

یک سری قوانین لوله کشی آب مانند تعرفه خدمات لوله کشی آب در بخش خدمات تاسیسات ساختمان هرساله به متخصصان این امر ارائه می شود و این متخصصان علاوه بر رعایت این قوانین باید با ترفندهای لوله کشی ساختمان ، تست لوله کشی آب ، لوله کشی آب ساختمان از بالا به پایین در بخش های مختلف ساختمان نیز آشنا باشند که این مهارت  تنها با مطالعه مطالبی مانند لوله کشی ساختمان pdf بدست نمی آید. خدمت از ما در سال 97 به عنوان یک خدمات تاسیساتی برتر با مناسب ترین  قیمت لوله کشی ساختمان 97 شناخته شده است.

 

 

لوله کشی آب

 

همه ما می دانیم که لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان اصولی دارد که باید رعایت شود. اگر لوله کش آب ساختمان اصول لوله کشی آب ساختمان را رعایت نکند، ساختمان را دچار مشکلاتی از قبیل نشتی و تخریب ساختمان می کند. اصول لوله کشی آب ساختمان باید برای لوله کشی آب سرد و گرم نیز رعایت شود. متخصصین تاسیسات”خدمت از ما” اجرا و تعمیرات لوله کشی آب ساختمان از بالا به پایین را طبق اصول مصوب انجام می دهد.

 


چگونه سرویس لوله کشی آب ساختمان را از “خدمت از ما” دریافت کنیم؟

برای دریافت سرویس لوله کشی آب ساختمان بر روی دکمه ثبت فرم کلیک کنید و در قسمت لوله کشی آب و فاضلاب خدمت مورد نظر خود را به رایگان ثبت کنید و منتظر متخصصان لوله کشی ساختمان باشید. بهترین و نزدیک ترین نیرو برای لوله کشی آب یا لوله کشی آب ساختمان برای شما ارسال می شود.

 


لوله کشی آب سرد و گرم

لوله کشی آب سرد و گرم یکی از سرویس های ارائه شده در لوله کشی آب ساختمان در “خدمت از ما” است. اگر نیاز به لوله کشی آب سرد و گرم دارید درخواست لوله کشی آب سرد و گرم کنید تا در کمترین زمان ممکن بهترین و نزدیکترین لوله کش به محل مورد نظر شما آید.

 

لوله کشی آب

 

انواع لوله مورد استفاده برای لوله کشی سرد و گرم

معمولا این روزها لوله کش ها ترجیح می دهند از یکی از این لوله ها استفاده کنند:

  • لوله های چدنی
  • لوله های مسی
  • لوله های فولادی و آهنی گالوانیزه
  • لوله های پلاستیکی و PVC

 


قیمت لوله کشی آب ساختمان

قیمت لوله کشی آب ساختمان به عوامل متعددی مانند نوع ساختمان، سن ساختمان (نوساز یا قدیمی بودن)، تعداد واحد های ساختمان، نوع اجناس به کار رفته برای لوله کشی ، اتصالات لوله کشی آب ساختمان و … بستگی دارد. قیمت لوله کشی ساختمان را نمی توان به طور دقیق مشخص نمود و باید توسط کارشناس بررسی گردد.

اگر نیاز به اجرا یا تعمیرات لوله کشی آب و لوله کشی آب ساختمان دارید با کلیک بر روی دکمه ثبت سفارش رایگان اطلاعات و خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید.

 

لوله کشی آب ساختمان

 

لوله کشی آب به روش کلکتوری

لوله کشی آب به روش کلکتوری از روش های نوین در لوله کشی آب ساختمان است. در این روش یک برای هر قسمتی که قرار است لوله کشی آب انجام شود، یک لوله اختصاصی برای آن قسمت کشیده می شود. برخلاف لوله کشی انشعابی که یک لوله مشترک کشیده می شود. اگر در سیستم لوله کشی آب ساختمان روش کلکتوری به کار می رود، کلکتورها باید در محل مناسب قرار گیرند و در دسترس باشند.

 


مزایای لوله کشی آب به روش کلکتوری

  • حفظ تعادل فشار آب در ساختمان
  • قابلیت جدا کردن آب مصرفی در آشپزخانه، سرویس بهداشتی و …
  • با قطع آب یک قسمت، آب دیگر قسمت ها قطع نخواهد شد

 


انواع لوله کشی آب بر اساس مکان نصب آن ها

لوله کشی آب توکار

لوله کشی آب توکار لوله ها زیر خاک کشیده می شوند. برای این کار از قبل یک نقشه طراحی می شود و لوله کش مطابق آن پیش می رود. مزیت مهم این نوع لوله کشی آب ، مشخص نبودن لوله ها است.

 

لوله کشی آب روکار

در این روش لوله ها و اجزای آن از کنج دیوار با فواصل معین از هم قرار می گیرند. برای حفظ زیبایی پس از انجام لوله کشی آن را داکت کشی می کنند. استفاده از لوله های پنج لایه و پلیمری در این نوع رایج است.

 

مزایای لوله کشی آب روکار

  • دسترسی آسان به سیستم لوله کشی
  • عدم ایجاد مشکل افت فشار آب در ساختمان
  • عدم نیاز به تخریب ساختمان در صورت وجود نشتی یا تعمیرات لوله کشی

 

لوله کشی آب ساختمان

 

نکاتی درباره اصول اجرایی لوله کشی آب

1. گرفتن انشعاب از لوله اصلی آب شهر، نصب کنتور، شیر فلکه و شیر یکطرفه بعد از کنتور به عهده سازمان آب منطقه ای است. کنتور معمولا در داخل ساختمان یا در داخل حیاط بعد از در ورودی نصب می شود تا دسترسی به آن برای مامورین سازمان آب آسان باشد.

2. اتصالات لوله کشی آب ساختمان و داخل ساختمان به کنتور به عهده مالک ساختمان است.

3. بهتر است یک شیر فلکه و یک شیر یکطرفه و مهره ماسوره با دریچه فرعی نیز در ابتدای لوله کشی ساختمان نصب شود تا در مواقع لزوم از این شیر دریچه فرعی برای باز و بسته کردن استفاده شود.

4. پس از شیر فلکه فرعی یک شیر برای تخلیه آب لوله های داخلی ساختمان نصب می شود.

5. لوله کشی باید راست، صاف و تا آنجا که ممکن است مستقیم و در خطوط موازی با دیوارها، سقف ها و کف های ساختمان اجرا شود. تغییر در مسیر لوله کشی آب باید با زاویه قائمه باشد مگر آن که در نقشه جزئیات آن نشان داده شده باشد.

6. خطوط لوله نباید از داخل دودکش، کانال هوا، چاه آسانسور، اتاق ترانسفورماتور و اتاق تابلوی برق عبور کند.

7. پیش از اجرای کار لوله کشی آب، نقشه ها باید مورد بازبینی پیمانکار قرار گیرد و مناسب ترین مسیرها برای خطوط لوله انتخاب شود و به تایید دستگاه نظارت برسد.

8. دهانه های باز لوله های توزیع آب سرد و آب مصرفی که ادامه لوله کشی آن ها به بعد موکول می شود و یا اینکه بعدها باید به لوازم بهداشتی و دیگر مصرف کننده های آب متصل شود، باید بلافاصله با درپوش موقت مسدود شود.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لوله کشی آب ساختمان
4.6 امتیاز از 13 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید