نصب ایزوگام

ارائه تمامی خدمات عایق کاری ساختمان فقط در تهران ،شیراز ،اهواز

02162829000  تماس سراسری

 

با نصب ایزوگام دیگر نگران روزهای بارانی نباشید

در روزهای بارانی و برفی خیلی ها نگران نم زدگی سقف و نشتی آب می باشند و نمی توانند از این هوای خوب لذت ببرند  اما این نگرانی می تواند تنها با یک تماس و درخواست خدمات نصب ایزوگام به راحتی از بین برود .کافی است به شرکت خدمت از ما اعتماد کنید تا در کمترین زمان نصب ایزوگام ساختمان خود را به یک نصاب ایزوگام ماهر بسپارید و از روز بارانی و برفی لذت ببرید .نیروهای ما مقرون به صرفه ترین قیمت نصب ایزوگام را برای شما در نظر می گیرند .

 

بیشترین عبارت هایی که این روزها در مورد نصب ایزوگام در فضای وب جستجو می شود:

 • دستورالعمل نصب ایزوگام
 • طریقه نصب ایزوگام روی پشت بام
 • نصب ایزوگام در شیراز
 • فیلم نصب ایزوگام روی دیوار
 • روش نصب ایزوگام پشت بام
 • آموزش نصب ایزوگام دیوار
 • نصب ایزوگام در اصفهان
 • نصب ایزوگام در مشهد

 

 

نصب ایزوگام

 

سوال های رایج در زمینه نصب ایزوگام

check1 قیمت نصب ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد ؟

check1 مهم ترین خصوصیات یک نصاب ایزوگام حرفه ای چه چیز هایی می باشد ؟

check1 از چه راه هایی می توان خدمات نصب ایزوگام را سفارش داد ؟

check1 آیا می دانید چگونه می توان مرغوب بودن یک ایزوگام را تشخیص داد ؟

check1 خدمت از ما در چه شهر هایی نصاب ایزوگام را می تواند در اختیار مردم قرار دهد ؟

 


قیمت نصب ایزوگام به چه عواملی بستگی دارد ؟

نداشتن نشتی آب در ساختمان های نوساز و قدیمی یک الزام حتمی است و به همین جهت نصب ایزوگام در ساختمان ها اهمیت ویژه ای پیدا میکند .مردم اکثر اوقات وقتی که به یک خدمت نیاز پیدا می کنند اولین چیزی را که مورد بررسی قرار می دهند قیمت آن خدمت می باشد .برای محاسبه ی قیمت نصب ایزوگام باید به عواملی مانند متراژ کار ، کیفیت ایزوگام ، پیچیدگی کار ، میزان ساعت مورد نیاز برای ارائه خدمت ، خدمات جانبی ، تعداد نیروی مورد نیاز و … می باشد .

 

 

 اگر می خواهید کد تخفیف ویژه را ببرید همین الان ایمیل بزنید   ?

 

 


مهم ترین خصوصیات یک نصاب ایزوگام حرفه ای چه چیز هایی می باشد ؟

از آنجایی که اگر نصب ایزوگام به درستی انجام نشود و ممکن است دردسرها و خسارت های زیادی را موجب شود پس باید کار را به حرفه ای ترین نصاب ایزوگام سپرد تا کار را باکیفیت ارائه دهد .حال سوال اینجاست که یک نصاب ایزوگام خوب چه ویژگی هایی را باید داشته باشد ؟ما برای شما بعضی از مشخصات یک نصاب ایزوگام خوب را در زیر آورده ایم :

 • داشتن سرعت عمل
 • داشتن تجربه
 • آشنایی کامل با انواع طریقه نصب ایزوگام روی پشت بام و مکان های دیگر
 • استفاده از مصالح با کیفیت
 • تمیز کردن محل بعد از انجام کار
 • برآورد مناسب ترین هزینه

 

نصاب ایزوگام

 

از چه راه هایی می توان خدمات نصب ایزوگام را سفارش داد ؟

شما می توانید برای درخواست خدمات مورد نظر خود و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خدمات ارائه شده توسط شرکت خدمت از ما از راه های زیر اقدام کنید .نیروهای ما حتی در روزهای تعطیل هم آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند .

راه اول

 تماس از طریق شماره ی سراسری ☎ 02162829000 

راه دوم

ارسال فرم درخواست اینترنتی از طریق وب سایت شرکت خدمت از ما در هر ساعتی از شبانه روز

 

آیا می دانید چگونه می توان مرغوب بودن یک ایزوگام را تشخیص داد ؟

 

برای تشخیص مرغوب بودن و یا نبودن ایزوگام به نکات زیادی باید توجه کرد که ما سعی کرده ایم مهم ترین و ملموس ترین مشخصات را در زیر برای شما بیاوریم تا بتوانید به سادگی کیفیت ایزوگام را مورد بررسی قرار دهید.پس برای آشنایی بیشتر با نشانه های ایزوگام نامرغوب با ما همراه باشید :

 • ایزوگام ها به دلیل استفاده از پودرهای معدنی باعث می شوند بوی گازوئیل صنعتی و یا مازوت در آن احساس شود اما در ایزوگام های نامرغوب بوی نامظبوعی ناشی از مواد بی کیفیت استفاده شده در آن احساس می شود .
 • یکی از راحت ترین راه ها برای تشخیص مرغوب بودن و یا نبودن ایزوگام لمس ایزوگام می باشد .اگر هنگام لمس ایزوگام لایه ای سیاه رنگ به دست منتقل شود آن ایزوگام مرغوب نبوده زیرا عدم انتقال رنگ نشان دهنده این است که مواد پلیمری و قیر استفاده شده در ایزوگام مرغوب هستند .
 • از آنجایی که ایزوگام عایق رطوبتی مقاوم می باشد پس در صورت کشش و تا شدن نباید به سادگی بشکند .حتما از مرغوب بودن ایزوگام مطمئن شوید زیرا ایزوگام نامرغوب عمر و استحکام ساختمان را کاهش میدهد .
 • یکی از عواملی که می تواند به شما در شناخت ایزوگام مرغوب کمک کند قیمت ایزوگام می باشد که هرچه گران تر باشد به معنای این است که کیفیت ایزوگام بهتر است .

 

قواعد اساسی در دستورالعمل نصب ایزوگام :

توجه به منطقه سکونت و شرایط آب و هوایی:

در انتخاب ایزوگام مهم است که از افراد متخصص در این زمینه مشورت بگیرید تا یک ایزوگام خوب مناسب با آب و هوای محل سکونت به شما پیشنهاد شود .

 

توجه به سطح زیر کار :

قبل از شروع نصب ایزوگام دقت شود سطح زیر کار تا حد ممکن صاف ، تمیز و خشک شود . این موضوع باعث چسبندگی بهتر و دوام بیشتر ایزوگام میشود .

 

همپوشانی مناسب تکه های ایزوگام :

سطح همپوشانی تکه های مجاور ایزوگام نباید کمتر از 10 سانت باشد . همچنین پس از اجرای کامل عملیات نصب بهتر است مناطق همپوشانی مجددا حرارت داده شده و محکم شوند . البته در صورتی که از نصاب ایزوگام ماهری مانند نصابان خدمت از ما کمک گرفته شود نیازی به نگرانی برای اجرای این نکات نیست زیرا نصابان ما با توجه به تجربه ای که در این زمینه دارند باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهند .

 

خدمات نصب ایزوگام

 

توجه بیشتر به آب رو ها :

سعی شود در محل آب رو ها بیش از یک لایه ( معمولا دولایه ) عایق نصب شود .

 

لکه گیری :

برای لکه گیری ایزوگام می بایست ابتدا ترکهای موجود را به کمک مشعل داغ کرده تا پر بشود سپس ایزوگام را به اندازه مورد نیاز برش داده و توسط حرارت زیاد روی سطح چسبانده شود البته جاهایی که هوا رارند باید ابتدا هوا را خالی کرده سپس ایزوگام شود .

 

نصب ایزوگام روی اسفالت :

ایزوگام را میتوان روی اسفالت یا ایزوگام های قبلی نصب کرد به شرطی که ایزوگام یا اسفالت باعث صدمه به ایزوگام جدید در کوتاه مدت یا دراز مدت نشود اما لازم است در این زمینه با نصاب مشورت کاملی داشته باشید. اجرای ایزوگام روی آسفالت ممکن است وزن اضافی ایجاد کند و بهتر است اسفالت قبل از نصب ایزوگام از سطح جدا شود .

 

ایزوگام زانوی کانال کولر :

بعضا مشاهده شده که کانال کولرها باعث ایجاد نشتی آب در ساختمان ها بوده است . برای پیشگیری از این موضوع بهتر است زانوی کانال های کولر هم ایزوگام و عایق بندی شود .

 


خدمت از ما در چه شهر هایی نصاب ایزوگام را می تواند در اختیار مردم قرار دهد ؟

خدمت از ما به دلیل داشتن شعب در اکثر نقاط ایران می تواند خدمات نصب ایزوگام را در شهر های زیر به شما ارائه دهد .شما می توانید برای ثبت درخواست نصاب ایزوگام در شهر های زیر از طریق راه های گفته شده اقدام کنید تا در اسرع وقت باتجربه ترین متخصص در اختیار شما قرار بگیرد .

 

 • خدمات نصب ایزوگام در تهران 
 • خدمات نصب ایزوگام در اهواز 
 • خدمات نصب ایزوگام در مشهد

 

کلام آخر

ما سعی کردیم در این صفحه چندی از مهمترین موارد اصولی در مورد نصب ایزوگام را برای شما بیان کنیم  . اگر به اطلاعات جزئی تری در زمینه نصب ایزوگام و نصاب ایزوگام نیاز دارید ، همکاران ما آمادگی دارند تجربیات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند و شما را راهنمایی کنند .

 

شما می توانید برای درخواست نصب ایزوگام و دیگر خدمات مورد نیاز خود با شماره ی سراسری زیر تماس بگیرید 

  ☎ 02162829000  ☎

 

تعمیر کولر گازی در رشت

نصب ایزوگام
5 امتیاز از 9 رای

1 Comment

 1. حسن زاده گفت:

  خیلی ممنون از نکات کاربردی که ذکر کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن