نظافت توالت فرنگی

دنبال نظافتچی ماهر هستی؟ همین الان زنگ بزن. خدمات ما فقط در تهران ، شیراز و کرج

  02162829000 ☎ 02122880704 

دنبال نظافتچی ماهر هستی؟ همین الان زنگ بزن. خدمات ما فقط در تهران ، شیراز

 

نظافت توالت فرنگی یکی از کارها در نظافت منزل است که هیچ کس دوست ندارد آن ها را انجام دهد، اما برای سلامت خود و اعضای خانواده مجبوریم آن را انجام دهیم. تمیز کردن توالت کار نسبتا سخت و طاقت فرسایی است و اکثر افراد در جستجوی ماده و یا محلولی هستند که به راحتی این کار را انجام دهد. ما در این مطلب مواردی را برای نظافت توالت فرنگی برای شما شرح داده ایم.

 

مطالبی که این روزها در مورد نظافت توالت فرنگی بیش تر مورد بحث است:

  • از بین بردن سیاهی کاسه توالت
  • بهداشت توالت فرنگی
  • جرم سنگ توالت را چگونه از بین ببریم
  • ترمیم لعاب توالت فرنگی
  • ازبین بردن جرم کاسه توالت
  • پاک کننده قوی سنگ توالت

 

چند راه برای نظافت توالت فرنگی

جرم گیری و شستشوی داخل توالت فرنگی با مایع سفید کننده

نظافت توالت فرنگی

یک چهارم لیوان مایع سفید کننده را داخل توالت ریخته و با فرچه تمام سطوح داخلی را کاملا اغشته و تمیز نمایید. برای تمیز شدن بهتر 12 الی 24 ساعت بگذارید تا درون توالت بماند سپس آبکشی نمایید.

 

استفاده از جوش شیرین برای از بین بردن سیاهی کاسه توالت

جوش شیرین یک ماده ارزان، غیرسمی و طبیعی برای تمیز کردن و سفید کردن توالت است. این روش برای کسانیکه بچه کوچک یا حیوان خانگی دارند گزینه خوبی است. جوش شیرین را داخل توالت ریخته، تمام سطح داخلی را بپوشانید و بعد از 5 دقیقه با فرچه آن را تمیز کنید، سپس آبکشی نمایید.

 

استفاده از نوشابه برای از بین بردن جرم کاسه توالت

نوشابه به دلیل داشتن اسید فسفریک و اسید کربنیک دارای خواص پاک کنندگی است. 2 لیوان نوشابه را در توالت ریخته و تمام سطوح داخلی را به آن آغشته نمایید و به مدت 12 ساعت بگذارید باقی بماند. هر چقدر بیشتر به نوشابه فرصت بدهید توالت شما را تمیزتر خواهد کرد.

 

نظافت توالت فرنگی با وایتکس

نظافت توالت فرنگی

یک و نیم قاشق چایخوری مایع سفید کننده را با یک لیتر آب گرم ترکیب کرده و در داخل اسپری بریزید. ترکیب را خوب تکان دهید. سپس به سطوح پاشیده ، یک دقیقه صبر کنید سپس با دستمال تمیز کنید. تمامی اجزای دستشویی را تمیز کنید. تمام جاهایی که ردی از ادرار دارند را کاملا تمیز کنید.

 

استفاده از اسپری تمیز کننده سطوح برای تمیزکاری

تمام سطوح خارجی را با اسپری خیس کنید. سپس با یک اسکاچ تمامی آن را تمیز کنید. هرگز از پاک کننده قوی سنگ توالت استفاده نکنید.

 

نظافت توالت فرنگی با قرص ضدعفونی کننده جوش شیرین

برای درست کردن قرص ضدعفونی کننده، احتیاج به جوش شیرین، جوهر لیمو، صابون کاستیا و قالب یخ داریم. در ابتدا تمامی مواد اولیه را یک به یک داخل کاسه ای بزرگ ریخته و با کمک همزن خوب مخلوط کنید. خمیری از ترکیب این مواد حاصل می شود که باید آن را به کمک دست فرم داده و داخل قالب یخ ها قرار دهید. سپس اجازه دهید قرص ها به خوبی سفت شده و شکل بگیرند تا به راحتی از قالب جدا شوند. برای تمیز کردن دستشویی و توالت فرنگی یکی از این قرص ها را به داخل آن انداخته و صبر کنید تا قرص به خوبی تبخیر شود. این عمل باعث می شود که ترکیبات موجود در قرص به طور عالی و کامل توالت را ضدعفونی کند.

شما هم زمان لازم برای نظافت توالت فرنگی، نظافت راه پله و منزل ندارید؟ به دنبال نیروی نظافتچی مناسب هستید؟ با ما تماس بگیرید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

نظافت توالت فرنگی
5 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید