نقاشی ساختمان با غلطک

ارائه خدمات نقاشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج و اصفهان

خدمات نقاشی ساختمان در تهران، شیراز، اصفهان و کرج

نقاشی ساختمان با غلطک امروزه جای نقاشی با قلم مو را گرفته است؛ که نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار یکی از خدمات پرطرفدار در  طراحی دکوراسیون داخلی این روزهاست که به دلیل ایجاد کردن تنوع در طرح های نقاشی ساختمان کاربرد زیادی دارد که ما در این مقاله قصد داریم مزایا و معایب، نقاشی ساختمان با غلطک را برای شما بیان کنیم.

 

مطالبی که این روزها در زمینه نقاشی ساختمان با غلطک در فضای وب مورد بحث است:

 • آموزش نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک
 • فیلم آموزش نقاشی ساختمان
 • آموزش رنگ آمیزی با غلطک طرح دار
 • آموزش بتونه کاری دیوار
 • غلطک تزریقی
 • ترفندهای نقاشی ساختمان
 • شستن غلطک رنگ

 

قیمت نقاشی ساختمان با غلطک در “خدمت از ما”

نقاشی ساختمان با غلطک در خدمت از ما دارای منصفانه ترین قیمت ها است و کار خود را به طور تضمینی انجام می دهد؛ قیمت نقاشی ساختمان با غلطک همچنین با توجه به نوع ،جنس و سایز آن متفاوت است اما دقت داشته باشید. اما با همه ی این وجود “خدمت ازما” سعی کرده است تفاوت قیمت ها جزئی باشد.

 

تعریف غلطک

غلطک ابزاری برای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان است که مانند قلم مو در اندازه ها و جنس های مختلف تولید می شود. غلطک شامل یک استوانه پوشش دار و همچنین یک دسته است که با کمی پیچ و خم به هم متصل هستند. برای آغشته کردن سطح پوشش غلطک که مانند قلم مو با توجه به نوع رنگ و کاربرد آن متفاوت است سینی مخصوصی در نظر گرفته شده است.

 

نقاشی ساختمان با غلطک بهتر است یا قلم مو ؟

نقاشی ساختمان با غلطک بسیار آسان است و کار نقاشی تمیزتر انجام می شود. امروزه با اختراع غلطک ، قلم مو های سنتی در نقاشی ساختمان کمتر مورد استفاده قرار می گیرند .  از قلم مو ها فقط در قسمت های خاصی استفاده می شود . استفاده از غلطک ها بهترین گزینه برای نقاشی ساختمان است و مشکل شره کردن رنگ به وسیله ی قلم مو را حل کرده است . نقاشی ساختمان با غلطک پوشش یکدستی به سطح مورد نظر می دهد و همچنین نقاشی ساختمان با غلط طرح دار منجر به ایجاد تنوع های زیادی شده است.

 

انواع غلطک رنگ

نقاشی ساختمان با غلطک

غلطک ها ۴ نوع هستند و هر غلطک مخصوص رنگ خاصی است:

۱.غلطک های رنگ پلاستیک که قطر آن بزرگتر از غلطک رنگ روغنی است.

۲.غلطک های رنگ روغنی که قطر کمتری دارند.

۳. غلطک های رنگ اکریلیک که ما بین این دو نوع قرار می گیرند یعنی نه قطر بزرگ و نه قطر کوچک.

۴. غلطک های مخصوص پتینه کاری و رنگ های بر جسته طرح دار.

 

رنگ امیزی سقف با غلطک

 نقاشی ساختمان با غلطک رنگ آمیزی سقف را که دارای فوت و فن های زیادی است را آسان می کند زیرا رنگ کردن سقف از روی زمین خیلی راحتر از روی نردبان است. با استفاده از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار می توان برای رنگ آمیزی سقف های طرح دار استفاده کرد که برای رنگ کردن یک سقف طرح دار، غلتکتان باید پرز ضخیمی داشته باشد تا تمامی برآمدگی‌ها و تورفتگی‌های سقف را کاملاً بپوشاند.

 

غلطک رنگ آمیزی طرحدار‎

با استفاده از نقاشی ساختمان با غلطک طرح دار  می توانید بدون کثیف کاری رنگ آمیری به زیبا سازی منازل خود بپردازید. در این غلطک ها رول هایی قرار دارند که با طرح هایی که بر روی آن نقش بسته اند می توانید اشکالی زیبا بیافرینید و تغییری اساسی در دکوراسیون منزلتان ایجاد کنید.

 

هنگام استفاده از غلطک به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در هنگام نقاشی ساختمان با غلطک حتما به دو نکته زیر توجه داشته باشید:

 • سعی کنید در هنگام رنگ کردن یک سطح کار خود را تا به انتها رنگ کنید سپس کار را متوقف کنید در غیر این صورت در سطح کار خود سایه ایجاد می کنید.
 • سعی کنید در هنگام رنگ کردن سطح میله غلطک دریک جهت باشد زیرا اگر در حین رنگ کردن جهت آن را عوض کنید بافت های غلطک عوض شده در نتیجه در سطح کار خود سایه ایجاد می کنید.

 

 شما می توانید خدمات ساختمانی خود از جمله نقاشی ساختمان ، گودبرداری، تعمیر و تخریب ساختمان را به ما بسپارید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

نقاشی ساختمان با غلطک
5 امتیاز از 5 رای

2 Comments

 1. محسن گفت:

  سلام ببخشید حداکثر چه قدر بعد از تماس میتونیم انتظار داشته باشیم تا هماهنگی با ما صورت بگیره و تشریف بیارن برای انجام کار؟
  با تشکر

  • پشتیبانی گفت:

   با سلام
   به محض تماس شما با شرکت اطلاعات شما ثبت خواهد شد و به بخش فنی شرکت ارجاع داده می شود.
   نهایت زمان انتظار شما برای تماس از طرف شرکت 3 دقیقه می باشد، سپس می توانید به محض تماس شرکت با شما، زمان و تاریخ مورد خود را با کارشناس فنی برای مراجعه به محل مورد نظر هماهنگ نمایید.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید