تعمیر کولر گازی در منزل

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز، بوشهر، بندرعباس و کیش ارائه می دهد.

02162829000
تعمیر کولر گازی در منزل

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

تعمیر کولر گازی در منزل راهی آسان برای رهایی از گرمای تابستان

تعمیر کولر گازی در منزل یکی از کارهایی است که با نزدیک شدن به فصل گرما مورد استقبال و درخواست افراد بسیاری قرار می گیرد. تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل را راهی آسان برای رهایی از گرمای طاقت فرسای محیط زندگی در فصول گرم سال بدانیدو کار سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل را هرساله قبل از شروع گرما جدی بگیرید تا گرمای هوا به یک معظل بزرگ برایتان تبدیل نشود.

حال برنامه شما برای سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل چیست؟ آیا شما هم قصد انجام سرویس کولر گازی در منزل دارید ؟ نیاز به یک متخصص جهت عیب یابی و تعمیر کولر گازی در منزل دارید؟ با ما باشید تا هم شما را از مشکلات و خرابی های کولر گازی آگاه کنیم و هم اینکه یک نیروی همه فن حریف در سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل معرفی کنیم.پس با خیالی راحت تعمیر کولر گازی اجنرال ، تعمیر کولر گازی ال جی ، تعمیرات اسپیلت در تهران ، شیراز و دیگر برندها در دیگر شهرها با ما بسپارید. و اگر به دنبال آموزش تعمیر کولر گازی  pdf و یا کتاب تعمیرات کولر گازی هستید این مقاله را بخوانید تا از همه چیز مطلع شوید.

 

 

سوالات رایج مشتریان در خصوص سرویس کولر گازی در منزل

 • بهترین زمان برای سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل چه زمانی است؟
 • خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل خدمت از ما شامل چه کارهایی است؟
 • سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل چه مزیت هایی دارد؟
 • نحوه محاسبه هزینه سرویس کولر گازی در منزل توسط تیم خدمت از ما چگونه است ؟
 • آیا خدمت از ما همه مدل و برندی از کولر گازی را در منزل تعمیر می کند؟
 • سریع ترین راه ارتباط با سرویسکاران خدمت از ما جهت تعمیر کولر گازی در منزل چیست؟
 • تعمیر کولر گازی در منزل در کدام شهرها ارائه می شود؟

 

تعمیر کولر گازی در منزل

 

بهترین زمان برای سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل چه زمانی است؟

همانطور که در بالا گفتیم سرویس کولر گازی در منزل یکی از آن کارهای خوب و کم هزینه جهت حفظ و نگهداری هرچه بهتر کولر گازی است. بهترین زمان برای سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل قبل از شروع فصل گرم سال است تا در این فصل مجبور به تحمل گرمای طاقت فرسای هوا نباشید.

تعداد دفعات سرویس کولر گازی با توجه به میزان مصرف کولر گازی در طول روز متفاوت است اما به طور میانگین حداقل سالی یک بار باید کولر گازی سرویس شود.


 

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل خدمت از شامل چه کارهایی است؟

 

خدمات تخصصی سرویس کولر گازی در منزل خدمت از ما

 

 • تست و شارژ گاز کولر گازی در منزل
 • شستشوی پنل داخلی و خارجی کولر گازی در منزل
 • بررسی سیستم برق رسانی کولر گازی
 • اطمینان از نحوه عملکرد صحیح کندانسور ها

 

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی در منزل خدمت از ما

 • رفع خرابی در پنل داخلی و خارجی کولر گازی
 • تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی در منزل
 • تعمیر برد کولر گازی در منزل
 • عیب یابی و رفع کد خطاهای ارور کولر گازی در منزل
 • رفع خرابی و مشکل در کندانسور کولر گازی در منزل

 

سرویسکاران خدمت از ما هرگونه خدمات دیگری در خصوص تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل که شما نیاز داشته باشید را در اسرع وقت و به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام می دهند.


 

سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل چه مزیت هایی دارد؟

 

 • کاهش هزینه تعمیر و سرویس کولر گازی
 • اطمینان از عدم خرابی مجدد کولر گازی
 • عدم حمل و جابه جایی کولر گازی
 • تعمیر آسان و بدون زحمت کولر گازی در منزل
 • تعمیر کولر گازی با سرعت و زمان کمتر در منزل
 • عیب یابی دقیق تر و سریع تر کولر گازی

 


 

اگر تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل را انجام ندهیم چه می شود؟

خوب تصور کنید در یک روز گرم سال کولر گازی شما خراب شده است و شما مجبور به تعمیر و یا سرویس آن هستید و این در حالی است که شما هیچ تخصص و مهارت جهت تعمیر و سرویس کولر گازی را ندارید به نظر شما بهترین کار در این زمان چیست ؟ حمل و جابه جایی کولر گازی برای بردن به یک مرکز تعمیر و سرویس کولر گازی و یا استفاده از خدمات یک مرکز تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل ؟

با کمی دقت و تفکر می توان به این نتیجه رسید که تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل از بهترین و راحت ترین راه ها جهت سرویس و تعمیر کولر گازی است؛ چون سرویس و تعمیر کولر گازی در خارج از منزل، علاوه بر مشکلاتی مانند جابه جایی و حمل کولر گازی ، هزینه تعمیرات بیشتر و…شما را مجبور به تحمل زمان طولانی تر از گرما خواهد کرد.

 

در مجموعه خدمات آنلاین خدمت از ما سفارش سرویس کار دهید تا بدون زحمت و در کمترین زمان یک کولر گازی سالم و تمیز داشته باشید.


 

نحوه محاسبه هزینه سرویس کولر گازی در منزل توسط تیم خدمت از ما چگونه است ؟

هزینه سرویس کولر گازی در منزل توسط سرویسکار خدمت از ما به عوامل و شرایط مختلفی از جمله سرویس کامل کولرگازی ، سرویس پنل داخلی یا خارجی کولر گازی، محل نصب کولر گازی و… بستگی دارد که البته هیچکدام از این شرایط و عوامل مانع از دریافت منصفانه هزینه سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل  توسط سرویسکار خدمت از ما نمی شود.

 قطعا هزینه سرویس کولر گازی از هزینه تعمیر کولر گازی در منزل کمتر است پس تا دیر نشده به فکر یک سرویسکار کاربلد باشید.

 

 

آیا خدمت از ما همه مدل و برندی از کولر گازی را در منزل تعمیر می کند؟

 تیم خدمت از ما از تعداد کثیری متخصص برای انجام سرویس کولر گازی در منزل شما بهره می برند که یک دوره آموزش سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل را گذرانده اند و این افراد تسلط کامل و لازم برای سرویس کولر گازی اجنرال ، سرویس کولر گازی سامسونگ ، سرویس کولر گازی اسپلیت ، سرویس کولر گازی پرتابل و انواع و مدلهای گوناگون کولر گازی را دارد.


 

سریع ترین راه ارتباط با سرویسکاران خدمت از ما  جهت تعمیر کولر گازی در منزل چیست؟

تیم خدمت از ما جهت راحتی حال شما عزیزان و رسیدن سریع تر سرویسکار چندین راه برای ارتباط شما عزیزان با سرویسکار مورد نیازتان در نظر گرفته است. 1- تماس مستقیم با شماره ی سراسری درج شده  و پاسخگوی سریع و رسیدن فوری سرویسکار کولرگازی خدمات از ما 2-تکمیل و ارسال فرم درخواست اینترنتی سرویسکار 3-دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که یک خدمت هوشمند برای رفاه و راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان ساخته شده و میتوانید از خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل ، خدمت از ما در محل موردنظرتان استفاده کنید.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 

خدمات سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل خدمت از ما در چه شهرهایی ارائه می شود ؟

 • تعمیر سرویس کولر گازی در منزل تهران
 • سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل شیراز
 • تعمیر و سرویس کولر گازی در منزل اهواز
 • سرویس و تعمیر کولر گازی در منزل اصفهان
 • سرویس کولر گازی در منزل  شهر کرج
 • سروس و تعمیر کولر گازی در منزل شهر مشهد
 • سروس و تعمیر کولر گازی در منزل شهر کیش
 • سروس و تعمیر کولر گازی در منزل شهر بندرعباس
 • سروس و تعمیر کولر گازی در منزل شهر بوشهر

سرویس کولر گازی در منزل شامل چه کارهایی است؟


قبل از اقدام به کار سرویس کولر گازی در منزل باید این نکته را متذکر شویم که باتوجه به بالا بودن هزینه  تعمیر و خرید کولر گازی ،  اگر آشنایی و اطلاعات دقیقی از اجزا و نحوه سرویس آن ندارید خود سرانه عمل نکنید و حتما یا از یک سرویسکار مجرب استفاده کنید؛ و یا اینکه از یک مشاور در این خصوص کمک بگیرید کارهای لازم برای یک سرویس خوب و با کیفیت کولر گازی را می توان به طور کلی به سه دسته شستشو ، شارژ گاز و کنترل سیستم برق رسانی تقسیم کرد.

شسشتوی کولر گازی چگونه باید انجام شود؟

اولین کار برای سرویس کولر گازی در منزل  شستشوی آن است که شامل شستشوی پنل کولر گازی در دو بخش پنل داخلی و پنل خارجی می شود اولین اقدام  قطع کردن برق کولر گازی  و اگر کولر گازی شما اسپیلت است تهیه وسیله مخصوص شستن و سرویس اسپلیت در منزل می باشد.

شستشوی پنل داخلی کولر گازی : برای اینکار ابتدا قاب جلو پنل را باز کنید در هنگام باز کردن پنل به طریقه باز کردن پنل کولر اسپلیت دقت کنید فیلتر ها  را خارج کنید و بخوبی با آب بشویید اگر سطح فیلتر ها علاوه بر گرد و خاک چربی و جرم پوشانده بود علاوه بر آب از مقداری شوینده یا جرم گیر مخصوص استفاده کنید و قسمت زیر فیلتر ها و سنسورها و سایر قسمت پنل داخلی را بایک دستمال و اپری آب با احتیاط تمیز کنید.

شستشوی پنل خارجی کولر گازی : بعد از شستن پنل داخلی و بستن قاب جلو پنل حالا نوبت شستن پنل خارجی و کندانسور هاست. برای اینکارمی توانید از یک دستگاه کارواش خانگی و یا دستگاه بخار استفاده کنید البته در هنگام شستن  از فشار مناسب آب استفاده کنید چون فشار بالای آب ممکن است به فن ها آسیب وارد کند

.


نحوه ی سرویس سیستم برق رسانی کولر در منزل

سیستم برق رسانی کولر یکی دیگر از آن بخش های مهم و تاثیر گذار بر عملکرد صحیح کولر است و قطعا این قسمت هم باید در هنگام سرویس کولر گازی در منزل مورد توجه قرار گیرد برای اینکار ابتدا جعبه برق کنار کولر گازی را با پیچ گوشتی باز کنید و با یک دستمال نم دار آن را خوب تمیز کنید و سپس سیم های متصل به کولر گازی را چک کنید تا در صورت پوسیدگی یا پارگی آن را ترمیم کنید.

عیب یابی کولر گازی در منزل

1-تولید بوی نامطبوع در کولر گازی : گاهی با روشن کردن کولر گازی بوی نامطبوعی از آن خارج می شود اگر مجرای داخلی آب دچار مشکل شود و آب تولیدی در کولر به راحتی از آن خارج نشوند محل مرطوب و مناسبی را برای رشد باکتری ها و قارچ ها فراهم میکنند در نتجیه تجمع این باکتری ها و قارچ ها به مرور زمان تولید بوی نامطبوع می کنند.

2-عدم سرمایش مناسب کولرگازی : اگر گاز در کولر گازی دچار نشتی شود و یا به هردلیلی از میزان آن کم شود سیستم خنک کنندگی کولر دچار مشکل می شود و به جای تولید باد خنک ، باد گرم تولید می کنند.

3-خاموش شدن ناگهانی کولرگازی : اگرهنگام کارکردن کولر گازی به طور ناگهانی خاموش شدمشکل را باید در برد الکتریکی و سیستم برق رسانی کولر گازی بررسی کنید.

4- وجود برفک روی کندانسور : گاهی ممکن است که روی کندانسور برفک باشد و عدم توجه به آن می تواند در عملکرد کلی کولر گازی اختلال ایجاد کند علت این برفک ها کارنکردن درست و صحیح فن خارجی یا داخلی است.

اینها تنها بخش هایی از مشکلات رایج در کولر گازی بودند شما می توانید برای مطالعه بهتر و بیشتر این مشکلات به پست تعمیر کولر گازی ما مراجعه کنید.

 

خدمت از ما

تعمیر کولر گازی در منزل
5 امتیاز از 3 رای

8 Comments

 1. قاسمی گفت:

  سلام وقتتون بخیر …ما در بوشهر هستیم نیاز به یک نیروی متخصص برای انجام تعمیرات کولر گازی اینورتر داریم شرکت شما امکان داره این نیرو رو برامون بفرسته؟ من تعریف سرویسکاران شما رو زیاد شنیدم اما همانطور که میدونید کولر گازی اینورتر با معمولی فرق داره برا اطمینان میپرسم سرویسکاران شما تخصص لازم در مورد تعمیرات کولر گازی اینورتر دارند؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما
   بله کلیه خدمات تعمیر کولر گازی اینورتر توسط تعمیرکاران ما ارائه میشود.برای سفارش خدمات تعمیرات کولر با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

 2. محمد گفت:

  سلام من چنتا پست در مورد تعمیر کولر رو خوندم واقعا کاربردی بود.شرکت شما دوره های آموزشی تعمیرات کولر گازی در منزل را هم ارائه میده؟ من خودم مدیر ساختمان هستم دوست دارم یاد بگیرم و کار تعمیر کولر گازی واحدها رو خودم انجام بدم.

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما کاربر گرامی
   خیر دوره اموزش تعمیر کولر گازی ارائه نمیشود .

 3. وحدتی گفت:

  با سلام من کولر گازی جنرال 3000 دارم .موقع کار کردن یهو خاموش و روشن میشه تمام بخش سیم کشی و سیستم برق رسانیشم بررسی کردم مشکلی نداره..علت دیگه ای میتونه داشته باشه؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما کاربر گرامی ..بله دوست عزیز ممکن مشکل از خرابی ترموستات و یا کمپرسور باشه.ما به شما توصیه میکنیم حتما از یک تعمیرکار متخصص در این زمینه استفاده کنید.

 4. arash گفت:

  سلام مرسی از خدمات بی نظیر و مشاوره رایگانی که میدین.
  کولر گازی اسپیلت ما به شدنت بو میده و آدم حالت تهوع میگیره . با کلی سختی بازش کردم ولی هنوز بو میداد آخه لازمه بگم کلی قسمتاش که کثیف بود رو نشد بشورم . با جستجو تو گوگل به سایت شما رسیدم میخام ببینم اصلا بوش به خاطر چی هست و اینکه شستن کولر باعث خراب شدنش نمیشه؟
  راستی لازمه که اون قسمتایی که شستنش راحت نیست رو بشورم چطوری آخه؟

  صمیمانه متشکرم.

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   سلام کاربر عزیز.

   لازمه بگم شستن قطعات داخلی در کاهش بو تاثیر به سزایی دارد.
   و جهت شستن فن بلوور می توانید از مسواک یا یک بروس استفاه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید