آسفالت کاری

ارائه انواع خدمات آسفالت کاری در شهرهای  تهران، اهواز، شیراز

    ☎02162829000 (تماس سراسری)

ارائه انواع خدمات آسفالت کاری در شهرهای تهران، اهواز، شیراز

 

آسفالت کاری ، عملیاتی به قدمت تاریخ!

هزاران سال است که آسفالت با کاربردهای مختلف مورداستفاده قرارمی‌گیرد. کاربرد اصلی آسفالت و آسفالت کاری در ساخت و مرمت جاده‌ها و خیابان‌ها است لیکن در فضاهای شهری مثل برخی پشت‌بام‌ها، پارکینگ‌ها، زمین‌های بازی و… بسیار محبوب و مقرون‌به‌صرفه است. از کاربردهای دیگر آسفالتکاری می‌توان به تولید محصولات قیری ضد آب مانند پوشش پشت‌بام و یا درزگیری پشت‌بام‌های مسطح اشاره نمود. البته دو عبارت آسفالت و قیر، اغلب به‌جای هم به کار می‌روند که منظور، حالات طبیعی و مصنوعی این ماده است.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد آسفالت کاری در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • آسفالت کاری در غرب تهران
 • آسفالت کاری در کرج
 • آسفالت کاری درکرج
 • قیمت آسفالت کاری
 • تراشه آسفالت

 

آسفالت کاری

 

عناوین مطلب آسفالت کاری

 • هزینه آسفالت کاری در خدمت از ما
 • روش ثبت سفارش برای آسفالت کاری در خدمت از ما
 • کاربرد انواع مختلف آسفالت در آسفالتکاری
 • ایجاد خرابی در آسفالت کاری به چه عواملی بستگی دارد؟
 • پیشگیری بهتر از درمان است حتی در آسفالت کاری !
 • بیوآسفالت و مواد جایگزین جدید برای آسفالتکاری
 • بهداشت و ایمنی در حین آسفالت کاری را حتماً رعایت کنید
 • عوامل مؤثر بر قیمت آسفالت و آسفالتکاری چه چیزهایی هستند؟

 

هزینهآسفالت کاری در خدمت از ما

امروزه آسفالت‌ کاری اغلب در زمین‌های بزرگی مانند زمین‌های بازی و پارکینگ‌ها انجام می‌شود و هزینه آسفالت کاری در شرکت خدمات آنلاین خدمت از ما به‌صورت مترمربع محاسبه می‌شود. ولی برای پشت‌بام خانه دیگر آسفالتکاری کاربرد ندارد و شما باید از نصب ایزوگام استفاده نمایید.

 

روش ثبت سفارش برای آسفالت کاری در خدمت از ما

برای استفاده از کلیه خدمات آسفالت کاری و نصب ایزوگام از طریق شماره 02162829000 (تماس سراسری) با کارشناسان خدمت از ما تماس برقرار کنید تا کارشناسان ما مشاوره لازم در خصوص آسفالت کاری و نصب ایزوگام را به شما ارائه دهند و شما نیز در صورت تمایل می‌توانید برای آسفالت کاری و نصاب ایزوگام سفارش ثبت نمایید.

یک روش دیگر استفاده از خدمات خدمت از ما از طریق پرکردن فرم اینترنتی و ارسال آن برای سفارش خدمات مربوط به نصب ایزوگام است.

 

کاربرد انواع مختلف آسفالت در آسفالت کاری

 • آسفالت گرم رایج‌ترین و قدیمی‌ترین نوع آسفالت است؛ که از ترکیب مواد به‌صورت گرم ساخته می‌شود و اجرای آن به صورتی که مخلوط همچنان باید گرم باشد انجام می‌شود. در تمامی مراحل ساخت و اجرا، قیر باید حرارتی بالا داشته باشد. از آسفالت گرم بیشتر برای روسازی راه استفاده می‌شود. تفاوت انواع آسفالت گرم در میزان درشتی و ریزی دانه‌های مصالح به‌کاررفته، ضخامت اجرا، نسبت قیر با سایر مواد و … است.
 • آسفالت سرد همانند آسفالت گرم در دمایی بالا تولید می‌شود اما مخلوط حاصل، در دمای محیط اجرا، مسطح و متراکم می‌شود. این ویژگی آسفالت سرد، امکان انبار کردن و حمل و انتقال آن در فواصل دورتر از محل ترکیب مواد را فراهم می‌کند؛ که برای محیط‌هایی که امکان ترکیب مواد در آن وجود ندارد، امتیاز مهمی محسوب می‌شود. از آسفالت سرد برای درزگیری و لکه‌گیری مسیر و سطوحی که از قبل آسفالت کاری شده‌اند استفاده می‌شود و به علت عدم نیاز به دمای بالای مخلوط در حین اجرا، این نوع آسفالت در دسته مصالح دوستدار محیط‌زیست قرار می‌گیرد.
 • آسفالت حفاظتی نوعی از آسفالت است که با ایجاد پوشش سطحی و محافظت از آسفالت کاری در برابر عوامل جوی و فرسایشی عمل می‌کند. اجرای این نوع آسفالت به دلیل ضخامت کم، آسان‌تر از آسفالت سرد و گرم می‌باشد. برای استفاده از آسفالت حفاظتی باید به شرایط آب و هوایی و اقلیمی، میزان تردد و حجم ترافیک و نوع کاربرد آسفالت توجه کرد.

 

با ارسال ايميل کد تخفیف برای آسفالت‌ کاری دریافت کنید?  یادت باشه کد تخفیف حتما موقع آسفالتکاری به دردت ميخوره ?

 

ایجاد خرابی در آسفالت‌ کاری به چه عواملی بستگی دارد؟

مهم‌ترین عواملی که باعث خرابی آسفالت‌ کاری درگذر زمان می‌شود عبارت‌اند از: کیفیت نامطلوب آسفالت کاری ، شرایط محیطی نامناسب و خراب شدن توسط وسایل متفرقه که غالباً خرابی آسفالتکاری ترکیبی از این سه عامل است. خرابی‌های آسفالت‌کاری به‌صورت مواردی از قبیل ایجاد ترک، چاله، تورم در آسفالت، تجزیه تدریجی روسازی آسفالت کاری ، بالا زدگی قیر و… خودش را نشان می‌دهد. در ضمن وجود تراشه‌ آسفالت قدیمی در آسفالتکاری نیز به دلیل عدم تراکم در تراشه و ورود آب به درزهای بااتصال نامناسب، منجر به کاهش عمر آسفالت تا 50 درصد می‌شود.

 

پیشگیری بهتر از درمان است حتی در آسفالت‌ کاری!

با صرف هزینه اندک و عملیات تعمیر و نگهداری مناسب، می‌توان باعث افزایش طول عمر آسفالت‌ کاری شد. برای این کار باید به جلوگیری از ورود آب به لایه روسازی، توجه ویژه‌ای کرد. همچنین با بستن ترک‌ها با استفاده از درزگیرهای قیری، می‌توان مانع گسترش ترک‌ها و نفوذ آب به سمت زیرساخت آسفالت کاری و نرم شدن آن شد. حفاظت از آسفالت نسبت به تعمیر خرابی آسفالت‌ کاری ، هزینه کمتری دارد، ازاین‌رو شما می‌توانید از روسازی به‌عنوان اولویت در عملیات تعمیر و نگهداری و مرمت آسفالت کاری کمک بگیرید.

 

انجام به موقع تعمیر و نگهداری آسفالت‌، شما را از هزینه های بسیار سنگین آسفالت کاری مجدد نجات می دهد! 

 

بهداشت و ایمنی در حینآسفالت کاری را حتماً رعایت کنید

قیر، ماده‌ای است که بایستی آن را حرارت داد تا جهت به‌کارگیری در آسفالتکاری خیابان، پشت‌بام و سایر کاربردهای آن قابل‌استفاده باشد. آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان با بررسی تأثیرات قیر بر سلامتی انسان، اعلام کرد، قیر در دماهای بالا مانند زمان تولید و پخش روکش آسفالتی خیابان، در مقایسه با دماهای پایین‌تر، خطر و احتمال سرطان‌زایی تشعشعاتش افزایش می‌یابد؛ و به همین دلیل هنگام کار با آسفالت و آسفالت کاری باید کلیه موارد ایمنی و بهداشت را رعایت کنید.

 

آسفالت کاری

 

بیوآسفالت و مواد جایگزین برای آسفالت کاری

آسفالت را می‌توان از مواد ضایعاتی و تقطیر جزءبه‌جزء روغن‌موتور کارکرده نیز تولید نمود. اگرچه این روش به لحاظ مسائل مربوط به حفظ محیط‌زیست مفید است اما استفاده از روغن‌موتور ممکن است منجر به بروز ترک‌هایی در آب‌وهوای سرد شود که این امر باعث افزایش دفعات مرمت و بازسازی آسفالتکاری خواهد شد.

آسفالت را همچنین می‌توان از منابع غیرنفتی و تجدید پذیر مانند شکر، شیره قند، هیدروکربن‌های ذرت و سیب‌زمینی و… نیز تولید نمود ولی متأسفانه این روش‌ها به لحاظ اقتصادی مقرون‌به‌صرفه نیستند. تولید آسفالت با مواد غیرنفتی را می‌توان بارنگ‌های روشن‌تر نیز تولید نمود؛ که با این کار آسفالت حرارت کم‌تری از تابش نور خورشید جذب می‌کند و به‌این‌ترتیب سهم آسفالت کاری در گرمایش شهری کاهش می‌یابد.

 

خدمت از ما  بهترین خدمات آسفالت کاری  را با بهترین قیمت و در سریعترین زمان به شما ارائه خواهد داد

 

عوامل مؤثر بر قیمت آسفالت و آسفالت کاری چه مواردی هستند؟

 • مهم‌ترین عامل در تخمین قیمت آسفالت و آسفالتکاری، مساحت فضای موردنظر است. این موضوع علاوه بر میزان آسفالت موردنیاز بر تعداد نیروی کار و ماشین‌آلات مورداستفاده نیز اثر دارد. البته اگر فضا کوچک باشد نمی‌توان از ماشین‌آلات سنگین استفاده نمود؛ بنابراین باید از ماشین‌های کوچک و یا تعداد نیروی انسانی بالا بهره ببرد.
 • نوع سطح کار در آسفالت کاری بسیار مهم است و معمولاً فضاهای شیب‌دار و یا دارای پستی بلندی، نسبت به فضاهای مسطح میزان آسفالت بیشتر و ساعت کاری بیشتری را نیز می‌گیرند و بنابراین هزینه نهایی کل پروژه هم بیشتر تمام می‌شود.
 • انجام مراحل مختلف زیرسازی در هزینه آسفالتکاری بسیار مؤثر است. البته این موضوع در مورد مکان‌هایی که برای اولین بار آسفالت می‌شوند بسیار مشهودتر است. برای این منظور باید شیب سازی، هموارسازی سطح، پاک‌سازی سطح از ریشه‌های درختان، بوته‌ها و سنگ‌ها و… به‌خوبی انجام شود و قاعدتاً هرچقدر میزان ناهمواری‌ها و عوارض بیشتر باشد برای آسفالت‌کار باید زیرسازی و آماده‌سازی بیشتری انجام داد و درنتیجه قیمت آسفالتکاری نیز بالاتر خواهد رفت.

 

کلام آخر

آسفالت کاری از کارهای بسیار تخصصی می‌باشد که نمی‌توان آن را به هر شخص یا شرکتی سپرد. لذا شما باید با انجام تحقیق‌های لازم این کار را به دست متخصصین امر بسپارید. شما همچنین می‌توانید به کمک سامانه آنلاین خدمت از ما، بهترین خدمات آسفالت کاری و نصب ایزوگام را در کمترین زمان و با نازل‌ترین قیمت به دست آورید.

 


  ☎ 02162829000 ( تماس سراسری)

خدمت از ما

 

آسفالت کاری
4.7 امتیاز از 7 رای

3 Comments

 1. mr_roshanzamir گفت:

  شرکت شما آسفالت کاری زمین ورزشی رو هم انجام میده؟

 2. سعید گفت:

  انجام آسفالت کاری پارکینگ به چه صورت محاسبه می شه؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام
   پیشنهاد ما به شما این است که با نیروی مربوطه تماس بگیرید تا از قیمت دقیق مطلع شوید. برای ارتباط با شماره های ذکر شده تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید