کاشی کاری

کاشی کاری در تهران ،شیراز و اصفهان  02162829000 

خدمات کاشی کاری در شیراز ،تهران , اصفهان

کاشی کاری

کاشی کاری ساده ، کاشی کاری مدرن ، کاشی کاری سنتی ایران ، کاشی کاری شکسته ، نحوه کاشی کاری سرویس بهداشتی ، کاشی کاری با چسب  ، کاشی کاری آشپزخانه ، کاشی کاری معرق  ، طرح کاشی کاری ساده ، نحوه کاشی کاری ، آموزش کاشی کاری دوغابی ، اموزش کاشی کاری دیوار با سیمان ، کاشی کاری مدرن ، نحوه کاشی کاری سرویس بهداشتی ، کاشی کاری ساده با اشکال هندسی  ، طرز تهیه ملات برای کاشی کاری ، کاشی کاری مدرن سرویس بهداشتی ، سرامیک کاری مدرن ،  کاشی کاری ساده ، کاشی کاری آشپزخانه ، نحوه کاشی کاری سرویس بهداشتی ، کاشی کاری شکسته ، کاشی کاری روی چوب ، طرح کاشی کاری ، طرح های کاشی کاری سنتی ، کاشی کاری مشبک ، کاشی کاری ایرانی ، کاشی کاری مدرن ، تحقیق در مورد کاشی کاری ، کاشی کاری معقلی ، کاشی گره ، آموزش کاشی کاری سنتی  ، آموزش کاشی کاری شکسته روی دیوار ، کار با کاشی شکسته روی چوب ، خرید کاشی شکسته ، فیلم آموزش کاشی شکسته ، کاشی شکسته روی آینه ، طرح خام کاشی شکسته ، کاشی شکسته روی دیوار حیاط ، قیمت تابلو کاشی شکسته ، فیلم کاشی کاری سرویس بهداشتی ، نحوه کاشی کاری کف سرویس بهداشتی ، اموزش کاشی کاری با سیمان ، کاشی کاری ساده ، نحوه چیدن سرامیک کف ، کاشی کاری مدرن ، اموزش کاشی کاری دیوار با سیمان ، کاشی کاری کف توالت ، قیمت نصب کاشی با چسب ، بهترین چسب کاشی ، زمان خشک شدن چسب کاشی ، چسب کاشی ضد آب ، چسباندن سرامیک روی سرامیک دیوار ، طریقه نصب سرامیک روی سرامیک ، نحوه استفاده از چسب کاشی ساروج  ، حلال چسب کاشی ، طرح کاشی آشپزخانه ایرانی ، مدل کاشی آشپزخانه ایرانی ، مدلهاي كاشي آشپزخانه بين كابينت  ، مدل کاشی آشپزخانه 2017 ، قیمت کاشی آشپزخانه ، سرامیک کف آشپزخانه ، کاشی آشپزخانه تبریز ، کاشی آشپزخانه طلایی ، معرق کاشی ساده ، اموزش معرق کاشی و سرامیک ، تاریخچه کاشی معرق ، وسایل مورد نیاز معرق کاشی ، معرق کاری ، طرح خام معرق کاشی ،مراحل ساخت کاشی معرق ، معرق کاشی روی آینه ، کاشی کاری ، کاغذ دیواری ، نقاشی ، نقاشی ساختمان ، طراحی داخلی منزل ، کانتر ، کاشی آشپزخانه ، بازسازی ساختمان ، شومینه ، کاشی آشپزخانه جدید ، کاشی کاری مدرن ، ترک ، ثبت شرکت  ، لوله کشی ، مبلمان اداری ، مدل کاشی آشپزخانه ، پارتیشن ، صندلی اداری ف کاشی کاری آشپزخانه ، اجاره خانه در تهران ، خرید آپارتمان در تهران ، انجام پایان نامه ارشد ، پایان نامه ، انجام پایان نامه ، کاشی کاری ساختمان ، رهن و اجاره آپارتمان در تهران ، املاک تهران ، اجاره آپارتمان در تهران ، بازساز ، سقف کاذب ، تقویت موی سر ، اجاره آپارتمان ، طراحی داخلی ، اجاره سوئیت در تهران ، شومينه ، مدلهاي كاشي آشپزخانه بين كابينت ،ُ کاشی سازی ،  فیلم سینمای ،ُ مدل سرامیک پذیرایی ، کاشی کاری ایرانی ، پارکت ، عکس کاشی آشپزخانه ، مدل سرامیک آشپزخانه ، سرامیک کاری ، مدل کاشی بین کابینت ، مدل کاشی سرویس بهداشتی ، طرح کاشی ، کاشی حمام

کاشی کاری

کاشی کاری بخشی از اجرای طراحی داخلی است که در هنگام نوسازی ساختمان یا بازسازی ساختمان انجام می شود. اما به دلیل تاثیر زیادی که در بخش های بعدی دکوراسیون منزل دارد باید اصولی و تمیز انجام شود. به عنوان مثال اگر کاشی کاری درست انجام نشود، زیبایی کابینت آشپزخانه شما را خراب می کند. کاشی کاری ساختمان به شیوه های مختلف مثل کاشی کاری مدرن و کاشی کاری ساده انجام می شود. در بازار آنلاین “خدمت از ما” برای انواع کاشی کاری مثل نصب کاشی آشپزخانه ، کاشی حمام ، کاشی سرویس بهداشتی و … به متخصصان حرفه ای و باتجربه دسترسی دارید.

📱 نصب نسخه اندروید اپلیکیشن خدمت از ما را از بازار دانلود کنید 📱

در مطلب کاشی کاری در مورد موضوعات:

انواع کاشی در کاشی کاری کف

نکات خرید کاشی

نکات نصب کاشی

اشتباهات نصب کاشی

کاشی کاری ساده چیست؟

کاشی کاری مدرن چیست؟

کاشی کاری سنتی ایران چیست؟

کاشی کاری با چسب چگونه است؟

نکات کاشی کاری آشپز خانه چیست؟

 

👈درخواست سریع و راحت برای نیروی کاشی کاری را در صفحه کاشی کاری ثبت کنید👉

 


 

انواع کاشی در کاشی کاری

کاشی کاری با تراورتن ، سنگ آهک (سنگ سفید)

تراورتن نوعی سنگ آهک است که یک محصول جانبی از چشمه های آرتزی طبیعی، چشمه های گرم و غارها از سراسر جهان است. سنگی طبیعی و متخلخلی است که چاله های آن و بافت خشن سطح آن بوسیله حباب های هوا و مواد آلایشی ایجاد می شود و این همان چیزی است که کاشی های سنگ تراورتن را دارای انواع مختلفی رنگ میکند.

در روم باستان تراورتن در ساخت معابد، حمام ها، مجسمه ها و تئاتر ها استفاده شده است و معماران ایتالیایی می گویند تراورتن می تواند در طول زمان دوام بسیاری بیاورد. تراورتن برای داخل ساختمان و خارج استفاده می شود، به طور طبیعی مقاوم در برابر لغزش است و انتخاب خوبی برای پیاده رو ها، استخر ها، حمام ها و قسمت های دیگری که در آن آب ممکن است باعث لغزندگی شود است.

تراورتن در کاشی کاری

کاشی کاری

[مطلب مرتبط: بازسازی ساختمان ]

سنگ مرمر در کاشی کاری

سنگ مرمر سنگ بسیار بادوامی است که تقریبا در هر رنگ به علت تغییرپذیری مواد معدنی وجود دارد. کاشی های سنگ مرمر دارای چندین تکمیل از لحیم کاری تا خم شدن و شستشو هستند و باعث می شود که سنگ مرمر انتخاب ایده آل برای هر مکان در خانه شما باشد.

کاشی های سنگ مرمر به عنوان یک سنگ طبیعی، ارزش زیبایی شناسی بالایی را به همراه می آورند و یکی از نماد های زیبایی و ارزش را به خانه می افزایند. با این حال، هزینه کاشی مرمر زیادی است و مراقبت از کاشی های سنگ مرمر می تواند وقت گیر باشد. طبیعت جاذب آنها باعث می شود که آنها مستعد به لکه شدن باشند و به طور کلی معماران برای خارج از منزل و یا در محوطه سازی استفاده از مرمر را برای کاشی کاری توصیه نمیکنند.

کاشی کاری با سنگ مرمر

کاشی کاری ساده

تخته سنک در کاشی کاری

کاشی سنگ لاشه یک سنگ دگرگونی است که می توان آن ها را در ذخایر بزرگ در سراسر جهان یافت.  سنگ برای قرن ها در کفپوش استفاده می شودو در رنگ های مختلف از قبیل آبی ، خاکستری، سبز، قرمز، نارنجی، قهوه ای و… موجود می باشد. اغلب رگه های رنگی در سراسر کاشی سنگ وجود دارد و جلوه زیبایی به کاشی کاری شما میدهد.

تخته سنگ به طور طبیعی در مقابل لغزش مقاوم است، حتی زمانی که مرطوب یا چرب است و معماران آن را یک ماده ایده آل برای آشپزخانه، حمام، و یا در اطراف استخر میدانند. همچنین سنگ با دوام است.  سنگ را می توان مورد استفاده همجا قرار داد ولی برای گرمایش بهتر پیشنهاد معماران استفاده از سیستم گرمایش کف می باشد.

در محل هایی که دارای رفت و آمد زیاد است، تخته سنگ باید به صورت دوره ای تمیز شود و تمیز کردن منظم با آب ساده ضروری است.

کاشی کاری با تخته سنگ

کاشی کاری مدرن

 

[مطلب مرتبط: کاشی سرویس بهداشتی ]

 

کاشی چوب مصنوعی در کاشی کاری

کاشی چوب مصنوعی یکی از پر طرفدار ترین متریال جدید در کاشی کاری است، که زیبایی طبیعی چوب را با دوام کاشی ارائه می دهد. در حالی که کاشی ها به عنوان چوب استفاده می شوند، آنها در واقع نوعی سرامیک نیز هستند و از مزایای داشتن دوام بیشتری نسبت به چوب جنگلی، مقاوم در برابر آب و بدون خطر موریانه برخوردارند. کاشی چوب مصنوعی نیاز به نگهداری بسیار کمی دارد و امکانات طراحی نامحدود را ارائه می دهد.

کاشی کاری با کاشی چوب مصنوعی

کاشی کاری

 

[مطلب مرتبط: قیمت پارکت ]

کاشی گرانیت در کاشی کاری

گرانیت یک نوع سنگ آذرین است که بسیار متراکم و سخت است. ظاهر متمایز آن به علت مواد معدنی خرد شده موجود در سنگ است و رگه های منحصر به فرد آن باعث میشود که هر کدام از قطعات این کاشی سنگ متفاوت بنظر برسند.

گرانیت زمانی که برش داده شده و سیقل خورده باشد، به خوبی در مقابل خراش ها مقاوم می شود، و معماران آن را انتخاب ایده آل برای آشپزخانه و دیگر مناطق پر رفت و آمد میدانند.

کاشی عقیق در کاشی کاری

سنگ عقیق یک سنگ شفاف و سنگی است که همراه سنگ مرمر به کار می رود. از آنجایی که عقیق یکی از سنگهای شکننده است، اغلب با مش، ​​رزین و یا پشتی فایبرگلاس تولید می شود تا به عنوان یک کاشی به آن قدرت داده شود.

عقیق یک انتخاب محبوب برای سطوح داخلی، با بازتاب نورانی خوب و یا صفحات ضد آب است، و هر کاشی عقیق رنگ هایی متفاوت دارد، و استفاده از آن کاملا منحصر به فرد است. برای اطمینان از طرح خنثی کاشی، قبل از نصب، باید طراح با چیدمان انجام شود. مهم است که رنگ ها داخل کاشی را با هم ترکیب کنید تا تنوع رنگ به خوبی دیده شود.

کاشی کاری با عقیق

کاشی کاری با عقیق

کاشی کوارتزیت در کاشی کاری

کوارتزیت یک سنگ با دوام، غیر لغزنده و جذاب است که یکی از محبوب ترین کاشی ها برای کاشی کاری خانه است. کوارتزیت می تواند یک جایگزین با کیفیت بالا برای پوشش دادن در اطراف اطراف استخر، راه های پرعبور و… باشد. کاشی های کوارتزیت علاوه بر زیبا بخشی عالی به آشپزخانه میتوانند با یک سایه تیره تر، رنگ بسیار جذابی برای رسیدن به شروع یک سنگ مرمر باشد.

کاشی کاری با کاشی کوارتزیت

کاشی کاری با کاشی کوارتزیت

 

موزاییک در کاشی کاری

کاشی های موزاییک یکی از محبوب ترین انتخاب ها بین کاشی های تزئینی و یا برای ایجاد یک ویژگی بصری جذاب هستند. کاشی ها در اندازه های مختلف و اغلب مربع هستند. کاشی های موزاییک برای ایجاد یک اثر زیبای بزرگتر و تاثیر بصری بالا طراحی شده اند. کاشی های موزاییک را می توان از مواد مختلف ساخته شده با سنگ، شیشه، و سرامیک خریداری کرد.

کاشی کاری با موزاییک

کاشی کاری با موزاییک

کاشی ماسه سنگ در کاشی کاری

ماسه سنگ دارای حس تجدید حیات در خانه است و در طیف وسیعی از رنگ ها، اندازه ها و سبک ها قابل تهیه برای کاشی کاری است. به گفته معماران، ایده آل برای محیط اطراف استخر، محل های پر رفت و آمد و پاسیو است. ماسه سنگ به شما در کاشی کاری فضای خارج از منزل، احساس غنی و طبیعی می دهد.

کاشی کاری با کاشی ماسه ایی

کاشی کاری با کاشی ماسه ایی

موزاییک با تکه های کوچک مرمر نما برای کاشی کاری

موزایک مرمر نما از مواد کامپوزیتی است که شامل سنگ مرمر، کوارتز، گرانیت، شیشه و سایر تراشه های مناسب می باشد. آن را قالب ریزی کرده و سپس به سطح صاف جلا میدهند. اغلب در ساختمان های عمومی به دلیل طولانی بودن عمر و بالا بودن کیفیت آن استفاده می شود. می توان آن را در مسیر های طولانی استفاده کرد و طرح آن همیشه جدید به نظر می رسد. این کاشی بسیار لغزنده است و در زمان کاشی کاری باید حتما به این نکته توجه شود.

کاشی کاری با موزاییک

کاشی کاری با موزاییک

 

[مطلب مرتبط: کار کاشی کاری در تهران ]

 


 

نکات خرید کاشی برای کاشی کاری

حتما قبل از زمان خرید کاشی از کاشی کار خود مقدار مورد نیاز کاشی را بپرسید.

در زمان خرید، یک بسته کاشی بیشتر تهیه نمایید زیرا ممکن است در هنگام کاشی کاری تعدادی کاشی شکسته شود و نیاز به کاشی جدید باشد.

حتما از فروشگاه های معتبر خرید کرده و در زمان خرید به جنس و کیفیت توجه بکنید زیرا تعویض و بازسازی کاشی کاری سخت و پر هزینه است.

سیمان و ماسه مناسبی برای کاشی کاری انتخاب بکنید تا ملات شما بتواند به محکمی کاشی شما را به سطح بچسباند.

 

 

 

[مطلب مرتبط: نصاب کاشی ]

 

👈درخواست سریع و راحت برای نیروی کاشی کاری را در صفحه کاشی کاری ثبت کنید👉

 


 

نکات کاشی کاری و اشتباهات کاشی کاری

 • قبل از هر کار باید زیر سازی کار کاشی کاری را آماده کرده و در صورت نیاز ابتدا یک لایه سیمان برای صاف کردن سطح مورد نظر بکشید.
 • ارتفاع کاشی از لبه در ها را جوری تنظیم کنید که اندازه قطر یک فرش فضای خالی وجود داشته باشد.
 • اگر یک طرح خاص و گران قیمت برای کاشی کاری انتخاب کرده اید حتما کاشی کاری را به یک کاشی کار خوب بدهید و همچنین از او بخواهید یک نمونه اولیه از اجرا طرح را به شما نشان دهد تا در صورت نیاز به تغییر طرح بتوان تغییرات را قبل از نصب انجام داد تا رضایت پس از کار برای شما افزایش یابد.
 • در زمان کاشی کاری از ترکیب دقیق ملات آگاه باشید میزان ترکیبات ملات ممکن است بر اسا اندازه و نوع کاشی تغییر کند.

مثال:

برای اجرای کاشی کاری در ابعاد 10*10 سانتی متر باید از ملات ترکیبی 1به 5 با ترکیب سیمان و ماسه استفاده کرد.

برای کاشی کاری در ابعاد 30*30 ملات ترکیبی 1 به 6  از ترکیب سیمان و ماسه استفاده می شود.

 • در زمان کاشی کاری از ابزار جدا کننده بین بند ها استفاده کنید زیرا در زمان عایق بندی و بندکشی نیاز است که حتما ملات به درستی و به مقدار مساوی بین بند ها قرار بگیرد تا هم کار تمیز تر و زیبا باشد و هم بین کاشی ها به خوبی عایق شود.
 • اگر نیاز به عایق هایی مانند ایزوگام می باشد  باید پس از نصب ایزوگام برای جلوگیری از آسیب به سطح ایزوگام و همچنین محکم تر شدن کاشی ها یک لایه 3 تا 5 میلیمتری از ملات ماسه و سیمان به میزان ترکیب 6 به 1 روی آن پاشیده شود. این کار باید حد اقل 24 ساعت قبل از کاشی کاری صورت گیرد.
 • پس از پایان کاشی کاری مدت 24 ساعت تا 48 ساعت به کاشی استراحت بدهید و سپس اقدام به بند کشی بکنید.

[مطلب مرتبط: قیمت نصب کاشی و سرامیک و قیمت کاشی کاری ساختمان ]

 


 

کاشی کاری ساده چگونه است

ابتدا باید سطح دیوار را از هر گونه وسایل اضافی مانند، قاب پریزها و همچنین هر گونه گرد و غبار کاملا پاک کنید.

باید تعدادی نخ را به رنگ های پودری آغشته کرده و به وسیله تراز و شاغول با آن ها روی دیوار خط های افقی و عمودی رسم کنید. با این کار کاشی ها با خطوطی کاملا صاف روی هم قرا میگیرند.

بعد از آن که رد نخ ها را روی دیوار گذاشته شد، حالا نوبت به ملات ها و کاشی ها میرسد ، به کمک ماله، ملات ها را روی خط هایی که با نخ روی دیوار انداخته اید، پخش کرده و بلافاصله کاشی ها را روی آن ها قرار دهید، برای این کار از گونیا و ترازهای حبابی کمک بگیرید تا  دقیق تر باشد . یادتان باشد که اولین ردیفی که می چینید باید کاملا صاف و درست باشد ، چون پایه ی بقیه ی ردیف هاست.

بعد از آن که کار کاشی کاری تمام شد، به وسیله دوغاب درز بین کاشی ها را پر کنید.

 • فرمول تهیه دوغاب: سیمان سفید + پودر سنگ الک شده + آب = دوغاب

مدت زمانی که منتظر خشک شدن ملات کاشی ها هستید ، به وسیله چسب آکواریوم درز بین تجهیزات سرویس بهداشتی را بپوشانید تا به کاشی ها صدمه ای وارد نشود.

در آخر به وسیله اسفنج ها سطح کاشی ها را تمیز کنید و از نمای جدید کاشی کاری ساختمان شده ی خود لذت ببرید.

 

[مطلب مزتبط: نصب کاشی و سرامیک ]

 


 

کاشی کاری مدرن

کاشی کاری مدرن به کاشی کاری گفته می شود که مشتریان با انتخاب یک طراحی داخلی به اجرای طرح هایی خاص میپردازد.

طرح های سه بعدی یا استفاده از متریال های ترکیبی دونمونه از کاشی کاری مدرن می باشد.

 

کاشی کاری مدرن

[ تصاویر بیشتر را در اینجا ببینید ]


 

کاشی کاری سنتی ایران

در برخی رستوران ها نیاز به دیزاینی خاص برای جلب توجه مشتری است. کاشی کاری سنتی ایران یکی از آن موارد است که رستوران دارن بسیار به آن توجه می کنند. کاشی کاری سنتی ایران هم جذابیت زیاد برای ایرانیان دارد و هم زیبایی خاصی برای توریست ها.

کاشی کاری های سنتی ایران در خانه و بخصوص آشپز خانه میتواند فضا را بسیار زیبا و جذاب بکند. البته امروزه کاشی کاری سنتی ایران مانند قدیم طرفدار های خاص خودش را دارد.

 

کاشی کاری سنتی ایران

[ مطلب مرتبط: کابینت سازی ]

 


 

کاشی کاری باچسب

کاشی کاری باچسب یکی از راحت ترین ، سریع ترین و کم هزینه ترین روش های کاشی کاری است. کاشی کاری باچسب معمولا برای کاشی کردن فضا هایی با متراژهای کوچک و معمولا برای سطوح قائم استفاده میشود.

 • برای نصب شما نیاز به چسب مخصوص کاشی کاری دارید که با نام چسب کاشی و سرامیک خمیری در مغازه های ابزار فروشی قابل تهیه است. از نمونه های موجود در بازار می توان به چسب کاشی سرامیک خمیری سمنت و یا بن اشاره کرد.

کاشی کاری با چسب

 

 • اکر زمان کاشی کاری نیاز به برش کاشی باشد شما یک دستگاه برش نیز لازم دارید.

 

👈درخواست سریع و راحت برای نیروی کاشی کاری را در صفحه کاشی کاری ثبت کنید👉

 


 

کاشی کاری آشپزخانه

در کاشی کاری آشپزخانه باید یک سری نکات را رعایت بکنید تا در آینده به مشکل بر نخورید.

 • اگر در آشپزخانه شما کف شور نصب شده است به شیب بندی درست و اصولی در زمان کاشی کاری اهمیت بدهید.

 

 • جنس کاشی را گونه ایی انتخاب کنید که مواد چربی به راحتی از روی آن پاک شود. مواد چرب از روی سنگ به راحتی پاک نمیشوند و معماران معمولا از متریال های دیگری برای آشپزخانه استفاده میکنند.

 

 • برای آشپزخانه از رنگ های روشن و گرم استفاده میکنند تا حس متفاوتی از سایر قسمت های خانه به مخاطب بدهد.

 

 • برای کاشی کاری کف آشپزخانه از کاشی هایی استفاده کنید که سطح آنها اصطکاک بالایی داشته باشد تا احتمال زمین خوردن افراد کاهش یابد.

 

 • در کف آشپزخانه  از کاشی هایی استفاده کنید که سطحی صاف داشته باشند تا تمیز کردن انها راحت باشد.

 

[مطلب مرتبط: کاشی کاری اشپزخانه ]

صفحات مرتبط با دکوراسیون داخلی :

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون مغازه

دکوراسیون منزل

دکوراسیون اتاق خواب

 

کاشی کاری
4.7 امتیاز از 16 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن