شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

تعمیر پکیج

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان و مشهد 02162829000

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان و مشهد

تعمیر پکیج دیواری خود را به متخصصان با تجربه ما بسپارید!!

تعمیر پکیج در دسته خدمات مربوط به تعمیرات پکیج دیواری و عیب یابی پکیج دیواری در انواع پکیج دیواری ها است. تعمیر پکیج دیواری و عیب یابی آن از دغدغه های اکثر افراد است، زیرا همیشه امکان دسترسی سریع به تعمیرکار پکیج وجود ندارد. تعمیرکاران ما در گروه “خدمت از ما” دارای سابقه و تجربه کافی در زمینه تعمیرات پکیج دیواری هستند و در سریع ترین زمان برای انجام کلیه خدمات مربوط به نصب پکیج ، عیب یابی پکیج دیواری ، تعمیر پکیج و هواگیری پکیج دیواری به محل شما اعزام می شوند.

خدمات تعمیرات پکیج “خدمت از ما ” شامل عیب یابی پکیج دیواری گلدیران ، عیب یابی پکیج دیواری بوتان ، عیب یابی پکیج آریستون ، عیب یابی پکیج لورچ ، تعمیر پکیج ایران رادیاتور ، تعمیرات پکیج گلدیران ، تعمیرات پکیج مرکوری ، سرویس پکیج و … است که توسط افراد متخصص تعمیر پکیج و نصب پکیج انجام می شود.

 

عباراتی که این روزها ممکن است بخواهید در مورد آن در گوگل جستجو کنید:

 • تعمیر پکیج در شیراز
 • تعمیر کار پکیج در شیراز
 • تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور در شیراز
 • تعمیر پکیج ایساتیس در شیراز
 • نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور در شیراز
 • نمایندگی تعمیرات پکیج بوش در شیراز
 • اموزش تعمیر پکیج دیواری pdf
 • نمایندگی پکیج ناوین در شیراز
 • متخصص تعمیر پکیج تهران

 

تعمیر پکیج

 


اهمیت تعمیر پکیج

متخصص تعمیر پکیج تهران را می توانید از خدمت ازما دریافت نمایید . پکیج دیواری ، یکی از کم مصرف ترین و به صرفه ترین سیستم گرمایشی دنیاست که در ایران هم از آن به خوبی استقبال می شود و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اما پس از گذشت چند سال ممکن است که فرسوده شوند و نیاز به تعمیر پکیج داشته باشند. هنگامی که مشکلی برای پکیج و آبگرمکن دیواری به وجود می آید باید سریعا برای تعمیر پکیج دیواری خود اقدام کنید و برنامه ای برای سرویس پکیج دیواری در نظر بگیرید. زیرا اگر یک پکیج دچار خرابی و یا از کار افتادگی شود ، زندگی ساکنان را مختل می کند .

در نظر داشته باشید که برای تعمیرات پکیج دیواری و عیب یابی پکیج دیواری مواردی از قبیل : شناخت دستگاه پکیج و آشنایی با نوع آن ، آشنایی با عیوب متداول پکیج ، حرفه ای شدن تعمیرکار پکیج و تجربه او لازم است.

 


ویژگی های تعمیرات پکیج دیواری در خدمت از ماتعمیرات پکیج دیواری

 • متخصص بودن تعمیرکار و دارای تجربه بالا در زمینه تعمیر انواع پکیج
 • سریع رسیدن تعمیرکار به محل شما و شروع کار عیب یابی پکیج دیواری
 • دارای مناطق فعال در تهران برای تعمیرات پکیج دیواری
 • استفاد از قطعات مناسب و اصلی برای تعمیر پکیج
 • قیمت مناسب و منصفانه برای خدمات مربوط به تعمیر و سرویس پکیج
 • ارائه فاکتور معتبر و تحویل به مشتری در پایان کار تعمیر پکیج
 • رعایت نظافت و تمیز کاری بعد از انجام کار

 


قیمت تعمیر پکیج

متناسب با تعمیرات مورد نیاز دستگاه شما و این که چه قطعاتی نیاز به تعویض دارند ، دستمزد ، قیمت تعمیر پکیج می تواند متفاوت باشد. حتما فاکتور هزینه ها و لیست قیمت مربوط به خدمت مورد نظر در پایان کار در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت تا با خیال راحت مبلغ را بپردازید.

 


عیب یابی پکیج دیواری

عیب یابی پکیج دیواری

جهت تعمیر پکیج و عیب یابی پکیج دیواری ، تعمیرکار پکیج می‌بایست با اطلاعات کافی راجع به قطعات و نحوه عملکرد آن‌ها ، ایراد دستگاه را پیدا کند. بهترین روشی که تعمیرکاران ما برای تعمیرات پکیج دیواری در پیش می گیرند، آنالیز کردن مشکل و قطعات مرتبط با آن مشکل است. مثلا اگر شعله دستگاه پس از روشن کردن ، تشکیل نشد ، عیب ناشی از تهویه نا مناسب پکیج می تواند باشد. ایرادات مکانیکی و برقی پکیج دیواری ، باید به صورت جداگانه بررسی شوند اما گاهی هر دوی آن ها با هم باعث ایجاد مشکل می شوند. این وظیفه تعمیرکار است که تعمیر پکیج را در هر دو بخش مکانیکی و برق آن انجام دهد.

 


رایج ترین مواردی که نیاز به تعمیر پکیج دارند

 • پکیج و لوله های آن دود می زند.
 • پکیج روشن نمی شود.
 • خاموش و روشن شدن دستگاه
 • از لوله های پکیج آب می ریزد.
 • فشار آب گرم کم شده است.
 • از آبگرمکن صدای مداوم می آید.
 • شوفاژ و رادیاتور گرم نمی شود.
 • از رادیاتور ها آب می ریزد.

غیر از موارد بالا حتما مشکلات دیگری وجود دارد و در صورتی که برای شما پیش آمد می توانید با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را در زمینه تعمیر پکیج ، با توجه به نوع دستگاه شما برایتان بفرستیم.

 


خدمات ارائه شده ی تعمیر پکیج دیواری

معمولا کد خطای مربوط به تعمیر پکیج دیواری ها در دفترچه راهنمای آن وجود دارد اما بیش از 75 برند و بیش از 200 مدل دستگاه پکیج در ایران وجود دارد ، که حفظ این حجم از کدینگ خطای دستگاه ها بسیار سخت است و گاهی هم دفترچه آن در دسترس نیست. به همین دلیل گروه تعمیرات پکیج دیواری را با خدمات زیر گردآوری کرده ایم :

? تعمیرات پکیج مرکوری

? تعمیرات پکیج دیواری بوتان

? تعمیرات پکیج گلدیران

? تعمیرات پکیج تاچی

? تعمیرات پکیج ایساتیس

? تعمیرات پکیج اریستون

? تعمیر پکیج اخگر

? تعمیر پکیج فرولی

? تعمیر پکیج ایران رادیاتور

? تعمیرات پکیج دیواری در تهران

? تعمیر پکیج شیراز و اصفهان و ….

 


خدمات مربوط به عیب یابی پکیج دیواری و انواع پکیج

✔️ عیب یابی پکیج تاچی

✔️ عیب یابی پکیج ایساتیس

✔️ عیب یابی پکیج دیواری بوتان

✔️ عیب یابی پکیج فرولی

✔️ عیب یابی پکیج دیواری گلدیران

✔️ عیب یابی پکیج دیواری بوتان

✔️ عیب یابی پکیج ایران رادیاتور

✔️ عیب یابی پکیج بوتان

✔️ عیب یابی پکیج آریستون

✔️ عیب یابی پکیج لورچ

✔️ عیب یابی پکیج دیواری فرولی

 


عیب یابی پکیج بوتان

پکیج بوتان یکی از رایج ترین پکیج های مورد استفاده در ایران است. متخصصان ما ، با تجربه های زیاد خود در امر تعمیر پکیج ، کاملا در امر عیب یابی پکیج بوتان وارد و آشنا هستند و دیگر نیازی به تماس با نمایندگی های آن ندارید.

 


تعمیر پکیج ایران رادیاتور

تعمیر پکیج و عیب یابی پکیج ایران رادیاتور و  از جمله خدمات پر در خواست مشتریان ما است که عده ای از تعمیرکاران را که به تعمیر پکیج ایران رادیاتور کاملا مسلط هستند را در این مجموعه قرار داده ایم تا خدمات با کیفیتی را به شهروندان تهرانی و دیگر شهر های ایران ارائه دهند.

 


سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای و سالانه و رسوب زدایی پکیج دیواری دو موردی است که تاکید می کنیم حتما در شروع سرما برای آن اقدام کنید. معمولا در اکثر آب های مناطق کشور ما درصدی سختی آب و املاح وجود دارد. که این املاح هنگام گردش در لوله ها و مخازن پکیج دیواری رسوب کرده و به مرور زمان باعث فرسودگی و حتی سوراخ شدن مخازن می شود که اگر به موقع جلوی این تجمع رسوب ها گرفته نشود می تواند باعث خسارات جبران ناپذیر یا انجام تعمیر پکیج دیواری شود که شاید انجام تعمیرات هزینه ای بیشتر از سرویس پکیج دیواری برای شما داشته باشد. مهارت خاصی برای این کار وجود دارد که حتما از یک سرویسکار پکیج دیواری یا تعمیرکار پکیج دیواری باید کمک بگیرید.

 


موارد تعویض و تعمیرات پکیج دیواری

معمولا عیب های مشترک و یکسانی برای پکیج دیواری ها بروز می کند که افراد را برای تعمیرات پکیج دیواری به فکر می برد. مثلا گرم نشدن رادیاتور و گرم نشدن آب ، سوراخ شدن مخزن و پمپ ، مشکلات لوله کشی پکیج ، عدم تنظیم فشار پکیج ، خاموش شدن پکیج ، تعویض وسایل مختلف و … در صورت بروز هر گونه مشکل با ما تماس بگیرید پس از آن که اطلاعات مربوط به مشکل و پکیج خود را دادید ، تعمیرکار مرتبط برای تعمیر پکیج شما ارسال خواهد شد.

 


تعمیر پکیج دیواری

تعمیر پکیج

پکیج های مجهز به سیستم عیب یاب پیشرفته و هوشمند در صورت بروز عیب احتمالی، کد مربوطه به صورت چشمک زن بر روی صفحۀ نمایشگر پکیج ظاهر میگردد. بعضی از خطاها سبب خاموش شدن دائم دستگاه میشوند که برای راه اندازی باید  دکمه راه اندازی مجدد (RESET) را حتما به مدت یک ثانیه فشار دهیم، اگر دستگاه روشن نشد لازم است که برای رفع عیب دستگاه و تعمیر پکیج اقدام شود. اما بعضی از خطاها سبب خاموش شدن موقت دستگاه میشوند در این حالت به محض برطرف شدن عیب، دستگاه به صورت خودکار عملکرد خود را از سر میگیرد.

ایرادهای پکیج ها به 4 گروه عمده تقسیم بندي میشوند:

 • ایرادهایی که با یک بار روشن و خاموش کردن دستگاه برطرف می شوند.
 • ایرادهایی که تا در صورت عدم تعمیر پکیج ، دستگاه قفل می شود و نیاز به عیب یابی پکیج دیواری دارد.
 • ایرادهایی که دستگاه به تعمیر پکیج نیاز دارد ، اما دستگاه قفل نمی شود ولی برخی از عملکردهای آن ضعیف می شود.
 • ایرادهایی که برای برطرف نمودن آنها بایست حتما دستگاه را ریست (RESET) نمود، که این دسته از ایرادها مربوط به وجود خرابی یا اشکال در دستگاه نمی باشد و به این معنی است که یکی از سیستمهاي امنیتی (سنسور حد ـ سنسور دود ـ سیستم یونیزاسیون و…) عمل کرده است و چراغ دکمۀ ریست به طور چشمک زن روشن و خاموش میشود که می بایست دکمۀ ریست را چند ثانیه فشار داده و رها کرد تا دستگاه به کار عادي خود ادامه دهد. به طورکلی هر زمان که دکمه ریست روشن و خاموش می شود نیاز است تا یک بار دستگاه ریست شود.

 


بررسی مشکلات مشتریان برای عیب یابی پکیج دیواری

علت عدم گرمای مناسب رادیاتورها چیست ؟

 • کوتاه بودن ارتفاع شعله
 • کم بودن ظرفیت حرارتی دستگاه نسبت به گرمایشی ساختمان
 •  وجود هوا در مدار
 •  نیمه باز بودن شیرهای رفت و برگشت دستگاه
 • استفاده از سوپاپ بایپ نامناسب

 

علت قرمز شدن چراغ پکیج بوتان چیست ؟

این یک عیب رایج در پکیج های دیواری است که در بسیاری از موارد طبق گفته مشتریان ابتدا چراغ پکیج دیواری بوتان قرمز می شود و سپس دستگاه خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود. طبق نظر کارشناسان ما  علت این امر می تواند اتصالی در  برق دستگاه ، مشکل در گاز ورودی به پکیج هم باشد. اگر دستگاه شما مدام خاموش و روشن شود ، امکان دارد که برد پکیج  معیوب شده باشد و باید اقدام به تعویض آن کنید.

 

اگر به تعمیر پکیج ، هواگیری شوفاژ و تعمیر آبگرمکن دیواری نیاز دارید با ما تماس بگیرید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیر پکیج
4.8 امتیاز از 21 رای

Comments are closed.