سرویس پکیج

سرویس و تعمیر پکیج بوتان در تهران، شیراز، کرج، اصفهان،مشهد،قزوین،قم 02162829000  

سرویس و تعمیر پکیج بوتان فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان،مشهد،قزوین،قم

سرویس پکیج یکی از اصلی‌ترین نیازهای تاسیساتی منازل می ‌باشد. مجموعه ” خدمت از ما ” بهترین خدمات مرتبط با تعمیر و سرویس پکیج را توسط بهترین متخصصان به شما ارائه می‌دهد. بسیاری با شنیدن سرویس پکیج دیواری ، هزینه و دردسرهای جرم گیری را بهانه می کنند و از آن صرف نظر می کنند. در واقع قیمت سرویس پکیج بوتان ، هزینه سرویس پکیج ایران رادیاتور و دیگر برندها که به شما داده می شوند در واقع هزینه ای است که از سوی اتحادیه تعیین شده است.

در ادامه مطلب می‌توانید در ارتباط با انواع خدمات مرتبط با تعمیر پکیج ، هزینه سرویس پکیج  ، نصب پکیج و نحوه رسوب‌گیری پکیج اطلاعات کسب کنید. همچنین اگر برای روش سرویس پکیج ایران رادیاتور ، قیمت سرویس پکیج بوتان ، تعمیر مبدل پکیج ، طریقه رسوب گیری پکیج بوتان ، نحوه تخلیه آب پکیج ، رسوب زدایی مبدل ثانویه پکیج ، آموزش رسوب زدایی پکیج به دنبال مقاله ای خوب میگردید در این سایت جستجو کنید.

 

سرویس پکیج

 


ضرورت سرویس پکیج چیست ؟

پیشنهاد می کنیم همیشه ، با دست پر به استقبال سرما و زمستان بروید. برای سرویس پکیج هیچ‌گاه منتظر بروز ایراد و نقص در نحوه عملکرد پیکج خود نباشید. با سرویس دوره‌ای و سالانه می‌توانید پیش از به وجود آمدن مشکل جدی‌تر و پرهزینه‌تر به طول عمر پکیج خود و عملکرد خوب آن کمک کنید و در صورت وجود داشتن مشکل با کمترین هزینه و در مراحل اولیه این ایرادات را رفع نمایید. همیشه زمان سرویس پکیج دیواری در زمستان نیست ، گاهی در تابستان هم پکیج شما به تعمیر و سرویس پکیج نیاز پیدا می کند.

 


انواع مشکلات و خدمات تعمیر پکیج

در زیر می‌توانید لیستی از بیش‌ترین درخواست‌های مرتبط با تعمیر پکیج و سرویس پکیج دیواری را مشاهده کنید که شاید یکی از این موارد مشکل پکیج شما باشد.

 • روشن نماندن شمعک پکیج
 • ایجاد سر و صدا حین کار کردن
 • وجود نشتی در لوله‌ها ی پکیج
 • هواگیری پکیج
 • شستشوی پکیج
 • اسید شویی پکیج
 • گرم نشدن آب پکیج
 • جرم گیری پکیج و رسوب گیری پکیج
 • عیب یابی کد خطای پکیج

 


مزایای انجام سرویس پکیج دیواری

☑️ با سرویس پکیج در طول پاییز و زمستان ، پکیج  شما و در نتیجه شوفاژ ها بهترین عملکرد در سرما را دارد.

☑️ با سرویس پکیج دیواری در زمان مقرر ، قطعات معیوب و خراب پکیج با سرویس مشخص و شناسائی و با تعویض آن از خراب شدن دستگاه جلوگیری می شود.

☑️ هزینه ای که برای سرویس پکیج می پردازید خیلی کمتر از هزینه های مربوط به تعویض قطعات و تعمیر پکیج است.

 


هزینه سرویس پکیج

سرویس پکیج

هزینه‌ سرویس پکیج ایران رادیاتور ، تاچی و سایر برندها بسته به نوع خدمات متغیر می‌باشد. تعرفه تعمیرات پکیج ، به صورت سالانه و یکپارچه توسط اتحادیه سرویسکاران مشخص می شود. هزینه تمامی خدمات ما ، بر اساس نرخ های اتحادیه تعیین می شوند.

 • هزینه‌ی مربوط به ایرادات جزئی‌تر شامل، رفع عیب روشن نماندن شمعک ، هواگیری و سرویس پکیج به صورت دوره‌ای
 • هزینه‌ی نصب و راه‌اندازی اولیه‌ی پکیج
 • هزینه‌ی رفع ایرادات کلی‌تر و اسیدشویی بسته به میزان تعمیرات مورد نیاز، قیمت آن متفاوت است
 • اجرت تعمیرات پکیج و هزینه سرویس پکیج
 • مبلغی بابت هزینه‌ی ایاب و ذهاب نیز به هزینه‌ی تعمیرات و هزینه سرویس پکیج اضافه می‌گردد.

 


خدمات سرویس آبگرمکن دیواری

☑️ مجموعه ما شامل نیروهای مجرب و متخصص در زمینه‌ی انواع تعمیرات پکیج‌ها با برندهای مختلف می‌باشد، کافی است با یکی از شماره‌های ما تماس بگیرید، در اسرع وقت یکی از سرویس‌کاران مجرب ما به آدرس شما مراجعه کرده و خدمات تخصصی را به شما ارئه خواهند داد.

☑️ با پر کردن فرم درخواست سرویس دوره‌ای و انتخاب زمان آن توسط شما، به صورت چندماه یکبار یا سالی‌ یکبار، سرویس‌کاران ما یک هفته قبل از موعد مقرر با شما تماس گرفته و در تاریخ مشخص شده برای سرویس دوره‌ای خدمت شما خواهند رسید.

☑️ مشاوره تلفنی برای خرید و انتخاب پکیج مناسب برای منزل شما(پکیج دیواری یا زمینی) توسط سرویس‌کاران ما به صورت رایگان صورت می‌گیرد.

 


انواع سرویس پکیج دیواری

سرویس پکیج

سرویس پکیج دیواری به صورت سالانه

سرویس پکیج دیواری به صورت سالانه یک اقدامی است که باید در شهریور ماه انجام دهید. سرویسکار موظف است تمامی قطعات را بررسی کند و اگر نیاز باشد دستگاه را تعمیر کند.  سرویس پکیج شامل سرویس تنظیمات و بررسی فن پکیج ، تنظیم فلنچ دودکش ، جرمگیری مبدل اصلی ، بررسی الکترود جرقه زن ، سرویس و تعمیر پمپ ، تنظیم فشار گاز درون دستگاه ،  جرم گیری مبدل ثانویه ، شستشوی مدار آب سرد و گرم ، اسیدشویی ، … می باشد. قیمت سرویس پکیج بوتان به صورت سالانه در واقع هزینه ای برای بیمه کارکرد پکیج شما است.

 

سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای

در سرویس آبگرمکن دیواری به صورت دوره ای ، در هر فصل مثلا در شهریور برای پاییز و در آذر برای فصل زمستان اقدام به سرویس پکیج و تعمیر آبگرمکن دیواری می کند. سرویسکار دستگاه را تست می کند در صورتی که قطعه ای باید تعویض شود آن را  تعویض می کند و در صورتی که همه قطعات سالم باشد ، دست به کار تست دودکش ، سرویس مشعل ، تنظیم فشار گاز ،تست جرقه زن و… می شود.

 


موارد تعمیر و سرویس پکیج

هنگامی که برای سرویس پکیج دیواری با خدمت از ما تماس می گیرید ، سرویس کار اعزامی به محل شما ، یک لیستی از کارهای مورد نیاز پکیج شما را به همراه دارد که تمامی این موارد را با دقت مورد بررسی قرار می دهد.

 

کنترل سیستم دودکش

یکی از مواردی که در سرویس پکیج دیواری وجود دارد ، مربوط به کنترل سیستم دودکش دستگاه است که باید به صورت سالیانه صورت گیرد. کنترل سیستم دودکش بسیار اهمیت دارد زیرا اگر نقصی در این سیستم وجود داشته باشد گاز دی اکسید کربن در فضای خانه پخش می شود.

 

? بازدید و بررسی پمپ و بازدید از مشعل

پمپ سیرکولاتور پکیج نقش بسیار مهمی در عملکرد پکیج دیواری دارد. از این رو باید به صورت سالیانه سرویس شود تا در صورت گرفتگی احتمالی از خرابی آن در آینده جلوگیری شود.یکی دیگر از موارد کنترلی پکیج که باید هر سال انجام شود ، سرویس مشعل و بررسی کارکرد آن است تا بتواند گرمای بهتری را منتقل کند.

 

? بررسی سیستم های ایمنی

یکی از اقدامات برای سرویس پکیج ، سیستم های ایمنی پکیج بسیار با اهمیت است به طوری که اگر در سرویس پکیج به آن توجه نشود  ، می تواند خسارت زیادی به پکیج و سیستم گرمایشی بزند. سیستم امنیتی وظایفی مانند قطع خودکار گاز در صورت روشن نشدن مشعل ، سیستم تنظیم جریان گاز ، سنسور فشار و دود باید هر سال بازدید و سرویس شوند ، چک نکردن سیستم های ایمنی پکیج عواقب سنگینی را به همراه دارد.

 

? هواگیری پکیج

هواگیری پکیج یکی از خدماتی است که در هنگام سرویس پکیج ممکن است لازم شود . برای کم کردن سر و صدای ناشی از کار پکیج و کمک به کار سیستم، عمل هواگیری از لازم ترین موارد سرویس پکیج است، با استفاده از پیچ هواگیر اتوماتیک و دقت لازم این کار را انجام دهید.

 

? تنظیمات فشار آب و گاز و کنترل حرارت و کنترل فیلتر

از نشانه های سرویس پکیج مناسب، تنظیمات خوب دستگاه است، این کار به نسبت حساس را به سرویس کار مجرب بسپارید تا با توجه به نوع پکیج، محل، عوامل جانبی و فشار وارد شده به پکیج به درستی این کار را انجام دهد.  همانطور که در ابتدای متن نیز ذکر شد، تمامی فیلترها و به خصوص فیلترهای موجود در مسیر جریان آب به دلیل امکان نشتی های احتمالی در آن باید بازدید و سرویس شوند، نشتی ها را بگیرید یا اگر فیلتر دیگر کارایی لازم را ندارد آن را تعویض کنید.

 

? جرم گیری و تعویض قطعات

 همانطور که در اول مقاله نیز گفته شد تمیز کردن ظاهر پکیج و قطعات درونی آن از اصول اولیه سرویس پکیج است، با حفظ نکات ایمنی این کار را خودتان نیز می توانید انجام دهید همچنین در صورت مشاهده خرابی یا کم کاری قطعات آنها را تعویض کنید، برای تمیز کردن رویه و قطعات پلاستیکی پکیج اغلب از دستمال آغشته به آب و صابون استفاده می شود.

 

? نحوه رسوب‌گیری پکیج

املاح موجود در آب باعث ایجاد رسوب در  پکیج می‌شود، از نشانه‌های وجود رسوب در پکیج، سرد و گرم شدن یکباره‌ی آب و ایجاد سر و صدا توسط پکیج می‌باشد. پکیج‌ها حداقل سالی یکبار نیاز به رسوب گیری و جرم گیری دارند، که این رسوب‌گیری باید توسط تعمیرکار مجرب انجام شود.

گام اول: دوشاخه پکیج را از پریز بکشید و کاور آن را باز کنید.

گام دوم: آب درون پکیج باید تخلیه شود. برای این کار باید : شیر ورودی آب سرد پکیج را ببندید و شیر پرکن پکیج را در جهت خلاف عقربه های ساعتبچرخانید .سپس شیر آب گرم دستشویی را باز کنید تا آب سیستم تخلیه شود و عقربه فشار پکیج روی صفر قرار بگیرد.

گام سومپیچ‌های مبدل پکیج را باز کنید و آن را از پکیج جدا کنید.

گام چهارم: برای شستشوی مبدل از محلول دیسکلر ( یا اسید رقیق شده ) استفاده کنید. محلول را از یکی از سوراخ‌های مبدل وارد کنید و 15 دقیقه صبر کنید.

گام پنجم: هنگامی که رسوبات از مبدل جدا شدند مبدل را با آب بشویید. بعد از خالی شدن همه‌ی رسوب‌ها مجدد مبدل را سرجایش نصب کنید.

گام ششم: در آخر کاور پیکج را دوباره روی آن قرار دهید و فشار پکیج را روی 1.5 تنظیم کنید.

 

 

boiler repair service

خدمت از ما

سرویس پکیج
4.9 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.