تعویض لنت ترمز

“خدمت از ما” این سرویس را در حال حاضر در تهران و شیراز ارائه می دهد.

02162829000
تعویض لنت ترمز

تعویض لنت ترمز زمان تعویض لنت ترمز پراید تعویض لنت ترمز زمان تعویض لنت ترمز تعویض لنت ترمز تعویض لنت عقب پراید تعویض لنت ترمز تعویض لنت ترمز پراید تعویض لنت ترمز نحوه تعویض لنت عقب پژو 405 تعویض لنت ترمز نحوه تعویض لنت عقب سمند تعویض لنت ترمز تعویض لنت جلو پراید تعویض لنت ترمز آموزش تعویض لنت جلو پراید تعویض لنت ترمز زمان تعویض لنت ترمز ال 90 تعویض لنت ترمز آموزش تعویض لنت عقب پراید تعویض لنت ترمز بهترین لنت ترمز برای ال 90 تعویض لنت ترمز لنت ترمز ال 90 تعویض لنت ترمز  نحوه تعویض لنت ترمز پراید تعویض لنت ترمز زمان تعویض لنت ترمز ال 90 تعویض لنت ترمز تعویض لنت ترمز تعویض لنت ترمز 206 تعویض لنت ترمز تعویض لنت ترمز ساندرو تعویض لنت ترمز آموزش تعویض لنت ترمز تیبا علائم تمام شدن لنت ترمز عقب هزینه تعویض لنت ترمز تعویض لنت ترمز

 

تعویض لنت ترمز خودرو  را به حرفه ای ها بسپارید

تعویض لنت ترمز یکی از آن کارهای تخصصی است که باعث افزایش بهبود عملکرد سیستم ترمز خودرو می شود. همه کسانی که خودرو دارند از نقش موثر تعویض لنت ترمز در خودرو آگاهند، اما کمتر کسی در مورد راههای تشخیص تمام شدن لنت ترمز اطلاع دارد.

به دنبال یک نیروی تعمیرکار متخصص برای تعویض لنت ترمز ساندرو خود هستید؟ زمان تعویض لنت ترمز خودرو ال 90 شما رسیده است اما زمان کافی برای بردن خودرو به تعمیرگاه ندارید؟ “خدمت از ما” متشکل از نیروهای تعمیرکار متخصص و آموزش دیده تعمیر خودرو در کمترین زمان و با بهترین کیفیت کار تعویض لنت ترمز خودرو شما را در محل کار یا پارکینگ منزل شما انجام می دهد.

 

لیست زیر دغدغه مشترک همه کسانی است در فکر تعویض لنت ترمز ماشین هستند:

 • زمان تعویض لنت ترمز ال 90
 • تعویض لنت ترمز 206
 • تعویض لنت ترمز ساندرو
 • آموزش تعویض لنت ترمز تیبا
 • علائم تمام شدن لنت ترمز عقب
 • راههای تشخیص تمام شدن لنت ترمز
 • هزینه تعویض لنت ترمز
 • زمان تعویض لنت ترمز اسپورتیج

 

سوالات رایج متقاضیان درخواست نیروی تعمیرکار تعویض لنت ترمز در خدمت از ما

 • چه زمانی باید نسبت به تعویض لنت ترمز اقدام کنیم؟
 • خدمت از ما در خصوص تعویض لنت ترمز چه خدماتی را انجام می دهد؟
 • مزیت های تعویض لنت ترمز چیست؟
 • اگر کار تعویض لنت ترمز را به موقع انجام ندهیم چه مشکلی پیش خواهد آمد؟
 • هزینه تعویض لنت ترمز در خدمت از ما چقدر است؟
 • آیا تعویض لنت ترمز خودروهای قدیمی امکان پذیر است؟
 • راه درخواست خدمات تعمیر خودرو در خدمت از ما به چه صورت است؟

 

تعویض لنت ترمز

 

راه های تشخیص زمان تعویض لنت ترمز

زمان مشخصی برای تعویض لنت ترمز خودرو وجود ندارد در واقع میزان طول عمر لنت ترمز به نوع خودرو ، نوع رانندگی و مکان رانندگی بستگی دارد. اما اگر بخواهیم با توجه به کیلومتر زمان تعویض لنت ترمز را مشخص کنیم، میانگین عمر آن 80 هزار کیلومتر است. زمان تعویض لنت ترمز خودرو معمولا با هشدارها و علائمی همراه است که برخی از این علائم به صورت زیر هستند:

 • شنیدن صدای جیغ مانند به هنگام ترمز گیری در خودرو
 • پایین آمدن میزان روغن ترمز در مخزن در صورتی که نشتی در مخزن نباشد
 • کاهش میزان قدرت ترمز گیری در خودرو
 • کشیده شدن خودرو به یک طرف به هنگام ترمز گیری
 • لرزش در پدال ها به هنگام ترمز گیری

 

قابل ذکر است که نشانه ها و علائم تعویض لنت ترمز در هر نوع خودرو با توجه به سیستم ترمز آن خودرو متفاوت است. مثلا پایین آمدن روغن در خودروهای مجهز به سنسور فرسایش لنت با روشن شدن چراغ قرمز روی داشبورد همراه است. اما در خودروهایی که مجهز به این سیستم نیستند با دیدن و بررسی کردن سیستم ترمز قابل فهمیدن است.

 

خدمات از ما در خصوص تعویض لنت ترمز چه خدماتی را انجام می دهد؟

“خدمت از ما” با داشتن نیروهای متخصص و کاربلد توانایی انجام هرگونه خدمات در زمینه تعمیر خودرو و تعویض لنت ترمز را دارند و بخشی از خدمات تخصصی خدمت از ما در این زمینه به صورت زیر است:

 • تعویض لنت ترمز انواع خودرو
 • تعویض دیسک های خودرو
 • رفع نشتی مخزن روغن ترمز 
 • رفع خرابی در سیستم ترمز خودرو

 

مزیت های تعویض لنت ترمز چیست؟

همان طور که در بالا گفتیم لنت ترمز با انجام عمل اصطکاک با دیسک در چرخ ها مانع از حرکت آن ها می شود و خودرو متوقف می شود. در واقع لنت ترمز مهم ترین بخش بعد از دیسک ها در سیستم ترمز هستند. بنابراین تعمیر و یا تعویض به موقع آن موجب بهبود عملکرد دیسک ها، کاهش هزینه تعمیر سیستم ترمز ، عدم خرابی پدال ترمز و … می شود.

 

اگر از زمان تعویض لنت ترمز بگذرد چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

قطعا تا اینجای مطلب به خوبی با کارکرد و فواید لنت ترمز در سیستم ترمز خودرو آشنا شده اید. به موازات مزیت هایی که جهت تعویض لنت ترمز وجود دارد اگر به هشدارها و علائم تمام شدن لنت ترمز عقب یا جلو توجه نکنید و به موقع اقدام به تعویض آن نکنید، ممکن است متحمل هزینه ها و خسارت های جبران ناپذیری شوید.

با فرسوده شدن لنت ترمز خاصیت آن در ایجاد اصطکاک از بین می رود. درنتیجه موجب خرابی و فرسودگی دیسک ها می شود. با خرابی این دو بخش سیستم ترمز از کار خواهد افتاد و عمل توقف خودرو در شرایط ضروری صورت نخواهد گرفت و درنتیجه امکان افزایش تصادفات خودرو در این زمان افزایش می یابد.

 

تعویض لنت ترمز

 

هزینه تعویض لنت ترمز در خدمت از ما چقدر است؟

میزان هزینه تعویض لنت ترمز در خدمت از ما توجه به نوع خودرو ، نوع لنت خودرو و قیمت آن ، تعداد لنت های فرسوده و … متفاوت است. و این قیمت پس از بررسی دقیق و کامل نیروی تعمیرکار در محل موردنظر شما تعیین می شود و درصورت رضایت شما کار تعویض لنت خودرو انجام می شود.

قطعا هزینه ای که برای تعویض لنت ترمز در محل به تعمیرکاران خدمت از ما پرداخت می کنید مناسب تر از بردن خودرو به یک تعمیرگاه میکانیکی است زیرا نیازی به مصرف بنزین برای خرید لنت ترمز و بردن خودرو به تعمیرگاه نیست و مهم تر از همه تعمیرکاران خدمت از ما به طور کامل و دقیق و بدون دریافت انعام مشکل خرابی در سیسم ترمز را رفع می کنند و نیازی به دوباره کاری و رفتن به تعمیرگاه نیست.

 

آیا در “خدمت از ما” تعویض لنت ترمز خودروهای قدیمی نیز انجام می شود؟

بله!برای سرویسکاران خدمت از ما نوع و مدل خودرو شما فرقی نمی کند زیرا نیروهای تعمیر کار خدمت از ما آموزش های لازم را در خصوص تعمیر و تعویض لنت ترمز با انواع دیسکی و کاسه ای را گذرانده اند و تجربه و تخصص لازم برای تعویض انواع لنت ها از پنبه سوز تا سرامیکی را دارند پس با خیالی راحت و بدون دغدغه از قدیمی بودن یا به روز بودن سیستم ترمز خود کار تعمیر و تعویض لنت ترمز خود را به تعمیرکار کاربلد ما بسپارید.

 

راه ارتباط با نیروی تعمیر خودرو در خدمت از ما به چه صورت است؟

تیم خدمت از ما جهت راحتی حال شما عزیزان و رسیدن سریع تر سرویسکار چندین راه برای ارتباط شما عزیزان با سرویسکار مورد نیازتان در نظر گرفته است.

یک : تکمیل و ارسال فرم ثبت سفارش رایگان رسیدن فوری تعمیرکار خودرو خدمت از ما

دو : تماس مستقیم با شماره 02162829000 و پاسخگویی سریع مرکز مشتریان خدمت از ما

سه : دانلود اپلیکیشن خدمت از ما که برای رفاه و راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان ساخته شده است. شما می توانید خدمات سرویس و تعمیر خودرو در محل را در سریع ترین زمان ممکن سفارش دهید.

 

دیگر خدمات در زمینه تعمیر خودرو

علاوه بر خدمات تعویض لنت ترمز می توانید در “خدمت از ما” خدمات مختلف در زمینه خودرو را درخواست دهید. به عنوان مثال:

 

مراحل تعویض لنت خودرو توسط سرویسکاران خدمت از ما

مرحله اول (درخواست نیروی تعمیرکار) : اولین مرحله از تعویض لنت ترمز تماس با تیم پشتیبانی خدمت از ما و درخواست نیروی تعمیرکار خودرو و بررسی کارشناسان و اعزام نیروی متخصص به محل پارک خودروی شما است.

مرحله دوم (انتخاب نوع لنت ترمز) : تعمیرکاران خدمت از ما با توجه به نوع خودرو و قطعات سیستم ترمز ، نوع لنت ترمز را تشخیص و خریداری می کنند.

مرحله سوم (خارج کردن چرخ خودرو ) : با کمک جک و آچار چرخ ، چرخ خودرو شما را از دیسک چرخ جدا می کنند.اگر دسک چرخ شما کثیف باشد با کمک ماده شوینده مخصوص دیسک چرخ را تمیز می کنند.

مرحله سوم (بازکردن پیچ پشت سیلندر ترمز و بازکردن کالیپر ) :  سیستم ترمز دارای یک سیلندر ترمز و کالیپر مربوطه می‌باشد که لنت های ترمز در داخل آن قرار می‌گیرد  تعمیرکاران از پشت پیچ مربوطه را توسط آچار مناسب باز می کنند.فشار لوله های روغن ترمز که به کالیپر ترمز متصل است را را چک می کنند چون  اگر خودرو به مدت طولانی حرکت نکرده باشد روغن ترمز در لوله های انتقال روغن وجود ندارد اما اگر خودرو را به تازگی خاموش کرده اید ممکن است به محض باز کردن پیچ های پیستون ترمز، روغن با فشار از آن خارج شود.
اگر واشری در بین کالیپر سیتم ترمز وجود داشت آن ها را با احتیاط برمیدارند و سپس بعد از تعویض لنت ترمز آن ها را در جای خود قرار می دهند. و درآخر کالیپر روی دیسک را برمی دارند تا به لنت ترمز دسترسی داشته باشند.

مرحله پایانی ( تعویض لنت ترمز قدیم با جدید ) : در این مرحله لنت ترمز قدیمی را برمی دارند و لنت ترمز جدید را جایگذاری می کنند و تمام بخش های سیستم ترمز که در مراحل قبل تر باز شده وصل می کنند.

این نکته را حتما به سرویسکار یاد آور کنید که قبل از بستن چرخ خودرو به دیسک میزان روغن مخزن ترمز را چک و در صورت خالی بودن پر کند.

 

بهترین لنت ترمز خودرو چه نوعی است؟

به فکر خرید بهترین لنت ترمز پراید برای تعویض لنت ترمز ماشین خود هستید؟ بهترین نوع لنت ها لنت هایی هستند که طول عمر مفید بالایی داشته باشند و به همین دلیل ما در اینجا انواع لنت ها را با توجه به طول عمرشان دسته بندی می کنیم :

  • لنت‌های اورگانیک معمولا ارزان‌ترین و کم‌عمرترین هستند.
  • لنت‌های کم‌فلز (Low Metallic) ممکن است کمی سر و صدا داشته باشند، اما عمر آن‌ها کمی از لنت‌های اورگانیک بیشتر است.
  • لنت‌های نیمه فلزی معمولا طول عمر بالایی دارند.
  • لنت‌های سرامیکی طول عمری بیشتر از تمام انواع لنت دارند. اما در مقابل، قیمت آن‌ها نیز بالاتر است

 

چه کنیم تا طول عمر لنت خودرو افزایش یابد؟

شما با رعایت جند نکته ساده به هنگام استفاده از خودرو و رانندگی به راحتی می توانید طول عمر مفید لنت ترمز خود را افزایش دهید و مدت زمان بیشتری از آن بدون نیاز به تعمیر و تعویض استفاده کنید.

نکات لازم جهت افزایش طول عمر لنت ترمز

   • از گرفتن ترمزهای ناگهانی در هنگام رانندگی پرهیز کنید.
   • با سرعت مجاز و با احتیاط رانندگی کنید تا نیازی به استفاده زیاد از ترمز و درنتیجه فرسودگی زودتر لنت ترمز نباشد.
   • از حمل بارهای غیر ضروری و با وزن زیاد توسط خودرو خودداری کنید زیرا وزن بیش از حد مجاز موجب استهلاک خودرو می شود.
   • بعد از تعویض لنت ترمز برای هماهنگی کامل دیسک و لنت ها تا قبل از طی کردن 500 کیلومتر با لنت جدید ترمز بیش از حد و ناگهانی نگیرید.

 

خدمت از ما

تعویض لنت ترمز
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید