نقاشی ساختمان و نقاش ساختمان

خدمات نقاشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج و اصفهان 02162829000

ارائه خدمات نقاشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج و اصفهان

 

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان ترکیب رنگ ساختمان  نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل نقاشی ساختمان رنگ بلکا  نقاشی ساختمان بلکا  نقاشی ساختمان رنگ کاری ساختمان  نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان  نقاشی ساختمان نقاشی منزل  نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل  نقاشی ساختمان نقاش ساختمان رنگ آمیزی ساختمان  نقاشی ساختمان نمونه رنگ ساختمان  نقاشی ساختمان رنگ داخلی ساختمان  نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مولتی کالر  نقاشی ساختمان نقاشی داخل خانه نقاش ساختمان نقاشی ساختمان خدمات نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی داخل ساختمان  نقاشی ساختمان کار نقاشی ساختمان نقاشی داخل ساختمان نقاش ساختمان اتحادیه نقاشی ساختمان هزینه نقاشی ساختمان قیمت نقاشی ساختمان در تهران

 

نقاشی ساختمان را به متخصصش بسپار

نقاشی ساختمان توسط نقاش ساختمان از مجموعه خدمات دکوراسیون داخلی است. نقاشی خانه و تغییر رنگ ساختمان مانند نصب کاغذ دیواری یک تصمیم بزرگ برای همه محسوب می شود. پس اگر قصد بازسازی ساختمان دارید یا فقط به نقاشی ساختمان فکر می کنید، اصول رنگ آمیزی ساختمان و ترکیب رنگ ساختمان و هماهنگی آن با اجزای طراحی داخلی منزل را هرگز فراموش نکنید. نقاشی ساختمان در تهران ، نقاشی نمای ساختمان ، رنگ شومینه ، پتینه کاری ، رنگ بلکا ، رنگ کاری ساختمان و … بخشی از خدمات نقاشی ساختمان است که توسط نقاش ساختمان ارائه می شود.

 

نقاشی ساختمان در تهران

 


شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نقاشی ساختمان یا نقاش ساختمان در فضای وب خوانده می شود:

نقاشی ساختمان در تهران و  نقاش ساختمان تهران

نقاشی ساختمان در کرج

عکس نقاشی ساختمان و راهنمای انتخاب رنگ

نقاشی ساختمان مدرن

نقاشی ساختمان غرب تهران

آموزش نقاشی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان سال 98

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

نمونه کار نقاشی ساختمان 

 


موضوعات متداول و سوالات در مورد نقاشی ساختمان

وظایف نقاش ساختمان

هزینه نقاشی ساختمان در تهران

خدمات نقاشی ساختمان در خدمت از ما

مزایای نقاشی ساختمان در خدمت از ما


 

نقاش ساختمان چه مهارت هایی باید داشته باشد

در زبان انگلیسی به نقاش ساختمان ، House painter and decorator می گویند. پس در نتیجه نقاش ساختمان لازم است که به اصول دکوراسیون داخلی و استفاده از رنگ ساختمان در نقاشی ساختمان واقف باشد. نقاش ساختمان بهتر است با طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان ، ترکیب رنگ ساختمان ، نقاشی ساختمان مدرن ف بتونه کاری ، پتینه ، بلکا  و روانشناسی رنگ ها آشنایی کامل داشته باشد.

 

بازگشت به لیست

 

نقاشی ساختمان

 

قیمت نقاشی ساختمان سال 98

قیمت نقاشی ساختمان سال 98 ( مانند سال های دیگر) توسط اتحادیه نقاشان ساختمان تعیین می شود. هزینه نقاشی ساختمان در درجه اول به نوع رنگ ساختمان و متراژ بستگی دارد. اگر نقاش ساختمان زیرسازی و بتونه کاری را ضروری بداند،  مقداری بر قیمت نقاشی ساختمان افزوده می شود.

 

 عواملی که در قیمت نقاشی ساختمان تاثیر گذارند:

  • نوع رنگ ساختمان برای نقاشی ساختمان ( رنگ روغنی، رنگ پلاستیک ، رنگ بلکا )
  • کیفیت رنگ ساختمان برای نقاشي ساختمان ( رنگ درجه یک، درجه دو یا درجه سه )
  • متراژ ساختمان (زیر بنای ساختمان در ۳ ضرب می شود چون که ۲ دیوار و یک سقف است )
  • نوع سطح زیر نقاشی ساختمان ( رنگ روغن ، رنگ پلاستیک ، گچ کاری ، کاغذ دیواری )

 

بازگشت به لیست

 

هزینه نقاشی ساختمان در خدمت از ما

برای نقاشی ساختمان قیمت مشخصی تعیین نمی شود. پس از ثبت درخواست نقاشی ساختمان قیمت توسط متخصصان برآورد می شود. بلافاصله منتظر پیشنهاد قیمت و تماس بهترین نقاش ساختمان باشید. اگر خدمات نقاشی ساختمان را به یک شرکت نقاشی ساختمان سپردید، بهتر است در مورد نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان (نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان) و دستمزد نقاشی ساختمان با هم به توافق برسید.


 

هزینه نقاشی ساختمان در تهران

هزینه نقاشی ساختمان در تهران همکاری اتحادیه نقاشی ساختمان لیست قیمت نقاشی ساختمان و نرخ نقاشی ساختمان در تهران تفاوتی با شهرهای دیگر ندارد. مواردی که هنگام نقاشی ساختمان در تهران در هزینه تاثیرگذار است: برآورد مواد مصرفی و هزینه لازم جهت نقاشی ساختمان در تهران ، آماده نمودن انواع بتونه براساس سطح کار آستر کاری ، سمباده زنی و زیر سازی سطوح ، آماده سازی رنگ ساختمان ، رنگهای پلاستیک ، رنگ روغنی ورنی ، بلکا و مواد همرنگ کننده چوب و همچنین توانایی استفاده از ابزارهای رنگ آمیزی مانند قلم مو و پیستوله رنگ پاش برای رنگ آمیزی سطوح مختلف است.

 

بازگشت به لیست

 

خدمات نقاشی ساختمان در خدمت از ما

خدمات نقاشی ساختمان شامل آماده سازی و زیرسازی، بتونه کاری و رنگ آمیزی دیوارها، سقف و در و پنجره است.

زیرسازی بتونه‌ کاری دیوار و سقف

رنگ‌ آمیزی و نقاشی دیوار و سقف

نقاشی در و پنجره و نرده‌ها

نقاشی ساختمان رنگ روغن

نقاشی ساختمان پلاستیک

نقاشی ساختمان با غلطک

پتینه کاری

فنگ شویی رنگ ها

نقاشی در و پنجره


 

5 مزیت خدمات نقاشی ساختمان در خدمت از ما

نقاش ساختمان

 

1. تهیه رنگ ساختمان باکیفیت جهت نقاشی ساختمان

ترجیحاً بهترین نوع رنگ را برای نقاشی خانه که در دسترس است بخرید. رنگ ساختمان با کیفیت دوام بیشتری دارد و بهتر سطوحی مثل دیوار و سقف را پوشش می دهد. کاتالوگ رنگ ساختمان به صورت آنلاین ببینید.

 

2. آماده سازی زیرساخت لازم جهت نقاشی خانه

منظور از زیر ساخت نقاشی خانه کارهایی است که باید قبل از رنگ آمیزی سطوح مورد نظر انجام دهید. قبل از نقاشی ساختمان اول با شستن دیوار شروع کنید. جهت برطرف کردن برآمدگی ها روی دیوار میتوانید از کاردک استفاده کنید.

بگذارید بتونه خشک شود و سپس سطح را سمباده بکشید و صاف کنید. توجه کنید که قبل از شروع به نقاشی ساختمان حتماً بتونه خشک شده باشد.

 

3. استفاده از ابزارهای با کیفیت برای نقاشی ساختمان مدرن

بروس، غلتک و دیگر ابزارهای مورد نیاز رنگ آمیزی ساختمان باید کیفیت بالایی داشته باشند اگر قصد دارید رنگ ساختمان باکیفیت و نقاشی ساختمان مدرن داشته باشید با بهترین شرکت نقاشی ساختمان در تهران و شهر خود کار کنید.

 

4. پیشنهاد بهترین قیمت نقاشی ساختمان

پس از ثبت درخواست خود در “خدمت از ما” باتوجه به حجم کار و متراژ ساختمان ، نوع رنگ قیمت نقاشی ساختمان توسط بهترین نقاش ساختمان در شهر شما به شما پیشنهاد می شود.

 

5. معرفی بهترین نقاش ساختمان باتجربه

اگر کار نقاشی ساختمان را خودتان انجام دهید می توانید دستمزد نقاش ساختمان را ذخیره کنید که معمولاً بیش تر از نصف هزینه نقاشی ساختمان است. اما اگر آن را به نقاش ساختمان بسپارید مدت زمان نقاشی خانه را به یک سوم می رسانید.

 

شما می توانید خدمات دکوراسیون داخلی خود از جمله نقاشی ساختمان در تهران ، نقاشی ساختمان غرب تهران ، پتینه کاری ، رنگ آمیزی ساختمان با رنگ بلکا ، نقاشی رنگ روغن و … را به خدمت از ما بسپارید.

 

بازگشت به لیست

 


 

نمونه کار نقاشی ساختمان

نقاش ساختمان

 

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران با مشاغلی مانند فروشنده ابزار و مواد رنگ کاری ، گچ کار ساختمان و … در ارتباط می باشد. در نقاشی ساختمان در تهران ، روغن كاری سطوح ساختمان اعم از داخل ساختمان و استخر و …. انجام می پذيرد و بعد بتونه كاری و سرانجام نقاشی ساختمان در تهران انجام می پذيرد.

 

مناطق تحت پوشش نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان در تهران شامل :

  • نقاشی ساختمان غرب تهران
  • نقاشی ساختمان شمال تهران
  • نقاشی ساختمان شرق تهران
  • نقاشی ساختمان در شهریار

 

چه نوع رنگی را انتخاب کنیم؟

رنگ روغنی ( قابل شستشو ) – رنگ پلاستیک (غیرقابل شستشو ) – رنگ آکرلیک ( قابل شستشو )

توجه داشته باشید که رنگ‌های پلاستیک به هیچ عنوان قابل شستشو نیستند. نقص‌ها را بهتر پوشش می دهند و برای رنگ آمیزی سقف ها استفاده می شوند. زیرا سقف را بلندتر نشان می دهد.

رنگ روغنی ، دوام بیشتری در نقاشی ساختمان دارد و تمیز کردن آن نیز راحت‌تر است. اما نواقص را نشان می دهد.

رنگ‌های آکریلیک بر پایه آب و کاملاً بدون بو هستند. این رنگ‌ ها برای فضاهای کوچک استفاده می شوند.

 

انتخاب رنگ ساختمان جهت نقاشی ساختمان

همان طور که گفتیم هنگام نقاشی ساختمان  انتخاب رنگ یکی از مراحل مهم است. شاید هنگام نقاشی خانه میان این همه رنگ ساختمان سردرگم شوید. چون نقاشی ساختمان باید با دکوراسیون داخلی منزل هماهنگی داشته باشد، رنگ ساختمانی که انتخاب می کنید با رنگ پرده، مبلمان و فرش هماهنگی داشه باشد.

رنگ گرم یا سرد : اگر ساختمان شما شمالی است، بهتر است از رنگ‌های گرم که بازتاب کننده نورند، استفاده کنید.

رنگ روشن یا تیره : رنگ‌های روشن برای خانه هایی که سقف بلندی ندارند مناسب است. زیرا رنگ روشن فضای خانه را بازتر و بلندتر جلوه می دهد.

 


 

راهنمای انتخاب رنگ ساختمان

 

رنگ آبی : آرامش بخش

رنگ آبی آرامش خاصی دارد و طیف‌های مختلف آن برای ایجاد فضایی آرام بسیار مناسب است. به‌ویژه رنگ آبی کم‌ رنگ یادآور آسمان است و فضا را آرامش بخش می کند. نکته نقاشی ساختمان : مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب، پذیرایی.

 

رنگ سبز : شاداب و یادآور طبیعت

قطعا می دانید که رنگ سبز آرامش بخش و القا کننده تازگی و شادابی است. انتخاب رنگ سبز روشن برای رنگ آمیزی اتاق خواب به همراه گل و گیاهان بسیار چشم نواز است. نکته نقاشی ساختمان : مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب بزرگسالان، پذیرایی.

 

رنگ سفید : سازگار با همه رنگ ها

شاید سفید را بتوانیم بهترین رنگ برای نقاشی ساختمان معرفی کنیم. زیرا به راحتی با تمام رنگ ها در دکوراسیون منزل سازگاری دارد. نکته نقاشی ساختمان : مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه.

 

بنفش کم رنگ یا یاسی : استرس زدا

رنگ بنفش باعث می شود استری و تنش از ما جدا شود. رنگ بنفش کم رنگ و یاسی برای رنگ اتاق خواب بسیار مناسب هستند. اما هیچ گاه رنگ بنفش تند را برای دیوار اتاق خواب انتخاب نکنید. نکته نقاشی ساختمان : مناسب برای رنگ آمیزی اتاق خواب کودک و بزرگسال.

بازگشت به لیست

 

6 وظیفه اصلی یک نقاش ساختمان

یک نقاش ساختمان زمانی می تواند در کار خود موفق باشد که به وظایف خود آگاهی داشته باشد. متاسفانه برخی از افراد که در زمینه نقاشی ساختمان فعالیت می کنند، از رنگ های بی کیفیت و روش های نامناسب برای نقاشی ساختمان استفاده می کنند. بهتر است یک نقاش ساختمان از روانشناسی رنگ ها آگاهی داشته باشد.

 

1. اطلاع از انواع رنگ ساختمان و روانشناسی رنگ ها

مهمترین وظیفه نقاش ساختمان این است که با تمامی رنگ های مورد استفاده در نقاشی ساختمان آشنایی داشته باشد. نقاش ساختمان باید بداند که هر رنگ چه خصوصیتی داشته و آیا متناسب با ویژگی های رنگ، برای فضای مورد نظر مناسب است.

برای مثال اگر قرار است آشپزخانه خود را رنگ آمیزی کنید، باید از رنگ های که قابل شست و شو استفاده کند. حال اگر نقاش ساختمان نداند باید رنگ قابل شست و شو استفاده کند مشکل ساز می شود.

لذا نقاش ساختمان باید بداند بهترین محیط برای استفاده از رنگ مورد نظر، کدام است. یکی از وظایف نقاش ساختمان اطلاع از تمامی رنگ ها و ویژگی های آن ها است.

 

2. تست 123 در نقاشی ساختمان توسط نقاش ساختمان

آن چه که در مورد نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی منزل باید بدانید این است که رنگ هایی که شما در کاتالوگ ها مشاهده می کنید، نمای متفاوت با زمانی که بر روی دیوارها به کار می روند، هستند. بارها دیده شده است که بعد از اتمام نقاشی خانه ، مشتری از کیفیت کار نقاش ساختمان ناراضی است.

یکی از وظایف نقاش ساختمان این است که در ابتدا رنگ مورد نظر مشتری را بر روی بخش کوچکی از دیوار اعمال کند و از مشتری تاییدیه بگیرد. رنگ ها زمانی که بر روی دیوار استفاده می شوند، نمای واقعی خود را نشان می دهند.

 

3. آماده سازی دیوارها برای نقاشی ساختمان

بالاخره سطحی که قرار است رنگ آمیزی شود، ممکن است از قبل رنگ داشته باشد و یا سطح ناهمواری داشته باشد. وظیفه نقاش ساختمان است که ابتدا بستر مناسب را برای نقاشی فراهم نماید.

در صورتی که این کار با دقت و اصولی انجام نگیرد، زمانی که نقاشی ساختمان به اتمام می رسد، نمای زیبایی نخواهد داشت. ممکن است سطح دیوار مواج شود و یا این که به دلیل وجود رنگ های قبلی، جلوه واقعی خود را نشان ندهد، در نتیجه کدرتر از قبل به نظر می رسد.

 

4. تعیین میزان نیاز به رنگ ساختمان

همان گونه که می دانید هر رنگی تاریخ انقضایی دارد و در صورتی که زمان آن بگذرد و یا زیادی خریده باشید، باید رنگ ها را دور بریزید. در نتیجه نقاش ساختمان ابتدا باید تعیین کند که برای مساحت موجود، به چه میزان رنگ نیاز است.

البته تعداد لایه های رنگ به کار برده شده بر روی دیوار نیز در میزان نیاز به رنگ متفاوت خواهد بود. ولی به طور کلی این از هنر نقاش ساختمان است که براساس روش کاری خود، مشخص کند چه میزان رنگ باید خریداری شود تا منجر به اضافه آمدن رنگ نشود. از طرفی نباید در این زمینه کم کاری و خساست به خرج داده و در خرید رنگ هم کم کاری نمود زیرا اگر بخشی از دیوارها نقاشی نشده باقی بماند، ممکن است پیدا کردن همان رنگ، سخت شود.

 

5. استفاده از بهترین روش نقاشی ساختمان

امروزه روش ها و تجهیزات مختلفی برای نقاشی ساختمان وجود دارد که هر کدام کارایی خود را داشته و برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال استفاده از غلتک، معمولا برای اماکن عمومی به کار رفته و کمتر دیده می شود که نقاش ساختمان از این روش برای رنگ آمیزی خانه استفاده کند.

بسته به این که نقاش ساختمان تا چه اندازه مهارت داشته و خبره باشد، بهترین روش را برای این منظور انتخاب خواهد کرد.

 

قبل از رنگ کاری اصلی، برای کسب نتیجه‌ی مطلوب باید یک رنگ آستری به دیوارها زده شود.

 

6. مشاوره به مشتری در نقاشی ساختمان

اما آنچه که در حیطه وظایف نقاش ساختمان قرار دارد، مشورت دادن به مشتری برای نقاشی ساختمان است. بالاخره مشتری تنها به زیبایی رنگ ها دقت کرده و اطلاعی از جنس و متریال موجود در آن، مناسب بودن یا نبودن رنگ برای محیط مورد نظر و… ندارد. نقاش ساختمان باید در این زمینه کمک کرده و تجربیات خود را در اختیار مشتریان قرار دهد تا در نهایت نقاشی ساختمان زیبا شود.

در نهایت اگر تصمیم گرفتید این کار را به افراد با تجربه و متخصص بسپارید، میتوانید کارهای خود را به نیروهای خدمت از ما بسپارید.


 

آموزش نقاشی ساختمان

اگر وقت و ابزار های لازم، انرژی و البته مهارت این کار را دارید خودتان نقاشی ساختمان را انجام دهید. بسته به وسعت، ارتفاع و وضعیت فعلی منزل و یا ساختمان، تدارک، آماده سازی و انجام این کار سخت است.

به غیر از جاهایی که قرار است رنگ آمیزی شوند، بقیه سطوح را با پلاستیک بپوشانید تا اگر رنگی ریخت یا پاشید، سطوح دیگر کثیف نشوند. این کار شما را از زحمت مشکلات تمیز کاری بعد از نقاشی ساختمان نجات می دهد.

اگر تصمیم گرفتید خودتان نقاشي ساختمان را انجام دهید و در انجام نقاشی ساختمان تازه کار هستید، از راهکارهای درست و اثبات شده استفاده کنید و از افراد مطلع پرس و جو کنید تا این کار وقت اضافی از شما نگیرد.

 

بازگشت به لیست

 

ابزارهای مورد نیاز برای DIY نقاشی ساختمان

اگر تصمیم گرفته اید برای آخر هفته یک دیوار از خانه را با کلیپ های خلاقانه نقاشی کنید، حتما این 5 ابزار از ضروریت است. برس نقاشی ساختمان ، نوار چسب نقاشی ساختمان ، رنگ ساختمان ، کاردک و نردبان بلند.

 

مطالب مرتبط با نقاش ساختمان و نقاشی ساختمان

بازسازی ساختمان

نصب پارکت

نمای ساختمان

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

نقاشی ساختمان و نقاش ساختمان
5 امتیاز از 12 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن