نقاشی ساختمان و نقاش ساختمان

نقاشی ساختمان و نقاش ساختمان

خدمات نقاشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج و اصفهان ☎02162829000 

خدمات نقاشی ساختمان در تهران، شیراز، کرج و اصفهان

 

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان ترکیب رنگ ساختمان  نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل  نقاشی ساختمان رنگ بلکا  نقاشی ساختمان بلکا  نقاشی ساختمان رنگ کاری ساختمان  نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان  نقاشی ساختمان نقاشی منزل  نقاشی ساختمان رنگ آمیزی منزل  نقاشی ساختمان نقاش ساختمان رنگ آمیزی ساختمان  نقاشی ساختمان نمونه رنگ ساختمان  نقاشی ساختمان رنگ داخلی ساختمان  نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان مولتی کالر  نقاشی ساختمان نقاشی داخل خانه نقاش ساختمان نقاشی ساختمان خدمات نقاشی ساختمان نقاشی ساختمان نقاشی داخل ساختمان  نقاشی ساختمان کار نقاشی ساختمان  نقاشی ساختمان نقاش ساختمان اتحادیه نقاشی ساختمان هزینه نقاشی ساختمان قیمت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان توسط نقاش ساختمان از مجموعه خدمات دکوراسیون داخلی است که معمولا جهت رفع نم و رطوبت و تغییر رنگ ساختمان یا رنگ آمیزی ساختمان می شود.

اگر کار نقاشی ساختمان را خودتان انجام دهید می توانید دستمزد نقاش ساختمان را ذخیره کنید که معمولاً بیش تر از نصف هزینه نقاشی ساختمان است. اما اگر آن را به نقاش ساختمان بسپارید حجم کار نقاشی خانه را به یک سوم می رسانید.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد نقاشی ساختمان یا نقاش ساختمان در فضای وب خوانده می شود:

 

نقاش ساختمان و وظایف او

نقاشی ساختمان را خودتان انجام دهید یا به نقاش ساختمان بسپارید، نقاشی خانه کاری است که معمولاً هر چند سال یک بار انجام می شود و به همین دلیل باید به درستی انجام شود.

در زبان انگلیسی به نقاش ساختمان House painter and decorator می گویند. پس در نتیجه نقاش ساختمان لازم است که به اصول دکوراسیون داخلی و استفاده از رنگ ساختمان و ترکیب رنگ ساختمان واقف باشد.

نقاش ساختمان بهتر است به پتینه کاری ، رنگ آمیزی ساختمان با بلکا، طرح های جدید رنگ آمیزی ساختمان و روانشناسی رنگ ها مسلط باشد.

 

قیمت نقاشی ساختمان سال 98

قیمت نقاشی ساختمان در درجه اول به نوع رنگ و متراژ ساختمان بستگی دارد. اگر نقاش ساختمان زیرسازی و بتونه کاری را ضروری بداند، بر قیمت نقاشی ساختمان تاثیر می گذارد. تعدادی از این عوامل

  • نوع رنگ ساختمان برای نقاشی ساختمان ( رنگ روغنی، رنگ پلاستیک ، رنگ بلکا )
  • کیفیت رنگ ساختمان برای نقاشي ساختمان ( رنگ درجه یک، درجه دو یا درجه سه )
  • متراژ ساختمان (زیر بنای ساختمان در ۳ ضرب می شود چون که ۲ دیوار و یک سقف است )
  • نوع سطح زیر نقاشی ساختمان ( رنگ روغن و پلاستیک ،  گچ ، کاغذ دیواری )

 

هزینه نقاشی ساختمان در خدمت از ما

هزینه نقاشی ساختمان در تهران با همکاری اتحادیه نقاشی ساختمان باتوجه به این که چه خدمت بخواهید تعیین می شود. خدمات نقاشی شامل آماده سازی و زیرسازی، بتونه کاری و رنگ آمیزی دیوارها، سقف و در و پنجره است. اگر خدمات نقاشی ساختمان را به یک شرکت نقاشی ساختمان سپردید، بهتر است در مورد نحوه محاسبه قیمت نقاشی ساختمان (نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان) و دستمزد نقاشی ساختمان با هم به توافق برسید.

 

هزینه نقاشی ساختمان در تهران

لیست قیمت نقاشی ساختمان و نرخ نقاشی ساختمان در تهران تفاوتی با شهرهای دیگر ندارد. مواردی که هنگام نقاشی ساختمان در تهران در هزینه تاثیرگذار است: برآورد مواد مصرفی و هزینه لازم جهت نقاشی ساختمان در تهران ، آماده نمودن انواع بتونه براساس سطح کار آستر کاری ، سمباده زنی و زیر سازی سطوح ، آماده سازی رنگ ساختمان ، رنگهای پلاستیک ، رنگ روغنی ورنی ، بلکا و مواد همرنگ کننده چوب و همچنین توانایی استفاده از ابزارهای رنگ آمیزی مانند قلم مو و پیستوله رنگ پاش برای رنگ آمیزی سطوح مختلف است.

 

7 پیشنهاد جهت نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

 

1. رنگ ساختمان با کیفیت جهت نقاشی ساختمان بخرید.

ترجیحاً بهترین نوع رنگ را برای نقاشی خانه که در دسترس است بخرید. رنگ ساختمان با کیفیت دوام بیشتری دارد و بهتر سطوحی مثل دیوار و سقف را پوشش می دهد.

 

2. زیرساخت لازم جهت نقاشی خانه را فراهم کنید.

منظور از زیر ساخت نقاشی خانه کارهایی است که باید قبل از رنگ آمیزی سطوح مورد نظر انجام دهید. قبل از نقاشی ساختمان اول با شستن دیوار شروع کنید. جهت برطرف کردن برآمدگی ها روی دیوار میتوانید از کاردک استفاده کنید.

بگذارید بتونه خشک شود و سپس سطح را سمباده بکشید و صاف کنید. توجه کنید که قبل از شروع به نقاشی ساختمان حتماً بتونه خشک شده باشد.

 

3. برای نقاشی ساختمان مدرن از ابزارهای باکیفیت استفاده کنید.

بروس، غلتک و دیگر ابزارهای مورد نیاز رنگ آمیزی ساختمان باید کیفیت بالایی داشته باشند اگر قصد دارید رنگ ساختمان باکیفیت و نقاشی ساختمان مدرن داشته باشید با بهترین شرکت نقاشی ساختمان در تهران و شهر خود کار کنید.

 

4. قبل از شروع به آموزش نقاشی ساختمان :

اگر وقت، ابزار های لازم، انرژی و البته مهارت این کار را دارید خودتان نقاشی ساختمان را انجام دهید. بسته به وسعت، ارتفاع و وضعیت فعلی منزل و یا ساختمان، تدارک، آماده سازی و انجام این کار سخت است.

 

نمونه کار نقاشی ساختمان

نقاش ساختمان

 

5.تاثیر آب و هوا بر کیفیت کار نقاش ساختمان

قبل از شروع به نقاشی ساختمان آب و هوای آن هفته و به طور کلی مدت زمانی که در حال انجام کار هستید را در نظر بگیرید. در روزهای بارانی یا گرم و روزهایی که باد و یا گرد و خاک هست نقاشی ساختمان را انجام ندهید.

6. به غیر از جاهایی که قرار است رنگ آمیزی شوند، بقیه سطوح را با پلاستیک بپوشانید تا اگر رنگی ریخت یا پاشید، سطوح دیگر کثیف نشوند. این کار شما را از زحمت مشکلات تمیز کاری بعد از نقاشی ساختمان نجات می دهد.

7. اگر تصمیم گرفتید خودتان نقاشي ساختمان را انجام دهید و در انجام نقاشی ساختمان تازه کار هستید، از راهکارهای درست و اثبات شده استفاده کنید و از افراد مطلع پرس و جو کنید تا این کار وقت اضافی از شما نگیرد.

شما می توانید خدمات دکوراسیون داخلی خود از جمله نقاشی ساختمان در تهران ، نقاشی ساختمان غرب تهران ، پتینه کاری ، رنگ آمیزی ساختمان با رنگ بلکا ، نقاشی رنگ روغن و … را به خدمت از ما بسپارید.

 

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران با مشاغلی مانند فروشنده ابزار و مواد رنگ کاری ، گچ کار ساختمان و … در ارتباط می باشد. در نقاشی ساختمان در تهران ، روغن كاری سطوح ساختمان اعم از داخل ساختمان و استخر و …. انجام می پذيرد و بعد بتونه كاری و سرانجام نقاشی ساختمان در تهران انجام می پذيرد.

 

خدمات نقاشی ساختمان تهران

نقاشی ساختمان در تهران شامل :

  • نقاشی ساختمان غرب تهران
  • نقاشی ساختمان شمال تهران
  • نقاشی ساختمان شرق تهران
  • نقاشی ساختمان در شهریار

 

6 وظیفه اصلی یک نقاش ساختمان

یک نقاش ساختمان زمانی می تواند در کار خود موفق باشد که به وظایف خود آگاهی داشته باشد. متاسفانه برخی از افراد که در زمینه نقاشی ساختمان فعالیت می کنند، از رنگ های بی کیفیت و روش های نامناسب برای نقاشی ساختمان استفاده می کنند. بهتر است یک نقاش ساختمان آگاهی از روانشناسی رنگ ها داشته باشد.

لازم است یک نقاش ساختمان حتما به تک تک وظایف خود که در ادامه بیان می شود، توجه داشته باشد:

 

1. اطلاع از تمامی رنگ ها و روانشناسی رنگ ها

مهمترین وظیفه نقاش ساختمان این است که با تمامی رنگ های مورد استفاده در نقاشی ساختمان آشنایی داشته باشد. نقاش ساختمان باید بداند که هر رنگ چه خصوصیتی داشته و آیا متناسب با ویژگی های رنگ، برای فضای مورد نظر مناسب است.

برای مثال اگر قرار است آشپزخانه خود را رنگ آمیزی کنید، باید از رنگ های که قابل شست و شو استفاده کند. حال اگر نقاش ساختمان نداند رنگ انتخابی این امکان را فراهم می کند یا خیر، در نهایت رنگ آمیزی این قسمت از خانه، مشکل ساز می شود.

 لذا نقاش ساختمان باید بداند بهترین محیط برای استفاده از رنگ مورد نظر، کدام است. یکی از وظایف نقاش ساختمان اطلاع از تمامی رنگ ها و ویژگی های آن ها است.

 

2. تست کردن رنگ قبل از رنگ آمیزی ساختمان

آن چه که در مورد نقاشی ساختمان باید بدانید این است که رنگ هایی که شما در کاتالوگ ها مشاهده می کنید، نمای متفاوت با زمانی که بر روی دیوارها به کار می روند، هستند. بارها دیده شده است که بعد از اتمام رنگ آمیزی، مشتری از کیفیت کار نقاش ساختمان شکایت کرده و عدم تطابق رنگ با آنچه که در ذهن داشته است.

یکی از وظایف نقاش ساختمان این است که در ابتدا رنگ مورد نظر مشتری را بر روی بخش کوچکی از دیوار اعمال نموده و از مشتری تاییدیه بگیرد. رنگ ها زمانی که بر روی دیوار استفاده می شوند، نمای واقعی خود را نشان می دهند.

 

3. آماده سازی دیوارها برای نقاشی ساختمان

بالاخره سطحی که قرار است رنگ آمیزی شود، ممکن است از قبل رنگ داشته باشد و یا سطح ناهمواری داشته باشد. وظیفه نقاش ساختمان است که ابتدا بستر مناسب را برای نقاشی فراهم نماید.

در صورتی که این کار با دقت و اصولی انجام نگیرد، زمانی که نقاشی ساختمان به اتمام می رسد، نمای زیبایی نخواهد داشت. ممکن است سطح دیوار مواج شود و یا این که به دلیل وجود رنگ های قبلی، جلوه واقعی خود را نشان ندهد، در نتیجه کدرتر از قبل به نظر می رسد.

 

نقاش ساختمان

 

4. تعیین میزان نیاز به رنگ

همان گونه که می دانید هر رنگی تاریخ انقضایی دارد و در صورتی که زمان آن بگذرد و یا زیادی خریده باشید، باید رنگ ها را دور بریزید. در نتیجه نقاش ساختمان ابتدا باید تعیین کند که برای مساحت موجود، به چه میزان رنگ نیاز است.

البته تعداد لایه های رنگ به کار برده شده بر روی دیوار نیز در میزان نیاز به رنگ متفاوت خواهد بود. ولی به طور کلی این از هنر نقاش ساختمان است که براساس روش کاری خود، مشخص کند چه میزان رنگ باید خریداری شود تا منجر به اضافه آمدن رنگ نشود. از طرفی نباید در این زمینه کم کاری و خساست به خرج داده و در خرید رنگ هم کم کاری نمود زیرا اگر بخشی از دیوارها نقاشی نشده باقی بماند، ممکن است پیدا کردن همان رنگ، سخت شود.

 

5. استفاده از بهترین روش نقاشی ساختمان

امروزه روش ها و تجهیزات مختلفی برای نقاشی ساختمان وجود دارد که هر کدام کارایی خود را داشته و برای اهداف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال استفاده از غلتک، معمولا برای اماکن عمومی به کار رفته و کمتر دیده می شود که نقاش ساختمان از این روش برای رنگ آمیزی خانه استفاده کند.

بسته به این که نقاش ساختمان تا چه اندازه مهارت داشته و خبره باشد، بهترین روش را برای این منظور انتخاب خواهد کرد.

 

قبل از رنگ کاری اصلی، برای کسب نتیجه‌ی مطلوب باید یک رنگ آستری به دیوارها زده شود.

 

6. مشاوره به مشتری در نقاشی ساختمان

اما آنچه که در حیطه وظایف نقاش ساختمان قرار دارد، مشورت دادن به مشتری برای نقاشی ساختمان است. بالاخره مشتری تنها به زیبایی رنگ ها دقت کرده و اطلاعی از جنس و متریال موجود در آن، مناسب بودن یا نبودن رنگ برای محیط مورد نظر و… ندارد.

نقاش ساختمان باید در این زمینه کمک کرده و تجربیات خود را در اختیار مشتریان قرار دهد تا در نهایت نقاشی ساختمان زیبا شود.

در نهایت اگر تصمیم گرفتید این کار را به افراد با تجربه و متخصص بسپارید، میتوانید کارهای خود را به نیروهای خدمت از ما بسپارید.

 

خدمات نقاشی ساختمان

 

مطالب مرتبط با نقاش ساختمان و نقاشی ساختمان

کاغذ دیواری

بازسازی ساختمان

نصب پارکت

نمای ساختمان

 

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

 

نقاشی ساختمان و نقاش ساختمان
5 امتیاز از 5 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن