لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان و ارائه تمامی خدمات لوله کشی در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، کیش، قم، مشهد، اهواز، تبریز

☎ 02162829000 

لوله کشی ساختمان و ارائه تمامی خدمات لوله کشی در تهران، شیراز، اصفهان، قزوین، کرج، اهواز، مشهد، کیش، قم، تبریز

لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان , ترفندهای لوله کشی ساختمان , قیمت لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان pdf , لوله کشی ساختمان sazan kohan , عکس لوله کشی ساختمان , جدیدترین سیستم لوله کشی ساختمان , لوله کشی صنعتی , بهترین کتاب لوله کشی ساختمان ,لوله کشی ساختمان , ترفندهای لوله کشی ساختمان , قیمت لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان pdf , لوله کشی ساختمان sazan kohan , عکس لوله کشی ساختمان , جدیدترین سیستم لوله کشی ساختمان , لوله کشی صنعتی , بهترین کتاب لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان , ترفندهای لوله کشی ساختمان , قیمت لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان pdf , لوله کشی ساختمان sazan kohan , عکس لوله کشی ساختمان , جدیدترین سیستم لوله کشی ساختمان , لوله کشی صنعتی , بهترین کتاب لوله کشی ساختمان , لوله کشی , قوانین لوله کشی , ترفندهای لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان pdf , قیمت لوله کشی ساختمان , عکس لوله کشی ساختمان , لوله کشی گاز , لوله کشی صنعتی , لوله کشی پکیج , لوله کشی , قوانین لوله کشی , ترفندهای لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان pdf , قیمت لوله کشی ساختمان , عکس لوله کشی ساختمان , لوله کشی گاز , لوله کشی صنعتی , لوله کشی پکیج , لوله کشی صنعتی , لوله کشی صنعتی sazekohan لوله کشي گاز لوله کشی ساختمان محاسبات در لوله کشی صنعتی لوله کشی صنعتی خاص پتروشیمی طراحی و اجرای لوله کشی صنعتی دوره لوله کشی صنعتی تاسیسات ساختمان , لوله کشی ساختمان , ترفندهای لوله کشی ساختمان , قیمت لوله کشی ساختمان , لوله کشی ساختمان pdf , لوله کشی ساختمان sazan kohan , عکس لوله کشی ساختمان , جدیدترین سیستم لوله کشی ساختمان , لوله کشی صنعتی , بهترین کتاب لوله کشی ساختمان

 

لوله کشی ساختمان, لوله کشی صنعتی و به صورت کلی لوله کشی, یکی از مهم‌ترین موارد در ساختار سازه است. ما در این نوشته برای شما عزیزان علاوه بر پرداختن به لوله کشی ساختمان و لوله کشی صنعتی به مواردی مانند ترفندهای لوله کشی ساختمان (که موجب بهبود عملکرد ساختار لوله کشی ساختمان می‌شوند), قیمت لوله کشی ساختمان, لوله کشی ساختمان pdf و … خواهیم پرداخت.

باید توجه بداریم با رعایت ترفندهای لوله کشی ساختمان در لوله کشی ساختمان, می‌توانیم موجب افزایش کارایی و بازده در ساختمان بشویم. جالب است بدانید لوله کشی به انگلیسی Piping و لوله کش به انگلیسی Plumber می‌شود.

در وب فارسی در کنار لوله کشی ساختمان, موارد زیر نیز جستجو می‌شوند:

 

لوله کشی ساختمان


 

لوله کشی ساختمان

لوله کشی ساختمان یا به صورت کلی لوله کشی, با توجه به طول عمری که باید بدارد, یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه نمود. به عنوان مثال در صورت بی‌توجهی به انتخاب نوع لوله برای لوله کشی صنعتی یا لوله کشی ساختمان, احتمال وقوع ترکیدگی بسیار افزایش می‎یابد. به خصوص این امر در لوله کشی صنعتی که ممکن است موادی خاص در لوله به جریان در آید, اهمیت پیدا می‌کند.

در ادامه برای شما عزیزان, شرح مختری از مواردی که در لوله کشی و لوله کشی ساختمان باید به مواردی که به آن‌ها توجه شود, پرداخته‌ایم.

 • پس از جای‌گذاری لوله در محل خود, بر روی آن را با ملات بپوشانید.
 • به جنس لوله‌ای که می‌خواهید از آن بهره ببرید, توجه کنید. به عنوان مثال لوله‌های “نیوپایپ” نباید در معرض نور خورشید قرار بگیرند.
 • قرار ندادن فوم لوله در برابر نور خورشید
 • تنها لوله‌های کف ساختمان باید به صورت افقی طراحی شوند و لوله‌هایی که در دیوار قرار می‌گیرند, باید تنها به صورت عمودی دیوار را بپیمایند.
 • به این مورد توجه بدارید که لوله‌های نیوپایپ را نباید به صورت مستقیم به آبگرمکن متصل نمود و برای این امر, باید ابتدا لوله‌ای فلزی به آبگرمکن متصل کنید؛ و پس از آن لوله نیوپایپ را به لوله فلزی متصل کنید.
 • لوله‌ها در فصول سرد سال باید پوشانده شوند تا از احتمال ترکیدگی و آسیب دیدنشان کاهش بیابد.

لوله کشی ساختمان

 

[مطلب مرتبط: لوله کشی گاز ]


 

قیمت لوله کشی ساختمان

قیمت لوله کشی ساختمان به عوامل متفاوتی بستگی دارد. به صورت کلی نمی‌توان یکی قیمت لوله کشی ساختمان واحد تعریف نمود. ما در ادامه برای شما به عوامل اثرگذار بر قیمت لوله کشی ساختمان پرداخته‌ایم.

شما عزیزان می‌توانید با از طریق ثبت درخواست در فرم “لوله کشی آب و فاضلاب” به رایگان قیمت لوله کشی ساختمان (متناسب با آنچه مدنظرتان است) دریافت کنید.

عوامل اثرگذار بر قیمت لوله کشی ساختمان:

 • متراژ مورد نیاز برای لوله کشی
 • نوع لوله مورد استفاده برای لوله کشی
 • مصالح مورد استفاده برای لوله کشی ساختمان
 • اجرت لوله کش (لوله کش ماهر)

 

لوله کشی صنعتی

یکی از حساس‌ترین انواع لوله کشی, لوله کشی صنعتی است. در لوله کشی صنعتی باید به موارد بسیاری توجه شود که درنظر نگرفتن هر یک از آن‌های می‌تواند خسارات هنگفتی به همراه بیاورد. در ادامه برای شما عزیزان به مواردی خواهیم پرداخت که در لوله کشی صنعتی باید به آن‌ها توجه نمود.

 • نوع فعالیت واحد صنعتی؛ و به تبع بهره از لوله‌هایی متناسب با آن واحد صنعتی در لوله کشی صنعتی.
 • استانداردهایی که واحد صنعتی باید از آن‌ها پیروی کند؛ و به تبع اثرگذاری این استاندارها بر لوله کشی صنعتی.

لوله کشی صنعتی باید زیر نظر یک متخصص مجرب در این امر (لوله کشی صنعتی) انجام شود؛ و باید به این موردی توجه کنیم که شاید پیروی نکردن از استانداردها و … هزینه‌ها را در قدم اول کمتر کند؛ اما در بلندمدت می‌تواند آسیب‌های عمیق‌تری به مجموعه و انسان‌های فعال در آن واحد صنعتی بزند.

لوله کشی ساختمان


 

لوله کشی

“خدمت از ما” به شما عزیزان خدمات لوله کشی را در شهرهای تهران, شیراز, اصفهان, قزوین, کرج, بندرعباس و تبریز ارائه می‌دهد.

هر نوع لوله کشی ای که مدنظرتان است, از لوله کشی ساختمان تا لوله کشی صنعتی توسط خدمت یاران ما, به شما ارائه می‌شود. لوله کشی توسط لوله کش ماهر در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما عزیزان.

برای لوله کشی می‌توانید با شماره ☎ 02162829000 ☎ یا از طریق ثبت سفارش در فرم ثبت درخواست “لوله کشی آب و فاضلاب” (لوله کشی) اقدام کنید.

 

[مطلب مرتبط: قیمت لوله کشی گاز ]


 

لوله کش

لوله کشی ساختمان یکی از خدماتی است که توسط لوله کش صورت می‌پذیرد. لوله کش با داشتن دانش و همچنین مهارت اجرا, به شما عزیزان در اجرا لوله کشی ساختمان یاری می‌رساند.

تعمیرات لوله کشی ساختمان کرج یا لوله کشی صنعتی, تنها بخشی از تخصص‌های لوله کش است.

“خدمت از ما” سعی بر آن دارد تا به شما عزیزان لوله کش ماهر معرفی کند تا با خیالی آسوده بتوانید از خدمات لوله کشی توسط لوله کش ماهر بهره ببرید.


 

ترفندهای لوله کشی ساختمان

بیش از ان که بخواهیم به ترفندها لوله کشی ساختمان توجه کنیم, باید به این مورد توجه کنیم که یک لوله کشی استاندارد انجام دهیم تا در آینده برایمان مشکلاتی پیش نیاید. ما در ادامه برای شما عزیزان به بیان ترفندهای لوله کشی ساختمان خواهیم پرداخت.

آنچه در ادامه خواهید خواند بیش از آن که ترفندهای لوله کشی ساختمان درنظر گرفته شوند, روش‌های استانداردی هستند که بسیاری به آن توجه نمی‌کنند و توجه به این موارد, می‌تواند خیال ما را از لوله کشی ساختمان آسوده کند.

 • هر گونه جسم خارجی را بر روی لوله‌های ساختمان سوار نکنید. این جسم‌های خارجی را می‌توانیم موارد مانند آجر, شیرالات و … درنظر بگیریم. بی‌توجهی به این امر, در بلندمدت موجب خم شدن لوله‌ها و درنهایت منجر به شکستن لوله می‌شود.
 • گوشه دیوارها, باید محل تلاقی لوله‌های فاضلاب درنظر گرفته شود. در غیر این صورت احتمال آسیب دیدن و ترکیدنشان افزایش می‌یابد (با توجه به این که افراد تابلو, آینه و … به دیوار خود آویزان می‌کنند).
 • در صورت چکه کردن آب از شیرالات ابتدا آن‌ها را سفت کنید. در صورتی که چکه کردن آب تمام نشد, به دور رزوه شیر خود, چسب تفلون بچسبانید و یک بار دیگر تست کنید.
 • برای لوله بازکنی می‌توانید از ترکیب بی‌نظیر سرکه و جوش شیرین بهره ببرید.
 • در صورت در دسترس نبودن چسب, به صورت موقت می‌توانید از نوار تفلون بهره ببرید.
 • در صورتی که لوله مدنظرتان بیش از حدی در جای خودش محکم نمی‌شود, پیشنهاد می‌کنیم آن را کمی حرارت دهید و پس از فرایند را تکرار کنید. این مورد برای لوله‌هایی که از جنس پلاستیک هستند یا لوله کشی گاز ساختمان, مفید نیست؛ و احتمال آسیب دیدن وجود دارد.

 

[مطلب مرتبط: آموزش لوله کشی ]

 

در ادامه برای شما یک ویدئو در راستای ترفندهای لوله کشی ساختمان آورده‌ایم. این فیلم آموزش لوله کشی فاضلاب ساختمان , به شما ترفندی بی‌نظیر در راستای کاهش لرزش لوله‌های ساختمان ارائه می‌دهد.

 

 

در این نوشتار برای شما سعی نمودیم شرحی مختصر اما مفید از لوله کشی ساختمان بدهیم.

 • ترفندهای لوله کشی ساختمان
 • قیمت لوله کشی ساختمان
 • لوله کشی ساختمان pdf
 • عکس لوله کشی ساختمان
 • جدیدترین سیستم لوله کشی ساختمان
 • لوله کشی صنعتی
 • نقشه لوله کشی ساختمان

 


شما عزیزان می‌توانید برای درخواست لوله کشی ساختمان می‌توان از طریق فرم ثبت سفارش “لوله کشی آب و فاضلاب” اقدام کنید و یا با شماره ☎ 02162829000 ☎ تماس بگیرید.
شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لوله کشی ساختمان
4.6 امتیاز از 9 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن