اپلیکیشن خدمات ساختمانی

اپلیکیشن خدمات ساختمانی خدمت از ما

اگه به دنبال یه اپلیکیشن برای خدمات نظافت هستی اپ خدمت از ما رو دانلود کن

 

اپلیکیشن خدمات ساختمانی راهی برای درخواست یک سرویس و یا دریافت کلیه خدمات ساختمانی آنلاین در بین مردم مرسوم شده است.  در واقع  با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه ، این اپلیکیشن ها (اپلیکیشن خدمات ساختمان) در زندگی  سهولت ایجاد کرده اند چرا که در نهایت باعث کوتاه تر کردن زمان انجام امور و صرفه جویی در هزینه ها می شود.

پس پیشنهاد ما به شما این است اگر تا به حال برای برای درخواست خدمات ساختمانی آنلاین  هنوز به روش قدیم به دنبال سرویسکار هستید پس یک اپلیکیشن خدمات ساختمانی  را جایگزین این روش کنید .

 

اپلیکیشن خدمات ساختمان

اپلیکیشن خدمات ساختمانی

مطالبی که این روزها ایرانیان در وب فارسی در مورد اپلیکیشن خدمات ساختمانی می خوانند در این موارد هستند:

اپلیکیشن های خدماتی

کلیه خدمات ساختمانی

 

 

با نصب اپلیکیشن خدمات ساختمانی آنلاین در کار خود سهولت ایجاد کنید

یکی از مهم ترین دلایلی که از کاربران سریع به نصب اپلیکیشن خدمات ساختمانی و یا به طور کلی تر اپلیکیشن خدمات منزل اقدام می کنند این است که در زندگی انان سهولت ایجاد می شود . حالا منظور از سهولت چیست ؟

اینکه می گوییم درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن خدمات ساختمانی در کار افراد سهولت ایجاد کرده است یعنی اینکه دیگر خود را برای پیدا کردن فردی مطمئن و حرفه ای به زحمت نمی اندازند و با رد کردن چند مرحله خیلی ساده در اپلیکیشن میتوانند نیروی مورد نظر خود را با مشخصات کامل پیدا کنند و در ساعت و زمان مشخص درخواست خود را ثبت کنند .

 

نصب اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما چه مزایای را برای ما به ارمغان می آورد

  •   دسترسی خیلی راحت و سریع به بهترین نیروها،سرویسکار ها و فنی کار در یک چشم به هم زدن ?
  •   امکان مشاهده اطلاعات کامل از سرویسکار
  •   اعزام فوری نیروی مورد نظر در محل شما طبق ساعت رزروی
  •   تخفیف ویژه تا سقف ده هزار تومان برای اولین درخواست شما
  •   پرداخت هزینه خدمات به صورت آنلاین

 

با درخواست از طریق اپلیکیشن خدمات ساختمانی از این مکافات رهایی یابید

فرض کنید در حال حاضر خیلی سریع به کمک یک نیروی ماهر نیاز دارید تا مشکلات ساختمانی شما را نیز حل کند. اگر فردی باشید که خیلی سخت به دیگران اعتماد می کنید پس ترجیح می دهید به دنبال یک شرکت خدماتی بگردید تا یک شخص.

ولی حال پیدا کردن یک شرکت خدماتی ساختماتی در خوشبینانه ترین شکل ممکن در چند ساعت پیدا می شود ؟؟ یک ساعت؟ دو ساعت یا بیشتر؟؟

حال باز فرض کنید شما فردی هستید که سریع به دیگران اعتماد می کنید و به دنبال فردی ماهر میگردید. آیا به مهارت داشتن او هم اعتماد دارید ؟ چشمپوشی از این ویژگی هم که سخت است چرا چون مهال است که تجربه و مهارت و دانش فرد برایتان مهم نباشد .

 

پس عاقلانه فکر کنید !! اگر مهارت ، سرعت عمل و اعتماد را هر سه با هم میخواهید پس یک اپلیکیشن خدمات ساختمانی معتبری را پیدا کنید .

 

  اپلیکیشن خدمت از ما پاتوق بهترین ها

خدمت از ما یک سامانه‌ی درخواست خدمات ساختمانی آنلاین ، خدمات نظافتی ، خدمات فنی و .. است که پاتوقی بهترین هاست . در واقع این اپلیکیشن خدمات ساختمانی علاوه بر اینکه پاتوق بهترین های نیروهای متخصص است همچنین پاتوق شما هم نیز هست چرا چون که شما هم با اگاهی خود بهترین ها را انتخاب نموده اید  .

 

  اپلیکیشن خدمات منزل گامی بزرگ برای رفاه حال شما عزیزان

اپلیکیشن درخواست خدمات منزل خدمت از ما کامل ترین اپلیکیشن درخواست خدمات منزل  است که طیف وسیعی از خدمات فنی  ، تاسیساتی ، ساختمانی  ، تعمیراتی و نظافتی را به شما هم وطن گرامی ارائه می دهد. در اپلیکیشن خدمات منزل  کلیه خدمات ساختمانی  و دیگر خدمات در سریع ترین زمان ممکن ارائه می شود بله در کمترین زمان چون ما  نزدیکترین متخصص برای انجام خدمات منزل با زمان و مکان شما هماهنگ میکنیم .

 

خدمت از ما  با هدف برآورده کردن نیازهای روزمره‌ی ساختمانیِ شما به وجود آمده و قصدش این است که شما هموطن عزیز  بدون نگرانی از کارهای خدماتی و ساختمانی به فعالیت‌های روزانه‌ی خود بپردازند.

 

  کلیه خدمات ساختمانی آنلاین را در یک اپلیکیشن خدمت از ما دریافت کنید

خدمت از ما در حال حاضر خدمات متعددی را در حوزه ساختمانی ارائه می‌کند که خوش بختانه  این حوزه‌ها هر روز در حال گسترش و به‌روزرسانی هستند. پیشنهاد می کنیم کمی در سایت و یا اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما بچرخید و از تمام خدمات ساختمانی  آنلاین آن مطلع شوید .

با در دست داشتن یک اپلیکیشن با قابلیت درخواست بیش از 120 خدمات ، خیالت خودتو بابت روزهای مبادا راحت کن

اپلیکیشن خدمات ساختمانی
اپلیکیشن خدمات ساختمانی

 

در اپلیکیشن خدمات ساختمانی چه سرویس هایی را میتوان درخواست داد؟

سرویس های درخواست خدمات ساختمانی در محل بدون معطلی در تمامی شهر های تهران ، شیراز ، قزوین ، رشت،تبریز ، اصفهان و کرج قابل ارائه شدن می باشد . در زیر هم لیست از کلیه خمات ساختمانی ذکر شده است  که پیشنهاد می کنیم حداقل مروری کنید شاید روزی ذهتان به سمت  ما خطور کند .

tick امکان درخواست خدمات دکوراسیون آنلاین

tick امکان درخواست سرویسکار برای طراحی داخلی منزل ، شرکت

tick امکان درخواست بنایی زبردست برای گچکاری ، سیمان کاری ،آجرکشی و …

tick امکان درخواست نقاشی ماهر برای نقاشی دیوار شرکت ، منزل و …

tick امکان درخواست نصابی ماهر برای نصب کاغذ دیواری و پوستر

tick امکان درخواست تیمی مجرب برای بازسازی ساختمان و یا تعمیرات ساختمان

tick امکان درخواست خدمات شیشه بری سیار توسط بهترین شیشه بر ها

tick امکان درخواست نصاب برای نصب پنجره دوجداره ، درب ضد سرقت ،نصب توری و ..

tick امکان درخواست برقکاری ماهر برای نصب آیفون تصویری ، برقکاری ، سیم کشی  و ..

tick امکان درخواست اعزام کاشی کار و سرامیک کار مجرب در کمترین زمان ممکن

tick امکان درخواست خدمات برای نصب ایزوگام

tick امکان درخواست خدمات برای نصب پارکت

 

اپلیکیشن خدمات ساختمانی

 

 

نیروهای خدمت از ما چگونه گزینش می شوند ؟

متخصصان در خدمت از ما بعد از بررسی‌های لازم و دقیق ، از نظر  تجربه کاری  و کیفیت  انجام کار ، تحصیلات و مهارت ها ، سوپیشینه ها و … تایید و وارد سامانه‌ خدمات منزل خدمت از ما می‌شوند. و همچنین این  نیرو ها علاوه بر بررسی عملکرد انان از نظر شخصیتی هم زیر ذره بین می روند . این را گفتیم تا خیالتان از همه جهت راحت شود .

 

سوالات متداول مشتریان قبل از نصب اپلیکیشن خدمت از ما

 icon  ما در اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما  میتوانیم ساعت اعزام نیرو ها را انتخاب کنیم؟

 شما مشتریان عزیز بعد از انتخاب سرویس میتوانید ساعت مورد نظر خود را وارد کنید . در این اپلیکیشن بعد انتخاب ساعت و طی کردن مراحل بعد ، سرویسکار از ساعت اطلاع می باید و در اسرع وقت خود را به محل میرساند .

 

icon  خدمات ساختمانی چه شهرهایی ارائه می شود ؟

خدمات ساختمانی آنلاین خدمت از ما در شهر شیراز ارائه می شود . و شما هموطن گرامی اگر ساکن یکی از این شهرهای ذیل هستید پس با نصب اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما خیال خود را برای همیشه راحت کنید .

 


icon  اگر مشکلی در هنگام ارائه خدمات ساختمانی پیش امد چکار کنیم ؟

اگر مشکلی پیش امد که احتمال آن از طرف نیروها کم است میتوانید در خود اپلیکیشن نظرات و نارضایتی خود را ارسال کنید تا پشتیبانی آنلاین به مشکل شما رسیدگی کند.

 


icon  چگونه باید دستمزد سرویسکار را پرداخت کرد؟

 با قابلیت پرداخت آنلاین در اپلیکیشن خدمت از ما به راحتی می توانید سریع و راحت هزینه سرویسکار را پرداخت کنید.

 


icon  آیا فعالیت خدمت از ما فقط به خدمات ساختمانی بسنده شده است ؟

خیر خدمت از ما متعهدترین شرکت آنلاین است و تمامی امور خدمات منزل مشغول فعالیت است  این خدمات شامل: نظافت منزل، ، کارواش سیار، باغبانی و سمپاشی، تعمیر لوازم خانگی، تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، تعمیرات و بازسازی ساختمان ،  خشکشویی ، مبل شویی ، قالیشویی ، تاسیسات ساختمان ، نصب ایزوگام و … می باشد .

 

معرفی بیشتر اپلیکیشن درخواست خدمات منزل خدمت از ما

اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما با حجم کم و با داشتن بیش از 120 سرویس و خدمت  میتواند رفاه حال شما هم وطن عزیز را به همراه بیاورد . درخواست استفاده از خدمات و ثبت سفارش در این اپلیکیشن  کاملا رایگان می باشد و مشتریان  به راحتی می توانند  به صورت آنلاین ، هزینه ای به عنوان دستمزد پرداخت کنند .

این اپلیکیشن  به دلیل داشتن طراحی ساده و شفاف ،  داشتن نیروی های متخصص  و قابلیت های فوق العاده دیگر … در لیست بهترین سامانه درخواست خدمات منزل قرار گرفته است.

 

پس اگر شما تا به حال برای سفارش خدمات خود از اپلیکیشن خدمات ساختمانی استفاده ننموده اید هرچه زودتر به جمع افراد هوشیار بپیوندید و سامانه خدمت از ما را وارد منزل خود کنید.

 

 

خدمت از ما

اپلیکیشن خدمات ساختمانی
4.8 امتیاز از 25 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید