قیمت سرویس پکیج بوتان

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قم و قزوین 02162829000 

تعمیر، نصب و سرویس پکیج فقط در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قم و قزوین

قیمت سرویس پکیج بوتان چقدر است ؟ در روزهای پایانی فصل گرما ، در خدمت از ما با سوالات مشتریان در مورد هزینه سرویس پکیج بوتان و یا تعرفه سرویس پکیج بوتان رو به رو می شویم. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مطلبی در مورد لیست قیمت خدمات پکیج ، تعرفه تعمیرات پکیج و اجرت تعمیرات پکیج گردآوری کنیم. حتما در شهریور و یا مهر ماه برای سرویس پکیج  یا تعمیر پکیج خود اقدام کنید و با یک خانه گرم به پیشواز پاییز و زمستان بروید. هزینه سرویس آبگرمکن دیواری بوتان در ” خدمت از ما ” با معیارهای استاندارد و مشخصی پس از بازرسی سرویس کار پکیج به شما ابلاغ می شود.

 

قیمت سرویس پکیج بوتان

 


قیمت سرویس پکیج بوتان توسط چه کسی تعیین می شود ؟

قیمت سرویس پکیج بوتان تا زمانی که سرویس کار به محل شما اعزام نشود به صورت دقیق تعیین نمی شود. پس از اینکه تعمیرکار پکیج بوتان ، پکیج بوتان شما را به صورت تخصصی بررسی کرد و ایرادات و سرویس های مورد نیاز را به شما اعلام می کند و سپس هزینه را بر اساس تعرفه سرویس پکیج بوتان برای شما مشخص می کند. اگر یک سرویس کار و تعمیرکار مناسب برای خود انتخاب کنید قطعا در هزینه سرویس پکیج بوتان صرفه جویی می کنید  و به نفع بودجه خانواده حرکت می کنید. زیرا سرویس پکیج بوتان مانند هر سیستم گرمایشی ، کاملا یک کار تخصصی و نیازمند مهارت است که اگر شخص ناواردی را برای سرویس پکیج انتخاب کنید مجبور می شوید دوباره مبلغی اضافی برای هزینه سرویس پکیج بوتان و اجرت تعمیرات بپردازید.

 


هزینه سرویس پکیج بوتان شامل چه مواردی می شود ؟

هزینه سرویس پکیج بوتان

هزینه سرویس پکیج بوتان و تعرفه سرویس پکیج بوتان در موارد مختلف ، متفاوت است زیرا هر سرویسی می تواند متفاوت باشد و به همین دلیل قیمت سرویس پکیج بوتان در یک محدوده قیمتی قرار دارد.

مثلا لیست سرویس قیمت خدمات پکیج بوتان می تواند شامل موارد زیر  باشد :

 • تعرفه سرویس پکیج بوتان کامل (شامل اسیدشویی، سرویس پمپ و قطعات ، سرویس شعله و جرقه زن)
 • هزینه سرویس پیلوت دستگاه های پکیج زمینی و دیواری
 • سرویس اسیدشویی پکیج بوتان
 • سرویس سالیانه و راه اندازی پکیج دیواری و زمینی با بیست دقیقه تست
 • اجرت تعمیرات پکیج و دستمزد سرویس کار پکیج
 • رسوب زدایی و هواگیری پکیج

 


تعرفه سرویس پکیج بوتان

در گروه خدمت از ما یک تعرفه سرویس پکیج بوتان با یک لیست قیمت خدمات پکیج مشخص می شود که همگی طبق اصول و استانداردهای اتحادیه تعمیرکاران مشخص شده است.

 • تعرفه مربوط به تعویض مبدل حرارتی
 • تغییر فصل تابستان به زمستان با هوا گیری
 • تعرفه و هزینه تعویض پمپ
 • تعویض سنسور آب گرم
 • تعویض فن پکیج
 • تعرفه اسیدشویی پکیج دیواری هر مبدل
 • تنظیم برد الکترونیکی

 


قیمت سرویس پکیج بوتان به صورت دوره ای

هر چند که سرویس دوره ای هزینه نسبتا زیادی را برای خانواده ها به همراه دارد اما این کار یکی از ملزومات برای پکیج دیواری است. خیلی از افراد هنگامی که قیمت سرویس پکیج بوتان را می شنوند ، از سرویس و تعمیر پکیج دیواری صرف نظر می کنند. به توصیه خیلی از کارشناسان ، سرویس پکیج بوتان را باید به صورت دوره ای علاوه بر سالانه انجام دهید.

در سرویس پکیج به صورت دوره ای ، در هر فصل مثلا در شهریور برای پاییز و در آذر برای فصل زمستان اقدام به سرویس پکیج و تعمیر آبگرمکن دیواری می کند. سرویسکار دستگاه را تست می کند در صورتی که قطعه ای باید تعویض شود آن را  تعویض می کند و در صورتی که همه قطعات سالم باشد ، دست به کار تست دودکش ، سرویس مشعل ، تنظیم فشار گاز ،تست جرقه زن و… می شود.

 


هزینه سرویس پکیج بوتان به صورت سالانه

تعرفه سرویس پکیج بوتان

تعمیر پکیج و سرویس پکیج دیواری به صورت سالانه یک اقدامی است که باید در شهریور ماه انجام دهید. سرویسکار موظف است تمامی قطعات را بررسی کند و اگر نیاز باشد دستگاه را تعمیر کند.  سرویس سالانه پکیج آبگرمکن شامل سرویس فن پکیج ، تنظیم فلنچ دودکش ، جرمگیری مبدل اصلی ، بررسی الکترود جرقه زن ، سرویس و تعمیر پمپ ، تنظیم فشار گاز درون دستگاه ،  جرم گیری مبدل ثانویه ، شستشوی مدار آب سرد و گرم ، اسیدشویی ، … می باشد. قیمت سرویس پکیج بوتان به صورت سالانه در واقع هزینه ای برای بیمه کارکرد پکیج شما است.

 


اقدامات لازم قبل از سرویس پکیج

یک سرویس کار ماهر باید موارد ایمنی را در سرویس پکیج دیواری بوتان رعایت کند. ( قسمتی از هزینه سرویس پکیج بوتان هم مربوط به این تجهیزات می شود. )

 • حتما قبل از هر اقدامی پکیج دیواری را از برق جدا کند.
 • از دستکش برای کارهای مربوط به سرویس و تعمیر پکیج استفاده کند.
 • هنگام اسیدشویی پکیج از ماسک استفاده کند.
 • هنگام رسوب گیری و جرم گیری از عینک برای محافظت چشم ها استفاده کند.

 


تعمیر پکیج

هزینه سرویس پکیج بوتان

حتما برای شما هم پیش آمده است که با از کار افتادن قطعه ای کوچک ، پکیج دیواری و آبگرمکن شما دچار مشکل شده است و دیگر کار نکند. و از آن جایی که پکیج دیواری بسیار پیچیده است ، درست نیست که کار تعمیر پکیج را به هر کسی بسپارید. هزینه سرویس پکیج بوتان و تعرفه سرویس پکیج بوتان و تعمیرات آن متناسب با نوع دستگاه و قطعاتی که تعمیر شده است مشخص می کند.

عیب یابی و تعمیر پکیج 

 1. اگر پکیج روشن نمی شود ، تعمیرکار پکیج باید برق دستگاه را بررسی کند و آن را برطرف کند. در صورتی که درست نشد  باید مشعل و سیم کشی پکیج را تعمیر کند.
 2. پکیج به خوبی گرم نمی شود. در این صورت سرویسکار باید مشعل و دیگ پکیج را بررسی کند.
 3. آب گرم خیلی گرم نیست! رد این صورت ممکن است مشکل از ترموستات ، پمپ آب باشد.
 4. در صورتی که فشار آب گرم کم است ، باید لوله کشی های آب گرم و لوله کشی پکیج را بررسی کند.
 5. اگر از پکیج بوی بدی بیاید یعنی تهویه دستگاه دچار مشکل شده است.

 


سرویس پکیج

زردی شعله ، کم و یا زیاد بودن فشار آب ، عدم گرمایش مناسب رادیاتورها، سر و صدای زیاد از پکیج ، نشانه هایی هستند که در صورتی که پکیج آبگرمکن دیواری شما با آن ها مواجه شد باید برای سرویس پکیج خود اقدام کنید. در صورتی که به موقع اقدام نکنید مجبورید برای هزینه سرویس پکیج بوتان بیشتر بپردازید. از سرویس کار خود بخواهید لیصستی از کارهایی که انجام می دهد (که حاوی قیمت سرویس پکیج بوتان نیز هست) به شما تحوبل دهد.

در لیست زیر تعدادی از مواردی که در صورت مشاهده باید با سرویسکاران خدمت از ما تماس بگیرید مشاهده می کنید :

پکیج سر و صدا می کند ????  تنظیم نبودن شیر برقی ، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود.

 

زنگ زدگی و یا پوسیدگی روی لوله دود کش ???? مشاهده می شود. علت این پدیده، عدم خروج کامل دود از دود کش است. برای رفع این عیب، لوله دودکش باید از لحاظ قطر و طول مناسب و عدم مسدود بودن مسیر عبور دود، به دقت بررسی شود.

گرمایش آب نوسان داشته باشد ???? در این صورت باید ترموستات ، پمپ ، مبدل و شیر تنظیم سه طرفه باید سرویس شوند.

 

خدمت از ما

قیمت سرویس پکیج بوتان
4.6 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید