پولیش خودرو

پولیش خودرو در محل با یک تماس فقط در تهران، شیراز

پولیش خودرو در محل با یک تماس فقط در تهران، شیراز  

 

پولیش خودرو مناسب ماشین هایی است که بر اثر عواملی بدنه ی ان دچار آسیب ظاهری شده است. در واقع پولیش کاری ماشین ، یا همان پولیش خودرو بیشتر برای لکه گیری رنگ ماشین، ترمیم رنگ خودرو و .. انجام می شود . اگر شما هم به دنبال این خدمات هستید و میخواهید هزینه پولیش خودرو برایتان به صرفه تمام شود پس از خدمات واکس و پولیش خودرو خدمت از ما بهره مند شوید.

البته کسانی که قصد دارند کار پولیش خودرو را انجام دهند باید به نکات مهمی در این باره توجه کنند در ادامه مطالب همراه ما باشید تا به نکات مهمی در خصوص پولیش خودرو دست یابید.

 

بیشترین عبارت هایی که در فضای وب در مورد پولیش خودرو جستجو می شوند:

 • مرکز پولیش خودرو
 • پد پولیش خودرو
 • پولیش ماشین سفید
 • پولیش ماشین با دستگاه
 • نحوه پولیش زدن ماشین با دست
 • نحوه پولیش زدن ماشین با دست اپارات
 • پولیش نانو خودرو
 • پولیش نرم غفاری

 

میدونستی با نصب اپلیکیشن خدمت از ما چند دقیقه تا حاضر شدن تیم کارواش در محل شما فاصله ای نیست ؟

همین الان اپلیکیشن خدمت از ما را دانلود کن و 10 هزار تومان اعتبار اولیه هدیه بگیر.

 

پولیش خودرو

 

پولیش ماشین یعنی چه ؟

پولیش خودرو  مایعی است که بر روی سطوح بیرونی ماشین  به منظور از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌ها مورد  و یا درخشندگی بیشتر استفاده قرار می‌گیرد. این مایع حاوی مواد سایا است که با برداشتن یک لایه نازک از رنگ خودرو ، خط و خش‌های موجود روی بدنه ماشین را پر می کند و آنها را  کاملا از بین می‌برند.

 

مواد پولیش خودرو چیست ؟

اکثر پولیش‌ها حاوی واکس نیز می‌باشند تا جلا و درخشندگی لازم را به بدنه ماشین بدهند. قابل ذکر است که شما می‌توانید مایع پولیش را هم با دست و هم با دستگاه پولیش برقی یا بافر و با استفاده از یک تکه پارچه نرم روی بدنه بمالید. همچنین برای پولیش زدم ماشین ،ت، وسایل جانبی دیگری  وجود دارند که می‌توان آنها را روی دریل یا دیگر ابزارهای برقی نصب و بدین ترتیب آنها را به دستگاه پولیش تبدیل کنید. توصیه می شود که برای پولیش ماشین حتما یک نیروی حرفه ای را پیدا کنید زیرا اینکار بسیار حساس است.

 

همین الان اپلیکیشن خدمت از ما را دانلود کن و 10 هزار تومان اعتبار اولیه هدیه بگیر.

 

علت پولیش خودرو قبل از ایجاد خط و خش؟

هر خودرویی در طول چرخه عمر خود نیاز به نگه داری و مراقبت ظاهری  دارد تا در اثر عواملی از صدمه های احتمالی جلوگیری شودیکی از راه هایی که باعث می شود خودرو در برابر آسیب های احتمالی جلوگیری شود پولیش خودرو یا همان پولیش زدم ماشین است .

 خودروها وقتی در کارخانه تولید می گردند معمولا پولیش نمی شوند مگر آنکه در بخش هایی که حین  تولید  آسيب ديده اند  پولیش شوند .با این حال برخی از کمپانی ها خودرو را به صورت سطحی پولیش می کنند.در واقع یک خودرو وقتی از کمپانی خارج می شود دارای رنگی با موج های یکنواخت خواهد بود که اینکار فقط با پولیش زدن خودرو انجام می شود .


خودرو  هیچ آسیب رنگی ندارد و قصد از پولیش زدم ماشین تنها  تنها درخشندگی بیشتر  و از بین ماتی استاین ماتی بر اثر شرایط مختلف آب و هوایی و دانه های ریز گرد و غبار معلق در هوا و برخورد آنها با خودرو در هنگام حرکت ایجاد می شود و به سادگی با پولیش از بین خواهد رفت.


 

علت پولیش زدن ماشین بعد از ایجاد خط و خش و آسیب ؟

check1  اگر رنگ خودرو کدر شده و یا روی آن خطوط ریز بسیاری وجود دارد ،از خدمات پولیش زدن ماشین استفاده می کنند تا خودرو  مثل روز اولش درخشنده و نو به نظر رسد .


check1  اگر بدنه اتومبیل بر اثر تصادف یا برخورد ماشین به شی تیز مانند شاخه درختان و… آسیب دیده می توان با استفاده از خدمات پولیش خودرو ” خدمت از ما “ برای همیشه با تمامی لکه ها و خش های رو بدنه اتومیبل خداحافظی کرد.


check1  اگر قصد فروش ماشین وجود داشته باشد می توان با پولیش زدن خودرو ، احتما خرید ماشین از جانب مشتری بالا برد.

 

همه این موارد توسط پولیش خودرو قابل رفع می باشند اما طرز استفاده از پولیش مهمترين بخش کار می باشد که هرکسی این مهارت را ندارد.

 

پولیش ماشین را چند وقت یکبار باید انجام داد ؟

توجه داشته باشید که برای جلوگیری از آسیب دائمی به رنگ خودروتان ، انجام این روش را به یک بار در سال محدود کنید و  واکس بدنه خودرو را هم، فقط هر چند ماه یکبار استفاده کنید.

مزیت استفاده از خدمات پولیش خودرو در محل خدمت از ما 

 

 • صرفه جویی در زمان مشتریان همراه با انعطاف پذیری در زمان سفارش خدمات
 • اعزام نیروهای با تجربه و گزینش شده برای ارائه خدمات کارواش _ پولیش _ واکس بدنه _ بخارشویی و…
 • تشخیص حرفه ای نوع رنگ بدنه اتومبیل شما و سپس استفاده از مواد و دستگاه مناسب با رنگ ماشین شما
 • کمک به کاهش ترافیک شهری و جلوگیری از رفت و آمد مکرر افراد 
 • استفاده از بهترین تجهیزات و مواد مخصوص 
 • قیمت مقرون به صرفه طبق نرخ اتحادیه

 


پولیش خودرو

پولیش کاری خودرو یا پولیش خودرو  دقیقا به چه کاری گفته می شود؟

همانطور که گفته شد خدمات پولیش خودرو جهت خش و لکه گیری بدنه اتومبیل انجام خواهد شد در روش پولیش کردن خودرو با استفاده از مواد و پد مخصوص به صورت دستی یا با دستگاه مخصوص تمامی خش و خطوط زاید بر روی ماشین برداشته و بدنه خودرو مثل روز اول زیبا و براق خواهد شد

 

پولیش خودرو در محل ” خدمت از ما ” قیمت ارزان تر یا بیش تر؟

تمامی خدمات پولیش خودرو در محل و کارواش در محل ” خدمت از ما ” به دلیل کاهش هزینه هایی همچون حذف مبالغ اجاره مکان و استفاده از فناوری نانو و دستگاه های با مصرف کم آب باعث شده است که در کل در مقایسه با کارواش های سنتی و تعمیرگاه به مراتب هزینه های کمتری داشته باشیم و با وجود ارائه خدمات حرفه ای و سفارشی درب منزل شما به هیچ وجه مبلغی گران تر از نرخ اتحادیه دریافت نکنیم.

 

با ارسال ایمیل کد تخفیف ویژه برای پولیش زدن ماشین ببرید ? 

 

کارواش سیار خدمت از ما انتخابی فوق العاده برای بانوان 

 

کارواش های سنتی علاوه بر اتلاف وقت و منتظر ماندن محیطی مردانه دارند که برای بسیاری از بانوان حضور در این محیط ها برای مدت زمان طولانی احساس کلافگی ایجاد خواهد کرد بنابرین تمامی بانوان عزیز می توانند از خدمات کارواش، پولیش و بخارشویی و… ” خدمت از ما “ استفاده کنند. اگر در نزدیکی خانمی را می شناسید که به خدمات کارواش در محل ( جلوی درب منزل ، محیط کار پارکینگ و… ) نیاز دارد خدمت از ما را به ایشان معرفی کنید.

 

از پولیش خودرو تا بدنه اتومبیلی براق و سالم

با استفاده از مایع مخصوص پولیش خودرو به دلیل داشتن خاصیت سایندگی خفیف ( بدون آسیب به رنگ و بدنه اتومبیل ) لایه بسیار نازکی با استفاده از پدهای مخصوص پولیش کاری برداشته خواهد شد تا درخشندگی و سطحی صاف و براق به بدنه اتومبیل شما بازگردانده شود. پس از استفاده از خدمات پولیش خودرو با هرگونه خش و لکه و آلودگی بر سطح بدنه اتومبیل تان خداحافظی کنید.

 


ارائه خدمات پولیش خودرو با بهترین و با تجربه ترین نیروها در کمترین زمان

اگر بدنه و رنگ اتومبیل شما آسیب دیده و پر از لک و خش شده است به راحتی می توانید با یک تماس از خدمات نیروهای سیار خدمت از ما استفاده کنید. نیروهای آموزش دیده و گزینش شده ما در کمترین زمان با تمامی تجهیزات و مواد مخصوص به محل مورد نظر شما خواهند آمد و بدنه اتومبیل شما را مثل روز اول براق و نو خواهند کرد.

 

مجموعه خدمات ” کارواش خدمت از ما ” 

شستشوی حرفه ای ماشین درب منزل، خدمات پولیش کاری ، واکس بدنه ، بخارشویی و خشکشویی کابینه داخلی ، موتورشویی و… تمامی خدمات مورد نیاز هر نوع ماشین توسط بهترین نیروهای ما در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه خواهد شد

 


 

سایر خدمات کارواش در محل خدمت از ما 

 • کارواش  و پولیش در محل تهران
 • کارواش و پولیش در محل غرب تهران
 • کارواش و پولیش در محل شرق تهران
 • کارواش و پولیش در محل شمال تهران
 • کارواش  و پولیش در محل کرج
 • کارواش و پولیش  در محل شیراز

 

خدمت از ما

پولیش خودرو
4.2 امتیاز از 27 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید