اپلیکیشن کارواش

دریافت کلیه خدمات شستشوی ماشین در محل با اپلیکیشن کارواش

اگه به دنبال یه اپلیکیشن برای خدمات کارواش آنلاین هستی اپ خدمت از ما رو دانلود کن

 

اپلیکیشن کارواش ، روشی سریع و آسان برای درخواست کارواش انلاین

روش های سنتی دیگر پا به سن گذاشته است و جایش را به اپلیکیشن کارواش انلاین داده اند. در واقع اپلیکیشن درخواست کارواش آنلاین آمده است تا شما در راحت ترین شکل ممکن به کارهای روزانه خود رسیدگی کنید و با مناسبترین قیمت کارواش در محل خدمات باکیفیتی را دریافت کنید.

شما شهروند تهرانی و یا شیرازی اگر به دنبال خدمات کارواش درب منزل تهران و شیراز هستید ، اپلیکیشن کارواش سیار را نصب کنید و با طی کردن چند مرحله ساده سفارش خود را ثبت کنید.

 

اپلیکیشن کارواش

 

اپلیکیشن کارواش آنلاین فرشته نجات شما شاغل ها :

رسیدگی به نظافت خودرو همیشه یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های افراد شاغل است  که در اکثر موارد، ماندن در ترافیک شهری و صف‌های طولانی کارواش باعث ناراحتی زیادی برای این افراد می‌شود به همین دلیل یک اپلیکیشن کارواش می تواند فرشته نجات شما باشد.

 

شما هم  با درخواست از طریق اپلیکیشن کارواش مثل دیگران  سبک رسیدگی به نظافت ماشین خود را تغییر دهید. چون این هم به نفع خودتان هست هم به نفع طبیعت:)

 

معرفی اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن ها

اپلیکیشن خدمت از ما ، با طراحی ساده و شفاف ان و با ارائه بیش از 320 خدمات در کلان شهر ها با حجمی  کم وارد سایت بازار و گوگل پلی شده است که شما عزیزان میتوانید با گذراندن چند مرحله ساده آن هم در هر زمان و مکانی،  برای درخواست خدمات مورد نظر خود اقدام کنید .

همانطور که در عکس های زیر میبیند ، اپلیکیشن کارواش آنلاین خدمت از ما  به عنوان یکی از  اپلیکیشن های کاربرپسند میتواند خدمات درخواستی کاربران را خیلی سریع ارائه دهد.

اپلیکیشن کارواش

 

خدمت از ما را دانـلود کنید

اپلیکیشن خدمت از ما  را دانلود کنید تا به سادگی و در چند مرحله خدمات کارواش آنلاین خود اعم از موتورشویی ، روشویی ، توشویی  دریافت کنید. کافیست تا خدمت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مکان و زمان حضور متخصص را مشخص نمایید و بقیه کارها را به ما بسپارید.

 

قیمت کارواش سیار در محل چگونه تعیین می شود؟

تنها عامل تاثیر گذار بر قیمت کارواش در محل ، مربوط به انتخاب نوع سرویس(  روشویی ،  توشویی ،صفرشویی و موتورشویی و..)  و ..و نوع خودرو است و به هیچ عنوان هزینه ایاب و ذهاب بر قیمت کارواش در محل تاثیر نمیگذارد و تماما بر عهده سرویسکار است .

 

چگونه  اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما را نصب کنیم ؟

اگر هنوز اپلیکیشن درخواست خدمات  خدمت از ما نصب کرده اید با کلیک بر روی یکی از لینک های زیر میتوانید به راحتی در عرض چند ثانیه اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما را دانلود کنید تا در کنار اپلیکیشن های دیگر موبایل شما بنشیند . پس از نصب ، شروع به ثبت نام اولیه کنید . و سپس در هر زمانی که نیاز به خدمات داشتید فقط کافیست ورود را بزنید و مراحل درخواست را تا اخر بروید تا سفارش شما ثبت شود.

 

با نصب اپلیکیشن درخواست خدمات منزل خدمت از ما شما آسودگی به خود هدیه دهید.

 

 

با اپلیکیشن کارواش در محل چه خدماتی دریافت می کنید؟

شستشوی حرفه ای ماشین توسط نیروهای آموزش دیده و گزینش شده ” خدمت از ما ” در درب منزل ، محل کار ، پارکینگ و…  با بهترین قیمت کارواش سیار همراه با ارائه خدمات زیر انجام می‌شود:

 • روشویی خودرو کارواش نانو سیار
 • توشویی خودرو با کارواش نانو
 • موتورشویی با بخار نانو و یا اسپری نانو
 • صفر شویی (روشویی و توشویی کامل)
 • پولیش کاری در محل 
 • واکس حرفه ای بدنه اتومبیل
 • بخارشویی ،  جاروبرقی و واکس کابین داخلی
 • واکس داشبورد و…

 

خدمات کارواش آنلاین در محل در چه شهرهایی ارائه می شود ؟

شما به راحتی میتوانید از طریق اپلیکیشن کارواش آنلاین ، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید ولی قابل ذکر است که فقط در حال حاضر خدمات کارواش درب منزل تهران و شیراز ارائه می شود.

 

آیا اپلیکیشن خدمت از ما فقط به عنوان اپلیکیشن کارواش مطرح است ؟

خیر! بااینکه در اپلیکیشن خدمت از ما تمامی خدمات کارواش سیار در محل برای تمامی خودروها ارائه‌شده و زبان زد همه اپلیکیشن های کارواش شده است، ازاین‌رو شما می‌توانید برای انجام کارهای دیگر، از قبیل موارد ذیل از این برنامه منحصربه‌فرد استفاده کنید.

خدمات نظافت: نظافت راه‌پله، مشاعات، منزل و…

خدمات باغبانی: سم‌پاشی گل و گیاه، طراحی و اجرای فضای سبز و…

خدمات سرمایشی: کولرگازی، اسپیلت، کولرآبی و…

خدمات تأسیسات: رادیاتور، شوفاژ، لوله‌کشی گاز و…

خدمات خشک‌شوئی: خشک‌شوئی، اتوشویی، شستشوی پرده و…

خدمات شستشو: قالی‌شویی، مبل شویی و ده‌ها خدمت دیگر!

ازاین‌رو شما می‌توانید جهت انجام کلیه کارهای نظافتی، خدماتی، تعمیراتی و… با اپلیکیشن خدمت از ما ، بهترین خدمات را در سریع‌ترین زمان و بالاترین سطح کیفیت دریافت کنید.

 

با نصب اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما برای اولین درخواستت 10 هزار تومن تخفیف بگیر:)

اپلیکیشن کارواش
اپلیکیشن کارواش

 

اگر از مزایای کارواش در محل بی خبرید این مطالب را بخوانید.

 

کاهش مصرف سوخت و ریسک تصادف با درخواست کارواش سیار در محل با اپلیکیشن کارواش

زمانی که برای شستشوی خودرو خود به مراكز مراجعه می کنید ، زمان زیادی در صف های پرازدحام  و ترافیک های سرسام اور شهری صرف کنید که در این حالت شما  به ناچار باید هزینه هایی از قبیل بنزین ، استهلاک خودرو و ریسک تصادف را در نظر بگیرید . پس بهتر است با درخواست کارواش در محل از طریق اپلیکیشن کارواش از این دغدغه ها در امان باشید.


 

عدم پرداخت انعام به پرسنل با درخواست از طریق  اپلیکیشن کارواش آنلاین

متاسفانه در کارواش سنتی ، گرفتن انعام به کاری همیشگی تبدیل شده است . ولی این مژده را به شما بدهیم که در کارواش در محل دیگر از پرداخت انعام خبری نیست.

 

گفت و گو یکی از مشتریان  با ما : من قبل از وارد شدن به کارواش های سنتی همیشه نگران بودم که سر انعام با سرویسکار وارد بحث نشم که خدا رو شکر با اومدن کارواش سیار در محل دیگه این معظل رو ندارم 🙂

 

برنامه ریزی زمانی با درخواست در اپلیکیشن کارواش آنلاین

‎این روزها اکثر افراد اغلب به دنبال راه و روشی برای کاهش دغدغه های روزمرگی هستند. به همین دلیل داشتن اپلیکیشن کارواش میتواند راهکار خوبی برای کاهش این نگرانی ها و عدم به هم ریختگی در برنامه روزانه شود.

 

عدم توقف در محیط مخصوصا برای بانوان  با درخواست از طریق اپلیکیشن کارواش انلاین

یکی از مواردی که باعث میشد بانوان کمی اذیت بشوند حضورشان در کارواش های سنتی بود که با امدن اپلیکیشن کارواش در محل این معظل بر طرف شده است .

اپلیکیشن کارواش

 

صرفه جویی در مصرف آب و حفاظت از محیط زیست  با کارواش آنلاین

‎با توجه به توصیه های کارشناسان محیط زیست و اعلام نگرانی در خصوص بحران کم آبی ، صرفه جویی در مصرف آبی به کاری واجب تبدیل شده است و باید همه سعی و تلاششان کنند تا در حفاظت محیط زیست شریک باشند.

 

متاسفانه برای شستشوی ماشین به روش سنتی یعنی آب ، حداقل 200لیتر آب مصرف می شود 🙁

 

شفاف ترین قیمت کارواش در محل

یکی از مشکلاتی که ما ایرانی‌ها عدم  شفافیت در قیمتهاست. ولی بگذارید خیالتان را راحت کنیم ما در اخر همان هزینه ای را از شما دریافت می کنید که در ابتدا خودتان انتخابش کرده اید و در هیچ صورت به قیمت کارواش در محل افزوده نمی شود .

 

هرکجا هستید خدمت از ما ، در خدمت  شماست!

خودرو شمادر هرجایی که پارک شده است ، متخصصان خدمت از ما در محل حاضر می شوند و بدون آب و بدون نیاز به برق روشویی و توشویی ماشین شما را کامل انجام می دهند.یعنی فقط کافیست لوکیشن محل خودرو به همراه سرویس مورد نظر بفرستید تا ما خیلی فوری به محل شما برسیم .

 

همین حالا اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما رو دانلود کنید و برای روزهای مبادا به فکر باشید .

 

اپلیکیشن کارواش
اپلیکیشن کارواش

 

اپلیکیشن کارواش

 

ما در انتخاب سرویسکار برای ارائه خدمات کارواش سیار چه قوانینی داریم؟

همانطور که می دانید بعد از درخواست خدمات کارواش انلاین ،  کارواشگر هایی موتورسوار که در اپلیکیشن کارواش عضو هستند  و در هر جایی که شما دستور بدهید حضور پیدا می کنند . قابل ذکر است که خدمت از ما برای انتخاب سرویسکاران کارواش سیار گزینش خاصی را در نظر گرفته است . در واقع علاوه بر اینکه تمام این افراد بعد زیرذره بین گرفتن آنها و گزینش از نظر اخلاق و مهارت ، به طور کامل با توجه به قوانین ما اموزش میبینند .

 

 چگونه خاطرمان از اپلیکیشن کارواش در محل خدمت از ما جمع باشد

اگر شما صاحب ماشین باشید و شستشوی آن را دست کارواشگر بدهید ،ممکن است نگرانی هایی بابت نحوه شستشو ، امنیت و … داشته باشید که طبیعی هم هست ولی بگذارید همین اول کار خاطرتان را از اپلیکیشن کارواش  و سرویسکارانی که در کارواش سیار در محل مشغول فعالیت هستند جمع کنیم  . ما در کارواش سیار در محل برای با به کارگیری بهترین مواد روز دنیا و تجهیزات ساخت اروپا بهترین خدمات ، ارائه خواهیم داد .

 

دریافت بهترین خدمات با اپلیکیشن کارواش آنلاین

اگر ارزش زمان، طبیعت و هزینه های خود را می دانید پس شما شایسته بهترین ها هستید ، شایسته دریافت بهترین خدمات در بهترین شکل ممکن .پس این خدمات را با اپلیکیشن کارواش سیار در محل دریافت کنید تا هم ما و هم شما سزاوار زندگی کردن باشیم.

 

کلام آخر

درگذشته برای شستشوی ماشین خود باید حتماً به کارواش مراجعه می‌کردید که علاوه بر معطل شدن حداقل یکی دوساعتی، دادن انعام اجباری و… شاید ته دلتان از کیفیت کار هم آن‌چنان راضی نبود! ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی و به لطف وجود دستگاه‌های پیشرفته، نه‌تنها دیگر با مشکلات ذکرشده مواجه نخواهید شد بلکه بالاترین سطح کیفیت را با کارواش سیار و کارواش آنلاین مشاهده خواهید کرد.

پس همین حالا اپلیکیشن کارواش خدمت از ما را نصب کنید تا علاوه بر رهایی از مشکلات کارواش سنتی، بهترین خدمات را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت دریافت کنید.

 

خدمت از ما

اپلیکیشن کارواش
5 امتیاز از 16 رای

3 Comments

 1. علی گفت:

  سلام خدمات کارواش رو تو کدوم شهرها ارائه میدین؟؟

  • خدمت از ما گفت:

   با سلام به شما
   در حال حاضر خدمات کارواش سیار در شهرهای تهران و شیراز ارائه می شود.

 2. سعیده گفت:

  اپلیکیشن کارواش خیلی ضروریه مرسییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن