خدمات قالیشویی | قیمت قالیشویی

ارائه سرویس قالیشویی  در شهر تهران وشیراز

ارائه خدمات قالیشویی در  شهر تهران و  شیراز

 

قالیشویی را به متخصص بسپارید

قالیشویی این روزها طرفدار زیادی پیدا کرده است و اکثر صاحبخانه ها برای دریافت خدمات قالیشویی سعی دارند بهترین قالیشویی  را پیدا کنند. همچنین می توان گفت به دلیل همه گیر شدن خدمات قالیشویی ، پیدا کردن یک قالیشویی خوب با مناسبترین قیمت قالیشویی کار سختی شده است . به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت خدمات قالیشویی سعی کنید همه دقت خود را خرج دهید.

اکنون شما به راحتی می توانید کلیه خدمات قالیشویی را به صورت آنلاین سفارش دهید . به این صورت که روی دکمه ثبت سفارش خدمات قالیشویی کلیک کنید و بعد به سوالات شفاف و کوتاه پاسخ بدهید تا برای ارائه خدمات قالیشویی دست به کار شویم. در ضمن در حین ثبت سفارش خدمات قالیشویی شما می توانید به طور رایگان تمامی قیمت قالیشویی که سرویسکاران پیشنهاد می دهند را مشاهده و با هم مقایسه کنید تا بهترین تصمیم خود را بگیرید.

 

رایج ترین کلماتی که افراد برای خدمات قالیشویی و قیمت قالیشویی سرچ می کنند.

قالیشویی مجاز ، قالیشویی قالیشویی   ، کارخانه قالیشویی  ، بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم قیمت قالیشویی ۹۷ ،  قیمت قالیشویی سال ۹۷  ، نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۷  ، نرخ اتحادیه قالیشویی 98  ، قیمت قالیشویی در ارومیه  ، لیست قیمت قالیشویی   ، قیمت قالیشویی پیروزی ، نرخ اتحادیه قالیشویی 97 ، قیمت قالیشویی 98 ، قیمت قالیشویی سال 98  ، نرخ اتحادیه قالیشویی 98 نرخ اتحادیه قالیشویی 98  قیمت شستشوی فرش قالیشویی  نرخ اتحادیه قالیشویی 97  تعرفه قالیشویی 97 نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸ قالیشویی خوب ، قالیشویی مجاز قالیشویی اتحادیه قالیشویی

 

مهم ترین و متداول ترین سوالات در مورد قالیشویی از زبان مشتریان

 • قیمت قالیشویی در ” خدمت از ما ” چقدر است ؟
 • چه خدماتی در قالیشویی ارائه می شود؟
 • خدمت از ما کدام  متخصص  را برای قالی شویی می فرستد؟
 • قالیشویی آنلاین یعنی چه ؟
 • چه فاکتورهایی روی قیمت قالیشویی  تاثیر می گذارند؟
 • چرا قالیشویی “خدمت از ما” را انتخاب کنیم؟

 

قالیشویی

 

قیمت قالیشویی در ” خدمت از ما ” چقدر است ؟

قیمت قالیشویی چقدر است ؟  چه فاکتورهایی روی هزینه قالیشویی تاثیر می گذار  ؟ نرخ قالیشویی با دستگاه و قالیشویی در منزل چقدر است ؟این ها رایج ترین سوالاتی هستند که مشتریان هنگام درخواست خدمات قالیشویی از ما می پرسند.حال  قبل از اینکه  به عوامل تاثیر گذار بر قیمت  قالیشویی بپردازیم؛  باید بگوییم  که  تمامی قیمت گذاری ها برای ارائه خدمات قالیشویی و قیمت هایی یک  سرویسکار پیشنهاد می کند بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی در تهران ( نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸ )  و کاملا شفاف است. به این دلیل می گوییم نرخ قالیشویی شفاف است زیرا ، شما در روند ثبت سفارش خدمات قالیشویی  قیمت و هزینه پیشنهادی هر یک از سرویسکاران را می توانید یک جا مشاهده و  با هم مقایسه کنید.

 

 با چند کلیک ساده سفارش قالیشویی خود را ثبت و به طور کاملا رایگان قیمت قالیشویی ها را با هم مقایسه کنید.

 

برای دریافت خدمات قالیشویی ، مبل شویی و… روی ما حساب کنید.

 

چه فاکتورهایی روی قیمت قالیشویی  تاثیر می گذارند

اتحادیه‌ صنف قالیشویی از سال ۱۳۵۱ در ایران تشکیل شده و تاکنون این اتحادیه در تعیین قیمت قالیشویی تاثیرگذار بوده است. حال عواملی که از سوی نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸ در نظر گرفته شده است و روی قیمت قالیشویی اثر دارد؛ شامل موارد زیر است .

 

اولین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98  : ابعاد فرش

ابعاد فرش یکی از اصلی‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی است. قیمت شستن قالی 9 متری با 16متری کاملا متفاوت است و اکثر سرویسکاران برای قالیشویی ابتدا ابعاد قالی را می پرسند.

 

دومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98 : نحوه شستشوی فرش

یکی از مهم‌ترین شاخص‌های تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی   نحوه‌ی شستشو است. امروزه خدمات قالیشویی  به سه نوع دستی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک انجام می‌شود.

 

سومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرخ اتحادیه قالیشویی 98 : مکان شستشوی فرش

سومین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی ، مکان شستشو است . رایج ترین مکان برای قالی شویی یا همان شستشوی فرش کارخانه قالیشویی است. که مواری هم پیش می آید که در منزل انجام می شود. به این صورت که به دستگاه یخارشویی ، قسمت هایی از فرش و یا کل فرش را تمیز می کنند.

 

چهارمین فاکتور تعیین قیمت قالیشویی بر اساس نرح اتحادیه قالیشویی 98 : کیفیت مواد شوینده قالی

در روند قالیشویی ، یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی نوع محلول و شوینده است که متناسب با نوع فرش استفاده می شود. در واقع قیمت و کیفیت این شوینده‌ها باهم تفاوت دارند و همین موضوع سبب می‌شود که مواد شوینده‌ی استفاده شده در فرآیند قالیشویی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت قالیشویی محسوب شوند.

 

 

قیمت قالیشویی

[ فیلم پیشنهادی : نحوه کار با دستگاه قالیشویی در منزل ]

 

قالیشویی تهران و دیگر شعب های آن :

 

چه خدماتی در قالیشویی ارائه می شود؟

خدمات قالیشویی  : شستشوی انواع فرش دستبافت ،اعلا ، گل ابریشم با شامپو های متناسب با هر نوع فرش در کارخانه قالیشویی و یا در منزل .

خدمات قالیشویی  : شستشوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی با پیشرفته ترین  دستگاه ها در کارخانه قالیشویی و یا در منزل .

خدمات قالیشویی  : شستشو بدون چروک وبدون شکستگی فرش وآبگیری کامل بعداز شستشو.

خدمات قالیشویی : شستشوی انواع موکت ، پتو، پشتی، ملافه، پرده ، موکت و مبلمان  با دستگاه فرش شویی و …

خدمات قالیشویی  : خشکشویی فرش ( در صورتی که فرش نیاز به شستشوی کامل نداشته باشد)

خدمات قالیشویی : رنگبرداري (براي فرشي كه قبل از شستشو و از قبل رنگ دارد)

خدمات قالیشویی : لكه برداري ( لكه هايي كه با شستشوی عادی  پاك نمي شوند)

خدمات قالیشویی  : موگيري (گرفتن پرزهاي بعد شستشوي فرش با دستگاه مخصوص)

 

 

خدمت از ما کدام  متخصص  را برای خدمات قالیشویی برای شما می فرستد؟

به محض درخواست شما مشتری گرامی برای  دریافت خدمات قالیشویی از طریق فرم سفارش ما مجرب ترین نیروهای قالیشویی  را به شما معرفی می کنیم که هریک از آنها مطابق با خواسته شما قیمتی را برای ارائه خدمات قالیشویی   پیشنهاد می دهد . تمامی  این سرویسکاران با آشنایی از جدیدترین دستگاه قالیشویی چه برای شستشوی فرش در منزل و چه در کارخانه قالیشویی و  همچنین  با  مهارت بالای خود ،  کار قالیشویی را بدون نقص انجام می دهند.

 

 با چند کلیک ساده  خدمات قالیشویی خود را ثبت و به طور کاملا رایگان قیمت قالیشویی ها را با هم مقایسه کنید.

 

 

چرا “خدمت از ما” را برای قالیشویی انتخاب کنم ؟

طی یک نظرسنجی از مشتریانی که خدمات قالیشویی را درخواست داده اند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان  از خدمات قالیشویی ، شفافیت در قیمت قالیشویی ، منصف بودن سرویسکار و  مشخص بودن روند کار اجرایی خدمات قالیشویی است .حال اگر شما هم می خواهید با مناسبترین هزینه قالیشویی  این خدمات را دریافت کنید ما را انتخاب کنید. پس همین حالا از طریق ثبت سفارش خدمات قالیشویی و  ارسال چند اطلاعات کوتاه از خودتان ، خدمات قالیشویی  را درخواست دهید.در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید چه سرویسکاری ، در چه زمان و مکانی  برای شما اعزام شود

 

قیمت قالیشویی آنلاین

 

قالیشویی آنلاین یعنی چه ؟

قالی شویی و شستن فرش و مبل از قدیم توسط خانواده ها انجام می شد ، اما  با آپارتمانی شدن اکثر خانه ها ،چند سالی است که با سبک شستشوی فرش ها تغییر یافته است . که دلیل اصلی آن هم نداشتن مکان مناسب برای قالیشویی است. بنابراین مراکز قالیشویی دایر شدند تا رفاه شما را جهت پاگیزگی فراهم آورند. حال قالیشویی آنلاین هم به همین معنی است . یعنی اینکه شما به محض درخواست خدمات قالیشویی آنلاین ، سرویسکار به منزل شما اعزام می شود . خدمات قالیشویی را یا در منزل ( شستشوی با دستگاه های پیشرفته بدون جا به جای فرش ) و یا در کارخانه قالیشویی ارائه می دهند.

 

 با چند کلیک ساده سفارش قالیشویی خود را ثبت و به طور کاملا رایگان قیمت قالیشویی ها را با هم مقایسه کنید.

 

 

نکات طلایی در هنگام شستشوی فرش ها :

 • قبل از شستشوی فرش حتما با جاروبرقی فرش را کاملا تمیز کنید
 • برای از بین بردن اثرات آبمیوه ، شیر ، قهوه و چای می توان از آب گرم و صابون یا شامپو فرش استفاده کرد.
 • برای شستشو و از بین بردن لکه ها بهتر است از مسواک و محلول های خانگی استفاده کنید.
 • برای لکه گیری اثر تخم مرغ و خون از مخلوط نمک ، صابون و سرکه سفید استفاده می شود.
 • برای از بین بردن لکه روغن می توانید از جوش شیرین و نمک استفاده کنید.

 

انتخاب بهترین مواد شوینده برای قالیشویی :

یکی از مهمترین تخصص های نیروهای قالیشویی ، اطلاع و دانش آنها از مواد شوینده مناسب قالیشویی است. در قالیشویی بعضی از فرش ها برخی مواقع حساسیت بالایی را می طلبد به همین دلیل شرکت های قالیشویی از شوینده های زیاد و متناسب با هر جنس فرشی  استفاده می‌کنند. برخی در کارخانه قالیشویی خود از شوینده های دست سازی که خود به فرمول آن رسیده‌اند بهره می‌برند.به طور کلی نیروهای قالیشویی باید بدانند که کدام محلول ها برای لکه بری ، رفع باکتری ، پاکیزگی و کدام برای فرش دستباف و … مناسب است.

 

[ مطلب پیشنهادی : شستشوی فرش و 7 نکته اساسی  ]

[ مطلب پیشنهادی : معرفی کامل اپلیکیشن قالیشویی  ]

 


از قالیشویی مطمئن باشید

مطمئنا همه ی ما هنگام سپردن فرش های خود به قالیشویی به این فکر می کنیم  که صدمه ای به فرش هنگام شستشو وارد نشود. یا اینکه تاثیری بر رنگ و ظاهر فرش نداشته باشد.ولی باید بگوییم که تمامی خدمات قالیشویی  “خدمت از ما” تضمین شده است . و سرویسکاران با نهایت دقت و مهارت خود خدمات قالیشویی را به اتمام می رسانند.

 

 

 برای پیشگیری از شستشوی قالی زود هنگام این نکات را رعایت کنید

 •   قالی های خود را چند روزی یکبار جاور دستی کنید . جارو زدن آن هم به شیوه دستی  یکی از بهترین روش ها برای نظافت فرش ها است.
 •  برای قالی هایی که پرز دارند از جارو های برس دار استفاده نکنید . بهتر است از جارو برقی استفاده کنید
 • هنگام جارو زدن گه گاهی مسیر را عوض نمائید یعنی از جهات مختلف جارو بزنید تا پرز و بافت فرش حالت خود را از دست ندهد و از پرز پرز شدن زیادی بکاهید.
 •  به جارو کردن منظم در  قسمتهایی که رفت و آمد بیشتری دارند بیشتر توجه کنید.
 • مسیرهای پر رفت و آمد در هفته سه یا چهار بار و   مسیرهای کم رفت و آمد در هفته دوبار  جارو کنید.

 

[ مطلب پیشنهادی : شستشوی فرش با سرکه سفید ]

 

خدمات قالیشویی

 

قالیشویی  خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • قالیشویی   که مجوز دارد.
 • قالیشویی که در دسترس باشد.
 • قالیشویی که در ارائه خدمات صادق  و  قابل اطمینان باشد.
 • قالیشویی که  برای هر نوع قالی اعم از ابریشم ، دستباف و …از  دستگاه های مکانیزه و استاندارد به خودش  استفاده کند.
 • قالیشویی  که در زمان مشخص به خود ، قالی ها را حمل و نقل کند.
 • قالیشویی  که فرش های شسته شده را به موقع تحویل می دهد.
 • قالیشویی که از مواد شوینده کاملا استاندارد استفاده می کند .

 

چرا قالیشویی “خدمت از ما” را انتخاب کنیم؟

 

کیفیت ارائه خدمات قالیشویی

دانش تخصـصی و مهارت بالا در حوزه قالیشویی (carpet wash) مکانیزه ، اسـتفاده از مواد شـوینده با کیفیت و مناسب با نوع فرش  و بهره گیری از تجهـیزات و دسـتگاه‌های شستشوی مـدرن و پیـشرفته و از همه مهم تر  تجربه بالای متخصصین ما، باعث شده است خیال شما از بابت کیفیت بالای خدمات قالیشویی ارائه شده راحت شود.


 

ارائه انواع خدمات شستشوی فرش

علاوه بر ارائه خدمات قالیشویی   ( cleaning-carpet ) (  شستشوی فرش ابریشم ، شستشوی فرش دستباف ، شستشوی فرش ماشینی و …) خدمات دیگری از جمله شستشوی مبلمان ، شستشوی موکت ، خشکشویی البسه ، شستشوی پرده و …. در کل روزهای هفته اماده ارائه شدن هستند.


 

شفافیت در قیمت قالیشویی

پس از سـال‌ها فعالیت، به این نتیجه رسیده‌ایم که هیچ چیز مثل شفافیت نمی‌تواند مشـتریان را راضی نـگه دارد. در این زمیـنه به شـما اطمینان می‌دهـیم همه قیمت قالیشویی ها که سرویسکاران پیشنهاد می دهند در نهایت انصاف و مورد توافق اتحادیه است .


 

خدمات قالیشویی و مبل شویی :

 

قالیشویی خوب در تهران

خدمات قالیشویی سیار ” خدمت از ما ” یکی از سرویس های است که در قالیشویی خوب تهران ارائه می شود. در این سرویس نیروی قالیشویی برای شستن فرش ها  به درب منزل شما مراجعه می کند و با استفاده از دستگاه نیمه اتوماتیک و محلول های مخصوص و یا دستگاه بخارش.یی ، خشکشویی فرش در منزل را انجام می دهند.

 

 با چند کلیک ساده سفارش قالیشویی خود را ثبت و به طور کاملا رایگان قیمت قالیشویی ها را با هم مقایسه کنید.

 

می خواهید بدانید افراد برای قالیشویی چه کلماتی را جستجو می کنند

قالیشویی آنلاین قالیشویی   ، کارخانه قالیشویی  ، بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم قیمت قالیشویی ۹۷ ،  قیمت قالیشویی سال ۹۷  ، نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۷  ، نرخ اتحادیه قالیشویی 98  ، قیمت قالیشویی در ارومیه  ، لیست قیمت قالیشویی   ، قیمت قالیشویی پیروزی ، نرخ اتحادیه قالیشویی 97 ، قیمت قالیشویی 98 ، قیمت قالیشویی سال 98  ، نرخ اتحادیه قالیشویی 98 نرخ اتحادیه قالیشویی 98  قیمت شستشوی فرش قالیشویی  نرخ اتحادیه قالیشویی 97  تعرفه قالیشویی 97 نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۸

 

قالیشویی های مجاز و غیر مجاز را بشناسید!

وقتی به آگهی‌های چاپ شده قالیشویی ها  در نیازمندی‌های روزنامه‌ها نگاه می‌کنید و یا با مشورت با دوستان و آشنایان خود، یکی از قالیشویی‌ های منظقه خود را پیدا می کنید . بهتر است قبل از سفارش  به آن  قالیشویی و تحویل فرش‌های خود به آن‌ها، کمی حوصله به خرج داده و اتحادیه قالیشویی شهر محل اقامت خود تلفن کرده و یا به وب‌سایت اینترنتی   اتحادیه قالیشویی  مراجعه کنید.

 

 

خدمات قالیشویی | قیمت قالیشویی
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید