قیمت نصب آنتن مرکزی

قیمت نصب آنتن مرکزی در تهران،شیراز،کرج و اهواز

تماس با شماره سراسری ☎ 02162829000 

قیمت نصب آنتن مرکزی در تهران،شیراز،کرج و اهواز

 

قیمت نصب آنتن مرکزی یک چالش عمده هنگام نصب ان است درست است که کار نصب آنتن مرکزی بیشتر و پیچیده تر از کار نصب آنتن های قدیمی و معمولی است اما این دلیلی و بهانه ای برای هزینه های نجومی و گزاف که برخی نصاب ها به عنوان اجرت نصب آنتن مرکزی در نظر می گیرند نیست.

با ما همراه باشید تا شما را با عوامل موثر درتعیین قیمت نصب آنتن مرکزی به خوبی آشنا کنیم تا متحمل هزینه های اضافی برای نصب آنتن مرکزی نشوید.

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد قیمت نصب آنتن مرکزی در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • قیمت دیش مرکزی
 • نصب آنتن تلویزیون
 • نصب آنتن مرکزی تهران
 • قیمت سوئیچ آنتن مرکزی
 • کاتالوگ آنتن مرکزی سیماران
 • هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره
 • لیست قیمت انتن مرکزی سیماران
 • فروش تجهیزات آنتن مرکزی قیمت

 

قیمت نصب آنتن مرکزی ، هزینه نصب آنتن مرکزی ، نرخ نصب آنتن مرکزی ، اجرت نصب آنتن مرکزی ، دستمزد نصب آنتن مرکزی

 

عناوین مورد بحث در مطلب قیمت نصب آنتن مرکزی

 

* نحوه عملکرد آنتن مرکزی

* عوامل موثر در تعیین هزینه نصب آنتن مرکزی

* نحوه ارتباط با یک نصاب آنتن مرکزی

* تجهیزات نصب آنتن مرکزی

* روند تعیین نرخ نصب آنتن مرکزی 

* فواید نصب آنتن مرکزی

* نقش نصاب آنتن مرکزی در قیمت نصب آنتن مرکزی

 

نحوه عملکرد آنتن مرکزی

 

آنتن مرکزی در واقع یک آنتن است که قابلیت اتصال و پخش تصاویر را برای تمامی اهالی مجتمع فراهم می کند و افراد ساکن در این مجتمع دیگر نیاز به استفاده از آنتن مجزا برای تماشای تلویزیون و…را ندارند.

آنتن مرکزی سیگنال هارا دریافت می کند و سپس توسط تجهیزاتی مانند توزیع کننده ها آنها را به بخش های مختلف منتقل می کند و اینگونه میشود که مثلا یک مجتمع 100 واحدی می تواند به راحتی از خدمات نصب آنتن بهره مند شوند.

 

عوامل موثر در تعیین هزینه نصب آنتن مرکزی

 

هزینه نصب آنتن مرکزی تابع 3 عامل اصلی زیر است که در خصوص نقش هرکدام در تعیین هزینه نصب آنتن مرکزی به اختصار توضیح خواهیم داد:

 

1- قیمت تجهیزات آنتن مرکزی

2- محل نصب آنتن مرکزی

3- اجرت نصب آنتن مرکزی

 

نقش قیمت تجهیزات در تعیین نرخ نصب آنتن مرکزی

 

آنتن مرکزی از تجهیزات متعددی تشکیل شده است و هرکدام از از این تجهیزات دارای انواع و مدلهای متعددی هستند که خرید هرنوع از این تجهیزات هم در کیفیت و هم در قیمت نصب آنتن مرکزی تاثیر دارد مثلا هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره با توجه به تجهیزات آن مانند قیمت دیش مرکزی ماهواره متفاوت تر از هزینه نصب آنتن مرکزی معمولی خواهد بود.

در ادامه مطالب همراه ما باشید تا با معرفی برخی تجهیزات آنتن مرکزی، نرخ نصب آنتن مرکزی برایتان به طور کامل روشن شود.

 

2- تاثیر محل نصب آنتن مرکزی بر دستمزد نصب آنتن مرکزی

 

محل نصب دومین موردی است که در تعیین قیمت نصب آنتن مرکزی تاثیر گذار است قطعا دستمزد نصب آنتن مرکزی در یک مجتمع 100 واحدی بیشتر از مجتمع 50 واحدی خواهد بود چون هم تجهیزات بیشتری برای نصب نیاز است و هم اینکه زمان اتصال به این واحد ها بیشتر خواهد بود.

 

3- اجرت نصب آنتن مرکزی

 

اجرت نصب آنتن مرکزی خود یک هزینه مجزا از دستمزد نصب آنتن مرکزی است. هزینه نصب آنتن مرکزی ، هزینه ای است که شرکت خدماتی و یا کارفرما  به نصاب آنتن مرکزی می دهد اما اجرت نصب آنتن مرکزی مبلغی است که توسط پیمانکار به نصاب آنتن مرکزی داده می شود.

 

خدمت از ما با توجه به نرخ نصب آنتن مرکزی ارائه شده توسط اتحادیه و با در نظر گرفتن پارامترهای موثر در قیمت نصب آنتن مرکزی یک قیمت منصفانه ای را به عنوان دستمزد نصب آنتن مرکزی برای نیروهای نصاب خود در نظر گرفته است.

 

نحوه ارتباط با یک نصاب آنتن مرکزی

 

اگر به هدف کاهش هزینه نصب آنتن مرکزی در ساختمان خود به دنبال یک نصاب آنتن مرکزی حرفه ای هستید می توانید از طریق راه های زیر با نیروی نصاب مجرب خدمت از ما ارتباط بگیرید.

1-از طریق تماس با شماره سراسری ☎ 02162829000 

2- از طریق پرکردن فرم  درخواست اینترنتی نیروی نصاب آنتن مرکزی  و بررسی درخواست شما از طریق پشتیبانان خدمت از ما و اعزام فوری نیرو به محل مورد نظر

 

تجهیزات نصب آنتن مرکزی

 

تجهیزات سیستم آنتن مرکزی به دو دسته ی 1- تجهیزات ابتدایی دریافت سیگنال از سیستم آنتن مرکزی 2-تجهیزات توزیع سیگنال از سیستم مرکزی که هرکدام از این دسته ها ابزار و تجهیزات مخصوص به خودشان را شامل می شوند که همانطور که در بالا ذکر کردیم نقش مهمی در تعیین نرخ نصب آنتن مرکزی دارند.

 

1- تجهیزات ابتدایی دریافت سیگنال از سیستم آنتن مرکزی

 

تجهیزاتی مانند آنتن ، بالن ، پیش تقویت کننده ها و… جز این دسته هستند که این تجهیزات وظیفه دریافت سیگنال را از آنتن مرکزی دارند و ما در زیر به توضیح برخی از این تجهیزات خواهیم پرداخت.

 

آنتن : تقریبا از زمانی که استفاده از تلویزیون در خانه ها رواج یافت همه تقریبا با آنتن آشنا شدند اما کمتر کسی از نقش آنتن را در دریافت سیگنال آگاه است .آنتن در واقع امواج سیگنالی تلویزیون را در فضا دریافت میکند و سپس توسط کابل به گیرنده ها منتقل می کند.

 

بالن : آنتن ها معمولا آمپدانس 200 اهم را  دارند در حالیکه تجهیزات سیستم آنتن مرکزی 75 اهم را دارند بالن در واقع نقش انتقال سیگنال با مقدار حداکثری است.

 

پیش تقویت کننده ها : در محل هایی که عمل دریافت سیگنال توسط آنتن ضعیف باشد از پیش تقویت کننده ها استفاده می شود در مکانهایی که علاوه برنصب آنتن نیاز به پیش تقویت کننده ها است هزینه نصب آنتن مرکزی بالاتر خواهد بود.

 

مبدلهای vhf : در سیستم های آنتن مرکزی می توان کانال های uhf را قبل از ورود به آمپی فایر به کانال های استفاده نشده vhf تبدیل کرد در واقع مبدل ها سیگنال های تبدیل شده را تقویت می کنند.

 

تلفیق کننده ها : از این وسیله برای تلفیق سیگنال صوتی و تصویری باهم و تبدیل آن به  RF استفاده می شود و به کمک این وسیله سطح خروجی قابل تنظیم است.

 

 جهت بهره مندی از کد تخفیف خدمات ما ، تنها کافی است ایمیلتان را ارسال کنید  ?

 

 

فیلتر ها و مسدود کننده ها : از این وسیله برای حذف فرکانس ها و دریافت سیگنال بدون تداخل و نویز استفاده می شود همچنین می توان باند مربوط به یک سیگنال را مسدود کرده و یک کانال ویدیوئی و یا هرمنبع دیگری را قرار داد.

 

تضعیف کننده ها : گاهی سیگنال های مربوط به بعضی کانال ها قویتر از سایر کانال هاست و در نتیجه سطح سیگنال ها یکسان نمی شود و ایجاد نویز می کند تضعیف کننده این سیگنال ها را ضعیف تر می کند و در نتیجه باعث همسان شدن و عدم تولید نویز می شود.

 

ترکیب کننده ها : اگر بیش از یک آنتن برای آنتن مرکزی استفاده شود قبل از ورود سیگنال ها به تقویت کننده باید توسط میکسر باهم ترکیب شوند تا از ایجاد نویز جلوگیری شود.

 

تقویت کننده ها : برای بالابردن سطح سیگنال ها از تقویت کننده ها استفاده می شود تا افت توزیع سیگنال جبران شود و سیگنال مناسب به هر تلوزیون برسد.

 

قیمت نصب آنتن مرکزی ، هزینه نصب آنتن مرکزی ، نرخ نصب آنتن مرکزی ، اجرت نصب آنتن مرکزی ، دستمزد نصب آنتن مرکزی

 

2- تجهیزات توزیع سیگنال در آنتن مرکزی

 

تقسیم کننده ها : اسپیلتر ها نوعی تقسیم کننده هستند که روی خطوط اصلی قرار میگیرند و یک ورودی اصلی دارند که سیگنال را دریافت و بین چند خروجی به طور مساوی تقسیم می کنند.

 

جدا کننده باندها : سیگنال های uhfو  vhf باید قبل از ورود به تلویزیون از یکدیگر جدا شوند برای این کار از جدا کننده باند ها استفاده می شود.

 

روند تعیین نرخ نصب آنتن مرکزی 

 

تعیین نرخ نصب آنتن مرکزی هر ساله توسط اتحادیه مشخص و به مجریان خدمات ساختمانی و برق کشی ارائه می شود و این مجریان نیز براساس این نرخ نامه و با در نظر گرفتن پارامتر های موثر در تعیین قیمت نصب آنتن مرکزی یک قیمت نهایی به عنوان هزینه نصب آنتن مرکزی برای کارفرمایان در نظر می گیرند.

 

عزیزانی که قصد نصب آنتن مرکزی را دارید با اطلاع از نرخ نصب آنتن مرکزی تعیین شده در همان سال و پارامترهای موردنظر کارفرما از دستمزد نصب آنتن مرکزی خود به طور کامل و دقیق آگاه شوید.

 

فواید نصب یک آنتن مرکزی

 

 • دسترسی آسان به قطعات یدکی
 • نیاز به فضای کمتر جهت نصب و راه اندازی
 • تعمیر و نگهداری  آسان
 • عدم استفاده از چندین آنتن در یک ساختمان
 • وضوح تصویر و عدم تولید نویز

 

نقش نصاب آنتن مرکزی در قیمت نصب آنتن مرکزی

 

همانقدر که خرید تجهیزات با کیفیت در قیمت نصب آنتن مرکزی نقش دارد به همان اندازه کیفیت کار نصاب بر قیمت نصب آنتن مرکزی تاثیر گذار است چون اگر نصاب کار خود را به درستی انجام ندهد آنتن مرکزی عملکرد مطلوبی نخواهد داشت و در نتیجه هزینه فقط به دستمزد نصب آنتن مرکزی ختم نمیشود بلکه هزینه های اضافی جهت تعمیر و یا نصب مجدد را به همراه خواهد داشت.

یک نصاب آنتن مرکزی ازیک بعد دیگر نیز می تواند باعث افزایش قیمت نصب آنتن مرکزی شود و آن زمانی است که یک هزینه مجزا و اضافی به عنوان اجرت نصب آنتن مرکزی تعیین نماید.

 

جمع بندی مطالب 

 

هدف ما از ارائه این مطالب آشنایی اجمالی شما عزیزان با دستمزد نصب آنتن مرکزی بوده است و امیدواریم که مطالعه این مطب شما را یک قدم به هدف مورد نظرتان یعنی انتخاب یک نصاب آنتن مرکزی با یک قیمت منصانه جهت اجرت نصب آنتن مرکزی نزدیک تر کرده باشد.

 

مناسب ترین دستمزد نصب آنتن مرکزی را با خدمت از ما تجربه کنید.

 

  ☎ 02162829000  ☎

 

تعمیر کولر گازی در رشت

قیمت نصب آنتن مرکزی
5 امتیاز از 6 رای

1 Comment

 1. محبی گفت:

  سلام شما در روزهای تعطیل هم خدمات نصب آنتن انجام میدین؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید