تعمیر آنتن مرکزی

تعمیر آنتن مرکزی در تهران،شیراز

تماس با شماره سراسری  02162829000 

تعمیر آنتن مرکزی در تهران،شیراز

 

تعمیر آنتن مرکزی کار هر کسی نیست

تعمیر آنتن مرکزی یک چالش به حساب می اید. در صورتی که این آنتن ها خراب شوند پیدا کردن فردی ماهر و باتجربه که توانایی تعمیر آنتن مرکزی را داشته باشد مقداری سخت می شود. خدمت از ما شرکتی است که با هدف آسان کردن مشکلات زندگی برای شما آمده است و بهترین متخصص تعمیر آنتن مرکزی و تعمیر آنتن تلویزیون را در اختیار شما قرار می دهد .

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد تعمیر آنتن مرکزی در فضای وب خوانده می شود بیشتر در مورد:

 • لوازم آنتن مرکزی
 • تعمیر آنتن تلویزیون
 • نصب آنتن براي آيفون
 • آنتن مرکزی سیماران
 • روشن نشدن چراغ آنتن

 

تعمیر آنتن مرکزی

 

بیشترین سوالاتی که مشتریان در رابطه با تعمیر آنتن مرکزی داشتند ،در زیر آمده است :

 

check1 قیمت نصب و تعمیر آنتن مرکزی چگونه محاسبه می شود ؟

check1 آیا می خواهید تفاوت آنتن مرکزی امروزی را با مدل های قدیمی بدانید ؟

check1 چگونه می توان خدمات تعمیر آنتن مرکزی را درخواست داد ؟

check1 مزایای آنتن مرکزی چیست ؟

check1 آیا می دانید با خراب شدن چه تجهیزاتی به تعمیر آنتن مرکزی نیاز پیدا می شود ؟

check1 خدمات تعمیر آنتن مرکزی در چه شهرهایی ارائه می شوند ؟


قیمت نصب و تعمیر آنتن مرکزی چگونه محاسبه می شود ؟

خدمات تعمیر و  نصب آنتن مرکزی از دو قسمت تشکیل شده است یک قسمت مرتبط است با خدمات تجهیزاتی که در آن تجهیزات باید تهیه و نصب شوند و قسمت دیگر مرتبط است با تنظیم رسیور برای آنتن مرکزی پس هزینه نصب آنتن مرکزی ماهواره نیز به این دو قسمت بستگی دارد البته در بعضی موارد ممکن است مشتری تجهیزات لازم را داشته باشد و نیازی به محاسبه قیمت تجهیزات ماهواره مرکزی نداشته باشد و فقط برای تنظیم رسیور برای آنتن مرکزی درخواست دهد .ولی به صورت کلی قیمت نصب و تعمیر آنتن مرکزی ماهواره را می توان بسته به عواملی مانند قیمت تجهیزات ، تعداد واحد های ساختمان ، مقدار زمان مورد نیاز برای انجام کار و … دانست .

 

 اگر تمایل دارید همین الان کد تخفیف ویژه دریافت کنید به ما ایمیل بزنید و  تخفیف خود را دریافت کنید   ?

 

 


آیا می خواهید تفاوت آنتن مرکزی امروزی را با مدل های قدیمی بدانید ؟

آنتن مرکزی ماهواره همانند آنتن تلویزیون برای دریافت موج های فرستاده شده از طرف فرستنده ی شبکه های تلویزیونی می باشد .قدرت امواجی که فرستاده می شوند معمولا با دسی بل و یا میکرو ولت اندازه گیری می شود .مشکلی که این سیگنال ها در قدیم داشتند این بود که به صورت آنالوگ بودند و نویز داشتند به همین دلیل از آنتن هایی استفاده می شد که خیلی بزرگ بودند اما امروزه امواج ها به صورت دیجیتال فرستاده می شوند که بسیار قوی تر هستن و باعث شده اند که اندازه آنتن ها کوچکتر شود .

از دیگر مشکلات در آنتن های مرکزی در قدیم می توان به افت جریان آن اشاره کرد که ممکن بود در کابل ها ، اسپلیتر و در ترمینال نهایی رخ بدهد که با پیشرفت تکنولوژی و با تجهیزات جدید این مشکل نیز رفع شد .

 

همیشه پیشرفت تکنولوژی کار ها را برای ما آسان کرده است پس شما هم با تعمیر آنتن مرکزی خود و استفاده از تجهیزات جدید مشکلات آنتن مرکزی خود را حل کنید .

 

چگونه می توان خدمات تعمیر آنتن مرکزی را درخواست داد ؟

شما می توانید برای درخواست خدمات نصب آنتن مرکزی و یا تعمیر آنتن مرکزی از شرکت خدمت از ما از طریق راه های زیر اقدام کنید تا در کمترین زمان نیروی متخصص در محل حاضر شود . شما می توانید حتی در روزهای تعطیل هم درخواست خود را با ما در میان بگذارید .

راه اول

یکی از راه های برقراری ارتباط با نیروهای پشتیبانی و کارشناسان خدمت از ما تماس از طریق شماره سراسری  02162829000  می باشد تا در کمترین زمان درخواست شما ثبت شود .

راه دوم

همچنین شما می توانید از طریق وب سایت خدمت از ما فرم درخواست اینترنتی را برای نیروهای پشتیبانی ما ارسال کنید تا نیروهای ما با شما تماس بگیرند .

تعمیر آنتن مرکزی

 

 مزایای آنتن مرکزی ماهواره چیست ؟

ما در زیر سعی کرده ایم مزایای آنتن مرکزی را برای شما بیاوریم تا شما بتوانید بهتر و راحت تر این تکنولوژی را بشناسید و از آن استفاده کنید :

 

 • جلوگیری از نصب آنتن های زیاد روی ساختمان
 • نگهداری و تعمیر آسان نسبت به بقیه آنتن ها
 • تولید سیگنال قوی و بدون نویز برای هر واحد از ساختمان
 • تولید تصاویر با کیفیت برای همه ی شبکه ها
 •  هزینه مقرون به صرفه
 • ایجاد شبکه مختص تلویزیونی برای ساختمان

 


آیا می دانید با خراب شدن چه تجهیزاتی به تعمیر آنتن مرکزی نیاز پیدا می شود ؟

برای نصب آنتن مرکزی به تجهیزات تخصصی نیاز است و تعمیر آن را نیز فردی باید انجام دهد که آشنایی کامل با این تجهیزات داشته باشد پس بهتر است تعمیرکار مورد نیاز خود را از جایی درخواست کنیم که مطمئن باشیم تخصص لازم را دارد .شما می توانید با خیالی آسوده نیروی موردنیازتان را از خدمت از ما درخواست دهید تا مشکلتان در کمترین زمان با مناسب ترین هزینه حل شود .شما می توانید در زیر با مهم ترین تجهیزات آنتن مرکزی که ممکن است به تعمیر نیاز داشته باشد آشنا شوید :

 • ترکیب کننده
 • تقویت کننده
 • تقسیم کننده
 • آنتن VHF و UHF
 • کابل

 

تقویت کننده آنتن مرکزی

 

تقویت کننده که نام دیگرش آمپلی فایر می باشد از مهم ترین و کاربردی ترین قطعات در نصب و تعمیر آنتن مرکزی می باشد که وظیفه آن تقویت سیگنال های دریافت شده و ارسال سیگنال ها به تلویزیون می باشد .در بعضی از ساختمان ها می بایست سیگنال ورودی تلویزیون تقویت شود زیرا فاصله بین گیرنده تلویزیون و آنتن زیاد می باشد که این کار توسط بوستر انجام می شود .اگر بخواهیم که باند وسیعی از سیگنال های ورودی را تقویت کنیم می توانیم از تقویت کننده مولتی باند و یا چند بانده استفاده کنیم .بهترین مکان برای قرار دادن تقویت کننده در کنار آنتن می باشد .از دیگر موارد استفاده از تقویت کننده ، دریافت تصاویر باکیفیت می باشد البته اگر تعداد گیرنده ها زیاد باشد باید از تعداد بیشتری تقویت کننده استفاده کنیم .

 

 

کابل آنتن مرکزی

 

بعد از انتخاب آنتن متناسب با ساختمان ،شما باید در انتخاب کابل دقت بالایی داشته باشد .شما باید کابلی را انتخاب کنید که طول عمر بیشتری نسبت به بقیه کابل ها داشته باشد و متناسب با تعداد واحد ها و تعداد طبقات ساختمان شما باشد که معمولا برای کابل کشی انتن مرکزی از کابل های سری RG6T ، RG11 و RG59 استفاده می شود.در مواردی که کابل کشی در زیر مصالح ساختمانی و یا زیر خاک انجام می شود بهتر است از کابل های سری RG11N استفاده شود .

 

تعمیر آنتن مرکزی

 

خدمات تعمیر آنتن مرکزی در چه شهرهایی ارائه می شوند ؟

شرکت خدمت از ما برای ارائه خدمات در اکثر شهر های ایران آماده به خدمت است . شما می توانید خدمات تعمیر آنتن مرکزی و نصب آنتن مرکزی را در شهر های زیر به متخصصان خدمت از ما بسپارید .

 • نصب و تعمیر آنتن مرکزی در تهران 
 • نصب و تعمیر آنتن مرکزی در شیراز
 • نصب و تعمیر آنتن مرکزی در کرج
 • نصب و تعمیر آنتن مرکزی در اهواز

و در پایان …

اگر به دنبال با تجربه ترین تعمیرکار و نصاب آنتن مرکزی در شهر های تهران ، شیراز ، کرج ، اهواز می گردید می توانید درخواست خود را با خدمت از ما در میان بگذارید تا هم هزینه مقرون به صرفه پرداخت کنید و  هم از باکیفیت ترین مصالح در آنتن مرکزی شما استفاده شود .

 

شما می توانید درخواست خود را برای تعمیر آنتن مرکزی در شهر های گفته شده در بالا با شماره گیری تلفن سراسری زیر ثبت کنید

   02162829000 

 

تعمیر کولر گازی در رشت

 

تعمیر آنتن مرکزی
5 امتیاز از 3 رای

2 Comments

 1. منصوری گفت:

  سلام آیا نیرو های شما تجهیزات مورد نیاز رو هم خودشان تهیه می کنند ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید