سرامیک کار در تهران

سرامیک کار در تهران  02162829000 

سرامیک کار در تهران

سرامیک کار در تهران  نصاب سرامیک  سرامیک کار در تهران  قیمت نصب کاشی و سرامیک  سرامیک کار در تهران  اجرت سرامیک کاری  سرامیک کار در تهران   کاشی کاری و سنگ کاری  سرامیک کار در تهران   اجرت نصب هر متر سرامیک  سرامیک کار در تهران  سرامیک کار در تهران  نصاب سرامیک  سرامیک کار در تهران  قیمت نصب کاشی و سرامیک  سرامیک کار در تهران  اجرت سرامیک کاری  سرامیک کار در تهران  کاشی کاری و سنگ کاری  سرامیک کار در تهران   اجرت نصب هر متر سرامیک  سرامیک کار در تهران  سرامیک کار در تهران  نصاب سرامیک  سرامیک کار در تهران  قیمت نصب کاشی و سرامیک  سرامیک کار در تهران  اجرت سرامیک کاری سرامیک کار در تهران   کاشی کاری و سنگ کاری  سرامیک کار در تهران   اجرت نصب هر متر سرامیک  سرامیک کار در تهران   سرامیک کار در تهران  نصاب سرامیک  سرامیک کار در تهران  قیمت نصب کاشی و سرامیک  سرامیک کار در تهران  اجرت سرامیک کاری  سرامیک کار در تهران   کاشی کاری و سنگ کاری  سرامیک کار در تهران   اجرت نصب هر متر سرامیک  سرامیک کار در تهران   سرامیک کار در تهران  نصاب سرامیک  سرامیک کار در تهران  قیمت نصب کاشی و سرامیک  سرامیک کار در تهران  اجرت سرامیک کاری  سرامیک کار در تهران   کاشی کاری و سنگ کاری  سرامیک کار در تهران   اجرت نصب هر متر سرامیک  سرامیک کار در تهران  سرامیک کار در تهران  نصاب سرامیک  سرامیک کار در تهران کار کاشی کاری در تهران

 

سرامیک کار در تهران را خیلی آسان با یک تماس از ” خدمت از ما ” بخواهید. ما با در اختیار داشتن نیروهای ماهر و با گزینش بهترین نصاب کاشی و سرامیک به شما در امور مربوط به نصب سرامیک کمک می کنیم. برای اطلاع از قیمت نصب کاشی و سرامیک با شماره  ☎02162829000☎ تماس بگیرید. کار کاشی کاری در تهران و سرامیک کاری را به افراد کاربلد بسپارید.

 

خدمت از ما آماده ارائه تمامی خدمات بازسازی ساختمان ، کاشی کاری ساختمان می باشد.

 

آیا قیمت نصب کاشی و سرامیک در همه جا یکسان است؟

خیر، عوامل متعددی بر دستمزد و هزینه نصب سرامیک تاثیر گذار است. معمولا خرید کاشی یا سرامیک پیش از تماس با نیروی نصاب انجام‌ می‌شود. عوامل متعددی که بر قیمت نصب کاشی و سرامیک تاثیر می‌گذارند شامل میزان ساعات کاری، الگو یا طرح کاشی، متراژ کار(مترمربع)، کارهای تعمیراتی (خرده‌کاری) ، زیرسازی می باشند.

سرامیک کار
وظایف سرامیک کار چیست؟

 نصاب های حرفه ای کاربلد، نصب کاشی و سرامیک را در فضاهای مختلف مانند کف خانه ها، آشپزخانه ها، سرویس های بهداشتی و حمام و راهروها و فضاهای بیرونی مثل گلخانه و حیاط و تراس انجام می دهند. گاهی نصب کاشی و یا سرامیک با پایان کار نصب وان و یا روشویی جدید و به منظور پوشاندن ظاهر نامناسب بوجود آمده پس از بنایی یا لوله کشی انجام می شود. در برخی پروژه های نصب کاشی و سرامیک ، این مورد بخشی از یک سفارش بزرگتر بازسازی خانه انجام شده است.

معمولا خرید کاشی یا سرامیک پیش از تماس با نیروی نصاب انجام می شود. گاهی صرفا پس از جمع کردن کفپوش های قدیمی مثل موزاییک یا سنگ های کهنه، سرامیک به دلیل نصب سریع و نسبتا آسان و مقرون به صرفه بهترین جایگزین است.

 

سرامیک کاری چگونه انجام می شود؟

نصب سرامیک و کاشی از روش های متداول امروزی است که بر روی کف و بدنه انجام می شود و در بیشتر بازسازی های منازل از این روش استفاده می شود. سرامیک کاری به دو روش دوغابی و چسبی انجام می شود.

روش دوغابی

در اجرا روش دوغابی نکته مهم و قابل اهمیت گونیا کردن می باشد. زیرا امکان دارد تیغه چینی موجود گونیا نباشد در این صورت کاشی یا سرامیک کاری شما هم ناگونیا میشود. بعد از گونیا کردن (درصورت درست بودن اندازه طولی و عرضی) با دوغاب پشت سرامیک یا کاشی مورد نظر را پرکرده و بعد از نیمه خشک شدن دوغاب ردیف های بعدی را به همین صورت انجام می دهیم.

روش چسبی

در اجراء روش چسبی زیرسازی که به صورت سیمانکاری است قابل اهمیت می باشد. به گونه ای که نباید سیمانکاری موجود فرو رفتگی یا بیرون آمدگی و غیر گونیا باشد زیرا ملاک نصب کاشی یا سرامیک زیرسازی قرار می گیرد.

سرامیک کار در تهران

نکات مهم فنی هنگام نصب کاشی و سرامیک با چسب

1.همیشه از کافی بودن مقدار کاشی اطمینان داشته باشید و حتی مقداری هم بیشتر بخرید زیرا ممکن است بعد از اتمام کار از آن نوع کاشی پیدا نشود.

2.زیر سطحی که چسب را بر روی آن می مالید تمیز باشد.

3.زیر کار اگر تخت و صاف است با نوک تیشه خراش دهید تا چسب به راحتی بچسبد.

4.قبل از شروع به کار از تراز بودن دیوار اطمینان پیدا کنید و خط افقی را با شمشه و تراز مشخص کنید.

5.تراز افقی و عمودی را رعایت کنید.

6.در پایان کار در حالی که چسب خشک نشده است چسب های مازاد را پاک نمایید.

توصیه یک متخصص و سرامیک کار در تهران

نصاب سرامیک حرفه ای و باتجربه از شما می خواهند که در پروژه های نصب حتما از نیروهای ماهر دقیق کمک بگیرید. در نگاه اول شاید این توصیه ها جدی بنظر نرسد اما همین که شیب محل نصب اصولی نباشد و یا عایق بندی سطوح درست اجرانشود، هزینه های احتمالی بعدی بسیار سنگین تر خواهد بود.

خدمت از ما

سرامیک کار در تهران
5 امتیاز از 7 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن