شرکت خدمات فنی "خدمت از ما"

02162829000- 02122880704

شرکت نظافتی

دنبال نظافتچی ماهر هستی؟ همین الان زنگ بزن. خدمات ما فقط در تهران ، شیراز و کرج

  02162829000 ☎ 02122880704 

دنبال نظافتچی ماهر هستی؟ همین الان زنگ بزن. خدمات ما فقط در تهران ، شیراز

 

شرکت نظافتی

نظافت  شرکت نظافتی  جاروبرقی  شرکت نظافتی  نظافت منزل  شرکت نظافتی  جارو برقی  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی  شرکت نظافتی  شرکت نظافتی  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی  شرکت نظافتی  نظافت منزل توسط خانم  شرکت نظافتی  خدماتی  شرکت نظافتی  خدمات نظافت منزل  شرکت نظافتی  خدمات نظافت  شرکت نظافتی  خدمات نظافتی منزل  شرکت نظافتی  خدمات منزل  شرکت نظافتی  نظافت منزل توسط خانم جوان  شرکت نظافتی  نظافت ساختمان  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافت منزل  شرکت نظافتی  کارگر نظافت منزل  شرکت نظافتی  شرکت خدمات منزل  شرکت نظافتی  شرکت های نظافتی  شرکت نظافتی  کارگر خانم برای نظافت منزل  شرکت نظافتی  شرکت های خدماتی  شرکت نظافتی  خدمات منزل نظافت  شرکت نظافتی  خدمات در منزل  شرکت نظافتی  کار خدماتی  شرکت نظافتی  خدمات پذیرایی در منزل  شرکت نظافتی  نظافت راه پله  شرکت نظافتی  نظافت شرکت  شرکت نظافتی  شرکتهای خدماتی  شرکت نظافتی  کارگر خانم جهت نظافت منزل  شرکت نظافتی  کف شوی  شرکت نظافتی  لیست قیمت نظافت منزل  شرکت نظافتی  شرکتهای خدماتی نظافتی  شرکت نظافتی  شرکت نظافت منزل  شرکت نظافتی  شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی  شرکت نظافتی  نظافتچی آقا  شرکت نظافتی  شرکت خدمات نظافت منزل در غرب تهران  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی تهران شرکت خدمات نظافت منزل شرق تهران  شرکت نظافتی  خدمات نظافت منزل شمال تهران  شرکت نظافتی  نظافت راه پله  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی جنوب تهران  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی منزل در کرج  شرکت نظافتی  شرکت خدماتی نظافتی اصفهان  شرکت نظافتی  نظافت ساختمان 

 

شرکت نظافتی معتبری برای نظافت منزل ، نظافت ساختمان و محل کار خود پیدا نمی کنید؟ معیاری برای انتخاب شرکت نظافتی ندارید؟ به دنبال لیست قیمت نظافت منزل در شیراز ، تهران و دیگر شهرها هستید؟ این پست را بخوانید تا در آخر برای سپردن کارها نظافت منزل به شرکت های خدماتی نظافتی تصمیم درستی بگیرید .

 

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد شرکت نظافتی  در فضای وب خوانده می شود بیشتر درباره موارد زیر است:

  • شرکت نظافتی در شیراز
  • اتحادیه شرکت های خدماتی شیراز
  • لیست قیمت نظافت منزل در شیراز
  • اتحادیه شرکت های خدماتی نظافتی
  • شماره تلفن نظافت ساختمان
  • شركت خدماتي نظافتي شيراز

 

شرکت نظافتی

 

آموزش هایی برای تمیز کردن سطوح و نظافت منزل :

 

فرش

فرش ها به تعبیری روح منزل اند و تمیزی آنها جلای خانه را به دنبال دارد. با این وجود گاهی عوامل بسیاری باعث کثیفی آنها می شوند. ما روش نظافت آن را به شما آموزش خواهیم داد، اگر در انجام آن به مشکل بر خوردید ، یک شرکت خدماتی منزل می تواند تمامی سطوح شما را تمیز نماید.

 

انواع لکه های فرش و راههای رفع آنها:

لکه مواد رنگی : این لکه ها که از ریختن چای ، قهوه ، آبمیوه و … به وجود می آید را باید به محض ریختن لکه روی فرش با یک پارچه یا دستمال خیس تمیز کرد تا مواد به جسم فرش نفوذ نکند. این لکه ها با ریختن مقداری آب معدنی یا سودا روی آن و تمیز کردن آن پس از چند دقیقه با یک دستمال از بین می رود.

لکه مواد چرب: این نوع از لکه را می توان با چندین بار گذاشتن پنبه ای آغشته به حلال غیر چرب که دیر خشک شود، بر روی آن از بین برد. در واقع پنبه مواد لکه را به خود جذب می کند.

لکه چسبنده مثل کاکائو و یا چسب و … :پس از تمیز کردن محل مورد نظر، کمی ریکا را در آب حل کرده و بر روی اسکاچ می ریزیم و آن را به آرامی روی سطح مورد نظر می کشیم بعد از پاک شدن لکه با پارچه ای خشک رطوبت آن را می گیریم.

لکه شمع: در ابتدا پارافین شمع را از روی فرش جمع کنید، سپس کاغذی به اندازه لکه روی آن گذاشته و اتوی داغ را روی آن بگذارید . چند بار که این کار را انجام دهید ، لکه کاملا از بین می رود.

 

کفپوش ها

امروزه استفاده از پارکت و سرامیک امری شایع در طراحی داخلی ساختمان به شمار می رود . با این وجود اگر سرامیک و پارکت ها به هر دلیلی کثیف شوند و دیر برای تمیز کرن آنها اقدام کنید،پاک کردن تجمع لکه ها از روی آنها، کار راحتی نخواهد بود. برای اینکار بهتر است با یک اسکاچ نرم و نم دار، روی سطح مورد نظر کشیده و رطوبت را با پارچه ای دیگر خشک کنید. کثیفی زیاد سرامیک را با ترکیب کمی شوینده و یک لیتر آب، با استفاده از اسکاچ ، برطرف کنید. اگر هیچ یک از این موارد جواب نداد، پیشنهاد می کنیم کار را به یک شرکت خدماتی نظافت بسپارید تا این کار را به سادگی برای شما انجام دهند .

حال نوبت به جرم میان خطوط سرامیک ها میرسد که می توانید آن را به وسیله محلول بالا اما این بار با اسکاچی سیمی ، در عین حال به آرامی تمیز نمایید.

 

شرکت خدماتی نظافت منزل

اگر به خاطر کمبود وقت و هر دلیل دیگری ، فرصت رسیدگی به کارهای منزل را ندارید ، چرا انجام این کار را از طریق تماس با یک شرکت خدماتی نظافت منزل سرعت نمی بخشید؟  مشخصه شرکت ما استفاده از افراد مطمئن ، کاردان و با تجربه بالا در امور نظافت منزل می باشد.همکاران نظافتچی ما، ملزم به رعایت نکات زیر هستند :

  •  صرف زمان لازم جهت رفع انواع لکه ها
  • استفاده از مواد شوینده بی خطر
  • آسیب نرساندن به محیط منزل در زمان انجام کار

 

 

شرکت نظافتی

شرکت نظافتی
5 امتیاز از 4 رای

Comments are closed.