شرکت خدماتی نظافتی

 شرکت خدماتی نظافتی مطمئن و حرفه ای 02162829000 

آیا شما هم به خدمات شرکت خدماتی نظافتی نیاز دارید؟

شرکت خدماتی نظافتی و تمامی خدمات نظافتی از بهترین شرکت نظافتی را با سامانه درخواست خدمات آنلاین ” خدمت از ما “ تجربه کنید. جالب است بدانید در خواست نیروی نظافتچی خانم و آقا جهت نظافت منزل و ساختمان ، مشاعات و… یکی از پر تقاضاترین خدمات تکرار شونده در میان خدمات منازل است.


دغدغه متقاضیان شرکت نظافتی و خدمات نظافت 

بر طبق تجربه چندین ساله ما در انتخاب و گزینش و ارسال نیروی نظافتچی آقا و خانم دریافته ایم که افراد متقاضی شرکت خدماتی نظافتی همگی دغدغه های مشترکی دارند. این روزها به دلیل مشکلات و گرفتاری های متعدد، اغلب فرصت چندانی برای نظافت منزل و ساختمان خصوصا در مناسبت های مهم را در اختیار نداریم، بنابرین استفاده از نیروی نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا به صورت روزانه، هفتگی یا صرفا جهت روزهای ویژه می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. با مجله ” خدمت از ما “ همراه باشید.


چگونه شرکت نظافتی معتبر را شناسایی کنیم؟

یکی از مهم ترین نکات در زمان درخواست نیروی نظافتچی، بررسی سوابق کاری و میزان رضایت کارفرمایان قبلی است. همانطور که می دانید شرکت نظافتی معتبر موظف است تا سوابق تمامی کارکنانش را به دقت بررسی و کنترل کند. اهمیت به کیفیت کار نظافتچی، آموزش نحوه برخورد مناسب با کارفرما و پیگیری حسن انجام کار و رضایت شما از نیروی خدماتی از مهم ترین معیارهای شرکت خدماتی نظافتی معتبر است.

شرکت نظافتی


چگونه می توانید از خدمات شرکت خدماتی نظافتی و بودجه ای که برای نظافت در نظر گرفته اید به بهترین روش استفاده کنید؟

در ادامه شما با 4 نکته مهم جهت افزایش رضایت از خدمات شرکت خدماتی نظافتی، نظافتچی اعزام شده و همچنین کاهش بودجه های نظافتی شما به دلیل دقت به این نکات کلیدی آشنا خواهید شد.


1.آیا دقیقا می دانید به کدام نیروی نظافتچی نیاز دارید؟ 

بهترین کار این است که در ابتدا تمامی قسمت هایی از منزل یا محل کار را که نیاز به نظافت دارند را سریعا مشخص کنید. مثلا تمیز کردن دیوار و پنجره ها جزو کارهای سنگین در نظافت تلقی می شود بنابرین تاکید شما برای اعزام نیروی نظافتچی با قدرت بدنی بالا می تواند به راحتی منجر به افزایش رضایت شما از نیروهای اعزامی شرکت خدماتی نظافتی شود.

یا اینکه اگر شما به دنبال فردی با سلیقه هستید تا بتواند قفسه و کابینت اشپزخانه یا کمدهای شما را به خوبی تمیز کند عموما اعزام نظافتچی خانم جوان می تواند این نیاز شما را به راحتی برآورده کند.توجه شما به نوع کار نظافتی و انتخاب نیروی متناسب می تواند به طرز قابل توجهی رضایت شما را افزایش دهد.

شرکت خدماتی


2. آیا شرکت خدماتی نظافتی یا نیروی نظافتچی به محل شما نزدیک است؟

زمان بندی صحیح ورود و خروج نظافتچی و همچنین انجام کامل کار در بازه زمانی مورد نظر شما می تواند به راحتی تحت تاثیر نزدیکی یا دوری نظافتچی به محل مورد نظر شما باشد. اغلب نظافتچی ها دور بودن محل کار را یکی از مهم ترین عوامل خستگی ناخواسته و اهتمال تاخیر در رفت و بازگشت می دانند.

بهترین راه حل چیست؟

 شما می توانید از میان شرکت های نظافتی نزدیک به محل زندگیتان به دنبال بهترین شرکت باشید اما ممکن است روند پیدا کردن شرکت های نزدیک و انتخاب برای شما زمانبر و غیر قابل توجیه باشد. بنابرین استفاده از اپلیکیشن خدماتی می تواند دسترسی کامل شما را به نزدیک ترین نیروی مناسب با نیاز و محل مورد نظر شما را آسان کند.


3. آیا از سیستم قیمت دهی شرکت نظافتی مطلع هستید؟

قیمت دهی شرکت خدماتی نظافتی بر مبنای ساعت 

برخی از شرکت های خدماتی نظافتی قیمت های ثابت و مشخصی را برای خدمات نظافت منزل دارند. این قیمت ها به صورت ساعتی حساب می شوند برای مثال عموما خدمات نظافت منزل از پایه 4 ساعت با قیمت 40 تا 50 هزار تومان شروع شده و به ازای هر یک ساعت کار بیشتر 10 هزار تومان افزایش قیمت را خواهید داشت.


قیمت دهی شرکت خدماتی نظافتی بر مبنای نوع کار

برخی دیگر از شرکتهای خدماتی نظافتی نیز ترجیح می دهند تا برای هر کار خدمات نظافت، قیمت جداگانه ای را ارائه دهند. برای مثال اگر شما فقط نیاز به نظافت دیوار و شیشه ها برای ایام عید یا جابه جایی و نظافت وسایل در روز اسباب کشی را داشته باشید می توانید به صورت جداگانه قیمت بگیرید.


کدام سیستم قیمت دهی شرکت خدماتی نظافتی بهتر است؟

بر طبق تجربه چندین ساله ما در ارائه خدمات نظافتی عموما متقاضیان نظافت منزل سیستم قیمت دهی بر مبنای ساعت را شفاف تر و مشخص تر می دانند و ترجیح می دهند تا به صورت ساعتی خدمات را دریافت کنند.

شرکت خدماتی نظافتی

4. آیا نیروی نظافتچی خانم یا نظافتچی آقا کارآزموده و مطمئن است؟

عموما در زمان ثبت سفارش و درخواست نیروی نظافتچی یکی از پرسش های اصلی شما اطمینان از سابقه و کار درست بودن نیروی نظافتچی و البته متعاقبا تاکید شرکت های خدماتی نظافتی بر عملکرد نیروهایشان است اما همانطور که خودتان می دانید در این شرایط تنها زمانی می توانید از صحت عملکرد نیروی نظافتچی مطمئن شوید که کار توسط نیرو انجام شده است و شما در حال پرداخت هزینه هستید.

البته راه حل دیگری نیز وجود دارید شما می توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه به راحتی با استفاده از اپلیکیشن خدمت از ما به بررسی سابقه و امتیازات مشتریان قبلی تمامی نیروهای نظافتچی بپردازید و سپس اقدامن به ثبت سفارش و درخواست نیروی نظافتچی کنید.( راحت و بدون دغدغه )


5. این موارد را در زمان کار با اپلیکیشن یا شرکت خدماتی نظافتی هرگز فراموش نکنید

این حق شماست که قبل از رزرو و اعزام نظافتچی از مبلغ دقیق خدمات مطلع باشید پس حتما یادتان باشد قبل از رزرو همه چیز شفاف باشد.

شما باید بتوانید در صورت عدم رضایت از خدمات پشتیبانی استفاده کنید بنابرین حتما شماره های تماس و شماره پشتیبانی را قبل از ثبت سفارش یادداشت کنید.


شرکت خدماتی نظافتی در دستان شما با ” خدمت از ما “

اگر به خاطر کمبود وقت، افزایش مشغله و گرفتاری فرصت رسیدگی به کارهای منزل را ندارید، چرا انجام این کار را از طریق تماس یا ثبت درخواست با خدمت از ما سرعت نمی بخشید؟

خدمات منزل خدمت از ما


چگونه می توانید در سامانه خدماتی خدمت از ما ثبت درخواست نیروی نظافتچی کنید؟

اپلیکیشن درخواست خدمات خدمت از ما به آسانی می تواند طیف وسیعی از خدمات مورد نیاز شما در کل طول سال از جمله : نظافت منزل و ساختمان، قالیشویی، نقاشی، تعمیر انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی، بازسازی ، لوله کشی ، برقکاری و… صدها خدمات دیگر را پوشش می دهد.


انتخاب شرکت نظافتی و نیروی نظافتچی معتبر آسان تر از همیشه

“خدمت از ما” با همکاری چندین شرکت نظافتی و بیش از 150 نیروی مستقل نظافتچی خانم و آقا به راحتی می تواند تمامی نیازهای شما را کاملا مطابق با معیارهایی که از یک شرکت نظافتی معتبر و خوش سابقه را در ذهن دارید، برطرف کند.


پشتیبانی قوی ما در تمامی مراحل انجام کار تمایز ماست

با توجه به ماهیت خدمات نظافت و احتمال ایجاد نارضایتی در نبود نظارت و کنترل کامل توسط شرکت ها ” خدمت از ما ” به شما این تضمین را خواهد داد که از زمان ثبت در خواست تا پایان کار همواره در کنار شما خواهیم بود.


مزایای ثبت سفارش نیروی نظافتچی با ” خدمت از ما “

check1 پشتیبانی کامل و همراهی شما در تمامی مراحل سفارش ( از شروع ثبت سفارش تا پایان ارائه خدمات )
check1 اعزام نیروی نظافتچی خانم یا آقا معتمد در زمان و محل انتخاب شما

check1 اطمینان از آموزش و آشنایی کامل تمامی نیروها با نحو برخورد با مشتری و رعایت تمامی استانداردها
check1 دریافت هزینه بر اساس نرخ رسمی نظافت منزل و ساختمان

جهت ثبت درخواست نظافتچی از بهترین شرکت های نظافتی در سامانه خدمت از ما می توانید از طریق وبسایت khedmatazma.com یا از طریق اپلیکیشن که در کافه بازار و گوگل پلی قابل دانلود است به راحتی به طیف گسترده ای از خدمات دسترسی داشته باشید.

 

شرکت خدماتی نظافتی


لیست خدماتی که شرکت های خدماتی نظافتی ارائه می کنند:

نظافت منزل و محل کار

نظافت ساختمان ، مشاعات و راه پله

نظافت حیاط و پارکینگ

نظافت مخصوص ایام عید و خانه تکانی

شستشوی دیوار و شیشه ها

شستشوی مبل و فرش

نماشویی

اعزام کارگر ساده و…


چند کلیک تا رزرو آنلاین نظافتچی معتمد

جهت سفارش انواع خدمات نظافت منزل و استفاده اعزام نیروهای نظافتچی از بهترین شرکت های خدماتی نظافتی می توانید از یکی از دو روش زیر استفاده کنید:

ثبت درخواست تلفنی : درخواست اعزام نظافتچی از طریق شماره  0216289000 

رزرو آنلاین نظافتچی ( رایگان ) :  از طریق فرم ثبت سفارش اقدام کنید

شرکت نظافتی


شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

شرکت خدماتی نظافتی
5 امتیاز از 6 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن