نظافت منزل و نظافتچی منزل

نظافت منزل و ارسال بهترین نظافتچی منزل در تهران ، شیراز ، کرج 02162829000 

بهترین نظافتچی منزل برای نظافت منزل در تهران ،  شیراز ، کرج

 

نظافت منزل به کمک نظافتچی منزل باتجربه

نظافت منزل در فرهنگ ما ایرانی ها اهمیت ویژه ای دارد اما امروزه با افزایش مشغله افراد پرداختن به امور نظافت و کار در منزل سخت تر از گذشته شده است. به همین دلیل درخواست نظافتچی منزل برای سرویس نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت شرکت و … از شرکت خدماتی نظافتی به شدت رو به افزایش است.

 

شما برای نظافت منزل خود چه برنامه ایی دارید؟ چند مدت یکبار نظافت منزل را انجام می دهید؟ آیا نظافت منزل را خودتان انجام می دهید یا به علت مشغله زیاد ، به نظافتچی منزل می سپارید؟ کار با نظافتچی خانم برایتان راحت تر است یا نظافتچی آقا؟

توجه کنید در شرکتهای خدماتی نظافتی تعرفه نظافت منزل متفاوت است و معمولا هزینه نظافت منزل توسط خانم بیشتر از نظافتچی آقا است. اما دغدغه قیمت نداشته باشید. پس از ثبت سفارش شما در “خدمت از ما” به صورت رایگان چند پیشنهاد قیمت دریافت می کنید و پس از آن در صورت تمایل می توانید نظافتچی منزل خود را انتخاب کنید. اگر شما هم به دنبال کارگر نظافت منزل خوب و مورد اطمینان هستید بهتر است ادامه متن را مطالعه کنید.

 

شاید برایتان جالب باشد که این روزها در مورد نظافت منزل بیشتر مطالب زیر دنبال می شود

 

نظافت منزل

سوالات متداول مشتریان در رابطه با نظافتچی منزل و نظافت منزل

 

سرویس نظافت منزل شامل چه مواردی می شود؟


قیمت نظافت منزل چگونه محاسبه می شود؟


چگونه از “خدمت از ما” درخواست خدمات نظافت منزل دهیم؟


هزینه رفت آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟


تهیه مواد و وسایل لازم برای نظافت منزل به عهده چه کسی است؟


در صورت ناراضی بودن از عملکرد نظافتچی منزل چه اقدامی باید انجام داد؟


 

در سرویس نظافت منزل ، چه خدماتی ارائه می شود؟

سرویس نظافت منزل شامل مواردی مثل نظافت منزل ، نظافت ساختمان ، نظافت راه پله ، دیوارشویی ، خدمات نظافت داخل خانه مثل نظافت آشپزخانه ، نظافت سالن پذیرایی ، نظافت سرویس بهداشتی ، نظافت اتاق خواب و … است. توجه کنید موارد مورد نیاز خود را به دقت انتخاب کنید یا در قسمت مربوط به توضیحات وارد کنید تا بهترین و مناسب ترین نظافتچی منزل مرتبط با نیاز شما برایتان ارسال شود.


 

قیمت نظافت منزل به چه صورت محاسبه می شود؟

هزینه نظافت منزل بر اساس نظافتچی منزل که انتخاب می کنید ، ساعت مورد نیاز و خدمات اضافه ایی که درخواست انجام آن دارید متفاوت است. به عنوان مثال معمولا هزینه نظافت منزل توسط خانم بیشتر از نظافتچی آقا است.

پس از ثبت درخواست شما چند پیشنهاد قیمت به صورت رایگان برایتان ارسال می شود و در صورتیکه نظافتچی منزل و قیمت پیشنهادی مورد تاییدتان باشد، می توانید سفارش نظافت منزل خود را ثبت کنید تا نظافتچی منزل انتخاب شده برای شما فرستاده شود.


 

نحوه ثبت سفارش سرویس نظافت منزل در “خدمت از ما”

درخواست از طریق فرم اینترنتی : برای درخواست سرویس نظافت منزل می توانید از طریق فرم درخواست خدمات نظافت منزل اقدام کنید. پس از پاسخ به چند سوال ، برای شما چند پیشنهاد قیمت به صورت رایگان ارسال می شود که در صورتی که نظافتچی منزل و قیمت مورد تاییدتان باشد می توانید سفارش نظافت منزل خود را ثبت کنید.

درخواست از طریق اپلیکیشن : راه آسان دیگری که همه ما خیلی با آن راحت هستیم سفارش از طریق اپلیکیشن است. برای این کار می توانید اپلیکیشن “خدمت از ما” را نصب کنید. علاوه بر نظافت منزل همیشه و همه جا تمامی خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید. سفارش اول شما با تخفیف ویژه انجام می شود.

 • برای دریافت اپلیکیشن “خدمت از ما” از بازار بر روی لینک کلیک کنید: نصب اپلیکیشن
 • برای دریافت اپلیکیشن “خدمت از ما” از گوگل پلی بر روی لینک کلیک کنید: نصب اپلیکیشن

درخواست تلفنی : در صورتیکه برای درخواست نظافتچی منزل با تماس تلفنی راحت تر هستید با این شماره تماس بگیرید. همکاران ما همیشه پاسخگوی شما هستند. ☎️02162829000☎️


 

هزینه رفت و آمد نظافتچی منزل به عهده چه کسی است؟

هزینه رفت و آمد ، بر عهده خود نظافتچی منزل است. اما در صورتی که کار نظافت منزل بعد از ساعت 20 به اتمام برسد ، هزینه برگشت کارگر نظافت منزل بر عهده مشتری می شود.

 


 

تهیه مواد و وسایل لازم برای نظافت منزل را چه کسی باید انجام دهد؟

با توجه به اینکه همراه آوردن تمام وسایل مورد نیاز برای نظافت منزل دشوار است ، به همین دلیل نظافتچی منزل هیچ یک از لوازم و مواد لازم برای انجام نظافت منزل را همراه ندارد. پس باید تمام وسایل مورد نیاز را خودتان آماده کنید و یا اگر نمی توانید تهیه کنید ، با نظافتچی منزل هماهنگ کنید تا مواد مورد نیاز برای نظافت منزل را با فاکتور تهیه کند.

البته پیشنهاد ما این است که قبل از تهیه وسایل و مواد شوینده با نظافتچی منزل مشورت بگیرید که چه شوینده ای باید تهیه شود.


 

در صورت راضی نبودن از عملکرد نظافتچی منزل چه اقدامی باید انجام داد؟

در صورتی که از انجام کار نظافتچی منزل ناراضی هستید، می توانید با پشتیبانی “خدمت از ما” تماس بگیرید و درخواست یا شکایت خود را عنوان کنید. تیم پشتیبانی ما هر روز از ساعت 8 الی 17 پاسخگوی شما هستند و شکایت و مشکلات شما بررسی و پیگیری می شود.

 

درخواست تعویض نظافتچی منزل و ارسال نظافتچی جدید باید تا یک ساعت پس از شروع نظافت منزل انجام شود.

 

چگونه نظافت منزل را انجام دهیم تا خانه ای همیشه تمیز داشته باشیم

برای تمیز نگه داشتن خانه بهتر است هنگام نظافت منزل از نظم خاصی پیروی کنید یا از نظافتچی منزل بخواهید این اصول را رعایت کند. زمان نظافت منزل برای مرتب کردن بخش های مختلف خانه برنامه ریزی کنید و از بالاترین نقطه در خانه کارتان را شروع کنید و به ترتیب به پایین ترین آن برسید تا نظافت منزل تمام شود. فراموش نکنید که باید هر قسمت را به طور کامل مرتب کنید و تمیزکاری را نیمه کاره رها نکنید. به این ترتیب مطمئن می شوید که نظافت منزل توسط خودتان یا نظافتچی منزل به درستی انجام شده و هیچ فضایی در خانه وجود ندارد که آلودگی ها در آن جا خوش کرده باشد.

 

نظافتچی منزل

نظافت منزل توسط خانم یا نظافتچی خانم

اگر شما هم در نظافت منزل وسواس دارید یا به دنبال نظافتچی منزل بادقت هستید، انتخاب نظافتچی خانم گزینه مناسبتری برایتان است. تجربه چندین ساله ما در ارسال نظافتچی منزل و پیگیری سفارشات مشخص کرده که بیشتر مشتری ها از دقت و رعایت ظرافت کاری در نظافت منزل توسط خانم نسبت به نظافتچی آقا راضی تر هستند. اما این یک قاعده کلی نیست.

 

تقویم 12 ماهه برای نظافت منزل

نظافت منزل در فروردین

سال نو شده است و به تازگی از نظافت منزل و خانه تکانی عید راحت شده اید. اما برای سال آینده نیازمندی های خانه را به صورت یک فهرست در آورید و در طول سال شروع به تکمیل آن کنید.


 

نظافت منزل در اردیبهشت

در این ماه هوا روشن تر و روزها طولانی تر است. بنابراین زمان خوبی برای رسیدگی به پنجره هاست پس در برنامه نظافت منزل کلی این ماه پنجره ها فراموش نشود که برای این کار می توانید نظافتچی منزل خود را نظافتچی آقا انتخاب کنید.


نظافت منزل در خرداد

در برنامه نظافت منزل این ماه مناطقی را که روی آن ها به سرعت گرد و غبار می نشیند، شناسایی کنید. جاهایی مانند لامپ ها، پرده ها، قفسه ها، قاب ها، تابلوها و جاهایی که ممکن است در گردگیری نادیده بگیرید.


 

نظافت منزل در تیر

حالا که بچه ها در تعطیلات تابستانی به سر می برند در برنامه نظافت منزل ، دسته بندی و ساماندهی لباس ها و اسباب بازی های آن ها قرار دهید.


 

نظافت منزل در مرداد

فضای بیرونی خانه را تمیز کنید. مثلا پارکینگ را سر و سامان دهید و نظافت کنید، جدول و راه فاضلاب را تمیز کنید و در باغچه گل بکارید.


 

نظافت منزل در شهریور

حالا که تقریبا نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم برای داشتن یک خانه تمیز و از بین بردن گرد و خاک ، در برنامه نظافت منزل از بین بردن گرد و خاک نشسته بر مبل ها ، تشک ها و کوسن به وسیله بخارشور قرار دهید.


 

نظافت منزل در مهر

پس از گذشت فصل تابستان و گشت و گذارهای تابستانی، کف پوش ها و فرش ها حسابی کثیف و خاکی شده اند و نیازمند یک نظافت درست و حسابی هستند پس در نظافت منزل این ماه از آن ها غافل نشوید.


 

نظافت منزل در آبان

با طولانی تر شدن شب ها، بهتر است که پرده همه اتاق ها را بشویید تا در پاییز و زمستان تمیز باشند و در خانه احساس راحتی کنید. نظافت منزل این ما شسشتوی پرده است.


 

نظافت منزل در آذر

اگر فقط می خواهید نقاشی کنید یا می خواهید تعمیرات انجام دهید مراقب تغییر دکوراسیون منزل باشید.


 

نظافت منزل در دی

در نظافت منزل این ماه فضای زیر تخت ، مبل ، کمد و کابینت را هدف قرار دهید.


 

نظافت منزل در بهمن

برای داشتن یک خانه تمیز در سال نو، لوازم آشپزخانه خود را برای عید نوروز آماده کنید. به یاد داشته باشید که علاوه بر تمیز کردن سطوح آشپزخانه ، یخچال و فریزر ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و اجاق گاز هم باید کاملا تمیز شود.


 

نظافت منزل در اسفند

در این ماه زمان نظافت منزل کلی و خانه تکانی عید است.


 

نظافت منزل

چطور داخل اتوبخار را تمیز کنیم؟

هر چند وقت یکبار داخل اتوبخار را با سرکه تمیز کنید. احتمالا متوجه شده اید هر چند وقت یکبار هنگام صاف کردن چروک های لباس روی آن رد به جا می ماند.این مسئله به دلیل مواد معدنی یا ذرات داخل اتو یا چسبیده به صفحه آن است. در این صورت هر چند وقت یکبار آن را به روش زیر تمیز نمایید.

 • داخل اتوبخار مقدار مساوی آب و سرکه بریزید.
 • اتو را روی یک حوله تمیز به صورت ایستاده بگذارید. مراقب باشید اتو روی پارچه نیفتد
 • اتو را روی بخار تنظیم کنید. بگذارید آب و سرکه کاملا بخار شود.
 • مخزن اتو را با آب پر کنید.
 • اتو را در حالت ایستاده روی لباس قرار دهید تا آب کاملا بخار شود.
 • 6-10 دقیقه صبر کنید سپس بدنه فلزی را با یک دستمال تمیز و مرطوب پاک کنید. مراقب دست خود باشید، اتو هنوز داغ است. بهتر است پارچه را هنگام تمیز کردن چند لایه تا کنید.
 • در صورت در آمدن در مخزن آب ، آن را یک یا دو بار با آب بشویید. بگذارید در معرض هوا کاملا خشک شود.

 

آیا در هنگام نظافت منزل ، نظافتچی منزل را در خانه تنها بگذاریم؟

تمام نظافتچی های ما پس از چند مرحله به عنوان نظافتچی منزل گزینش شده اند و تمام آموزش‌های تخصصی و رفتاری به آنها داده شده است اما توصیه می کنیم در مدتی که کارگر نظافت منزل در خانه حضور دارد ، خانه را ترک نکنید و نظافتچی منزل را در خانه تنها نگذارید.


 

نظافتچی منزل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 • نظافتچی منزل باید باتجربه و مسلط به کار خود باشد.
 • نظافتچی منزل باید خوش برخورد و مودب باشد.
 • نظافتچی منزل باید آراسته و تمیز باشد.
 •  نظافتچی منزل باید امانتدار باشد.
 • نظافتچی منزل باید با مواد شوینده و نحوه صحیح استفاده از آن ها آگاه باشد.
 • نظافتچی منزل باید بسیار بادقت و مسئولیت پذیر باشد.
 • نظافتچی منزل در هنگام نظافت منزل باید کم صحبت باشد.
 • نظافتچی منزل در هنگام نظافت منزل باید به صحبت های صاحب خانه گوش دهد.

 

استفاده از خدمات نظافت منزل مناسب چه افرادی است؟

همانطور که می دانید بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فراوان فرصت کمتری برای نظافت آپارتمان و نظافت منزل خود دارند و ترجیح می دهند که کار نظافت منزل را به دست یک نظافتچی کاربلد بسپارند.

 •   اگر که رسیدگی به نظافت منزل در برنامه روزانه شما اختلال پیش می آورد.
 •   اگر شاغل هستید و فرصت رسیدگی به نظافت منزل را پیدا نمی‌کنید.
 •   اگر که  به دلیل افزایش سن و پایین آمدن قوای جسمی کارهای سنگین خانه را نمی توانید به‌ تنهایی انجام دهید.
 •   اگر که دارای  مشکلات جسمی و بیماری هستید و از رسیدگی به نظافت منزل ناتوان هستید.
 •   اگر شما فردی مجرد هستید  و مهارت لازم برای انجام نظافت منزل را ندارید.
 •   اگر فرزند کوچکی دارید و وقت کمتری برای رسیدگی نظافت منزل  دارید.
 •   اگر مهمان دارید و برای انجام کارها به کمک یک نظافتی منزل دارید.
 •   اگر وقت و انرژی دارید ولی ترجیح می دهید که با سپردن کارهای نظافت منزل بیشتر به استراحت و … بپردازید.
 •   اگر دم عید است و کارهایتان روی هم انباشته شده است.
 •   اگر برای مراسمی دارید و کلیه کارها هم بر روی دوش شما است.

 

7 ترفند عالی در نظافت منزل

 

نقاطی که در آن میکروب وجود دارد و در هنگام نظافت منزل از دید شما پنهان می ماند:

 • نظافت ریموت کنترل
 • نظافت جاسوئیچی
 • نظافت پریز و دوشاخه ها
 • نظافت گوشی تلفن همراه و ثابت
 • نظافت جامسواکی
 • نظافت سطل های زباله
 • نظافت دستگیره سیفون
 • دستگیره های در ورودی

 

[ House Cleaning ]

 

مطالب مرتبط با نظافت منزل

 


مطالب آموزشی مرتبط با نظافت منزل

خدمات نظافت منزل در کدام شهرها ارائه می شود؟

برای خدمات نظافت منزل در کلان شهرهایی مثل تهران ، شیراز آماده ارائه خدمات هستیم.

ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل تهران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل شمال تهران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل غرب تهران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل شرق تهران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل جنوب تهران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل شهرک غرب
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل سعادت آباد
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل پاسداران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل ستارخان
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل پونک
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل تهرانپارس
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل پاسداران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل نیاوران
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل تهرانسر
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل منیریه
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل ظفر
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل شریعتی
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل مجیدیه
ارسال نظافتچی منزل برای نظافت منزل تجریش

 

نظافت منزل و نظافتچی منزل
1.9 امتیاز از 107 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید