تعمیر کولر آبی

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان و مشهد ارائه می دهد.

02162829000
تعمیر کولر آبی

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش

تعمیر کولرآبی را قبل از فرا رسیدن گرما انجام دهید

تعمیر کولر آبی یکی از پر تقاضاترین درخواست های تعمیرات سرمایشی در بازه زمانی بهار تا پایان تابستان در ایران است. همانطور می دانید به دلیل گرمای طاقت فرسای تابستان،معمولا هوشمندانه ترین زمان برای سرویس و تعمیر کولرآبی یا تعویض و نصب کولر جدید قبل از فرار رسیدن تابستان و عمدتا در فصل بهار است. مهم ترین نکته ای که شما در زمان نیاز به تعمیر کولر آبی باید بدانید اهمیت تشخیص دقیق مشکل کولرآبی و سپس اقدام برای تعمیر است.

بررسی و تعمیر کولرآبی شما توسط تعمیرکار کولر آبی ماهر و با تجربه به همراه قیمت تعمیر کولر آبی مناسب می تواند شما را از بسیاری از مشکلات آینده آسوده خاطر کند.

عوامل موثر بر هزینه تعمیر کولر آبی چییست؟ کلیک کنید

آیا شما به راهنمای تعمیر کولر آبی نیاز دارید؟

همانطور که می دانید اگر شما دید فنی و توانایی تشخیص فنی داشته باشید گاهی می توانید با استفاده از راهنمای تعمیر کولرآبی به تعمیرات کولر آبی منزلتان بپردازید و مشکل را حل کنید بنابرین می توانید با دنبال کردن این مقاله از راهنمای کامل تعمیر کولر آبی استفاده کنید.

راهنمای تعمیر کولر آبی : کلیک کنید


تعمیرات انواع کولر آبی با تعمیرکار کولر آبی با تجربه و ماهر

آیا به یک سرویسکار جهت سرویس و تعمیر کولر آبی در منزل نیاز دارید؟ بخشی از خدمات سرمایشی ما شامل:

تعمیر کولر آبی در تهران ، تعمیرات کولر آبی غرب تهران ، تعمیر کولر آبی شرق تهران ، تعمیرات کولر آبی آنرژی در شمال و جنوب تهران ، تعمیر کولر ابی در کرج و…  اعزام بهترین تعمیرکار و سرویس کار کولر آبی برای سرویس کولر آبی ، تعمیر موتور کولر آبی ، تعمیر کولر آبی در تهران ، تعویض یاتاقان کولر آبی، روغن کاری دینام کولر آبی، روغن کاری یاتاقان کولر آبی با مناسبترین هزینه سرویس کولر آبی و … در تهران و شهرهای مختلف می باشد.


سوالات رایج مشتریان در خصوص تعمیرات کولر آبی و تعمیرکار کولر آبی

 • بهترین زمان برای تعمیر کولر آبی چه زمانی است؟
 • خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما شامل چه کارهایی است؟
 • هزینه تعمیر کولر آبی در خدمت از ما چگونه برآورد می شود؟
 • فواید انجام تعمیرات کولر آبی قبل از شروع فصل گرما چیست؟
 • اگر بموقع به کار تعمیرات کولر آبی خود توجه نکنیم چه مشکلی پیش خواهد آمد؟
 • نحوه ی سفارش خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما به چه صورت است؟

تعمیرات کولر آبی / تعمیر کولر آبی

بهترین زمان برای تعمیر کولر آبی چه زمانی است؟

یکی از مقدمات آماده شدن برای ورود به فصل گرما سرویس و تعمیر کولر آبی است و بهار یکی از بهترین زمان ها برای انجام خدمات تعمیر کولر آبی است البته این بدین معنا نیست که در زمانهای دیگر امکان تعمیر وجود ندارد هر زمان در عملکرد کولر آبی شما اختلال ایجاد شود و از روند طبیعی کار خود یعنی مطبوع و خنک سازی هوا خارج شود باید به فکر یک تعمیرکار  کولر آبی متخصص برای سرویس و تعمیرات کولر آبی خود باشید.

 


خدمات تعمیر کولر آبی در “خدمت از ما” شامل چه کارهایی است؟

 • سرویس کولر آبی
 • تعویض پوشال های کولر آبی
 • تنظیم شناور کولر آبی
 • کانال کشی کولر آبی
 • تعمیر سیستم برق رسانی کولر آبی
 • روغن کاری یاتاقان ها و دینام کولر آبی

این ها فقط بخش کوچکی از خدمات تعمیر کولر آبی در خدمت از ما است که به صورت تخصصی توسط سرویسکاران مجرب و ماهر انجام می شود. جهت اطلاع از سایر خدمات ما به اپلیکیشن “خدمت از ما” مراجعه کنید.

 

هزینه تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما چگونه برآورد می شود؟

هزینه و قیمت تعمیر کولر آبی بر اساس نوع مشکل کولر آبی یا قطعات تعویض شده در صورت لزوم می باشد. هزینه تعمیر کولر آبی ، نصب کولر آبی یا سرویس کولر آبی، هزینه تعمیر موتور کولر) و … متفاوت است. سرویسکاران “خدمت از ما” پس از بررسی دقیق و عیب یابی کولر آبی میزان هزینه تعمیر کولر آبی شما را اعلام می کنند تا در صورت رضایت شما از هزینه تعمیر کولر آبی شروع به تعمیر کولر آبی کنند.

هزینه تعمیر کولر آبیشما می توانید دانلود اپلیکیشن خدمت از ما و نصب بر روی گوشی های موبایل به سادگی می توانند از هزینه تعمیر کولر آبی در تمام مناطق اطلاع پیدا کنید. و همچنین می توانید هم اکنون جهت درخواست تعمیر کولر آبی به ثبت سفارش آنلاین بپردازید. در این مطلب عوامل اثرگذار بر هزینه سرویس کولر آبی در هوم سرویز بررسی می شو

 


فواید انجام خدمات تعمیر کولر آبی قبل از شروع فصل گرما چیست؟

 1. مصرف برق کولر آبی کاهش پیدا می کند.
 2. طول عمر مفید کولر آبی افزایش می یابد.
 3. کولر آبی در فصل گرما دچار خرابی نمی شود.
 4. از خرابی زود هنگام موتور کولر آبی جلوگیری می کند.
 5.  سیستم گردش هوا در کولر آبی به راحتی و مطلوب تر انجام می شود.

 


اگر به موقع به کار تعمیرات کولر آبی خود توجه نکنیم چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

کولر آبی یک سیستم سرمایشی است که عموما در بسیاری از منازل و ساختمان ها کاربرد دارد.کوچک ترین اختلال در عملکرد کولر آبی یک هشدار جدی برای خرابی های بزرگتر و بیشتر است اگر به این هشدارها و خرابی های کوچک توجه نکنیم و بموقع به تعمیر کار کولر با تجربه جهت تعمیرات کولر آبی نشان ندهیم کولر آبی دچار خرابی های بزرگ تری در فصل گرما می شود و در نتیجه تا زمان تعمیر کامل کولر آبی مجبور به تحمل چند ساعته یا حتی چند روزه گرما خواهید شد.

تعمیرات کولر آبی / تعمیر کولر آبی


نحوه ی سفارش خدمات تعمیر کولر آبی با تعمیر کار ماهر در خدمت از ما به چگونه است؟

جهت استفاده از خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی با منصافانه ترین قیمت تعمیر کولر آبی در “خدمت از ما” می توانند از طریق ثبت سفارش در خدمت از ما که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است ثبت سفارش از طریق وارد شدن به سایت و پرکردن فرم درخواست اینترنتی است.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 


چند نکته ضروری و مهم که باید هنگام تعمیرات کولر آبی رعایت کنید!

سرویس اصولی کولر آبی و پیگیری آموزش تعمیرات کولر آبی باعث پیشگیری از خرابی کولر آبی می شود.

1. هنگام نصب کولر محلی را انتخاب کنید که ایجاد لرزش و صدا ننماید مثل روی ستون و نزدیک دیوارها

2. براي زیر کولر از چهار پایه ای به ارتفاع 30 سانتی متر استفاده کنید و برای جلوگیری از فرو رفتن پایه ها در آسفالت و غیره از صفحات فلزی به اضلاع 10 در 10 استفاده کنید.

3. کولر را در نزدیکی لوله دودکش و هوا کش آشپزخانه و لوله چاه فاضلاب قرار ندهید.

4. به منظور جلوگیری از لرزش در محل اتصال کولر به کانال ها باید از برزنت استفاده شود.


 

 

با این 6 مرحله تعمیر کولر آبی منزلتان را انجام دهید

1- دیواره های کولر را جدا کنید و در صورت نیاز پوشال ها را تعویض کنید. ضمنا پوشال ها باید به گونه ای توسط توری های سیمی محکم به در پوش ها بسته شوند که آب از آن ها بر روی فن یا تسمه و پمپ و موتور نریزد.

2-کف کولر را شست و شو داده و در صورت زنگ زدگی، سوراخ شدن آن را ترمیم کنید. البته بهتر است در پایان فصل گرما و از کار انداختن کولر محل های زنگ زده را ضد زنگ زده و رنگ کاری کنید.

3-یاتاقان های توربین و جا روغنی روی موتور را روغن کاری کنید. و با دست هر دو فلکه را بچرخانید. تامطمئن شوید که مانعی در حرکت آن ها موجود نیست.

4- تسمه و فلکه های موتور و توربین باید در یک امتداد باشند. تا موجب لنگی و ساییدگی تسمه و لرزش نشود. در صورت ساییدگی و بریدگی تسمه آن را تعویض کنید.

5-معمولا پمپ های آب احتیاج به روغن کاری ندارند ولی آن ها را از جای خود خارج کنید. و رسوب اطراف پروانه ها را تمیز کنید، همچنین صافی آن را تمیز کرده و در جاي خود قرار دهید. با پر کردن تشتک تحتانی از آب و روشن نمودن واتر پمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شیلنگ و سه راهه و آب پخش کن ها باز است. ناودان های پخش کننده مستقر در پوش ها را تمیز کرده تا منافذ آن ها باز شود. نحوه تنظیم شناور به گونه ای باشد که آبی از تشتک یا دریچه اطمینان سرازیر نشود.

6- هنگام روشن کردن کولر ابتدا به مدت ده دقیقه واتر پمپ را روشن کرده تا پوشال ها خیس شوند. قبل از روشن کردن موتور اصلی کولر براي اولین بار پارچه بزرگی را خیس نموده، جلوی دریچه ها گرفته تا ذرات زنگ و گرد و خاک را به خود گرفته و محیط را کثیف نکند. در پایان فصل گرما آب تشتک را خالی کرده و روي کولر را با برزنت بپوشانید و شیر فلکه آب را بسته و حتی الامکان لوله هاي رابط را قطع نمایید.

اگر به تعمیرکار ماهر جهت تعمیر کولر آبی یا تعویض قطعات با بهترین قیمت تعمیر کولر آبی نیاز دارید

شما می توانید با ثبت سفارش کاملا رایگان تعمیر کولر آبی در کمتر از یک روز تمامی تعمیرات کولر آبی خود را با تعمیرکار ماهر انجام دهید. ثبت سفارش تعمیر کولر از طریق وارد شدن به سایت و پرکردن فرم درخواست اینترنتی است.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیر کولر آبی
4.8 امتیاز از 40 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید