تعمیرات کولر آبی

“خدمت از ما” در حال حاضر این سرویس را در تهران، شیراز، کرج، اصفهان و مشهد ارائه می دهد.

02162829000
تعمیرات کولر آبی

چرا “خدمت از ما” را انتخاب کنم؟

اعزام سریع متخصص به محل شما

تعمیرکاران متخصص و مورد اطمینان

عیب یابی دقیق و اجرای درست کار

استفاده از قطعات باکیفیت و تضمین خدمات

ارائه فاکتور و تحویل قطعات تعویضی به شما

پیگیری از ابتدا تا پایان کار توسط تیم پشتیبانی

ثبت رایگان سفارش
تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی نصب کولر گازی تعمیر کولر آبی نصب کولر آبی تعمیر کولر آبی موتور کولر آبی تعمیر کولر آبی انواع کولر آبی تعمیر کولر آبی کولر گازی گری تعمیر کولر آبی یاتاقان کولر آبی تعمیر کولر آبی کلید کولر آبی تعمیر کولر آبی موتور کولر تعمیر کولر آبی کولر اسپلیت تعمیر کولر آبی نصب کولر اسپلیت تعمیر کولر آبی پمپ کولر تعمیر کولر آبی پمپ آب کولر تعمیر کولر آبی تعمیر موتور کولر آبی تعمیر کولر آبی پمپ آب کولر آبی تعمیر کولر آبی کولر گازی پرتابل تعمیر کولر آبی بهترین کولر آبی تعمیر کولر آبی بهترین کولر گازی تعمیر کولر آبی نصاب کولر گازی تعمیر کولر آبی اسپلیت 

 

تعمیرات کولر آبی در فصل گرما و با افزایش دما بیشترین نیاز افراد برای رهایی از گرمای طاقت فرسا می شود و همه برای فرار از گرمای تابستان قبل از گرم شدن هوا و معمولا در بهار به فکر تعمیرات کولر آبی و یا خرید و  تعویض کولر منزل خود هستند اما مهم ترین نکته قبل از سرویس و تعمیر کولر آبی انتخاب یک سرویسکار متخصص و با تجربه در زمینه ی  تعمیرات کولر آبی است.

آیا به یک سرویسکار جهت سرویس و تعمیر کولر آبی در منزل نیاز دارید؟ با انواع خدمات ما آشنایی دارید؟ باید بگوییم که تعمیر کولر آبی در تهران ، تعمیرات کولر آبی غرب تهران ، تعمیر کولر آبی شرق تهران ، تعمیرات کولر آبی آنرژی در شمال و جنوب تهران ، تعمیر کولر ابی در کرج و…  اعزام بهترین تعمیرکار و  سرویس کار کولر آبی برای  سرویس کولر آبی ، تعمیر موتور کولر آبی ، تعمیر کولر آبی در تهران ، تعویض یاتاقان کولر آبی، روغن کاری دینام کولر آبی، روغن کاری یاتاقان کولر آبی  با مناسبترین هزینه سرویس کولر آبی و … بخشی از خدمات ما در تهران و شهرهای مختلف می باشد.

 

سوالات رایج مشتریان در خصوص تعمیرات کولر آبی 

 • بهترین زمان برای تعمیر کولر آبی چه زمانی است؟
 • خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما شامل چه کارهایی است؟
 • هزینه تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما چگونه برآورد می شود؟
 • فواید انجام تعمیرات کولر آبی قبل از شروع فصل گرما چیست؟
 • اگر بموقع به کار تعمیرات کولر آبی خود توجه نکنیم چه مشکلی پیش خواهد آمد؟
 • نحوه ی سفارش خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما به چه صورت است؟

 

تعمیرات کولر آبی / تعمیر کولر آبی

 

بهترین زمان برای تعمیر کولر آبی چه زمانی است؟

یکی از مقدمات آماده شدن برای ورود به فصل گرما سرویس و تعمیر کولر آبی است و بهار یکی از بهترین زمان ها برای انجام خدمات سرویس و تعمیرات کولر آبی است البته این بدین معنا نیست که در زمانهای دیگر امکان تعمیر وجود ندارد هرزمان در عملکرد کولر آبی شما اختلال شود و از روند طبیعی کار خود یعنی مطبوع و خنک سازی هوا خارج شود باید به فکر یک تعمیرکار متخصص برای سرویس و تعمیرات کولر آبی خود باشید.

 


 

خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما شامل چه کارهایی است؟

 • سرویس کولر آبی
 • تعویض پوشال های کولر آبی
 • تنظیم شناور کولر آبی
 • کانال کشی کولر آبی
 • تعمیر سیستم برق رسانی کولر آبی
 • روغن کاری یاتاقان ها و دینام کولر آبی

 

این ها فقط بخش کوچکی از خدمات تعمیر کولر آبی در خدمت از ما است که به صورت تخصصی توسط سرویسکاران مجرب و ماهر انجام می شود. جهت اطلاع از سایر خدمات ما به اپلیکیشن “خدمت از ما” مراجعه کنید.

 


 

هزینه تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما چگونه برآورد می شود؟

میزان هزینه خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما با توجه به میزان خرابی کولر آبی ، نوع خدمات ارائه شده ( سرویس کولر آبی ، نصب کولر آبی یا تعمیر کولر آبی ) و … متفاوت است. سرویسکاران خدمت از ما پس از بررسی دقیق  و عیب یابی کولر آبی میزان هزینه تعمیرات کولر آبی  شما را تعیین می کنند و در صورت رضایت شما شروع به تعمیر کولر آبی می کنند.

 


 

فواید انجام خدمات سرویس و تعمیرات کولر آبی قبل از شروع فصل گرما چیست؟

 1. مصرف برق کولر آبی کاهش پیدا می کند.
 2. طول عمر مفید کولر آبی افزایش می یابد.
 3. کولر آبی در فصل گرما دچار خرابی نمی شود.
 4. از خرابی زود هنگام موتور کولر آبی جلوگیری می کند.
 5.  سیستم گردش هوا در کولر آبی به راحتی و مطلوب تر انجام می شود.

 


 

اگر به موقع به کار تعمیرات کولر آبی خود توجه نکنیم چه مشکلی پیش خواهد آمد؟

کولر آبی یک سیستم سرمایشی است که هنوز هم در بسیاری از منازل و ساختمان ها کاربرد دارد.کوچک ترین اختلال در عملکرد کولر آبی یک هشدار جدی برای خرابی های بزرگتر و بیشتر است اگر به این هشدارها و خرابی های کوچک توجه نکنیم و بموقع به کار تعمیرات کولر آبی را انجام ندهیم کولر آبی دچار خرابی های بزرگ تری در فصل گرما می شود و در نتیجه تا زمان تعمیر کامل کولر آبی مجبور به تحمل چند ساعته یا حتی چند روزه گرما خواهید شد.

 

تعمیرات کولر آبی / تعمیر کولر آبی

 

نحوه ی سفارش خدمات تعمیرات کولر آبی در خدمت از ما به چه صورت است؟

عزیزان علاقه مند به استفاده از خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی درخدمت از ما” می تواننداز طریق ثبت سفارش در خدمت از ما که به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار گرفته است ثبت سفارش از طریق وارد شدن به سایت و پرکردن فرم درخواست اینترنتی است.

 

call
تماس برای ثبت درخواست
02162829000

 


 

چند نکته ضروری و مهم که باید هنگام تعمیرات کولر آبی رعایت کنید!

سرویس اصولی کولر آبی و پیگیری آموزش تعمیرات کولر آبی باعث پیشگیری از خرابی کولر آبی می شود.

1. هنگام نصب کولر محلی را انتخاب کنید که ایجاد لرزش و صدا ننماید مثل روی ستون و نزدیک دیوارها

2. براي زیر کولر از چهار پایه ای به ارتفاع 30 سانتی متر استفاده کنید و برای جلوگیری از فرو رفتن پایه ها در آسفالت و غیره از صفحات فلزی به اضلاع 10 در 10 استفاده کنید.

3. کولر را در نزدیکی لوله دودکش و هوا کش آشپزخانه و لوله چاه فاضلاب قرار ندهید.

4. به منظور جلوگیری از لرزش در محل اتصال کولر به کانال ها باید از برزنت استفاده شود.

 

فقط با 6 مرحله کولر آبی خود را به راحتی سرویس کنید

1- دیواره های کولر را جدا کنید و در صورت نیاز پوشال ها را تعویض کنید. ضمنا پوشال ها باید به گونه ای توسط توری های سیمی محکم به در پوش ها بسته شوند که آب از آن ها بر روی فن یا تسمه و پمپ و موتور نریزد.

2-کف کولر را شست و شو داده و در صورت زنگ زدگی، سوراخ شدن آن را ترمیم کنید. البته بهتر است در پایان فصل گرما و از کار انداختن کولر محل های زنگ زده را ضد زنگ زده و رنگ کاری کنید.

3-یاتاقان های توربین و جا روغنی روی موتور را روغن کاری کنید. و با دست هر دو فلکه را بچرخانید. تامطمئن شوید که مانعی در حرکت آن ها موجود نیست.

4- تسمه و فلکه های موتور و توربین باید در یک امتداد باشند. تا موجب لنگی و ساییدگی تسمه و لرزش نشود. در صورت ساییدگی و بریدگی تسمه آن را تعویض کنید.

5-معمولا پمپ های آب احتیاج به روغن کاری ندارند ولی آن ها را از جای خود خارج کنید. و رسوب اطراف پروانه ها را تمیز کنید، همچنین صافی آن را تمیز کرده و در جاي خود قرار دهید. با پر کردن تشتک تحتانی از آب و روشن نمودن واتر پمپ اطمینان حاصل نمایید که مسیر آب در شیلنگ و سه راهه و آب پخش کن ها باز است. ناودان های پخش کننده مستقر در پوش ها را تمیز کرده تا منافذ آن ها باز شود. نحوه تنظیم شناور به گونه ای باشد که آبی از تشتک یا دریچه اطمینان سرازیر نشود.

6- هنگام روشن کردن کولر ابتدا به مدت ده دقیقه واتر پمپ را روشن کرده تا پوشال ها خیس شوند. قبل از روشن کردن موتور اصلی کولر براي اولین بار پارچه بزرگی را خیس نموده، جلوی دریچه ها گرفته تا ذرات زنگ و گرد و خاک را به خود گرفته و محیط را کثیف نکند. در پایان فصل گرما آب تشتک را خالی کرده و روي کولر را با برزنت بپوشانید و شیر فلکه آب را بسته و حتی الامکان لوله هاي رابط را قطع نمایید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیرات کولر آبی
4.5 امتیاز از 16 رای

Comments are closed.

ثبت رایگان سفارش