تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

دنبال تشخیص ترکیدگی هستی؟ با خدمت از ما تماس بگیر 02162829000 

دریافت خدمات تشخیص ترکیدگی از خدمت از ما

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج و نشت یابی توسط حرفه ای ترین متخصصان خدمت از ما در هر نقطه از کرج انجام می شود. ترکیدگی لوله آب یکی از مشکلات نگران کننده برای صاحب خانه است که حتما باید برای تشخیص و رفع آن خیلی زود اقدام کنند. امروزه با دستگاه تشخیص نم ساختمان ، این مشکل خیلی زودتر و دقیق تر از قبل رفع می شود. برای دریافت اطلاعات دقیق از هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج می توانید با خدمت از ما در ارتباط باشید.

تشخیص نشتی لوله آب  تهران ، تشخیص نشتی لوله آب کرج، تشخیص ترکیدگی لوله گوهردشت، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اسلامشهر ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه مشهد ، تشخیص نرم و رطوبت با دستگاه و تشخیص ترکیدگی لوله در شهریار و دیگر مناطق و شهرها از جمله خدماتی هستند که مشتریان در سراسر کشور خواستار آن هستند.

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

انواع تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

اکثر شرکت های لوله بازکنی و تاسیساتی برای رفع نشتی و ترکیدگی لوله آب از دستگاه های صوتی استفاده می کنند که با وجود آن هم خرابی ساختمان کمتر می شود و هم کار بسیاری از لوله بازکن ها راحت می شود. اما این دستگاه ها برای اعماق زیاد قابل استفاده نیستند. متخصصان نشت یاب ما از دستگاه های مختلفی برای نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج استفاده می کنند. هر یک از این دستگاه ها ویژگی های منحصر به فردی دارند و برای کاربرد خاصی طراحی شده اند. پس از اعلام درخواست شما نشت یابان ما محل شما را بررسی و سپس دستگاه متناسب با نیاز شما را انتخاب می کنند. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج در خدمت از ما با دستگاه های فوق پیشرفته نیازهای مشتریان را خیلی زود مرتفع می کند.

 

[مطلب مرتبط: تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ]

 

مزایای استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی

استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی امکان نشت یابی به صورت نقطه ای را فراهم کرده است تا با استفاده از آن و بدون نیاز به خرابی و بدون دردسر انجام گیرد. زیرا در گذشته اگر خانه ای با مشکل ترکیدگی لوله و نشتی آب رو به رو می شد برای لوله های درون دیوار یا زیرزمین باید تمام قسمت ها را تخریب می کردند و به قسمت نشتی و ترکیدگی می رسیدند.  اما امروزه با وجود ابزارها و دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله خیلی راحت تر از گذشته شده است. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان محل نشتی را به صورت نقطه ای پیدا کرد و نگران خسارت های ناشی از تشخیص ترکیدگی نبود.

نکته: لازم است بدانید که اگر لوله آب در اعماق زمین ترکیده باشد و دسترسی به آن سخت باشد یا اینکه ترکیدگی در حمام و دستشویی رخ داده باشد ، امکان تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه صوتی وجود ندارد و باید با همان روش های سنتی اقدام به تخریب ساختمان کرد و یا این که برای تشخیص ترکیدگی لوله آبی که در زیر زمین یا داخل دیوار کار شده است میتوانیم از دستگاه های مدرن تشخیص که امروزه رواج پیدا کرده کمک بگیریم.


میزان دستمزد و نرخ برای تشخیص ترکیدگی لوله

 تشخیص ترکیدگی لوله

 

 

یکی از عواملی که باعث رضایت مندی مشتریان از این خدمات شده است منصفانه بودن تمام قیمت گذاری ها  برای خدمات نشتیابی است .همانطور که در عکس مورد نظر میبینید ، حداقل و حداکثر قیمت به صور شفاف تعیین شده است .

 

 

 

 


بهترین زمان برای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

به محض مشاهده اولین نشانه از نشتی  ترکیدگی لوله آب باید برای آن اقدام کرد زیرا هم مصرف آب زیاد می شود هم به ساختمان خسارات زیادی وارد می کند و نباید اجازه دهید باعث خرابی های بیشتر در ساختمان شما شود. گاهی نیز نشانه های ترکیدگی لوله با چشم قابل مشاهده نیست. در زیر چند مورد از نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله های آب آورده ایم که می تواند به شما کمک کند. در صورت بروز هر یک از این موارد عجله کنید و برای تشخیص ترکیدگی لوله اقدام کنید. این نشانه ها عبارتند از :

 • افزایش ناگهانی و بی دلیل قبض دوره ای آب
 • احساس بوی نم و رطوبت از قسمتی از ساختمان
 • اثر لکه و رطوبت روی دیوار
 • افت فشار آب به صورت ناگهانی و مستمر
 • چکه کردن آب از سقف خانه

 

مراحل تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 • بازدید و بررسی تمامی نقاطی که احتمال ترکیدگی در آن ها زیاد است
 • تشخیص ترکیدگی لوله به صورت نقطه ای و دقیق با دستگاه نشت یاب
 • اقداماتی جهت پیشگیری از یخ زدگی و ترکیدگی لوله آب در آینده
 • در صورت نیاز به تخریب بخشی از ساختمان و دیوار با کمترین خسارت وارده به ساختمان
 • بازسازی مکان خرابی و نم‌زدگی لوله و رفع نم به‌ صورت حرفه ای ( با موافقت مشتری )

اگر علت نم و رطوبت در ساختمان شما نشت و ترکیدگی لوله آب باشد، حتما باید این سوراخ ایجاد شده بر اثر ترکیدگی را تعمیر کرد. در صورت تشخیص کارشناس شاید نیاز به تعویض قسمتی از لوله کشی ساختمان خود باشید و در مواردی به تعویض کل لوله کشی ساختمان نیاز باشد.

 

بررسی علت ترکیدگی لوله های آب

حتما به دنبال بررسی علت ترکیدگی لوله های آب هستید میخواهید بدانید که علت چیست. مشکل ترکیدگی لوله آب برای هر ساختمانی اتفاق می افتد هم در ساختمان نوساز و هم قدیمی. ولی عوامل مختلفی می توانند زمینه ساز و عامل ترکیدگی لوله و نشت آب باشند . در زیر موارد مهم را با شما در میان می گذاریم :

 • ترکیدگی لوله و خوردگی بر اثر قرار گرفتن لوله های فلزی در خاک مرطوب ، خاک آهکی یا محلی
 • دقت نکردن لوله کش و ترکیدگی لوله بر اثر قرار گرفتن دو لوله فلزی غیر هم جنس در کنار هم
 • اشتباهات لوله کش و لوله کشی ساختمان غیر استاندارد و اتصالات بد لوله های پلیکا و چند لایه
 • ترکیدگی لوله بر اثر افزایش فشار وارد بر بدنه لوله های آب
 • ترکیدگی لوله به علت عدم عایق کاری مناسب در فصل سرما و فشار زیاد سیال (مایع) درون لوله
 • قدیمی و خراب شدن شیرآلات و اجزای آن مانند آب بند، واشرهای آب بندی و…

 

بعضی اوقات محل دقیق ترکیدگی لوله مشخص نیست و فقط آثار نم و رطوبت و چکه آن ظاهر می شود که یک تشخیص کار حرفه ای میتواند با هزینه مناسب و خرابی کم و با صرف زمان کم نشتی و مختصات ترکیدگی را پیدا کند.

 

دقت دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

دقت این  دستگاه ها خیلی زیاد است به طوری که در صورت پیدا کردن محل نشتی دقت آن کمتر از 10 سانتی متر است . بنابراین این روش و دستگاه برای کسانی مناسب است که از مصالح گران قیمت در ساختمان و خانه خود استفاده کرده اند. یعنی بهتر است قبل از اقدام به تخریب ساختمان ، محل نقطه ای نشت لوله آب را با دستگاه پیدا کنید و سپس برای برطرف کردن مشکل بازسازی و تعمیر انجام دهید.

 

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج هزینه زیادی برای مشتری ندارد. فقط ممکن است موارد ی از قبیل هزینه ایاب و ذهاب نشت یاب و دستمزد ایشان بابت تشخیص را شامل شود و دیگر مانند گذشته هزینه ای بابت خرابی دیوار و کشف علت نشتی ندارد.

 

خدمات ما در زمینه تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه درکرج

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه غرب تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شرق تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شمال تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز

 

خدمت از ما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کرج
4.9 امتیاز از 7 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید