طراحی و اجرای فضای سبز

ارائه تمامی خدمات باغبانی در منزل فقط در تهران و شیراز

تماس سراسری 02162829000

 

با طراحی و اجرای فضای سبز آرامش را به زندگی می آوریم

نگه داری از گل و گیاه در حیاط خانه، آرامش جان را برای ساکنان آن به همراه دارد. اما این روزها به دلیل کمبود فضا در خانه هایمان، طراحی و اجرای فضای سبز پیچیده و چالش برانگیز است. در نتیجه طراحی و اجرای فضای سبز زیبا و دلنشین، چیدمان گل و درخت، طراحی و اجرای آب نما یک کار تخصصی محسوب می شود.

آیا در خانه ویلایی زندگی می کنید؟ فضایی مناسب برای طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی دارید؟ فرصت را غنیمت شمارید. اگر حتی در مجتمع مسکونی زندگی می کنید، می توانید با طراحی و اجرای فضای سبز زیبا حداکثر بهره وری را از فضا داشته باشید.

“خدمت از ما” با همکاری معماران و مجریان طراحی و اجرای فضای سبز ،  به شما در داشتن خانه ای رویایی یاری می کند.

 

بیشتری عبارت هایی که کاربران برای طراحی و اجرای فضای سبز در فضای وب سرچ می کنند.

 • طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی
 • آموزش طراحی فضای سبز ویلا
 • نمونه طراحی فضای سبز
 • هزینه طراحی فضای سبز
 • اجرای فضای سبز حیاط
 • طراحی فضای سبز پارک
 • طراحی فضای سبز شهری
 • عکس فضای سبز ویلا

 


سوالات متداول مشتریان درباره طراحی و اجرای فضای سبز

چه زمانی از خدمات طراحی و اجرای فضای سبز استفاده کنیم؟

طراحی و اجرای فضای سبز شامل چه خدماتی می شود؟

هزینه طراحی و اجرای فضای سبز چگونه محاسبه می شود؟

چگونه برای طراحی و فضای سبز درخواست خود را ثبت کنیم؟

 

طراحی و اجرای فضای سبز

 

در چه صورت از خدمات طراحی و اجرای فضای سبز استفاده کنیم؟

گوش دادن به طنین دلنشین صدای آب و آبنما یا جوی زیبا به همراه درختکاری و گلکاری مدرن، نشستن زیر آلاچیق و طاق سبز، فضایی رویایی برای استراحت و آسودگی شما فراهم می کند. ضرورت طراحی و اجرای فضای سبز به آن جا برمی گردد که این کار یک دانش و تخصص است و اجرای غیر اصولی و غیر حرفه ای آن، تبعات بدی را به همراه دارد. مثلا یکی از ارکان اصلی فضای سبز طراحی و اجرای سیستم آبیاری و آبنما است. نداشتن طرح مناسب و عدم اجرای اصولی آن ممکن است آسیب جدی به فضای سبز و ساختمان های مجاور وارد کند.

اگر حداقل به یکی از موارد زیر فکر می کنید برای طراحی و اجرای فضای سبز اقدام کنید:

 1. کلیه خدمات طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی
 2. استفاده از فضاهای خالی و بلااستفاده در مجتمع مسکونی و آپارتمان
 3. طراحی و اجرای فضای سبز در فضاهای خالی و حیاط خانه ویلایی
 4. درختکاری و گلکاری اصولی در فصول مختلف در باغ و ویلای شخصی

 

مطلب مرتبط : طراحی باغچه ویلا

 

شرکت طراحی فضای سبز

یکی از مهم‌ترین موارد در طراحی فضای سبز, برگزیدن شرکت طراحی فضای سبز به نام و مطرح است. شرکت طراحی فضای سبز با بهره از متخصصینی مجرب در زیر یک سقف, به شما عزیزان طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند.

از جمله خدماتی که شرکت طراحی فضای سبز به شما عزیزان ارائه می‌دهد, می‌توان به طراحی فضای سبز باغ آرایی و محوطه سازی, اجرای فضای سبز حیاط, پلان طراحی فضای سبز و محوطه سازی فضای سبز اشاره کرد.

در کنار این موارد در برخی از شرکت طراحی فضای سبز, شما عزیزان می‌توانید به صورت موقت و در جایگاه یک کارآموز, شروع به فعالیت کنید تا آموزش‌های متعددی از جمله آموزش طراحی فضای سبز, آموزش طراحی فضای سبز ویلا و با اصول طراحی فضای سبز آشنا شوید.


خدمات طراحی محوطه و فضای سبز در “خدمت از ما”

 • طراحی و نصب آبنما، برکه و آبشار
 • طراحی و اجرای انواع آلاچیق و سایه بان
 • مراقبت و نگهداری از فضای سبز و باغبانی
 • ساخت و اجرای دیوار سبز و روف گاردن
 • گلکاری و درختکاری زینتی سازگار با محیط
 • طراحی و اجرای باغ شیشه‌ای، باغ آبی

 


هزینه طراحی و اجرای فضای سبز

 

هزینه طراحی و اجرای فضای سبز به عوامل متفاوت و متعددی بستگی دارد. در ادامه برای شما به شرح عوامل اثرگذار بر هزینه طراحی و اجرای فضای سبز و قیمت هر متر مربع طراحی فضای سبز پرداخته‌ایم.

عوامل اثرگذار بر هزینه طراحی و اجرای فضای سبز یا هزینه احداث فضای سبز

 • طراحی فضای سبز

یکی از مهم‌ترین عوامل اثرگذار بر هزینه اجرای محوطه سازی, طرحی است که از تجمیع ایده مدنظر شما و ایده متخصص شکل می‌گیرد.

به تبع مواردی مانند آبشار مصنوعی و … بر هزینه طراحی و اجرای فضای سبز اثر می‌گذارد.

 • متراژ محل مدنظر

با توجه به متراژ محوطه‌ای که شما عزیزان مدنظر دارید, تعرفه طراحی محوطه سازی تغییر می‌کند.

 • نوع گیاهان

یکی از عوامل دیگر اثرگذار بر هزینه طراحی باغچه, نوع گیاهانی است که در فضای سبز شما به کار برده می‌شود.

برخی گیاهان با توجه به  زیست‌بوم خاص و کمیاب بودنشان, به صورتی مشهود بر تعرفه طراحی محوطه سازی اثر می‌گذارند.

 • مراقبت و نگه‌داری از فضای سبز

در صورت تقاضای شما عزیزان از متخصص, قراردادی به منظور نگه‌داری و مراقبت از فضای سبزِ طراحی شده, منعقد می‌شود که بر روی قیمت هر متر مربع طراحی فضای سبز اثر می‌گذارد.

 


مزایا و روند طراحی فضای سبز در “خدمت از ما”

متخصصان حرفه ای “خدمت از ما” پس از بازدید از محل، اقدام به طراحی فضای سبز می کنند. سپس بر اساس سلیقه شما، امکانات محل موردنظر و پیشنهادات حرفه ای خود، کار طراحی را آغاز می کنند. طراحی های صورت گرفته طبق آخرین متد طراحی فضای سبز است.

 • استفاده از لوازم و متریال باکیفیت بالا در اجرای فضای سبز
 • انتخاب فرد متخصص و باتجربه در زمینه طراح فضای سبز
 • برآورد هزینه های معقول و متناسب با بودجه مشتری
 • همکاری با فرد متخصص و حرفه ای  برای محوطه سازی و اجرا

 


روند ثبت سفارش خدمات باغبانی منازل

جهت ثبت درخواست خدمات باغبانی منازل ، با کلیک بر روی دکمه فرم درخواست اینترنتی سفارش خود را رایگان ثبت کنید. پس از بررسی درخواست کارشناس مربوط با شما تماس می گیرد. سپس زمان و مکان بازدید از محل جهت طراحی و اجرای فضای سبز با کارشناس هماهنگ می شود. تمام مراحل کار با هماهنگی و تائید مشتری اجرا می شود و در تمامی مراحل از جزییات آگاه می شود. اگر تماس تلفنی برای شما آسان تر است، می توانید از طریق شماره 02162829000 اقدام کنید.

علاوه بر 2 مورد بالا شما می توانید اپلیکیشن “خدمت از ما” را دانلود کنید و تمامی خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید.

 


شهرهای ارائه دهنده خدمات طراحی محوطه و طراحی فضای سبز

در حال حاضر خدمات باغبانی و طراحی و اجرای فضای سبز در شهر تهران و شیراز ارائه می شود. “خدمت از ما” با دسترسی به متخصصان معماری در تهران و شیراز، کارشناس مربوطه را به محل مورد نظر شما می فرستد. طراحی و اجرای فضای سبز توسط متخصصان کارآزموده و حرفه ای شهر خودتان صورت می پذیرد.

 

اصول طراحی فضای سبز

چگونگی طراحی و اجرای فضای سبز مورد نظر شما بسته به شرایط و محل مورد نظر متفاوت است. اندازه فضای مورد نظر و اینکه محیط داخل ساختمان بوده و یا در فضای آزاد در نحوه و چگونگی طراحی و اجرای فضای سبز اهمیت بسزایی دارد. به عنوان مثال شما دارای یک باغچه بزرگ در حیاط منزل ویلایی خود بوده و هیچ محدودیتی در طراحی و نصب آبنما، استخر، حوضچه، جویهای آب و سیستم آبیاری قطره ای نداشته و می توانید طراحی و اجرای فضای سبز را بدون محدودیت اجرا نمائید. این مورد با زمانی که شما دارای یک فضای بسته در داخل خانه بوده و یا دارای یک باغچه کوچک در حیاط مجتمع خود هستید به کلی متفاوت است. آنچه اهمیت دارد این است که متخصصان طراحی و اجرای فضای سبز “خدمت از ما” پس از بازدید از محل شما و شنیدن ایده ها و نظرات شما اقدام به طراحی بهترین گزینه نموده و پس از تائید و اعمال نفطه نظرات شما از نگاه کارشناسی اقدام به اجرا می نمایند.

 

کاربرد طراحی و اجرای فضای سبز غیرشخصی

کاربرد طراحی و اجرای فضای سبز به نوع نیاز و کاربری شما مرتبط است. چنان چه شما در محل سکونت خود و یا محل کار خود دارای فضای بلا استفاده ای بوده و می خواهید که فضای آرام و دلنشین برای خود مهیا نمائید می توانید به منظور اهداف شخصی اقدام به این کار نمائید. همچنین در برخی موارد طراحی و اجرای فضای سبز جهت مقاصد حرفه ای اجرا می شود. به عنوان مثال صاحبان کسب و کار در تالار، باغ رستوران، هتل، بیمارستان، کلینیک، شهربازی و یا فضاهای عمومی مانند پارک ها، بزرگراه ها، مناطق جنگلی و کوهستانی و به طور خلاصه هر مکانی که امکان اجرای فضای سبز داشته باشد نیازمند به ارائه خدمات طراحی و اجرای فضای سبز هستند. ایجاد یک فضای زیبا، صدای گوش نواز آب و هوای با طراوت و پاکیزه ای و عاری از آلودگی از پیامدهای فضای سبز است. مکان های خصوصی و عمومی با توجه به نوع کاربری خود نیازمند طراحی و اجرای فضای سبز مختص خود بوده و انواع مختلف طرح ها و برنامه ها را می توان به تناسب فضا در آنها به کار برد.

 

کاربرد فضای سبز در مکان های تجاری

در مکان های تجاری و خدماتی فضای سبز یکی از اصول جذب مشتری و احساس رضایت وی از خرید محصول و یا خدمات به شمار می رود. در واقع ایجاد حس رضایت در مشتری از خرید خود یکی از راههای حفظ مشتریان و افزایش مشتریان جدید بوده، از این رو صاحبان کسب و کار به این مقوله اهمیت زیادی می دهند. پس از تشریح ضرورت و کاربرد طراحی و اجرای فضای سبز به هزینه اجرای آن به شرح ذیل می پردازیم.

 

با خیالی راحت کار باغبانی منازل ، سمپاشی ، هرس درختان میوه  و … را به متخصصان “خدمت از ما” بسپارید.

 

خدمت از ما

طراحی و اجرای فضای سبز
5 امتیاز از 2 رای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید