لایروبی و کف تراشی چاه

ارائه خدمات تخلیه چاه در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، مشهد، اهواز، تبریز و کیش

  02162829000 

ارائه خدمات تخلیه چاه در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، قزوین، مشهد، اهواز، تبریز و کیش

لایروبی چاه

لایروبی چاه آب لایروبی  هزینه لایروبی چاه فاضلاب لایروبی لایروبی چاه کشاورزی هزینه لایروبی چاه فاضلاب لایروبی چاه عمیقروشهای لایروبی چاه آب  روش لایروبی چاه فاضلاب لایروبی چاه آب کشاورزی لایروبی چیستریختن کاربیت در چاه فاضلاب روش لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  لایروبی چاه چیست لایروبی  لایروبی چاه عمیق لایروبی  لایروبی چاه کشاورزی لایروبی  علت زود پر شدن چاه فاضلاب لایروبی  قیمت تخلیه چاه فاضلاب  لایروبی  دستگاه لایروب لایروبی  شرکت های لایروبی لایروبی رودخانه  انواع لایروبی لایروبی  لایروبی شبکه فاضلاب لایروبی  لایروبی چیست لایروبی  لایروبی مخازن لایروبی  لایروبی قنات لایروبی لایروبی کانال فاضلاب لایروبی لایروبی چاه تهران لایروبی لایروبی چاه نیمه عمیق لایروبی  لایروبی چاه آب لایروبی  هزینه لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  روش لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  لایروبی چاه چیست لایروبی  لایروبی چاه عمیق لایروبی  لایروبی چاه کشاورزی لایروبی  علت زود پر شدن چاه فاضلاب لایروبی  قیمت تخلیه چاه فاضلاب  لایروبی  دستگاه لایروب لایروبی  شرکت های لایروبی لایروبی رودخانه  انواع لایروبی لایروبی  لایروبی شبکه فاضلاب لایروبی  لایروبی چیست لایروبی  لایروبی مخازن لایروبی  لایروبی قنات لایروبی لایروبی کانال فاضلاب لایروبی لایروبی چاه تهران لایروبی لایروبی چاه نیمه عمیق لایروبیلایروبی چاه آب لایروبی  هزینه لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  روش لایروبی چاه فاضلاب لایروبی  لایروبی چاه چیست لایروبی  لایروبی چاه عمیق لایروبی  لایروبی چاه کشاورزی لایروبی  علت زود پر شدن چاه فاضلاب لایروبی  قیمت تخلیه چاه فاضلاب  لایروبی  دستگاه لایروب لایروبی  شرکت های لایروبی لایروبی رودخانه  انواع لایروبی لایروبی  لایروبی شبکه فاضلاب لایروبی  لایروبی چیست لایروبی  لایروبی مخازن لایروبی  لایروبی قنات لایروبی لایروبی کانال فاضلاب لایروبی لایروبی چاه تهران لایروبی لایروبی چاه نیمه عمیق لایروبی   

  

 

لایروبی چاه و کف تراشی چاه

لایروبی چاه ، کف تراشی چاه فاضلاب یکی از خدمات پردرخواست “خدمت از ما” است. ما با دریافت مناسبترین هزینه لایروبی چاه فاضلاب  باکیفیت ترین خدمات را ارائه می دهیم . برای تخلیه چاه ،  لایروبی چاه فاضلاب ، لایروبی چاه کشاورزی و پاک سازی چاه فاضلاب روی ما حساب کنید.

 

اغلب افراد برای لایروبی چاه عبارت های زیر را جستجو می کنند

 • لایروبی
 • چاه کشاورزی
 • هزینه لایروبی چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه عمیق
 • روشهای لایروبی چاه آب
 • روش لایروبی چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه آب کشاورزی
 • لایروبی چیست
 • ریختن کاربیت در چاه فاضلاب

مهم ترین مطالب در مورد لایروبی و کف تراشی چاه :

لایروبی چاه


 

چرا بعد از مدتی به لایروبی چاه و پاکسازی چاه نیاز است؟

سیستم نامناسب دفع فاضلاب شهری، دردسر های زیادی را برای افراد مختلف با خود به همراه داشته است. در کشور ما برای دفع فاضلاب از چاه های مخزنی استفاده می شود و همان طور که از اسم این چاه ها بر می آید، امکان پر شدن آنها پس از چندین سال استفاده وجود دارد، اما در برخی موارد شاهد این هستیم که پس از تخلیه چاه طولی نمی کشد که دوباره چاه پر می شود! مشکل از کجاست؟ چاه کامل تخلیه نشده؟؟ چاه پس از تخلیه، لایروبی نشده است؟ از لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب آگاهی دارید؟


 

چرا چاه پس از تخلیه، در زمان کمتری پر می شود؟؟

وقتی فاضلاب به داخل چاه می ریزد، چاه انباره ای از فاضلاب می شود و علاوه بر آن مواد مختلف در دیواره ها و کف چاه نفوذ می کنند به همین علت پس از سال ها استفاده از چاه فاضلاب ساختمان دیگر نفوذپذیری خود را از دست داده و کارایی قبل را نداشته و نیاز به ترمیم و نوسازی چاه ریزشی  دارد. اما جنس خاک تنها دلیل پر شدن چاه نیست و دلایل دیگری نیز دارد. یکی دیگر از دلایل پر شدن چاه ته نشین شدن لایه ای از مواد ضاید در کف و دیواره چاه است که باعث عدم جذب آب توسط زمین میشود. این لایه که تشکیل شده از مواد دفعی، صابون، مو و دیگر مواد ضاید است از طریق لوله های فاضلاب به داخل چاه وارد شده و در کف آن ته نشین میشود یا در دیواره آن رسوب می کند. اگر این اتفاق بیافتد باید آب داخل چاه را تخلیه کرد و مواد ته نشین شده را از داخل آن خارج کرد این لایه ضد آب تمامی بدنه ی کانال چاه را می پوشاند و باعث عدم نفوذ آب در چاه می شود. اما راه حل چیست؟؟ حفر چاه فاضلاب نو؟

مطالب مرتبط: 

عوامل پر شدن چاه فاضلاب 

بوی بد چاه فاضلاب ناشی از چیست ؟ 

تخلیه چاه با پمپ لجن کش 

 

لایروبی و کف تراشی چاه پس از تخلیه چاه

پس از تخلیه چاه، جهت ترمیم و بازسازی اصطلاحا چاه مرده را زنده کنیم، باید مواد چسبیده به دیواره چاه را از بین ببریم. که در ادامه نحوه انجام لایروبی و کف تراشی را توضیح می دهیم.


 

لایروبی و کف تراشی چاه چگونه انجام می شود؟

چاه به این صورت است که پس از تخلیه چاه فردی وارد چاه شده و رسوب های دیواره و کف را می تراشد و آن ها را از داخل چاه خارج می کند. پس از لایروبی چاه و کف تراشی آن و همچنین لجن کشی، چاه  مانند روز اول خواهد بود.

لایروبی چاه و کف تراشی کار هر آدمی نبوده و نیاز به  مهارت خاصی دارد و شما باید برای این کار از افرادی کمک بگیرید که در زمینه لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب تخصص لازم و کافی را داشته باشد تا بتواند با ایمنی کامل چاه شما را لایروبی و کف تراشی کند.

 

لزوم تخلیه سپتیک تانک های فاضلاب

سپتیک تانک های فاضلاب محلی برای انباشت فاضلاب هستند که پس از مدتی پر می شوند. این انباره های فاضلاب بعد از پر شدن نیاز به تخلیه دارند تا دوباره بتوانند فاضلاب را دریافت کنند. بعد از پر شدن فاضلاب درون سپتیک تانک ها باید از شرکتهای تخلیه چاه بخواهید تا با تانکر های مکنده مخصوص اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمایند. با استفاده از تانکر های مکنده به راحتی می توان اقدام به تخلیه سپتیک تانک نمود.

برای تخلیه چاه ، تخلیه چاه تهران ، لایروبی چاه فاضلاب  در تهران ، لایروبی چاه کشاورزی و پاک سازی چاه فاضلاب روی ما حساب کنید.


 

لایروبی سپتیک تانک چیست؟

پس از تخلیه سپتیک تانک ، درب آن باز شده و فردی مجرب وارد آن می شود. فرد لایروب با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به تراشیدن و لایروبی چاه لایه های فاضلاب درون سپتیک تانک می کند. با این کار تمام مواد اضافی درون سپتیک تانک خارج شده و فضای بیشتری را برای دریافت فاضلاب خواهد داشت. در غیر این صورت لجن ها و مواد زائد در کف آن باقی مانده و با تخلیه سپتیک تانک کارایی لازم را نخواهد داشت.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

لایروبی و کف تراشی چاه
5 امتیاز از 4 رای

2 Comments

 1. پروین گفت:

  سلام
  من جایی خوانده بودم که استفاده از مواد شیمیایی برای باز کردن راه چاه ممکنه در آینده خطر داشته باشه و باعث حادثه بشه آیا این حرف پایه علمی داره؟؟

  • غریبی گفت:

   بله این حرف درسته، چون ایسد های شیمیایی باعث ایجاد خوردگی در لوله ها شده و به مرور زمان لوله ها را از بین می برد.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن