تعمیر آبگرمکن برقی

ارائه خدمات تعمیر آبگرمکن در شهر تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، قزوین و قم

02162829000 ☎ 

تعمیرکار آبگرمکن برقی میخوای؟ با خدمت از ما تماس بگیر

 

تعمیر آبگرمکن برقی نیازمند یک تعمیرکار آبگرمکن برقی متخصص است. آبگرمکن های برقی دچار مشکلاتی مانند گرم نشدن آب آبگرمکن ، صدای عجیب، گرفتن رسوب، نشتی آب و … می شوند. عیب یابی آبگرمکن برقی دیواری مانند تعمیر آبگرمکن برقی آزمون باید توسط تعمیرکار آبگرمکن برقی انجام شود. گاهی اوقات عیوب یک آبگرمکن برقی به درست نبودن روش نصب ترموستات ابگرمکن برقی آن بر می گردد. پس ممکن است به تعویض ترموستات آبگرمکن برقی نیاز پیدا کنید.

اگر آبگرمکن برقی شما دچار مشکل شده است درخواست خود را با عنوان ” تعمیر آبگرمکن برقی ” ثبت کنید تا کارشناسان ما نزدیکترین و بهترین تعمیرکار آبگرمکن برقی یا سرویس کار آبگرمکن برقی برای سرویس آبگرمکن را پیدا کرده و به محل مورد نظر شما بفرستند.

تعمیر آبگرمکن برقی

 

هنگام حضور تعمیرکار آبگرمکن برقی نیازی نیست نگران چیزی باشید، زیرا در صورت تعویض قطعات تعمیرکار آبگرمکن برقی از بهترین قطعات موجود در بازار استفاده می کند و در آخر کار به شما فاکتور ارائه می دهد. تمیزی پس از انحام کار را با خدمت از ما تجربه کنید. ترموستات المنت ابگرمکن انواع ترموستات آبگرمکن

استفاده از آبگرمکن های برقی دارای مزایایی نسبت به آبگرمکن های گازی می باشد که در زیر می توانید چند مورد از آن ها را مشاهده کنید.

  • عدم نیاز به دودکش
  • عدم نیاز به لوله کشی گاز
  • امنیت بیشتر (به علت عدم استفاده از گاز)
  • تمیزی هوا (اکسیژن و رطوبت محیط را از بین نمی برد)
  • عیب یابی ساده تر آبگرمکن برقی نسبت به آبگرمکن گازی
  • ابعاد کوچکتر آبگرمکن های برقی نسبت به آبگرمکن های گازی

 


چرا سرویس تعمیر آبگرمکن برقی را از خدمت از ما سفارش دهم؟

خدمت از ما همیشه در تلاش است تا بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهد. سرویس تعمیر آبگرمکن برقی نیز از این قاعده مستثنی نیست. خدمت از ما با توجه به بازخورد های مشتریان هر روزه سرویس ها را اصلاح کرده تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

خدمت از ما همیشه در تلاش است تا بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهد.

 

عیب یابی آبگرمکن برقی

 


عیب یابی آبگرمکن برقی

 

  1-آبگرمکن برقی روشن نمی شود.

راه حل : اگر آبگرمکن برقی شما اصلا روشن نمی شود، اول فیوز مدار و سیم های متصل به آن را چک کنید. با استفاده از ولت متر جریان ورودی را بررسی کنید تا از بودن یا نبودن جریان مطمئن شوید. تست المنت آبگرمکن برقی

 

  2-آب داخل مخزن سرد است.

راه حل : اگر آب داخل مخزن آبگرمکن سرد است ممکن است مشکل از ترموستات آبگرمکن برقی یا المنت حرارتی باشد. می توانید جریان المنت حرارتی را بررسی کنید، اگر جریانی در المنت حرارتی وجود نداشت به احتمال زیاد مشکل از ترموستات می باشد.

 

تعمیر آبگرمکن برقی

 

  3-آبگرمکن صدا های نامشخص تولید می کند.

راه حل : آبگرمکن برقی ممکن است صدای های عجیبی تولید کند. این صدا ها به خاطر سرد و گرم شدن آب است که باعث انقباض و انبساط در مخزن می شود. هم چنین در صورت وارد شدن هوا به لوله های آب ممکن است از آبگرمکن صداهایی در آید. شیر های آب را برای نشتی و حباب بررسی کنید، ترموستات را طور تنظیم کنید که مطمئن شوید آب نمی جوشد.

 

  4-خارج شدن زنگ زدگی همراه با آب گرم

راه حل : اگر با بازشدن شیر آب زنگ زدگی از آن خارج شد، مشکل می تواند از زنگ زدن لوله ها باشد ( که با تعویض لوله کشی درست می شود ) یا از آب باشد. اگر مشکل از آب بود حتما از فیلتر تصفیه آب در خط اصلی آب ورودی استفاده کنید تا دیگر این مشکل را نبینید.

 

  5-آبگرمکن برقی بوی بد می دهد.

راه حل : اگر آب گرم یا آبگرمکن برقی بوی بد و عجیبی شبیه به تخم مرغ فاسد می دهد، احتمالا مشکل از آب لوله کشی می باشد و در آب لوله کشی مقداری گوگرد است. برای رفع این مشکل باید دستگاه تصفیه آب در لوله اصلی ساختمان نصب کنید.

 

عیب یابی آبگرمکن برقی

 


تعمیر آبگرمکن برقی به صورت تخصصی

تمامی تعمیرکاران آبگرمکن برقی خدمت از ما دارای تخصص در زمینه کاری حود می باشند و توانایی تعمیر انواع آبگرمکن را به صورت حضوری و در محل دارند. در صورتی که نیاز به تعمیر آبگرمکن برقی به صورت حضوری و سریع دارید همین الان با خدمت از ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار آبگرمکن برقی را در محل داشته باشید.

شرکت خدمات فنی و نظافتی خدمت از ما

تعمیر آبگرمکن برقی
4.8 امتیاز از 4 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید