موتورشویی خودرو

ارائه تمامی خدمات کارواش در محل شما فقط در تهران ، شیراز

ارائه تمامی خدمات کارواش سیار در تهران و شیراز

کارواش سیار

 

موتورشویی خودرو شما در محل

قلب تپنده هر خودرو، موتور آن است که مهمترین بخش هر اتومبیل محسوب می شود. به همین دلیل باید گفت نحوه موتورشویی خودرو ، اصولی دارد که باید رعایت کرد در غیر این صورت ممکن است بعد از موتور شویی خودرو به آن آسیب جدی وارد شود و قوای محرکه ماشین از کار بیفتد.

پس ما به شما پیشنهاد می کنیم که شستشوی موتور خود و یا همان عمل موتورشویی ماشین را به دست سرویسکاری خبره و متخصص بسپارید که در مورد تمام فوت و فن های موتورشویی دانش کافی داشته باشد و از بهترین روش و مناسب ترین مواد موتورشویی و پاک کننده داخل موتور خودرو استفاده کند.

 

لیست زیر دغدغه همه کسانی است که در مورد موتورشویی خودرو جستجو می کنند:

 • موتور شویی با بخار در تهران
 • شستن موتور ماشین با بنزین
 • موتور شویی با بخار در کارواش
 • شستن موتور پژو 405
 • شستن بدنه ماشین با گازوئیل
 • دستگاه شستشوی موتور ماشین
 • صفر شويي خودرو
 • زیرشویی با گازوئیل

 

موتورشویی ماشین

 

رایج ترین موضوعات در خصوص موتورشویی ماشین

check  راه های درخواست فوری خدمات موتورشویی ماشین

check  هزینه سرویس موتور شویی خودرو چقدر می شود ؟

check  موتورشویی ماشین  از نوع خشک یعنی چه ؟

check  در موتورشویی خودرو با آب چه خطراتی را ایجاد می کند؟

check  تمیزی سطح خارجی موتور ضرورت دارد؟

check  10 نکته در مورد موتورشویی اتومبیل

check  مزایای شستشوی موتور خودرو با بخار

 


 

چگونگی در خواست فوری موتورشویی ماشین

two   از طریق ثبت سفارش با ارسال فرم موتورشویی اتومبیل  و ارسال آن. که به محض دریافت ، پشتیبانی ما به درخواست شما رسیدگی کامل می کند .

three   از طریق ثبت درخواست در اپلیکیشن خدمت از ما. اگر از مزایای داشتن اپلیکیشن خدمات منزل آگاهی لازم را  ندارید به همین پست رجوع کنید

دانلود اپ
با نصب اپلیکشن خدمت از ما خیالت رو بابت روزهای مبادا آسوده کن

 

میزان دستمزد به سرویسکاران موتورشویی خودرو

دستمزدی که برای موتورشویی از شما دریافت میشود به طور کاملا منصفانه تعیین شده یعنی علاوه بر اینکه در موتورشویی  با عدم پرداخت انعام و عدم پرداخت پول بنزین  در مخارج روزانه شما صرفه جویی می شود ، با استفاده از  بهترین مواد شستشو و نانو  ،  قیمت موتورشویی به منصفانه ترین شکل ممکن تعیین شده است  .

اگر به دنبال یک  موتورشویی با قیمت منصفانه هستید ما میتوانیم انتخاب خوبی برای شما باشیم. قیمت های کارواش سیار خدمت از ما واقعا به صرفه است .

 

موتورشویی خودرو

 

موتورشویی ماشین از نوع خشک یعنی چه ؟

قبل از اینکه در مورد موتورشویی ماشین به روش خشک صحبت کنیم ، باید ذکر کنیم موتورشویی به دقت زیادی در کار نیاز دارد و نظافت ماشین به شیوه نادرست می تواند مشکل ساز گردد، بویژه اگر با آب شسته شود. به همین دلیل ما موتورشویی خشک را به شما پیشنهاد می کنیم.

سرویس موتورشویی اتومبیل در محل  خدمت از ما با استفاده از مواد و اسپری نانو انجام می شود و خطر کمتری نسبت به آب دارد.  پس در صورت نیاز به موتورشویی خودرو از نوع خشک روی خدمت از ما حساب کنید .

 

موتورشویی ماشین خود را به تعویق نیندازید در صورت سهل انگاری در موتورشویی و یا عدم موتورشویی خسارتی هایی به خودرو شما وارد میشود .

 

تمیزی سطح خارجی موتور یک ضرورت دارد ؟

check  هنگامیکه چربی ، گرد و غبار  و جرم فراوانی پیرامون موتور را در برگرفته باشد، موجب می شود دفع حرارت به درستی صورت نگیرد . این عمل باعث بالا رفتن استهلاک موتور ماشین شده و صاحب خودرو را متحمل مخارج بیشتری خواهد کرد ☹ .یک سهل انگاری کوچک ممکن است مشکلات زیادی را به وجود آورد پس اگر موتورشویی شما به وقفه افتاده است هرچه سریعتر دست به کار شوید .

check  مشکل دیگر ناشی از عدم موتورشویی به موقع، بروز آتش سوزی به دلیل انباشته شدن مواد نفتی و مشتقات آن است.

check  یک نکته بسیار بسیار مهم :  بالاخره هر خودرویی دچار نقص شده و باید به تعمیرگاه مراجعه شود. تعمیرکار برای بازدید از خودرو ، ابتدا درب موتور را باز می‌کند تا ایراد یا خرابی پیش آمده را به درستی تشخیص دهد ولی اگر کثیفی خیلی زیاد باشد  تعمیرکار هر گونه نشتی ، ترک خوردگی ، شکستگی و یا سولفاته شدن را نمی‌تواند بیابد.

 

پس بهتر است سالی یک بار به موتورشویی ماشین پرداخته شود تا از هزینه های اضافی و خطرهای احتمالی در امان شویم .

 

با ارسال ایمیل به جمع دارندگان کد تخفیف کارواش آنلاین  بپیوند ?  این کدتخفیف برای دم عید به دردت میخوره 🙂

 

خطر بزرگ در موتورشویی با آب :

همان مقدار که موتورشویی  می‌تواند سودمند باشد، استفاده از آب و مواد نامناسب نتیجه کاملا معکوس دارد و اثرات مخربی بر جای می‌گذارد. در واقع  نشت رطوبت به داخل قطعات برقی و الکترونیکی اتومبیل  باعث ایجاد رسوب درون آن‌ها می شود و خرابی هایی را به بار می آورد. استفاده از مواد شوینده نامناسب، پاشیدن آب بافشار زیاد و بصورت مستقیم باعث آسیب رساندن به قطعات الکتریکی موتور ماشین می شود.

موتورشویی اتومبیل

 

اهمیت موتورشویی خودرو

جالب است بدانید که تحقیقات اخیر نشان دهنده مصرف سوخت خودروهای تمیز در مقایسه با اتومبیل هایی که میزان قابل توجهی آلودگی بر روی بخشهای مختلف دارند، کمتر است و بر عملکرد مناسب آنها تاثیر می گذارد و یکی از بخش هایی که در این تحقیق تاثیر نظافت آن بسیار بارز می باشد موتور خودرو است.

 

پس توجه داشته باشید که کثیفی موتور خودرو بر میزان مصرف سوخت تاثیر منفی می گذارد و سوخت مصرفی خودرو افزایش می یابد.

 

10 نکته مهم در مورد موتور شویی اتومبیل

khedmatazma  نکته اول: معمولا بیش از یک بار درسال نیازی به موتورشویی ماشین نیست.


khedmatazma  نکته دوم:  هرگز از مواد شوینده ای که در منزل دارید مثل شامپو، مایع ظرفشویی، پودر لباسشویی برای تمیز کردن موتور خودرو استفاده نکنید.


khedmatazma  نکته سوم: برای احتیاط بهتر است قطعات حساس و الکتریکی خودرو را با نایلون بپوشانید.


khedmatazma  نکته چهارم : باید از شستن موتور سمند EF7 و 206 تیپ 5 با آب و بخار جدا خودداری کنید. فقط  موتورشویی خودرو  را بصورت خشک و با استفاده از اسپری و دستمال انجام دهید.


khedmatazma  نکته پنجم : اگر خودرو  از مدل های قدیمی است روی ورودی هوا و کاربراتور را هم بهتر است  کاملا بپوشانید وگرنه ممکن است در حین موتورشویی با مشکل مواجه شوید.


khedmatazma  نکته ششم: اگر موتورشویی با بخار  بهترین روش است. در این روش  نازل بخار را روی قسمتهای مورد نظر بگیرید و با دقت و حوصله به نظافت بخش های مختلف بپردازید.


khedmatazma  نکته هفتم : دقت داشته باشید که حتما حتما بعد از شستشو با بخار  قسمت های حساس را با دستگاه پمپ باد خشک نمایید.


khedmatazma  نکته هشتم : موتور خودرو  را مدت چند دقیقه باز بگذارید تا کاملا خشک شود .


khedmatazma  نکته نهم : بخار خشک برای شستشوی موتور مناسب تر است چون رطوبت کمتری دارد.


khedmatazma  نکته دهم : به هیچ عنوان تا قبل از خشک شدن کامل موتور اتومبیل را روشن نکنید.

 

دقت داشته باشید چنانچه از ساختار موتور خودرو خود  آگاهی لازم ندارید بهتر است موتورشویی ماشین تان را به متخصصین اینکار بسپارید تا آسیبی به خودرو وارد نشود.

 

مزایای موتورشویی ماشین با بخار چیست ؟

از آنجا که موتور خودرو بخش بسیار حساسی است و روش ناصحیح نظافت و مخصوصا شستشو با آب ممکن است باعث آسیب رسیدن به آن شود انجام نظافت بهینه موتور خودرو با بهره گیری از شیوه های مدرن نظافتی همچون استفاده از کارواش بخار توسط متخصصین این فن از آسیب رساندن به خودور نیز جلوگیری می شود.

 


 

علت پرمتقاضی شدن  موتورشویی خدمت از ما

 • به دلیل گزینش  و داشتن بهترین پرسنل ها در موتورشویی
 • به دلیل سرعت عمل  همراه دقت در حین انجام کار
 • به دلیل پشتیبانی قوی خدمت از ما  قبل و بعد از انجام کار
 • به دلیل پرداخت آسان با همراه داشتن دستگاه پوز
 • به دلیل عدم پرداخت انعام به پرسنل موتورشویی ماشین
 • به دلیل اورژانسی رسیدن پرسنل ها به محل درخواستی شما در کارواش درب منزل 
 • ارائه خدمات موتورشویی با بخار و موتورشویی نانو 
 • ارائه خدمات موتورشویی با بخار در تهران ، موتورشویی در شیراز و کرج

خدمت از ما

موتورشویی خودرو
5 امتیاز از 1 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن