نماکاری ساختمان

ارائه خدمات نماکاری ساختمان در شهرهای  تهران، شيراز، کرج

    ☎02162829000 (تماس سراسری)

ارائه خدمات نماکاری ساختمان در شهرهای تهران، شیراز، کرج

 

نماکاری ساختمان را به دست حرفه ای ها بسپارید

نماکاری ساختمان امروزه از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است و جلوه بیرونی ساختمان و ایجادکننده اولین برداشت مخاطب از درون ساختمان می‌باشد. این روزها به دلیل اهمیت بالای نمای ساختمان ، قبل از شروع هر چیز در ساخت‌وساز، طرح و نقشه نماکاری ساختمان مشخص می‌شود. زیرا این موضوع در خریدوفروش و جذب مشتری‌ها بسیار حائز اهمیت است. و همین موضوع باعث شده تا طراحان و معماران، بیشتر به فکر زیباسازی نمای ساختمان و ایده پردازی‌های بسیاری در این زمینه باشند.

شما عزیزان می توانید برای نماکاری ساختمان با سرامیک ، نماکاری ساختمان با سیمان ، نمای بیرونی ساختمان مسکونی ، نمای سنگ ساختمان ، نمای سنگی ساختمان مسکونی ، سنگ کاری داخل ساختمان ،  سنگ کاری جلوی ساختمان با ارزانترین نمای ساختمان به متخصصان “خدمت از ما”بسپارید.

 

 

نماکاری ساختمان

عناوین مطلب نماکاری ساختمان

 • هزینه نماکاری ساختمان در سامانه آنلاین خدمت از ما
 • روش ثبت سفارش برای نماکاری ساختمان در سامانه آنلاین خدمت از ما
 • اصول اصلی نماکاری ساختمان را جدی بگیرید
 • برای طراحی نمای بیرونی ساختمان ، به اطرافتان نگاه کنید!
 • لزوم طراحی از پیش تعیین‌شده برای نماکاری ساختمان
 • رعایت مشخصه‌های فنی نمای ساختمان راهی به‌سوی داشتن بهترین نما

 

هزینه نماکاری ساختمان در سامانه آنلاین خدمت از ما

هزینه نماکاری ساختمان با توجه به متراژ، حجم کار، متریال های مورد استفاده و… تعیین می شود بعنوان مثال اجرت و دستمزد نماکاری با سنگ و یا سرامیک با توجه به میزان زمان مورد نیاز، سختی کار و دیگر موارد با یکدیگر متفاوت است. البته شما می‌توانید با برقراری تماس با کارشناسان شرکت خدمت از ما، تمامی هزینه‌ها را به‌راحتی برآورد کنید.

 

روش ثبت سفارش برای نماکاری ساختمان در سامانه آنلاین خدمت از ما

برای استفاده از کلیه خدمات نماکاری ساختمان از طریق شماره 02162829000 (تماس سراسری) با کارشناسان خدمت از ما تماس برقرار کنید. تا کارشناسان ما مشاوره لازم در خصوص نماکاری ساختمان را به شما ارائه دهند و شما نیز در صورت تمایل می‌توانید  ثبت سفارش نمایید.

یک روش دیگر استفاده از خدمات خدمت از ما از طریق پر کردن فرم اینترنتی و ارسال آن برای سفارش خدمات مربوط به نصب کاغذ دیواری می‌باشد.

اصول اصلی نماکاری ساختمان را جدی بگیرید

نماکاری ساختمان باید به‌گونه‌ای انجام شود که علاوه بر حفاظت محیط داخل خانه، ارتباط بسیار خوبی با فضای اطراف خانه نیز برقرار کند. یادمان باشد که ساختمان ما تنها ساختمان شهر نیست و زشتی آن بر فضای شهر و فضاهای عمومی نیز تأثیر دارد. همچنین نمای ساختمان فقط برای دید طراح و صاحب‌خانه نیست بلکه در دید همهٔ مردم قرار دارد، پس باید نظر کسانی که به ساختمان نگاه می‌کنند را نیز جلب کرد و زیبایی خاصی داشته باشد.

 

برای طراحی نمای بیرونی ساختمان ، به اطرافتان نگاه کنید!

بسیاری از مواقع پیش می‌آید که نمای بیرونی ساختمان بسیار زیبا کارشده، اما هنگامی‌که آن را در کنار نماکاری ساختمان‌های اطرافش مشاهده می‌کنید حس ناخوشایندی به شما منتقل می‌شود. بنابراین شما باید قبل از طراحی نمای خارجی ساختمان، ساختمان‌های اطراف و همسایگان را نیز در نظر بگیرید تا نماکاری ساختمان شما با آن‌ها هماهنگ باشد. این عمل می‌تواند ازلحاظ مالی هم به نفع شما باشد تا از انجام کارهای اضافی پرهیز کنید. در طراحی نمای ساختمان قوانینی وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها بهترین نتیجه رقم خواهد خورد.

 

لزوم طراحی از پیش تعیین‌شده برای نماکاری ساختمان

ضرورت طراحی از پیش تعیین‌شده برای نماکاری ساختمان، جهت آگاهی مالک از فرآیند چگونگی ساخت بنا می‌باشد. و قاعدتاً بایستی در جریان روند نماکاری ساختمان، کلیه جزئیات، از قبیل تعداد طبقات، ابعاد پنجره‌ها، جزئیات عقب‌نشینی، مشاعات و… مشخص گردد. از طرفی توافق و مجوز شهرداری جهت طرح نقشه نماکاری ساختمان پیش از ساخت ضرورت داشته و جهت مواردی چون عقب‌نشینی ساختمان، ساخت بنا در محدوده طرح شهرداری و… بایستی مالک با شهرداری به توافق برسد.

 

ابعاد و حدود نمای ساختمان مسکونی تان را قبل از شروع کار  مشخص کنید

همچنین ابعاد و حدود بنا از جهت‌های جغرافیائی، شمال، جنوب، شرق، غرب باید در نقشه اعمال شود. زیرا اگر دراین‌باره تخلفی صورت گیرد، شهرداری از صدور گواهی پایان کار ممانعت می‌کند و در صورت نبود گواهی پایان کار، سند ملک نیز صادر نخواهد شد. همچنین تخلف در ساخت و تصرف در املاک شهرداری مجاز نبوده و اگر تخلفی صورت گیرد، شخص با جرائمی از سوی شهرداری روبرو می‌شود. بنابراین طراحی از پیش تعیین‌شده برای نماکاری ساختمان، امکانی برای مالک به وجود می‌آورد که از مسائلی این‌چنینی، اطلاعاتی کسب نماید و از آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.

 

با ارسال ايميل  کد تخفيف برای نماکاری ساختمان دریافت کنید?  یادت باشه کد تخفیف حتما موقع نماکاری به دردت ميخوره ?

رعایت مشخصه‌های فنی نمای ساختمان راهی به‌سوی داشتن بهترین نما

جهت انجام نماکاری ساختمان می‌بایست یک سری نکات فنی را حتماً مدنظر قرار دهید تا نمای شما در طولانی‌مدت و پیش آمدن شرایط مختلف دچار مشکل نگردد. در ذیل جهت آشنایی هرچه بیشتر شما با مشخصه‌های فنی نماکاری ساختمان مواردی را خدمتتان عرض خواهیم کرد.

زیبایی نما: زیبایی جزء اصلی هر نمایی می‌باشد. همچنین زیبایی و نوع نما و چگونگی اجرای آن معرف هنر و کیفیت معمار و طراح ساختمان نیز می‌باشد.

نما به‌عنوان رابط: همان‌طور که عرض شد نمای ساختمان باید به شکلی طراحی شود که علی‌رغم حفاظت محیط داخل، ارتباط بین فضای بیرون و محیط داخل ساختمان را نیز به‌خوبی برقرار کند. مثلاً امکان تابش نور آفتاب به داخل و یا امکان استفاده از چشم‌انداز بیرون وجود داشته باشد.

 

نمای ساختمان تان را با شرایط محیط هماهنگ کنید

نمای ساختمان و شرایط محیطی: نمای هر ساختمان بسته به شرایط محیطی ازجمله آب‌وهوا، میزان آلاینده‌های هوا و… در مناطق مختلف، متفاوت می‌باشد. قاعدتاً مصالحی که در نماهای شهرهای بزرگ و صنعتی که آلایندگی بالایی دارند، به کار می‌رود در مقایسه با مصالح نماکاری ساختمان‌های شهرهای کوچک که هوای پاک‌تری دارند متفاوت است. همچنین نمای ساختمان در مناطق سردسیر به لحاظ مقاومت در برابر یخ‌زدگی یا عایق بودن نسبت به سرما و گرما با نمای مناطق گرمسیری متفاوت می‌باشد.

 

عایق بودن نمای ساختمان مسکونی نسبت به عوامل مختلف را از همان ابتدای کار در نظر بگیرید

 • عایق سرما و گرما بودن: مصالح ساختمانی مختلف عملکرد حرارتی متفاوتی دارند؛ بنابراین نماکاری موفق است که زیبایی و بهره‌وری انرژی را به هم داشته باشد. نمایی که عملکرد حرارتی خوبی داشته باشد مستقیماً بر مصرف انرژی اثر دارد. لذا در نماکاری ساختمان، استفاده از مصالحی که ضریب انتقال حرارتی کمتری دارند، باید مدنظر قرا گیرد.
 • عایق بودن نسبت به صوت: نمای ساختمان می‌تواند به‌عنوان یک عایق صوتی ایده آل و مناسب عمل کند. این موضوع برای ساختمان‌هایی که در شهرهای بزرگ و یا در کنار خیابان اصلی واقع‌شده‌اند از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد.
 • مقاوم بودن در برابر عوامل طبیعی: مقاومت در برابر زلزله، آتش‌سوزی، بادها و طوفان‌ها و… جهت جلوگیری از جدا شدن و تخریب نما بسیار حائز اهمیت می‌باشد و این موضوع در مورد ساختمان‌های بلند بیشتر باید موردتوجه قرار گیرد.

 

نمای ساختمان علاوه بر زیبایی برای حفاظت محیط داخل ساختمان می باشد، پس طراحی نمای ساختمان را جدی بگیرید!

 

انواع نماکاری ساختمان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی برای نماکاری ساختمان مدل‌ها و طرح‌های بسیار متفاوتی ارائه‌شده است که شما می‌بایست با توجه به میزان بودجه، شرایط محیط، محل قرارگیری ساختمان و… طرح خود را آماده و پیاده‌سازی نمایید. به همین منظور در ادامه چند مورد از انواع نما ساختمان را با ذکر معایب و محاسن آن‌ها برای شما برشمرده‌ایم.

 

نماکاری ساختمان

 

نمای سنگ طبیعی، از دیرباز تاکنون بر روی ساختمان‌های ما

استفاده از سنگ طبیعی در نماکاری ساختمان و به خصوص سنگ کاری جلوی ساختمان سال‌هاست که رایج است. لازم است بدانید سنگ نما باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد تا بتواند در برابر عوامل جوی از قبیل آفتاب، باد، باران، یخبندان و آلاینده‌ها دوام بیاورد؛ بنابراین سنگی که جهت‌نما استفاده می‌شود باید شرایطی از قبیل متناسب بودن با آب‌وهوای منطقه، داشتن قابلیت صیقل خوردن و برش داشتن، مقاومت کششی و خمشی نسبتاً بالا، جذب آب قابل‌قبول، رنگ ثابت در برابر بخارها، گازها و پرتو آفتاب را داشته باشد.

مزایای استفاده از سنگ طبیعی در نمای ساختمان

از مزایای نماکاری ساختمان با سنگ نمای طبیعی می‌توان به زیبایی و تنوع رنگ، عایق صوتی و حرارتی بودن، دوام بالا و مقاومت در آتش‌سوزی، انعطاف‌پذیری در اجرا و قابلیت فرم پذیری مناسب بر روی کلیه سطوح را نام برد. و از معایب نماکاری با سنگ طبیعی می‌توان به مواردی چون قیمت بالی خود سنگ و هزینه نصب بالای آن، جرم پذیر بودن سنگ نما، کمرنگ شدن در معرض نور آفتاب و زمان‌بر بودن نصب سنگ در نماکاری ساختمان را برشمرد.

 

نما ساختمان با سنگ مصنوعی، پرکاربرد در نمای داخلی

سنگ‌های مصنوعی در اغلب پروژه‌های مهندسی عمران، ساختمان‌سازی، مصارف صنعتی و… مورداستفاده قرار می‌گیرد که البته از سنگ مصنوعی بیشتر در نماهای داخلی استفاده می‌شود. از مزایای استفاده از سنگ مصنوعی در نماکاری ساختمان می‌توان به تنوع در رنگ و طرح و قابلیت اجرای طرح‌های مختلف و دلخواه، استحکام بالا، نصب آسان، عدم محدودیت در ابعاد تولیدی، مقاومت کششی و فشاری بالاتر نسبت به سنگ‌های طبیعی و… را اشاره کرد. ولی نمای سنگی ساختمان مسکونی با استفاده از سنگ مصنوعی معایبی از قبیل غیرقابل استفاده بودن در نماهای خارجی، از دست دادن کیفیت و رنگ در اثر شستشو، تغییر رنگ در معرض تابش نور آفتاب را نام برد.

 

راه‌های درخواست خدمات نماکاری ساختمان از سامانه خدمات آنلاین خدمت از ما

برای ثبت سفارش خدمات نماکاری ساختمان در شرکت خدماتی خدمت از ما می‌توانید از طریق راه‌های زیر اقدام کنید تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت در محل خودتان دریافت کنید

 • با شماره  02162829000 (تماس سراسری) تماس حاصل فرمایید و سؤال‌های خود را در رابطه با خدمات نماکاری ساختمان و دیگر امور بنایی ساختمان از کارشناسان ما بپرسید.
 • از طریق یا وب‌سایت شرکت خدمت از ما، درخواست خود را ارسال نمایید

 

نمای شیشه‌ای، شیک و زیبا اما هدر دهنده انرژی

امروزه در بسیاری از ساختمان‌ها به‌خصوص ساختمان‌هایی با طراحی مدرن، از نمای شیشه‌ای به‌عنوان نماکاری ساختمان استفاده می‌شود. نمای شیشه‌ای نیز مانند دیگر انواع نما ساختمان از معایب و مزایایی برخوردار است که چند مورد از مهم‌ترین آن‌ها را خدمتتان عرض می‌نماییم. از مزایای نمای شیشه‌ای، می‌توان به‌سرعت در اجرای نما، فراهم ساختن امکان ورود نور طبیعی روز، امکان رؤیت منظره بیرون، تأمین دید یکپارچه از مناظر بیرون برای ساکنین داخل، ایجاد احساس سبکی و ظرافت در ساختمان از دید ناظر شهری، کاهش آلودگی صوتی در نماهای دوجداره اشاره کرد. و از معایب نمای شیشه‌ای ضریب انتقال حرارتی بالا که موجب هدر رفت انرژی می‌گردد، به‌صرفه نبودن ازاین‌جهت که هزینه دوجداره نمودن نمای شیشه‌ای بسیار زیاد است. و مسئله هزینه نهایی آن برای سازندگان ساختمان اغلب قابل‌قبول نیست. مقاوم نبودن در مقابل زلزله و آتش‌سوزی و تحمیل هزینه‌های مازاد نگهداری، بازرسی، تعمیر و نظافت نما نیز از دیگر معایب نماکاری ساختمان با شیشه می‌باشد.

 

نمای سرامیک، پرکاربرد در شرایط بد اقتصادی

یکی دیگر از انواع نما ساختمان، نمای سرامیک می‌باشد که با توجه به قیمت بالای سنگ و بار زیادی که سنگ برای ساختمان ایجاد می‌کند، استفاده از سرامیک در نماکاری ساختمان رواج پیداکرده است. کاهش وزن تا یک‌چهارم نمای سنگ طبیعی، انعطاف‌پذیری بالا در کاربرد و زیبایی از مزایای نمای سرامیک و مشکل پیوستگی سرامیک و نما، عایق نبودن در مقابل گرما، سرما و صوت، از معایب استفاده از سرامیک در نماکاری ساختمان می‌باشد.

 

نمای آجری، هرروز متنوع‌تر از دیروز!

یکی از انواع نما ساختمان، نمای آجری می‌باشد که هرروز با انواع و طرح‌های مختلفی به بازار عرضه می‌شود. نماکاری ساختمان با آجر دارای مزایای فراوانی ازجمله ضریب انتقال حرارت پایین و درنتیجه عایق حرارتی و برودتی مناسب برای ساختمان، باصرفه بودن ازلحاظ اقتصادی نسبت به دیگر انواع نماکاری ساختمان، وزن مناسب و مقاوم بودن در مقابل آتش‌سوزی دارد. نمای آجری از عیب و ایراد خاصی برخوردار نیست و شاید تنها موردی را که می‌توان برای آن برشمرد هزینه بالای تعمیر و نگهداری آن است.

از دیگر انواع نما ساختمان می‌توان از نمای فلزی، سیمانی، کامپوزیتی آلومینیومی، چوبی و… نام برد که هرکدام با توجه به شرایط محیط، نوع منطقه، نوع ساختمان، کاربرد آن و هزینه‌ای که شما برای نماکاری ساختمان در نظر گرفته‌اید، می‌تواند طراحی و اجرا گردد.

 

خدمت از ما  بهترین خدمات نماکاری ساختمان را با بهترین قیمت و در سریعترین زمان به شما ارائه خواهد داد

 

برخی نکات مهم در خصوص نماکاری ساختمان

 • نماکاری ساختمان باید با بودجه هماهنگ باشد، زیرا در برخی موارد طراح نقشه‌ای را آماده کرده که سازنده آن را می‌پذیرد، درحالی‌که در اواسط ساخت به دلیل کمبود بودجه نمی‌تواند از عهده اتمام نماکاری ساختمان به‌خوبی برآید و متحمل جرائم قانونی و مشکلات دیگری می‌شود.
 • حتماً شما هم سازه‌هایی در سطح شهر مشاهده کرده‌اید که فاقد طراحی و سبک خاصی از معماری بوده‌اند. یادتان باشد که طراحی نمای ساختمان مسکونی و در کل بنایی ساختمان از مسائل بسیار تخصصی محسوب می‌شوند و شما باید این کار را به دست متخصصین بسپارید.
 • استفاده از نورپردازی در نمای بیرونی ساختمان مسکونی به نمای ساختمان جلوه خاصی می‌دهد و موجب زیبا و شکیل‌تر شدن نماکاری ساختمان می‌شود و همچنین علاوه بر جنبه زیباسازی، جنبه روشنایی در شب را نیز دارد.
 • نمای ساختمان را بایستی با توجه به نوع کارکرد آن از قبیل مسکونی، تجاری و یا اداری و آموزشی بودن آن طراحی کرد تا مخاطبان بتوانند ارتباط بهتری رابین نمای ساختمان و داخل ساختمان در ذهن خود ایجاد کنند.

 

نکاتی در خصوص  نمای بیرونی ساختمان مسکونی

 • بکار بردن مصالح مرغوب و باکیفیت در نماکاری ساختمان از اصول اولیه و بسیار مهم است زیرا نمای ساختمان از مواردی است که تعمیر و یا تعویض آن به این سادگی‌ها نیست. و باید از همان روز اول نماکاری ساختمان را به‌صورت اصولی و استاندارد و با بهترین مصالح اجرا کرد تا در آینده نزدیک نیازی به تغییر در آن نباشد.
 • یکی از مسائل مهم در نماکاری ساختمان استفاده از مصالح بومی است؛ زیرا درصورتی‌که از مصالح غیربومی استفاده نمایید علاوه برافزایش چشمگیر در هزینه‌ها (به‌خصوص هزینه حمل‌ونقل)، در صورت کمبود مصالح در حین کار، با مشکل جدی مواجه خواهید شد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم از مصالحی در نمای ساختمان استفاده نمایید که در شهر شما و یا نهایتاً در استان‌های مجاور به‌وفور قابل‌دسترسی باشد.
 • حتماً شما هم عکس‌ها و یا ساختمان‌هایی با نمای چشم‌گیر و زیبا مشاهده کرده‌اید ولی این را بدانید که هر ساختمان نمای مخصوص به خود را باید داشته باشد. لذا نمای ساختمان سه‌طبقه با نمای ساختمان یک طبقه و یا نمای ساختمان مسکونی همکف با دیگر ساختمان‌ها متفاوت می‌باشد و اگر نمای ساختمان مسکونی در فلان جا با سنگ مصنوعی کارشده است دلیل نمی‌شود که شما هم نمای بیرونی ساختمان مسکونی‌تان و یا حتی سنگ‌کاری جلوی ساختمانتان را با سنگ مصنوعی طراحی و اجرا کنید.

 

مزیت‌های استفاده از متخصصین نماکاری ساختمان شرکت خدماتی خدمت از ما

 • ارائه خدمات حرفه‌ای نماکاری ساختمان  در سرتاسر تهران و شهرهای شیراز و کرج در سریعترین زمان ممکن
 • محاسبه هزینه نماکاری ساختمان و دیگر امور بنایی ساختمان بر اساس نرخ‌های اتحادیه
 • متخصصین نماکاری ساختمان در گروه خدمت از ما با بررسی کارشناسانه، در صورت امکان نمای ساختمان شما را تعمیر و یا بازسازی خواهند کرد تا با این کار در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی قابل‌ملاحظه‌ای گردد.
 • خدمت از ما با تیم پشتیبانی قوی خود، در تمام مراحل انجام خدمات همراه شماست تا از بروز هرگونه مشکل جلوگیری کند و خدمت موردنظرتان در اسرع وقت با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت انجام شود.

 

کلام آخر

اولین چیزی که باعث زیبایی یک ساختمان می‌شود نمای آن است زیرا هرکسی که به ساختمان نگاه می‌کند اولین چیزی که می‌بیند نماست. پس انتخاب یک نمای زیبا، اصولی و استاندارد برای ساختمان باعث جذب مخاطبان می‌شود. لذا نماکاری ساختمان باید به صورتی طراحی‌شده باشد که فقط یک صفحهٔ دوبعدی نباشد بلکه جلوه‌گر زیبایی نیز باشد. یادتان باشد شما می‌توانید انجام انواع نمای ساختمان و همچنین دیگر امور بنایی ساختمان را با بالاترین کیفیت به صورتی زیبا، مستحکم و بادوام از شرکت خدماتی خدمت از ما بخواهید.

 


  ☎ 02162829000 ( تماس سراسری)

خدمت از ما

 

نماکاری ساختمان
5 امتیاز از 2 رای

2 Comments

 1. سعید گفت:

  باتشکر از متن بسیار عالی تون میخاستم بدونم شما فقط نماکاری خارج ساختمان رو انجام میدید یا نماکاری داخل ساختمان هم انجام میدید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید