نماشویی

نماشویی را به متخصصان بسپارید

نماشویی ساختمان یکی از خدمات نوین برای شستشوی نما در شهرهای بزرگ دنیا و ایران محسوب می شود. نمای ساختمان مانند دکوراسیون داخلی منزل اهمیت زیادی در ساختمان دارد. تمیزی نمای ساختمان ( مانند نظافت منزل ) و کفسابی باعث افزایش روحیه ساکنان ساختمان می شود. نماشویی با راپل ( نماشویی بدون داربست ) یا نماشویی با طناب  جدیدترین متد مورد استفاده است که دردسر روش های قبلی و نماشویی با داربست را ندارد. پس شستشوی نمای ساختمان بعد از چند سال که از ساخت ساختمان می گذرد، باید انجام شود. قیمت نماشویی و تخمین هزینه شستشوی نما را می توانید به رایگان دریافت کنید.

 

نماشویی

 

این روزها نماشویی و شستشوی نما این گونه در فضای وب جستجو می شود:

خدمات نماشویی

نماشویی با طناب

نماشویی در کرج

نماشویی ساختمان تهران

نماشویی بدون داربست

قیمت نماشویی در تهران

نماشویی ارزان

لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

شستشوی نمای ساختمان با طناب

شستشوی نمای ساختمان در مشهد

شستشوی نمای کامپوزیت

شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی

واترجت شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان در اصفهان

 

موضوعاتی که در این راهنمای نماشویی ساختمان می خوانید :

قیمت نماشویی ساختمان چگونه محاسبه می شود؟


آیا نماشویی ارزان واقعیت دارد؟


مزایای شستشوی نما چیست؟


چرا خدمت از ما را برای نماشویی ساختمان انتخاب کنم؟


خدمات نماشویی ساختمان چیست؟


کدام نماشویی برای نمای ساختمان ما مناسب تر است؟


 

قیمت نماشویی ساختمان چگونه تعیین می شود؟

قیمت نماشویی متناسب با میزان کثیفی نمای ساختمان ، جنس نمای بیرونی ساختمان و متراژ نما متغیر است. اگر می خواهید از لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان اطلاع کسب کنید، می توانید از متخصصان نماشویی ساختمان بپرسید. گرفتن قیمت شست شوی نما و قیمت نماشویی در تهران و دیگر شهرها کاملا رایگان است.

ثبت رایگان سفارش (نماشویی ساختمان)


 

آیا نماشویی ارزان واقعیت دارد؟

نماشویی ارزان معمولا معیاری است که بسیاری برای انتخاب شرکت نماشویی در نظر می گیرند. اما طبق نظرسنجی عاملی که باعث رضایت می شود، کیفیت خدمات نماشویی است. در “خدمت از ما” این امکان فراهم است که علاوه بر گرفتن قیمت نماشویی ، بهترین فرد یا شرکت شستشوی نما را انتخاب کنید. شما با خواندن نظرات مشتریان قبلی می توانید از دستمزد و عملکرد نیروهای نماشویی مطئمن شوید و بهتر تصمیم بگیرید. پس نیازی نیست به دنبال نماشویی ارزان باشید.

 

[ مطلب مرتبط: قیمت بازسازی ساختمان چقدر است؟ ]


 

مزایای شستشوی نما

 • ثبت سفارش و تخمین هزینه به صورت رایگان
 • رفع دوده، لکه و جرم و زنگ آب از سطح نما
 • کسب رضایت از خدمات نماشویی ساختمان
 • افزایش زیبایی و درخشندگی سطح نمای ساختمان

 

چرا خدمت از ما را برای نماشویی ساختمان انتخاب کنم؟

طبق نظرسنجی از مشتریان مهم ترین عامل هنگام تصمیم گیری در مورد نماشویی ، آگاهی از قیمت تمام شده و تخمین هزینه نما شویی است. در “خدمت از ما” هم گرفتن قیمت و ثبت سفارش کاملا رایگان است.

ثبت جزییات درخواست و گرفتن پیشنهاد قیمت

 


 

خدمات نماشویی ساختمان چیست؟

 • نماشویی سنتی
 • نماشویی با طناب 
 • نماشویی واترجت
 • نماشویی با راپل
 • نماشویی سندبلاست
 • نماشویی بدون داربست
 • شستشوی نمای شیشه ای
 • رفع آسیب دیدگی نمای ساختمان در صورت نیاز 
 • شستشوی نمای تالار های پذیرایی هتل و رستوران و مجتمع های تجاری

 

[ شاید به این مطلب علاقه مند باشید: اصول دکوراسیون داخلی ]


 

کدام نماشویی برای نمای ساختمان ما مناسب تر است؟

قطعا می دانید که نمای ساختمان انواع مختلفی دارند. نمای سنگ ، نمای آجری ، نانو نما ، شیشه ، نمای شسته ، کامپوزیت و … از مواردی هستند که در طراحی نما استفاده می شود. (می توانید مطلب نماکاری ساختمان را برای آشنایی بیش تر با انواع نما و مزایای آن مطالعه کنید.) شستشوی این نماها با هم متفاوت هستند. اگر  نمی دانید نماشویی باید با چه روشی انجام شود، در ادامه راهنمای شستشوی نما برای انواع آن را آورده ایم.

 

شستشوی نمای ساختمان

 

روش های مختلف نماشویی

نماشویی ساختمان با روش های مختلفی انجام می شود. ازجمله نماشویی بدون داربست (به وسیله طناب یا نماشویی با راپل ) ، نماشویی با داربست. از بین این دو روش، شستشوی نما با داربست نسبت به دیگری امنیت بالاتری دارد. البته این روش برای ساختمان هایی به کار می رود که دارای ارتفاعات زیادی نباشند.

 

1. نماشویی با داربست

نماشویی سنتی یا همان نماشویی با داربست به روشی گفته می شود که برای شستشوی نمای ساختمان از ابزار آلات پیشرفته استفاده نمی شود. اما کیفیت و دقت نماشویی با داربست بیشتر است.

 

[ ممکن است به این مطلب علاقه مند باشید: طراحی داخلی ساختمان ]

 

2. نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل

در ساختمان های مرتفع برای سهولت کار، نماشویی با طناب یا نماشویی با راپل می تواند گزینه مناسبی باشد. هم چنین برای نما شویی ساختمان هایی که امکان زدن داربست وجود ندارد، شستشوی نمای ساختمان با طناب انجام می شود. به شخصی که نماشویی با راپل را انجام می دهد، راپل کار می گویند.

 

ایمنی نماشویی با راپل

کار در ارتفاع آسان نیست و خطرات زیادی را به همراه دارد. پس هرگونه سهل انگاری راپل کار هنگام شستشوی نما ، عواقب ممکن است خسارت جانی به همراه داشته باشد. پس شخص راپل کار لازم است از طناب ایمنی و کمربند محافظ و کمربند ابزار استفاده کند.

 

نماشویی ساختمان

 

3. نماشویی با جرثقیل

 

 

ابزار و تجهیزات مورد نیاز نماشویی

مواد ساینده مرغوب یعنی سیلیس که در اشکال ،رنگ ها، اندازه ها و درجه بندب های گوناگونی موجود است  و همچنین مواد شوینده  از جمله دیسکلیر که دارای در جه بندبی و درصد بندی مختلف است.

سند بلاست و سیلیس معمولا برای شستشوی نماهای آجری استفاده می‌شود و از سوی دیگر واترجت و اسفنج و تی لاستیکی تجهیزات شستشوی نمای کامپوزیتی می‌باشد.

 

دستگاه واتر بلاست چیست؟

یکی از تجهیزاتی که در نماشویی و شستشوی نما استفاده می شود، دستگاه واتر بلاست است.

 

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

دستگاه واتر بلاست یکی از انواع دستگاه های  تامین کننده فشار و بار برای شستشوی نما است که دارای انواع مختلفی است که  می تواند آب و دیگر مواد مورد نیاز مانند مواد ساینده و شوینده را با قدرت و فشار بالا  بر روی سطح پخش کند و باعث پاکسازی سطح گردد.که این نوع دستگاه دارای دو نوع سه فاتز و تک فاز در بازار موجود می باشد .

دستگاه مورد استفاده در نماشویی دستگاه سه فاز می باشد زیرا  بتوان کاری با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن ارایه گردد.

 

ابزار نماشویی واتر جت

برای نماشویی با راپل از واترجت برای شستشوی گرد و غبار استفاده می شود. واترجت دستگاهی آب با فشار بسیار زیاد توسط پمپ‌های قوی روی سطح نما اسپری می‌شود. این روش در مورد نماهای آجری و سنگی و سیمانی بسیار رایج است.

انواع دستگاه واترجت که در نماشویی با راپل استفاده‌ می شوند: واترجت آب گرم ، واترجت آب سرد ، واترجت برقی ، واترجت موتور بنزینی ، واترجت مرکزی

 

شستشوی نمای سنگی

نمای ساختمان سنگی از نما های پرطرفدار در ایران است. دلیل آن هم کیفیت و دوام این نماها است. نمای ساختمان سنگی پس از گذشت مدت زمانی نیاز به شستشو دارند تا بتوان زیبایی آن را تثبیت کرد و همچنین  از فرسودگی و ریزش آن جلو گیری کرد.

 

 شستشوی نمای رنگ شده

هنگام شستشوی نماهای رنگ شده بهتر است از مواد شوینده قوی استفاده نشود. برای شستشوی جرم و زنگ آب و کثیفی از سطح نمای رنگ شده از فرچه های مخصوص که برای نگهداری رنگ استفاده می شود.

 

نماشویی ترمووود و نما های چوبی

شستشوی نمای ترمووود یا نماشویی نمای چوبی به دلیل حساسیت و آسیب پذیری نسبت به آب  با روش و متد های مخصوص  به تمیز کردن سطح چوب  انجام میگیرد که به دلیل حفظ  سیاست کاری و متد ها از  بیان آن  معذوریم.

 

 نماشویی کاشی

در مواردی سطح نمای ساختمان ها به جای استفاده از سنگ از کاشی بهره گرفته می شود. نماشویی کاشی  یک امر تخصصی برای  از دست نرفتن سطح و مقاومت آن می باشد نما های کاشی زیبایی خاصی را نسبت به نما های دیگر به دلیل طرح ها و رنگ ها  خود دارند و اسیب پذیری این نما ها نیز بسیار بیشتر از  نماهای دیگر می باشد

 

شستشوی نما ی سیمانی

نمای سیمانی بعد از سیمانکاری یک لایه آستر رنگ استفاده می شود. نمای سیمانی یا نمای شسته با بارش باران دچار زنگ می شوند و به نماشویی نیاز پیدا می کنند.

 

نماشویی نمای آجری

نماشویی آجر و نماهای آجری از دیربازترین نماهای ساختمانی بوده است  و به دلیل زیبایی  خود امروزه نیز مورد توجه معماران قرتار می گیرد  شستشوی نمای آجری معمولا با مواد شوینده مخصوص سطح آجری و آب و در صورت نیاز به همراه سیلیس انجام می گیرد.

 

اقدامات جانبی در شستشوی نمای ساختمان

هنگام شستشوی نمای ساختمان می توانید دیگر خدمات مربوط به نمای ساختمان را نیز انجام دهید. ترمیم و نوسازی نمای ساختمان ، رنگ کاری نمای ساختمان ، اجرای نانو نما و … از جمله اقدامات مربوط به نمای ساختمان است که بعد از شستشوی نمای ساختمان با مشورت متخصصان می توانید انجام دهید.

 

رنگ نمای ساختمان در نماشویی

در صورتی که نیاز باشد رنگ نمای ساختمان که دچار کثیفی و جرم شده است و یا زیبایی خود را از دست داده است، بعد از نماشویی رنگ کند.

 

برطرف کردن آسیب دیدگی نمای ساختمان

در کنار ارائه خدمات نماشویی ساختمان و شستشوی نما برای صرفه جویی هزینه ها و افزایش رضایت مشتری سطح نما را از آسیب دیدگی ها پاک و آسیب دیدگی های سطح را برطرف می کند .

 

پیچ رولپلاک در نماشویی

نماهای سنگی معمولا پس از گذشت ۱۰ سال دچار فرسودگی و خرابی می شوند. در صورتی که به این کار نیاز باشد، می توانید با شرکت نماشویی مورد نظر در این مورد مشورت کنید تا قبل از نماشویی با پیچ رولپلاک عملیات تعمیر نمای ساختمان انجام شود.

 

ترمیم سنگ نما با پیچ و رولپلاک نما

مرمت نمای ساختمان و جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان ، محکم شدن سنگ نما به صورت پیچ رولپلاک یکی از خدمات جانبی نماشویی است.

ترمیم سنگ نما که تاثیر به سزایی در امر هزینه و تعرفه شست شوی نمای ساختمان دارد و در صورت تایید کارفرما می توان سنگ هایی که در گذر زمان از بین رفته اند یا کیفیت خود را از دست داده اند را کاملا ترمیم کرد. اما نکته ای که قابل ذکر می باشد این است که شست و شوی نما و پیچ رولپلاک کردن سنگ نما یک امر ضروری به حساب می آید.

 

نماشویی
4.7 امتیاز از 11 رای

2 Comments

 1. مریم گفت:

  سلام.
  من خدمت نماشویی در غرب تهران می خواستم. چجوری می تونم از خدمت نماشویی ساختمان تون بهره ببرم؟
  فرقی براتون می کنه ساختمان مون برای نماشویی چند طبقه هست؟ روی هزینه نماشویی ساختمان چقدر اثر می ذاره

  • پشتیبانی خدمت از ما گفت:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی
   خدمات نماشویی برای تمامی ساختمان ها قابل ارائه است.
   برای درخواست خدمات نماشویی روی اپلیکیشن خدماتی کلیک و بعد ان را نصب کنید تا خیلی راحت و بدون دردسر به ماهرترین سرویسکاران نماشویی دسترسی پیدا کنید .اگر با دسکتاپ این پیام را میخوانید؛ در گوگل پلی و یا بازار “خدمت از ما” را سرچ و اپلیکیشن را نصب کنید. قیمت نماشویی هم در حین ثبت سفارش توسط سرویسکاران پیشنهاد می شود و شما به رایگان می توانید تمامی قیمت های پیشنهادی را مشاهده کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید