نصاب شومینه

نصب شومینه در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد و قزوین

02162829000

شما هم به متخصص ترین نصاب شومینه نیاز دارید ؟

 

به دنبال نصاب شومینه حرفه ای و ماهر برای نصب شومینه هستید؟ جواب شما اینجاست. راه اندازی و نصب انواع شومینه از قبیل شومینه سنگی ، شومینه برقی ، شومینه هیزمی ، شومینه گازی ، شومینه  دیواری ، شومینه آجری ، شومینه گازی دیواری ، شومینه کلاسیک ، شومینه گازی مدرن و باربیکیو آجری را در اختیار شما قرار می دهیم. برای سهولت در نصب شومینه ما به شما بهترین و با تجربه ترین و متبحرترین نصاب شومینه را معرفی می کنیم. تنها کافی است با گروه ” خدمت از ما ” تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ، برترین نصاب ها را برای شما بفرستیم.

نصب شومینه

 


ویژگی های برتر نصب شومینه در گروه خدمت از ما

✅ در دسترس بودن گروه نصاب شومینه در تمامی نقاط شهر شما

✅ اعزام سریع افراد با تجربه در محل شما تنها با یک بار تماس

✅ استفاده از قطعات اصلی مورد نیاز برای نصب شومینه

✅ در پایان کار نصب ، محل شما را کاملا تمیز تحویل داده می شود

 

با خیال راحت نصب شومینه را به ما بسپارید. گروه نصاب شومینه خدمت از ما گرمابخش خانه های شماست.

 


آیا به نصاب شومینه برای نصب شومینه نیاز دارم ؟

نصاب شومینه

قطعا بله. همان طور که اطلاع دارید نصاب شومینه بسته به این که کدام یک از انواع شومینه دیواری ، شومینه برقی ، شومینه مدرن ، شومینه کلاسیک و… را استفاده می کنید، نیازمند داشتن مهارت و تجربه ی کافی در زمینه نصب شومینه است که حتما باید یک نصاب ماهر و حرفه ای می تواند به شما در این زمینه کمک کند . گاهی راه اندازی شومینه نیاز به کار بنایی نیز دارد در این صورت این کار تنها از عهده گروه نصاب خدمت از ما بر می آید.

 


قیمت نصب شومینه

در “خدمت از ما” قیمت و هزینه نصب شومینه یا همان اجرت و دستمزد نصاب شومینه مطابق با تعرفه های استاندارد و سازمانی تعیین می شود . لذا بسته به محل سکونت شما و نیز بسته به این که از کدام یک از انواع شومینه مثل شومینه دیواری برقی ، شومینه برقی ال سی دی ، شومینه گازی ، شومینه سنگی ، شومینه هیزمی ، شومینه دیواری ، شومینه آجری و… استفاده می کنید، متفاوت است. همان طور که گفتیم در بعضی موارد ، نصب و راه اندازی شومینه به مقداری کار بنایی هم نیاز دارد. در این صورت قیمت مواد و مصالح بنایی نیز به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که نصاب شومینه کاربلد و با تجربه ای برای نصب شومینه شما اعزام می کنیم که موجب کاهش قیمت تمام شده برای شما خواهد شد.

 


خدمات متنوع در نصب شومینه

همان طور که انتظار می رود نصب انواع شومینه بسته به نوع سوخت شومینه یا مدل شومنیه متفاوت است. متخصصان ما از عهده ی نصب  و راه اندازی انواع شومینه بر می آیند.

✅ نصب شومینه دیواری

✅ نصب شومینه برقی

✅ نصب شومینه گازی

✅ نصب شومینه سنگی

✅ نصب شومینه گازی دیواری

✅ نصب شومینه هیزمی

✅ نصب شومینه آجری

 


نصب شومینه

مزایای نصب شومینه برقی

✅ امنیت و پاکیزگی محیط

✅ گرمادهی مناسب به محیط

✅ صرفه جویی در مصرف انرژی

✅ استفاده راحت و آسان از آن

 


آیا نصاب شومینه توانایی نصب انواع شومینه را دارد ؟

البته که نصاب شومینه توانایی نصب انواع شومینه از جمله شومینه سنگی ، شومینه برقی ، شومینه گازی ، شومینه هیزمی ، شومینه آجری ، شومینه دیواری و کلاسیک و شومینه الکلی و حتی باربیکو آجری را دارد. ولی طبیعی است که برای مثال نصاب شومینه ای که بیشتر به نصب شومینه برقی پرداخته درنصب این مدل شومینه ماهرتر و زبردست تر است. لذا توصیه ی ما به شما این است که هنگام تماس با نصاب شومینه مدل شومینه خود را عنوان بفرمایید، بدین ترتیب همکاران ما  مرتبط ترین سرویسکار و نصاب مورد نظر را برای شما ارسال می کنند.

 


مدت زمان رسیدن نصاب شومینه به محل نصب شومینه چقدر است؟

در شهرهای بزرگی مانند تهران ، به دلیل بزرگ بودن خدماتی مانند تعمیر پکیج و یا نصب شومینه را به صورت محله ای پوشش می دهیم. به همین دلیل به محض تماس شما با همکاران ما نصاب شومینه مجرب و حرفه ای به آدرسی که به همکاران ما خواهید داد اعزام می شود. و بسته به محل سکونت شما و بسته به این که در چه ساعتی به خدمات نیاز دارید ، مدت زمان رسیدن نصاب به محل شما متغیر است. با این حال تمام تلاش خود را می کنیم تا در اسرع وقت خدمت رسانی کنیم.

 


انتخاب نوع شومینه

نصاب شومینه

تا به این جای مقاله به شما برای انتخاب نصاب شومینه کمک کردیم. اما پیش از همه این ها لازم است که در انتخاب شومینه هم دقت کنید و متناسب با بودجه و کاربرد خود بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

 


مقایسه انواع شومینه بر اساس سوخت مصرفی

? شومینه هیزمی : سوخت اصلی آن ها هیزم و چوب است. در خانه استفاده از آن ها منسوخ شده است.

? شومینه برقی : سوخت اصلی با برق شهری است. به دلیل مصرف بالای برق آن بیشتر جنبه دکور دارد.

? شومینه گازی : در میان تمامی مدل های شومینه به دلیل گرمای مطلوب و مصرف انرژی مناسب پرطرفدارتر است.

? شومینه الکلی : سوخت این نوع شومینه الکل است که هزینه راه اندازی و استفاده از آن به نسبت بقیه بیشتر است.

 


مدت زمان نصب شومینه توسط نصاب شومینه چقدر است؟

همان طور که می دانید از آنجایی که نصب شومینه نیاز به مقادیری کار بنایی دارد، می توان حدس زد که نصب شومینه تقریبا زمان بر است. اما نگران نباشید، اگر آن را توسط نصاب شومینه مجرب و ماهر خدمت از ما انجام دهید زمان کمتری را صرف این کار می کنید. چرا که تجربه زیاد نصاب شومینه در نصب شومینه باعث می شود که نه تنها کار نصب شومینه بهترین نحو ممکن انجام می گیرد بلکه زمان کمتری هم به نصب شومینه اختصاص خواهید داد.

 


بهترین محل برای نصب شومینه کجاست؟

معمولا شومینه در فضاهای بسته و وسط سالن نصب می شود تا به خوبی گرما را انتقال دهد. نصب شومینه برقی در مکان های مرطوب و یا در فضاهای باز خطاتی را به همراه دارد. به کمک نصاب می توانید مکان مناسب را در خانه خود پیدا کنید.

 


آماده سازی قبل از نصب شومینه

شومینه تنها یک وسیله گرمایشی محسوب نمی شود و این روزها تبدیل به یک وسیله تزیینی و جزیی از دکوراسیون محسوب می شود برای زیبایی بخشیدن بیشتر به فضای خانه ، بهتر از قبل از نصب شومینه دیوار کاذب جای گذاری کنید. اگر در دیوار فرورفتگی وجود دارد نیازی به این کار نیست. یک نصاب شومینه به خوبی می تواند شما را در این زمینه راهنمایی کند.

 


آیا بعد از نصب شومینه ، سیستمی برای ارزیابی نصاب شومینه وجود دارد؟

البته که وجود دارد. به جهت آسودگی خاطر شما و بالا بردن کیفیت خدمات ، بعد از انجام  نصب شومینه با شما تماس گرفته خواهد شد و نظر شما را بابت کیفیت کار و نیز در مورد میزان رضایت شما از نصاب شومینه جویا می شویم. بدین ترتیب ما همواره از میزان کیفیت کار سرویسکاران و نصابان اطلاعاتمان را به روز می کنیم و این کار موجب می شود که مشتری های ما در مورد کیفیت نصب شومینه اطمینان خاطر داشته باشند. چنان چه هر گونه انتقاد یا پیشنهادی در خصوص کیفیت خدمت رسانی داشتید ، می توانید با کارشناسان بخش پاسخگویی ما آن را در میان بگذارید.

 

خدمت از ما

 

نصاب شومینه
4.5 امتیاز از 4 رای

Comments are closed.

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید