قیمت نصب فلاش تانک

ارائه تمامی خدمات نصب فلاش تانک فقط در تهران ،شیراز،کرج،اصفهان،قزوین،کیش،قم،مشهد، اهواز،تبریز

 تماس سراسری ☎ 02162829000 

ارائه تمامی خدمات نصب فلاش تانک در تهران ، شیراز،کرج،اصفهان،قزوین ،قم ،کیش،مشهد،اهواز،تبریز

 

محاسبه قیمت نصب فلاش تانک طبق قیمت لوله کشی ساختمان 98

اگر فلاش تانک سرویس بهداشتی شما خراب شده است و شما نگران هزینه تعمیرات و یا قیمت نصب فلاش تانک می باشید به شما توصیه می کنیم برای برآورد نرخ نصب فلاش تانک از متخصصین خدمت از ما کمک بگیرید زیرا متخصصین ما مناسب ترین دستمزد نصب فلاش تانک را طبق نرخنامه لوله کشی ساختمان 98 برای شما محاسبه می کنند .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .

 

قیمت نصب فلاش تانک

 

اطلاعات مهم در رابطه با هزینه نصب فلاش تانک را از سوال های زیر بدست بیاورید

 

check1 قیمت نصب فلاش تانک چگونه محاسبه می شود ؟

check1 رایج ترین مشکلات فلاش تانک چه چیزهایی می باشند ؟

check1 چگونه می توان خدمات نصب فلاش تانک را درخواست داد ؟

check1 به چه دلائلی بهتر است برای نصب فلاش تانک توکار اقدام کنید ؟

check1 خدمت از ما خدمات نصب فلاش تانک را در چه شهرهایی ارائه می دهد ؟

 


قیمت نصب فلاش تانک چگونه محاسبه می شود ؟

نرخ نصب فلاش تانک از عوامل زیادی تاثیر می گیرد اما معمولا قیمت پایه آن طبق قیمت لوله کشی ساختمان 98 محاسبه می شود که از سمت اتحادیه لوله کشی ساختمان تعیین می شود اما آن مقدار از هزینه نصب فلاش تانک که ممکن است کم و یا زیاد شود به خدمات جانبی بستگی دارد . قیمت دستمزد لوله کشی آب ، اجرت نصب فلاش تانک ، نوع لوله کشی ، جنس لوله ، مصالح مورد نیاز و … از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نصب فلاش تانک می باشد  .به طور کل محاسبه دقیق هزینه نصب فلاش تانک قبل از مشاهده کار امکان پذیر نمی باشد .

 

 

میزان هزینه دستمزد سرویسکار برای نصب فلاش تانک در “خدمت از ما”

 

نصب فلاش تانک

رایج ترین مشکلات فلاش تانک چه چیزهایی می باشند ؟

بهتر است قبل از تعمیر فلاش تانک ،مشکل کار مشخص شود تا هم تعمیرات در زمان کمتری انجام شوند و هم برای تهیه ی قطعات مورد نیاز اقدام شود. برای عیب یابی فلاش تانک مسئله ای که می تواند کمک زیادی به شما کند آشنایی با رایج ترین مشکلات فلاش تانک می باشد ما در زیر چندین مورد از این مشکلات را برای شما آورده ایم :

 

 آب بندی فلاش تانک

از مشکلاتی که ممکن است به دلیل آب بندی نشدن و یا درست آب بندی نشدن هنگام نصب فلاش تانک به وجود بیاید سرریز شدن آب به داخل کاسه توالت می باشد که این مشکل باعث می شود علاوه بر به هدر رفتن آب و بالا رفتن هزینه قبض آب ، زائدات توالت هم به طور کامل تخلیه نشوند .

 

خراب شدن فلوتر

اگر مخزن به طور کامل پر نمی شود و آب زیادی برای شستشوی توالت وجود ندارد مشکل از فلوتر می باشد . وظیفه فلوتر کنترل سطح آب می باشد .البته بهتر است قبل از تعویض فلوتر شیر آب را چک کنید که به طور کامل باز شده باشد .

 

 

بهتر است برای جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات ، نصب فلاش تانک را به متخصص با تجربه بسپاریم .

 

 در صورت تمایل برای دریافت کد تخفیف ویژه خدمات نصب فلاش تانک همین الان برای ما ایمیل ارسال کنید   ? 

 

 


چکه کردن آب

در صورتی که نصب فلاش تانک توسط یک نصاب ماهر و با تجربه انجام نشده باشد و یا پیچ و مهره ها درست بسته نشده باشند عملکرد فلاش تانک دچار مشکل می شود و آب از فلاش تانک چکه می کند .

 

تخلیه نشدن آب فلاش تانک

در فلاش تانک دو قطعه اهرم سیفون و اهرم داخلی چنگکی باعث تخلیه آب فلاش تانک می شوند حال اگر اهرم درست نصب نشده باشد و یا اهرم چنگکی مشکلی داشته باشد با مشکل عدم تخلیه آب فلاش تانک مواجه می شویم .

 

سرازیر شدن آب از مخزن

اگر که آب از مخزن فلاش تانک سرازیر می شود به احتمال زیاد مشکل از شناور می باشد .در صورت تنظیم نبودن شناور آب از مخزن سرازیر می شود .اگر با تنظیم شناور هم مشکل شما حل نشد باید درب فلاش تانک را چک کنید که گیر نکرده باشد .

 

نرخ نصب فلاش تانک

 

چگونه می توان خدمات نصب فلاش تانک را درخواست داد ؟

شرکت خدمت از ما برای برقراری ارتباط دو راه برای شما عزیزان قرار داده است تا شما در هر شرایطی بتوانید خدمات نصب فلاش تانک را به راحتی درخواست کنید و سوال های خود را در رابطه با دستمزد نصب فلاش تانک از نیروهای پشتیبانی ما بپرسید .

راه اول

 شما می توانید از طریق شماره گیری شماره تلفن سراسری   ☎ 02162829000 ☎ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را ثبت کنید .یکی از ویژگی های تیم خدمت از ما این است که حتی در روزهای تعطیل هم در خدمت شما است.

راه دوم

راه دیگر از طریق وب سایت شرکت خدمت از ما می باشد که این امکان را به شما می دهد در هر ساعتی از شبانه روز با ارسال فرم درخواست اینترنتی ،سفارش خود را ثبت کنید و منتظر تماس نیروهای ما بمانید .

 


به چه دلائلی بهتر است برای نصب فلاش تانک توکار اقدام کنید ؟

فلاش تانک ها به دو نوع توکار و روکار تقسیم می شوند اما امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و کوچک شدن خانه ها معمولا لوله کش ساختمان نصب فلاش تانک توکار را به مشتری پیشنهاد می دهد زیرا این نوع فلاش تانک علاوه بر کم حجم بودن و اشغال فضای کم مزایای زیر را برای مشتری  دارند :

 

طول عمر بیشتر

تکنولوژی ساخت و مصالح استفاده شده در این نوع فلاش تانک ها باعث شده است که برند های معروف فلاش تانک توکار آن  را گارانتی 5 تا 15 ساله کنند که نشان دهنده تضمینی برای طول عمر زیاد آن می باشد .

 

تمیزی بیشتر

از آنجایی که این نوع فلاش تانک ها در داخل تعبیه می شوند پس نیازی نیست شما هر بار بعد از شستشوی سرویس بهداشتی به نطافت فلاش تانک نیز بپردازید .

 

مصرف کمتر آب

از آنجایی که فلش تانک های توکار به گونه ای عمل می کنند که مقدار کم آب را با فشار زیاد خارج می کنند پس نسبت به فلاش تانک های روکار آب کمتری را مصرف می کنند و به دلیل فشار زیاد تمیزی بیشتری را به همراه دارند .

 

کم تر شدن صدای سیفون

خیلی از سرویس بهداشتی هایی که در اتاق خواب ها قرار دارند با استفاده از سیفون صدای زیاد را تولید می کنند و باعث ایجاد مزاحمت برای افراد دیگری که در اتاق هستند می شود اما فلاش تانک های توکار به دلیل اینکه در داخل دیوار قرار دارند صدای کمی را تولید میکنند .

 

تعمیر آسان فلاش تانک

برای تعمیر فلاش تانک توکار نیازی به تخریب دیوار ها و تعمیر و تعویض لوله کشی ساختمان  نمی باشد و تعمیرکار می تواند به راحتی فقط از طریق کلید موجود بر روی دیوار تعمیرات لازمه را انجام دهد ، همچنین فلاش تانک توکار نیازی به سرویس دوره ای ندارد .

 

اجرت نصب فلاش تانک

 

خدمت از ما چه خدماتی را در راستای نصب فلاش تانک ارائه می دهد ؟

از آنجایی که نیروهای متخصص خدمت از ما برای هر نصب و تعمیر هر نوع فلاش تانک و لوله کشی تعلیم دیده اند پس این توانایی را دارند که هر گونه خدمات جانبی در راستای نصب فلاش تانک را در کمترین زمان  و با مقرون به صرفه ترین اجرت نصب فلاش تانک به شما ارائه دهند.ما در زیر خلاصه ای از خدماتی را که شما می توانید درخواست دهید را آورده ایم :

 • نصب و تعمیر فلاش تانک سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
 • سرویس فلاش تانک
 • ارائه تمام خدمات لوله کشی
 • نصب و تعمیر فلاش تانک توکار، روکار، دو زمانه و اتوماتیک
 • تهیه و نصب قطعات فلاش تانک
 • ارائه خدمات مورد نیاز برای فلاش تانک های اخوان ،راسان ، قهرمان و …

 

خدمت از ما خدمات نصب فلاش تانک را در چه شهرهایی ارائه می دهد ؟

 

شما می توانید برای دریافت خدمات نصب فلاش تانک و یا اطلاع از هزینه و دستمزد نصب فلاش تانک در شهر های زیر با نیروهای خدمت از ما تماس حاصل فرمایید .

 

 • خدمات نصب فلاش تانک در تهران 
 • خدمات نصب فلاش تانک در شیراز 
 • خدمات نصب فلاش تانک در کرج
 • خدمات نصب فلاش تانک در اصفهان
 • خدمات نصب فلاش تانک در قزوین 
 • خدمات نصب فلاش تانک در کیش
 • خدمات نصب فلاش تانک در قم
 • خدمات نصب فلاش تانک در مشهد
 • خدمات نصب فلاش تانک در اهواز
 • خدمات نصب فلاش تانک در تبریز 

 

برای نصب فلاش تانک در کمترین زمان از طریق شماره سراسری زیر با ما تماس بگیرید .

  ☎ 02162829000 ☎

 

تعمیر کولر گازی در رشت

 

قیمت نصب فلاش تانک
5 امتیاز از 9 رای

2 Comments

 1. فخر گفت:

  سلام ،آیا نیروهای شما می توانند فلاش تانک روکار را بردارند و فلاش تانک توکار نصب کنند ؟

  • خدمت از ما گفت:

   بله ولی علاوه بر خدمات تاسیسات ،خدمات بنایی و تخریب نیز نیاز می باشد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×خدمت از ما
با اپلیکیشن راحت تره!
دریافت اپلیکیشن
×

برای دریافت لینک دانلود اپلیکیشن، شماره خودتون رو وارد کنید